سایت ضمن خدمت فرهنگیان ltms.cfu.ac.ir

سایت ثبت نام دوره های ضمن خدمت فرهنگیان | ورود به LTMS + راهنمای استفاده از سایت ltms.cfu.ac.ir و بازیابی رمز عبور سامانه ال تی ام اس ضمن خدمت ، وزارت آموزش و پرورش، با هدف بهبود کیفیت آموزش و سطح علمی معلمان ، دوره هایی را با عنوان “دوره ضمن خدمت” برگزار می کند. دوره های ضمن خدمت، پس از استخدام فرهنگیان انجام می شود و به آموزش معاونین پرورشی، مدیران، دبیران، آموزگاران و هنرآموزان تعلق دارد.

ltms.cfu.ac.ir سایت جدید ضمن خدمت فرهنگیان

جهت مشاوره در زمینه سایت ضمن خدمت فرهنگیان ltms.cfu.ac.ir

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

سامانه ال تی ام اس یا سامانه جامع مدیریت یادگیری و آموزش فرهنگیان، یک سامانه آنلاین است که برای برگزاری دوره های ضمن خدمت فرهنگیان راه اندازی شده است. این سامانه به فرهنگیان، مدیران، معاونان، مدرسان و دیگر کارکنان آموزش و پرورش امکان دسترسی به آموزش های جدید و به روز را می دهد. برای ورود به این سامانه می توانید از آدرس ltms.cfu.ac.ir استفاده کنید. ltms.cfu.ac.ir آدرس جدید سامانه ال تی ام اس است که از ltms.medu.ir به آن تغییر یافته است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این سامانه می توانید ادامه مقاله را مطالعه بفرمایید.

جهت ثبت نام فرهنگیان سال 1402 در دوره های بیان شده، سامانه تحت عنوان سایت ضمن خدمت فرهنگیان | LTMS راه اندازی شده است.

سر فصل ها

ltms.cfu.ac.ir | سامانه جدید ضمن خدمت فرهنگیان

سایت جدید ضمن خدمت فرهنگیان با هدف ارتقا سطح علمی و کیفیت آموزش آموزگاران توسط وزارت آموزش و پرورش راه‌اندازی شده است. هدف این سامانه افزایش دانش معلمان، مدیران و معاونان در حین خدمت است تا با آموزش‌های جدید و به روز به تعلیم و تربیت دانش آموزان بپردازند.

کارکنان باید به سایت جدید ضمن خدمت فرهنگیان (ال تی ام اس جدید) به آدرس ltms.cfu.ac.ir مراجعه کنند. در این قسمت تعدادی از ابزارهای مختلف قابل مشاهده است که هرکدام برای ارائه یک خدمت به کارکنان اداری و آموزشی طراحی شده است.

آموزگاران برای شروع باید ابزار ثبت نام متقاضیان مدرس را انتخاب و پس از وارد نمودن اطلاعات مورد نیاز حساب کاربری خود را ایجاد نمایند. در پایان ثبت نام یک نام کاربری و رمز عبور در اختیار آن‌‌ها قرار می‌گیرد. در این مرحله باید به صفحه اصلی برگشته و گزینه فراگیران را انتخاب کنند. پس از وارد نمودن نام کاربری و رمز می‌توانند به آموزش‌ها دسترسی یابند.


برای ورود به سیستم پورتال ضمن خدمت فرهنگیان آموزش و پرورش روی دکمه زیر کلیک کنید.

ltms.cfu.ac.ir | ورود به سایت ضمن خدمت فرهنگیان

☀️نمای جدید سایت ضمن خدمت فرهنگیان
همکاران محترم لطفا تا اطلاع ثانوی جهت ورود به آزمون،نوع ورود را آزمونهای پرسنل انتخاب کنید

آیکونها از طریق فراگیران غیرفعال می باشند


ال تی ام اس ltms

ال تی ام اس جدید یا سامانه جدید یادگیری الکترونیکی، یک سامانه آنلاین است که برای ارائه دوره های آموزشی به فرهنگیان و دانشجویان معلمان طراحی شده است. ال تی ام اس جدید از سال ۱۴۰۲ فعال شده و آدرس آن از ltms.medu.ir به ltms.cfu.ac.ir تغییر یافته است. ال تی ام اس فرهنگیان امکان دسترسی به دوره های ضمن خدمت، رتبه بندی حرفه ای، ارتقاء رتبه و دریافت گواهی های مورد نیاز را می دهد. همچنین دانشجو معلمان می توانند با شرکت در دوره های سامانه ال تی ام اس جدید، از امتیازاتی مانند افزایش ساعت ضمن خدمت و حق شاغل بهره مند شوند.

برای ورود به سامانه ال تی ام اس جدید، می توانید از لینک زیر استفاده کنید:

ورود به سامانه ال تی ام اس جدید


کاربران باید در زمان مقرر به ال تی ام اس ltms سایت ضمن خدمت فرهنگیان مراجعه نموده و ثبت نام خود را انجام دهند. در ادامه این مقاله نحوه ورود به سایت ضمن خدمت فرهنگیان (ال تی ام اس جدید) شرح داده شده است. تا انتهای این مقاله آموزشی با ما همراه باشید.

آموزش ضمن خدمت فرهنگیان، دوره‌های آموزشی هستند که با هدف توسعه شغلی معلمان و ارتقای دانش و مهارت این عزیزان در زمینه‌های مختلف، از جمله فناوری‌های آموزشی، آموزش مجازی، ارزشیابی الکترونیکی، آموزش برخی نرم‌افزارها، تولید محتوای آموزشی، مشاوره، تربیت قرآنی، روانشناسی تربیتی و غیره برگزار می‌شوند.

مدت زمان برگزاری دوره‌ های ضمن خدمت فرهنگیان، بر اساس موضوع آموزشی ارائه شده، متفاوت است. به طور کلی، کمترین زمان مورد نیاز برای برگزاری یک دوره، ۶ ساعت و بیشترین آن، ۴۸ ساعت است.

دوره‌های ضمن خدمت فرهنگیان از طریق ال تی ام اس ltms سامانه جامع مدیریت آموزش و یادگیری فرهنگیان به صورت رایگان و مجازی برگزار می‌شوند. برگزاری و اجرای آن نیز بر عهده معاونت فرهنگی و پرورشی وزارت آموزش و پرورش است. در پایان هر دوره، آزمونی برگزار می‌شود، که در صورت قبولی در این آزمون، گواهینامه شرکت در دوره ضمن خدمت، به معلم ارائه می‌شود.

ltms ال تی ام اس ضمن خدمت فرهنگیان

اطلاعیه ال تی ام اس جدید در مورد سقف ساعات ضمن خدمت در یک سال

🔹دوره های درون سازمانی 200 ساعت
🔸دوره های برون سازمانی 200 ساعت

💠 در کل 400 ساعت در یک سال

سامانه ضمن خدمت فرهنگیان

وزارت آموزش و پرورش هر ساله با هدف ارتقا سطح علمی و دانش معلمان و کادر آموزشی مدارس ، دوره های ضمن خدمت فرهنگیان را برگزار می کند و متقاضیان در صورت دارا بودن شرایط لازم، از جمله حداقل سابقه خدمت 5 ساله، می بایست در زمان مقرر، به ltms.cfu.ac.ir سایت ضمن خدمت فرهنگیان مراجعه نموده و ثبت نام خود را انجام دهند و  سپس در آزمون شرکت نمایند. لیست دوره های ضمن خدمت فرهنگیان شامل دوره های 6 الی 48 ساعته است که فرد متقاضی بر اساس رشته شغلی می تواند در این دوره ها ثبت نام کند.

لازم به ذکر است، نمره قبولی در آزمون ضمن خدمت فرهنگیان 12 از 20 است و فرهنگیانی که بتوانند در آزمون های پایان دوره نمره قبولی کسب کنند ،‌ گواهی دوره ضمن خدمت دریافت خواهند کرد.

دانلود لیست دوره های ضمن خدمت فرهنگیان pdf

بیشتر بخوانید: سایت مای مدیو

چند نکته در مورد دوره ضمن خدمت فرهنگیان

 1. در دوران 30 سال خدمت حداکثر ساعات قابل اعمال در حکم کارگزینی 1000 ساعت یعنی 500 امتیاز است.
 2. هر سال 200 ساعت برای سازماندهی در مراکز غیر دولتی قابل اعمال است.
 3. هر سال برای ارزشیابی 40 ساعت لازم است.
 4. چون این امتیاز در حق شاغل اعمال میشود فقط در پایان سال یعنی در حکم فروردین اعمال می شود.

در سال رتبه بندی به چه میزان ساعت ضمن خدمت نیاز است؟

 • پایه حرفه ای 180 ساعت نیاز است
 • ارشد حرفه ای 150 ساعت نیاز است
 • خبره حرفه ای 120 ساعت نیاز است.
 • عالی حرفه ای 100 ساعت نیاز است.

پایان هر سال کارگزینی ادارات، گزارش ضمن خدمت را از سایت ltms دریافت و در فیش حقوقی فرهنگیان اعمال می کند. در واقع هر یک ساعت ضمن خدمت، شامل نیم امتیاز است که در حق شاغل و در حکم کارگزینی محاسبه می گردد که افزایش حقوق را در پی دارد.

برخی از ثمرات شامل: 

 • افزایش حقوق
 • ارتقای رتبه شغلی
 • معلم نمونه
 • رتبه بندی
 • اعزام به خارج

دوره های فعال سایت ضمن خدمت فرهنگیان

دوره های فعال سامانه خدمت

سایت ضمن خدمت فرهنگیان

ltms.cfu.ac.ir سامانه ضمن خدمت فرهنگیان به منظور ثبت نام فرهنگیان در دوره های ضمن خدمت طراحی شده است. داوطلبان برای ثبت نام سال 1402 در سامانه جامع مدیریت یادگیری و آموزش فرهنگیان LTMS باید در زمان مقرر، به نشانی اینترنتی ltms.cfu.ac.ir  مراجعه نمایند و فرآیند ثبت نام خود را انجام دهند.

ltms.cfu.ac.ir سایت ضمن خدمت فرهنگیان به منظور انجام امور مرتبط با دوره های ضمن خدمت دانشگاه فرهنگیان راه اندازی شده است. لازم به ذکر استف علاوه بر فرهنگیان شاغل مدارس دولتی، کادر آموزشی و اداری مدارس غیر دولتی نیز می توانند با ثبت نام در سامانه، در دوره های “ضمن خدمت فرهنگیان” شرکت نمایند. ثبت نام داوطلبان در دوره های ضمن خدمت فرهنگیان سال 1402، تنها از طریق ltms.cfu.ac.ir سامانه ضمن خدمت فرهنگیان | LTMS  انجام می پذیرد.

نحوه‌ بروزرسانی ابلاغ‌ها و احکام در سامانه ltms

نحوه‌ بروزرسانی ابلاغ‌ها و احکام در سامانه ltms

نحوه‌ بروزرسانی ابلاغ‌ها ، احکام و سایر مشخصات در سامانه ltms به صورت زیر است:

 1. انتخاب ارتباط با مرکز پشتیبانی از گزین ه‌های سمت راست
 2. درخواست جدید
 3. از شرکت پشتیبان سامانه
 4. انتخاب درخواست مورد نظر
 5. ثبت اطلاعات

ltms.cfu.ac.ir سایت ال تی ام اس

نحوه ثبت نام ltms.cfu.ac.ir سایت ضمن خدمت فرهنگیان در این مقاله ارائه داده شده است. داوطلبان، (عوامل اجرایی مدارس دولتی، کادر اداری و آموزشی مدارس غیردولتی) برای ورود به سامانه ضمن خدمت فرهنگیان ، باید به نشانی اینترنتی ltms.cfu.ac.ir مراجعه نموده و ثبت نام خود را در ال تی ام اس فرهنگیان انجام دهند. نحوه ثبت نام در ال تی ام اس فرهنگیان سامانه جامع مدیریت یادگیری و آموزش فرهنگیان  LTMS به صورت گام به گام به صورت زیر است:

 1. در ابتدا به ltms.cfu.ac.ir سامانه ضمن خدمت فرهنگیان مراجعه نمایید.
 2. پس از ورود به سامانه ضمن خدمت فرهنگیان ، بر روی گزینه “ثبت نام متقاضیان مدرسی” کلیک نمایید.
 3. پس از مطالعه ضوابط و شرایط، بر روی گزینه “مطالب فوق را مطالعه کردم و مایل به ثبت نام می باشم “ کلیک کنید.
 4. دستگاه، استان و منطقه مورد تقاضای خود را برای تدریس انتخاب کنید و بر روی گزینه “تایید و ادامه” کلیک نمایید.
 5. در گام بعدی، فرم “اطلاعات فردی” ، “مدرک تحصیلی” ، “سهمیه ایثارگری” ، “مهارت در فن آوری اطلاعات” و … را تکمیل نمایید.
 6. پس از تکمیل تمامی اطلاعات، بر روی گزینه “ثبت اطلاعات” کلیک نمایید.
 7. در گام بعدی، پیغام “ثبت نام شما با موفقیت انجام شد “را دریافت خواهید کرد و نام کابری و کلمه رمز به شما ارائه داده می شود.

***برای ورود به قسمت فراگیران سامانه ضمن خدمت، از این به بعد به جای کدپرسنلی، کدملی خود را وارد کنید:

ضمن خدمت فرهنگیان

ltms.cfu.ac.ir فراگیران

فراگیران دوره های ضمن خدمت فرهنگیان که می توانند افراد مختلف فرهنگی مانند  مدیر مدرسه و کادر اجرایی مدرسه و یا حتی دانشجو معلمان و البته معلمان عزیز، می توانند از طریق ال تی ام اس فراگیران ltms قدام به فراگیری دوره های ضمن خدمت بکنند.

ltms cfu ac ir ثبت نام دوره های ضمن خدمت فرهنگیان

راهنمای ورود به ltms.cfu.ac.ir سایت ضمن خدمت فرهنگیان به شرح زیر است: پس از انجام مراحل فوق، لازم است به صفحه ابتدایی سامانه برگردید و پس از درج اطلاعات شامل، نام کاربری، رمز عبور و کد امنیتی، وارد سامانه ضمن خدمت فرهنگیان شوید. مراحل ورود به سامانه ضمن خدمت فرهنگیان LTMS :

 1. پس از درج اطلاعات خواسته شده، گزینه “فراگیر” را از قسمت “کاربر” انتخاب کرده و بر روی گزینه “ورود به سامانه” کلیک کنید.
 2. در صفحه باز شده، باید تمام اطلاعات فردی و شناسنامه ای خود را تایید و تکمیل کنید و در نهایت در صورت موفقیت آمیز بودن ثبت نام، کد رهگیری برای شما صادر می شود.

در صورت بروز هرگونه مشکل در ورود به سایت ضمن خدمت فرهنگیان ltms.cfu.ac.ir  می توانید راهنمایی های لازم را از کارشناسان مجموعه به شماره 9099071613 دریافت نمایید.

به منظور آشنایی بیشتر کاربران، راهنمای تصویری ltms.cfu.ac.ir سایت ضمن خدمت فرهنگیان در ادامه بیان شده است. کاربران برای ثبت نام در دوره های ضمن خدمت فرهنگیان ، باید ابتدا در سامانه ltms.cfu.ac.ir ثبت نام نمایند و حساب کاربری داشته باشند. راهنمای تصویری ثبت نام (عضویت) و ورود به سایت ضمن خدمت فرهنگیان به صورت زیر است:

 • ورود به سایت ضمن خدمت فرهنگیان ( LTMS ) به نشانی اینترنتی : ltms.cfu.ac.ir 
 • کلیک بر روی گزینه “ثبت نام متقاضیان مدرسی”

راهنمای تصویری ltms.medu.ir سایت ضمن خدمت فرهنگیان

 • پس از ورود، شرایط و ضوابط ثبت نام را مطالعه نموده و گزینه “مطالب فوق را مطالعه کردم و مایل به ثبت نام می باشم “انتخاب کنید.

راهنمای تصویری ltms.medu.ir سایت ضمن خدمت فرهنگیان

 • دستگاه، استان و منطقه مورد تقاضای خود برای تدریس را انتخاب کنید و بر روی گزینه “تایید و ادامه “کلیک نمایید.

راهنمای تصویری ltms.medu.ir سایت ضمن خدمت فرهنگیان

 • در مراحل گام بعدی لازم است، فرم مشخصات فردی ، مدرک تحصیلی ، سهمیه ایثارگری ، مهارت در فناوری اطلاعات و …. را تکمیل کنید.

**تکمیل فرم اطلاعات فردی :

راهنمای تصویری ltms.medu.ir سایت ضمن خدمت فرهنگیان

**تکمیل فرم “مدرک تحصیلی” ، “سهمیه ایثارگری” ، “مهارت در فن آوری اطلاعات” :

راهنمای تصویری ltms.medu.ir سایت ضمن خدمت فرهنگیان

**تکمیل فرم “تولیدات آموزشی، اختراع و اکتشاف” ، “توانمندی های علمی” و …

راهنمای تصویری ltms.medu.ir سایت ضمن خدمت فرهنگیان

**تکمیل فرم های “تالیف، ترجمه و چاپ مقاله” و …

راهنمای تصویری ltms.medu.ir سایت ضمن خدمت فرهنگیان

**تکمیل فرم “دوره های گذرانده ضمن خدمت”

راهنمای تصویری ltms.medu.ir سایت ضمن خدمت فرهنگیان

**تکمیل فرم های زیر :

راهنمای تصویری ltms.medu.ir سایت ضمن خدمت فرهنگیان

 • در نهایت و پس از وارد کردن تمامی اطلاعات گزینه “ثبت اطلاعات “را انتخاب کنید تا وارد صفحه زیر شوید. در این صفحه پیغام “ثبت نام شما با موفقیت انجام شد “را دریافت خواهید کرد و نام کابری و کلمه رمز به شما ارائه داده می شود.

راهنمای تصویری ltms.medu.ir سایت ضمن خدمت فرهنگیان

راهنمای تصویری ورود به سامانه ltms ضمن خدمت فرهنگیان

راهنمای تصویری ورود به ltms.cfu.ac.ir سایت ضمن خدمت فرهنگیان به شرح زیر است:

 • به صفحه ابتدایی سامانه بازگردید و پس از درج اطلاعات خود ( نام کاربری، رمز عبور )و کد امنیتی  و انتخاب گزینه “فراگیر “ از قسمت “کاربر “ بر روی عبارت “ورود به سامانه ” کلیک کنید.

راهنمای تصویری ورود به ltms.medu.ir سایت ضمن خدمت فرهنگیان

 • تمام اطلاعات فردی و شناسنامه ای خود را تایید و تکمیل کنید و در نهایت در صورت موفقیت آمیز بودن ثبت نام، کد رهگیری برای شما صادر می شود.

راهنمای تصویری ورود به ltms.medu.ir سایت ضمن خدمت فرهنگیان

بازیابی رمز عبور ltms.cfu.ac.ir ضمن خدمت فرهنگیان

کاربران در صورت فراموشی رمز عبور، برای بازیابی رمز عبور ضمن خدمت فرهنگیان لازم است به صورت زیر عمل نمایند. ورود به سامانه جامع مدیریت یادگیری و آموزش فرهنگیان  LTMS از طریق نام کاربری و رمز عبور، امکان پذیر است.

کاربرانی که به دلیل فراموشی رمز ضمن خدمت فرهنگیان ، نمی توانند وارد سامانه شوند، باید در سایت ضمن خدمت فرهنگیان، رمز جدیدی را ایجاد کنند. پس از ورود به سایت وزارت آموزش و پرورش ، گزینه “فراموش کردن رمز فراگیران” را از همان منوی صفحه اول سامانه (میز خدمت) انتخاب کنید. سپس اطلاعات خود را که شامل کد پرسنلی ، شماره تلفن همراه و کد ملی می باشد را درج نمایید و پس از ورود به صفحه جدید ، یک رمز به دلخواه برای خود تعیین کنید.

راهنمای بازیابی رمز عبور سایت ضمن خدمت فرهنگیان:

 • ورود به سایت ضمن خدمت فرهنگیان و انتخاب گزینه “فراموش کردن رمز فراگیران” از منوی میز خدمت

بازیابی رمز عبور ltms.medu.ir سایت ضمن خدمت فرهنگیان

 • برای تغییر کلمه عبور ، اطلاعات خواسته شده را درج نمایید:

***کلمه عبور انتخابی شما باید 6 حرف و ترکیبی از حروف انگلیسی بزرگ و کوچک و اعداد باشد .

بازیابی رمز عبور ltms.medu.ir سایت ضمن خدمت فرهنگیان

شرکت در آزمون های ضمن خدمت فرهنگیان

کاربران برای شرکت در آزمون های صمن خدمت فرهنگیان ، باید به سایت رایادرس به نشانی اینترنتی rayadars.com مراجعه نمایند. همکاران فرهنگی پس از ایجاد حساب کاربری در ltms.cfu.ac.ir سایت ضمن خدمت فرهنگیان ، باید به سامانه رایادرس مراجعه نمایند و فرآیند ثبت نام خود را انجام دهند. همکاران پس از شرکت در دوره های ضمن خدمت، برای شرکت در آزمون ها و امتحانات باید به سامانه rayadars.com مراجعه نمایند.

 • با ورود به سامانه rayadars.com و درج اطلاعات کاربری، لیست دوره های ضمن خدمت ثبت نام شده فرهنگیان قابل مشاهده است. برای شرکت در آزمون بر روی گزینه “ورود به آزمون” کلیک کنید:

شرکت در آزمون های ضمن خدمت فرهنگیان 

 • بر روی لینک “شروع آزمون” کلیک کنید. مطابق تصویر زیر:

شرکت در آزمون های ضمن خدمت فرهنگیان 

 • اگر قصد شرکت در آزمون را دارید، بر روی گزینه “بله، شروع آزمون” کلیک کنید:

شرکت در آزمون های ضمن خدمت فرهنگیان 

 • پس از پاسخگویی به تمامی سوالات، نتیجه آزمون برای شما نمایش داده می شود:

شرکت در آزمون های ضمن خدمت فرهنگیان 

***برای انتخاب سوالات می توانيد شماره سوالات را از قسمت پايين صفحه انتخاب نمایید.

***پس از پاسخگویی به تمام سوالات ، حتما گزینه “خاتمه آزمون” را انتخاب کنید.

بیشتر بخوانید: سایت فیش حقوقی فرهنگیان

انتخاب و انتصاب مدیران مدرس در ltms.cfu.ac.ir سایت ضمن خدمت فرهنگیان

فعال شدن قسمت انتخاب و انتصاب مدیران مدرس در سامانه ضمن خدمت فرهنگیان : همکاران محترمی که متقاضی پست مدیریت هستند، آیکن انتخاب و انتصاب مدیران در سامانه ضمن خدمت ltms.cfu.ac.ir فعال گردیده است .این دسته از همکاران به سامانه ضمن خدمت مراجعه کرده و فرم خوداظهاری را با توجه امتیازات خود کامل کنند. شرایط انتخاب و انتصاب مدیران مدارس :

 • در زمان انتصاب فرد به عنوان مدیر مدرسه، لازم است از خدمت سنواتی وی تا پایان شهریور ماه سال تحصیلی جاری، حداقل 4 سال تا بازنشستگی باقی مانده باشد. (دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس حداکثر 26 سال تمام و فوق لیسانس و دکتری حداکثر 31 سال تمام).
 • امتياز ارزيابی عملكرد در سال ماقبل آخر و سال آخر منتهی به اعلام داوطلبي بايد عددي بين 85 تا 100 باشد.
 • 3. داوطلبانی كه در سنوات قبل فرايند انتخاب را با موفقيت گذرانده باشند و از شرايط سنواتی برخوردار باشند در سال جديد نيازی به شركت در فرايند انتخاب ندارند و مجموع امتياز ثبت شده آنان با مجموع امتياز داوطلبان سال جديد مقايسه می شود و در فرايند انتصاب قرار می گيرند.در صورتی كه داوطلب دارای امتياز از سنوات قبل در فرايند انتخاب سال جاری شركت كند مجموع امتيازات سال جاری ملاک انتصاب قرار گيرد.

مزیت انجام دوره ضمن خدمت فرهنگیان

 1. با رسیدن به ۱۰۰۰ ساعت ضمن خدمت، حقوق فرهنگیان بین 400 تا 500 هزار تومان افزایش می‌یابد با ارتقای جایگاه رتبه بندی
 2. فرهنگیان با کسب امتیاز می‌توانند اولویت انتخاب در پست‌های اداری و مدیریتی را داشته باشند
 3. همچنین امتیاز کسب شده می‌تواند برای جابجایی و انتقال درون یا برون استانی مؤثر باشد
 4. سازماندهی در اداره و انتخاب مدارس جهت تدریس نیز اولویت دارد
 5. ارزشیابی آزمون‌ها و ثبت آن‌ها در پرونده کارگزینی شخص نیز از اهمیت بالایی برخوردار است

حداکثر ساعات قابل انجام ضمن خدمت فرهنگیان در طول سال چند ساعت می باشد؟

فرهنگیان در طول یک سال می توانند حداکثر 400 ساعت ضمن خدمت داشته باشند، که 200 ساعت از آن داخل سامانه ltms و 200 ساعت دیگر برون سازمانی می باشد. همچنین، حداکثر ساعتی که در حکم کارگزینی برای کارکنان آموزش و پرورش در طول 30 سال خدمت قابل اعمال است، تا 1500 ساعت می باشد.

نحوه تاثیر دوره ضمن خدمت در حقوق فرهنگیان

هر ساعتی که فرد در حین خدمت خود ثبت کند، در فیش حقوقی او به امتیاز ۰/۷۵ تبدیل می شود. حداکثر تعداد ساعاتی که فرد می تواند در حین خدمت خود ثبت کند، ۱۰۰۰ ساعت است که باعث می شود ۷۵۰ امتیاز در فیش حقوقی برای فرد ایجاد شود.

ساعات ثبت شده در سامانه LTMS و به صورت سیستمی برای اعمال در حکم کارگزینی استفاده می شود. به همین دلیل، فرد نیازی به ارائه گواهی دوره خدمت ندارد، به جز گواهی ICDL که از الزامات درج در پرونده کارگزینی می باشد. هر سال، با اعمال ضریب سال جدید، کل ساعاتی که فرد در سال گذشته ثبت کرده است، از سامانه LTMS دریافت و به صورت خودکار در حکم کارگزینی اعمال می شود.

میزان امتیاز دریافتی ساعات ضمن خدمت در رتبه بندی فرهنگیان

 • 200 ساعت ضمن خدمت مشمول 5 امتیاز رتبه بندی
 • 400 ساعت ضمن خدمت مشمول 10 امتیاز رتبه بندی
 • 600 ساعت ضمن خدمت مشمول 15 امتیاز رتبه بندی
 • 800 ساعت ضمن خدمت مشمول 20 امتیاز رتبه بندی
 • 1000 ساعت ضمن خدمت مشمول 25 امتیاز رتبه بندی
 • 1200 ساعت ضمن خدمت مشمول 30 امتیاز رتبه بندی

فیلم آموزش ورود به سایت ضمن خدمت فرهنگیان ltms.cfu.ac.ir

کاربران برای کسب اطلاعات بیشتر، می توانند فیلم آموزشی نحوه ورود به سایت ضمن خدمت فرهنگیان ltms.cfu.ac.ir را مشاهده نمایند:

آزمون اصلح معلمان حق‌التدریس توسط دانشگاه فرهنگیان برگزار می‌شود سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان با اشاره به برگزاری آزمون اصلح بعد از سپری شدن دو پودمان و همچنین دوره کارآموزی توسط این مهارت آموزان تصریح کرد: با توجه به بازگشایی مدارس لازم است این افراد دوره مهارت ‌آموزی را قبل از برگزار شدن آزمون جامع اصلح در مدارس محل سکونت خود طی کردند.

ثبت نام دوره مهارت آموزی فرهنگیان براساس فهرست تایید شدگان نهایی در سقف مجوزهای ردیف استخدامی صرفا با اخذ معرفی نامه اداره کل آموزش و پرورش استان سهمیه خدمتی برای دانشگاه مجری دوره بر اساس کد رهگیری امکان‌پذیر خواهد بود؛ مشمولین تایید شده باید ضمن اخذ معرفی‌نامه از استان سهمیه خدمتی نسبت به مراجعه و ثبت نام در دوره مهارت آموزی در دانشگاه تعیین شده اقدام کنند.

سوالات متداول ال تی ام اس ضمن خدمت 

 1. نحوه ثبت نام و ورود به سامانه و ایجاد حساب کاربری
 2. نحوه شرکت در دوره های ضمن خدمت غیرحضوری و حضوری
 3. نحوه شرکت در آزمون های پایان دوره و دریافت گواهینامه
 4. مشکلات و خطاهای احتمالی در ورود به سامانه و نمایش کلاسها و آزمون ها
 5. مزایا و امتیازات دوره های ضمن خدمت برای ارتقاء رتبه و حقوق فرهنگیان
 6. معرفی و مقایسه سامانه ال تی ام اس با سایر سیستم های مدیریت یادگیری

راهنمای کامل ورود به ltms.cfu.ac.ir سایت ضمن خدمت فرهنگیان در این مقاله ارائه داده شد. برای کسب اطلاعات تکمیلی تر در رابطه با سامانه جامع مدیریت یادگیری و آموزش فرهنگیان  LTMS می توانید با کارشناسان مجموعه به شماره 9099071613 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

سوالات متداول دوره های ضمن خدمت فرهنگیان

سایت ال تی ام اس ltms ضمن خدمت فرهنگیان چیست؟

کاربران برای ورود به سامانه ال تی ام اس باید به نشانی اینترنتی ltms.cfu.ac.ir مراجعه نمایند.

ورود به سایت ضمن خدمت فرهنگیان نیازمند چه اطلاعاتی است؟

ورود به سامانه ضمن خدمت فرهنگیان از طریق نام کاربری و رمز عبور ال تی ام اس امکان پذیر است.

نحوه ورود به ltms.cfu.ac.ir چگونه است؟

راهنمای تصویری ورود به سامانه ضمن خدمت فرهنگیان LTMS در این مقاله ارائه داده شده است.

4.2/5 - (12 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه سایت ضمن خدمت فرهنگیان ltms.cfu.ac.ir

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. پوریا

  سلام و درود ، وقتتون بخیر.
  ببخشید من برای سایت گلستان رمز عبوری گذاشته بودم ولی الان متاسفانه فراموشش کردم بازیابی رو هم میزنم نمیاره لطفاً بگید چطوری وارد سایت Ltms بشم. ممنون

  پاسخ
 2. اکبر

  سلام وقتتون بخیر
  سایت ضمن خدمت فرهنگیان خراسان رضوی آدرسش همینه!؟
  ممنون از پاسخگویی شما

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام تیزهوشان 1403
نصب اپ دانش آموزی