عکس جنازه سردار سلیمانی

photo 2020 01 03 13 02 11

عکس دلخراش از پیکر سوخته سردار شهید قاسم سلیمانی / پیام و پروفایل سالگرد شهادت سردار سلیمانی : اولین سالگرد سردار سردار سلیمانی، تاریخ سالگرد سردار سلیمانی سال 99، جسد تکه تکه شده سردار شهید قاسم سلیمانی در سردخانه بغداد، سال سلیمانی، سالروز سردار سلیمانی، سالگرد حاج قاسم سلیمانی، سالگرد سردار سلیمانی، عکس نوشته سالگرد شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی به همراه متن های ویژه، فیلم کامل جسد تکه تکه شده سردار شهید قاسم سلیمانی در سردخانه بغداد

عکس دلخراش از پیکر سوخته سردار شهید قاسم سلیمانی

photo 2020 01 03 13 02 07 1


تصاویر جدید از خودروی حامل شهید قاسم سلیمانی که توسط بالگردهای آمریکایی مورد هدف قرار گرفت./عصر ایران

photo 2020 01 03 11 33 10 1

تاریخ سالگرد شهادت سردار سلیمانی در سال 99

اولین سالگرد سردار سلیمانی در سال 99 مصادف است با شنبه، ۱۳ دی ۱۳۹۹

سالگرد شهادت سردار سلیمانی در تقویم قمری 1442

اولین سالگرد حاج قاسم سلیمانی در تقویم قمری 1442 مصادف است با ‫السبت‬، ١٨ جمادی الاولی ١٤٤٢

سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی در تقویم میلادی 2021

اولین سالگرد حاج قاسم سلیمانی در تقویم میلادی 2021 مصادف است با Saturday, January 2, 2021

2021/01/02

عکس نوشته سالگرد شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی به همراه متن های ویژه

حاج قاسم سلیمانی در سال ۱۳۳۵ در روستا قناد ملک زاده کرمان شد . در روستای که به صورت طایفه ای زندگی میکنند ! در جوانی به بنایی مشغول بوده است و پیمانکار شرکت آب بوده است . که پس از انقلاب با تشکیل سپاه به آن دستگاه پیوست .

و پس از استارت جنگ به در کرمان با تشکیل گردان مشغول شد و در جنگ ۸ ساله سردار سلیمانی نقش های به سزای داشتند . و پس اتمام جنگ و بازگشت به کرمان شروع با مبارزه با گروه های حمل مواد مخدر کرد . روز سالگرد سردار حاج قاسم سلیمانی مصادف است با ۱۳ دی ۹۹ . یاد و نامش گرامی .

عکس نوشته سالگرد سردار حاج قاسم سلیمانی

آنقدر از وجود تو می ترسیدند که در دل سیاهی شب آن هم نه از راه زمین، بلکه آسمان تو را پر پر کردند. این را بدان در ایران غیور مردانی به مانند تو زیاد هستند. تفکر سردار سلیمانی هر روز در دل و ذهن مردم زاده می شود و این دشمن خونخوار باید بداند که با هر بار کشتن یک سردار سلیمانی، صدها سردار سلیمانی دیگر متولد خواهند شد.

این خوی خبیثانه دشمن را نمی توان عوض کرد. تو با درایتت و با نقشی که برای کشور می آفریدی، در وجود آنها ترس ایجاد کردی. از ترسشان از راه آسمان به تو حمله بردند و تو را آسمانی کردند. آسمانی شدنت مبارک سردار راه خدا. این را بدان که یاد تو برای همیشه زنده است و زنده خواهد ماند.

عکس نوشته سالگرد سردار سلیمانی 

آسمانی شدنت مبارک ای مرد خدا. تو از همان اول هم جایت روی زمین نبود. تو جایت بین ما زمینی ها نبود. غیرت و شرف تو را کمتر انسانیست که داشته باشد. تو یکی از فرشتگان خدا بودی که گویی برای پاسداری از مردم ایران پا به زمین نهاده بودی و اکنون رفتی و پر کشیدی. راه تو برای همیشه ادامه خواهد داشت.

‫متن های ویژه سالگرد سردار سلیمانی

‬‎
جسمش را فدا کرد، اما روحش را نه؛ سردار سلیمانی را می گویم. همان که از ترس هیبتش، دشمن به او در دل سیاهی شب حمله کرد. آری جرات می خواهد که رو در رو مقابل سردار بزرگ ایران بایستی. دشمن آنقدر حقیر بود که تو را در آن موقع به شهادت رساند. اما نگران نباش؛ جسم تو از ایران گرفته شده و روح تو برای همیشه در کنار آن خواهد ماند. جسم تو از ایرانیان گرفته شده، اما یاد تو برای همیشه با آنها خواهد ماند.

تنها سردار سلیمانی نیست که جانش را در راه ایران داده، اگر به تاریخ بنگری، می بینی که هزاران هزار سرباز در راه وطن جان خود را فدا کرده اند. آنها جانشان را نثار ایران و ایرانی کردند تا دشمن نتواند به آنها دست درازی کند. یاد سردار سلیمانی برای همیشه در بین ما ایرانیان زنده خواهد بود.

عزتت، شرفت، شجاعتت بر تمامی نقشه های دشمنان چیره می شود. آنها تو را کشتند، اما نتوانستند به زانو درآورد. چقدر این قصه آشناست. قصه ی کربلا …!
❌لغو تمامی کنسرت‌ها و کلیه مسابقات ورزشی کشور در روزهای چهاردهم و پانزدهم دی

?مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از لغو تمامی کنسرت‌ها در تهران و شهرستان‌ها به مناسبت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی خبر داد./مهر

?مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان نیز اعلام کرد: ضمن عرض تسلیت شهادت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی و اعلام عزای عمومی، کلیه مسابقات ورزشی در روزهای چهاردهم و پانزدهم دیماه برگزار نخواهد شد./ایسنا


❌ سه روز آینده دانشگاه‌ها و مدارس تعطیل نیستند.

?در سه روز آینده فقط عزای عمومی اعلام شده، مدارس و دانشگاه ها و ادارات دایر هستند.

پیکر سوخته سردار شهید قاسم سلیمانی


3.4/5 - (90 امتیاز)
دیدگاه ها
 1. علی

  واقعا هیچ خبری منو انقدر داغون نکرده بود روحت شاد پدر ایران

  پاسخ
 2. 00-tt

  ملت ایران تسلیت.امریکا اینقدر مرد نبود رودر روبامابجنگه.خداباشهدای کربلا محشورشون کنه

  پاسخ
 3. صبا

  من هنوز باورم نشده .میگم شاید بگن تو خودرو نبوده???خیلی حیف بود.
  امنیت الان رو مدیون ایشون هستیم.مغز متفکر جهان هستی
  افسوس افسوس

  پاسخ
 4. سعیده

  دیوونه شدم از وقتی فهمیدیم این اتفاق تلخ افتاده از همه دولت شاکیم از شخص رهبری دلشکسته ام که چرا مواظب پدر یه ملت نبودن مواظب سردارمون نبودن وانقدر ساده گذاشتن ازدستمون بره….
  شاید اگر پدرو مادرمو از دست میدادم انقدر نمیترسیدم که بی پناه شدم که از رفتن سردار ترس همه وجودمو برداشته….
  درهرصورتت خداوند خودش تو بهشتش مواظبت باشه ما که تو جهنم دنیا مواظبت نبودیم، سلام منو به امام حسین برسون و آرزو کن ماهم پاک بشیمو خاک بشیم ای سردار خوبیها……?????

  پاسخ
 5. صنم

  سردار دلم ♥? ماه دلم ?♥ ستاره قلبم?? عزیزه دنیای نامرد …..??❎
  ?
  ?


  همیشه تو وجود ? ما در قلب ما ? خواهی بود ….

  پاسخ
  1. میعاد

   ???????????

   تقدیم شما….

   پاسخ
 6. ‌زینب

  سردار عزیزم هنوز رفتنت باورم نشده ای غیرت ایران کجا پر گشودی داغت بر دلمان مانده سردار دلها چه مظلومانه رفتی اما این را بدان ما فرزندان ایران انتقام خون پاکت را خواهیم گرفت…دلمان برات تنگ خواهد شد سردارم گرچه دیگر در میان ما نیستی اما یادت در قلب ما زنده اس باور نبودنت سخت اس …شهادت مبارک سردار …???

  پاسخ
 7. فاطمه

  امریکا انقدر مرد نبود که بیاد رو در رو بجنگه.خدا بی جواب نگزاشت ترامپ رو. با ذلت و خواری از کاخ سفید بیرونش انداختن.جلویکارای ومریکا میاستاد که این کارو باهاش کردن.چطور امریکا تونست این کارو بکنه؟البته همون جوری که روزی ۱۰۰۰ بچه ی بیگناه فلسطینی رو کشت.من از صدا و سیما ناراحتم اولاش کلی چیز درباره حاج قاسم گفت اما الان دیگه هیچ بویی از حاج قاسم تو صدا و سیما نیست.در جواب کامنتی که گفت از رهبر ناراحتم.رهبر خوش داغ دیده مگه ندیدی چطوری وقتی داشت برای پیکر حاج قاسم نماز میخوندن گریه افتادن؟

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.