شاد وب

چگونه در شاد تحت وب ثبت نام کنیم؟ نحوه ورود به شاد وب چگونه است؟ نحوه احراز هویت در وب شاد چگونه است؟ برای ورود به شاد وب به چه اطلاعاتی نیاز داریم؟ با شیوع ویروس کرونا در سراسر کشور، به منظور برگزاری کلاس های درسی دانش آموزان به صورت غیرحضوری و آنلاین، آموزش و پرورش اقدام به طراحی و راه اندازی شیکه شاد نمود. شاد بزرگ ترین اپلیکیشن تعاملی کشور است که توسط تیم فنی همراه اول برای وزارت آموزش و پرورش پیاده سازی شده است؛ درحال حاضر با گذشت پنج ماه از شروع این پروژه ملی، بیش از 14 میلیون کاربر در این زیست بوم دیجیتال فعال هستند.

شاد تحت وب

جهت مشاوره در زمینه شاد وب

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

شاد وب ، شرایطی را برای دانش آموزان فراهم کرده است که دانش آموزان بتوانند از طریق کامپیوتر در کلاس های درسی خود شرکت نمایند. لازم به ذکر است، شاد وب قابلیت نصب بر روی کامپیوتر، تبلت و همچنین گوشی های اندروید و آیفون را دارد.

راهنمای ثبت نام و ورود به نسخه وب شاد در این مقاله ارائه داده شده است. با ما همراه باشید.

لینک ورود به نسخه تحت وب شاد web shad

دانش آموزانی که قصد شرکت در کلاس های خود را از طریق نسخه شاد تحت وب دارند، باید به نشانی web.shad.ir مراجعه نموده و در سایت مذکور مراحل احراز هویت در شاد را انجم دهند. دانش آموزانی که برای حضور در کلاس های درسی خود به تلفن های هوشمند دسترسی ندارند و نمی توانند اپلیکیشن سامانه شاد را بر روی گوشی نصب کنند، می توانند از شاد وب استفاده نمایند.

دانش آموزان برای ورود به شاد وب ، نیازی به دانلود و یا نصب و بروزرسانی نخواهند داشت تنها کافی است، از طریق کامپیوتر و مرورگر کروم، فایرفاکس و … به نشانی web.shad.ir مراجعه نمایند و پس از احراز هویت وارد محیط آموزشی شاد شوند. پس از درج کد فعال سازی،  دانش آموزان وارد محیط تحت وب سامانه شاد می شوید و می بایست از سمت راست صفحه ، گزینه ” ورود دانش آموز “ را انتخاب نمایید تا به صفحه احراز هویت منتقل شوید.

برای ورود به شاد وب ، تنها نیاز به داشتن ارتباط اینترنتی و یک مرورگر در هر سیستم کامپیوتری یا موبایلی دارید.

سایت شاد وب shad web

در ادامه توضیحاتی در رابطه با راهنمای استفاده از نسخه وب شاد ارائه داده شده است. در پی شروع ویروس کرونا در سراسر کشور، اپلیکیشن شاد به منظور برگزاری کلاس های درسی دانش آموزان به صورت آنلاین طراحی شد. اپلیکیشن شاد قابلیت نصب بر روی گوشی را دارد. دانش آموزانی که به تلفن همراه برای شرکت در کلاس های درسی خود دسترسی ندارند، با استفاده از کامپیوتر و وب شاد می توانند در کلاس های خود شرکت نمایند.

نسخه وب شاد برای آن دسته از دانش آموزانی که به گوشی همراه دسترسی ندارند، طراحی شده است. البته وب شاد علاوه بر قابلت نصب بر روی کامپیوتر ، امکان استفاده در گوشی های آیفون، اندروید و تبلت را نیز دارد.

web.shad.ir

دانش آموزانی که قصد ثبت نام و ورود به نسخه وب شاد را دارند، باید به نشانی web.shad.ir مراجعه نموده و پس از احراز هویت در شاد، وارد کلاس های درسی خود شوند. برای احراز هویت در وب شاد ، لازم است اطلاعات شناسنامه ای دانش آموز را در قسمت های مربوطه وارد نمایید. (کدملی، سال، ماه و روز تولد)

لینک مستقیم ورود به وب شاد در انتهای مقاله قرار داده شده است.

نحوه ورود به شاد وب

نحوه ورود به شاد تحت وب به منظور آگاهی بیشتر دانش آموزان و کاربران در ادامه بیان شده است. دانش آموزان برای ورود به کلاس های آموزشی از طریق شاد وب لازم است به آدرس اینترنتی web.shad.ir مراجعه نموده و با درج اطلاعات خواسته شده، احراز هویت خود را انجام دهند.

نحوه ورود به شاد وب:

 1. برای ورود به شاد تحت وب ، لازم است در ابتدا به نشانی web.shad.ir مراجعه نمایید.
 2. شماره تلفن همراه روشن و در دسترس را در قسمت مربوطه وارد کنید.
 3. کد فعالسازی ارسال شده به شماره همراه را درج نموده و بر روی گزینه بعدی کلیک کنید.
 4. برای احراز هویت در شاد، بر روی گزینه “ورود به مدرسه من” کلیک کنید.
 5. نقش خود را مشخص کنید. (دانش آموز ، معلم ، مدیر)
 6. اطلاعات دانش آموز را وارد کنید.
 7. فرآیند احراز هویت شما با انجام مراحل فوق به پایان می رسد و با مراجعه به برنامه شاد، می توانید لیست کلاس های خود را مشاهده نمایید.

** در مورد اتباع سایر کشور ها برای ورود به شاد وب، کد هویتی اتباع به‌ جای کد ملی درج شود و نیازی به ورود اطلاعات شناسنامه‌ ای نیست. امکان ورود این عزیزان به‌زودی فراهم می‌ شود.

بیشتر بخوانید: سامانه ثبت نمرات سیدا

احراز هویت و ثبت نام در شاد وب web.shad.ir

راهنمای احراز هویت در شاد وب web.shad.ir ، به صورت تصویری در ادامه بیان شده است. معلمان و مدیران مدارس برای ورود دانش آموزان به شاد تحت وب لازم است به موارد زیر توجه داشته باشند:

مدیران مدارس، لازم است  نسبت به تکمیل اطلاعات ناقص دانش آموزان و معلمان اقدام نمایند. در صورتی که اطلاعات معلمان نظیر، کد ملی و شماره تلفن همراه ، کلاس ها و دانش آموزان در سامانه دانش آموزی یا سامانه سناد  ثبت نشده یا ناقص است،  نسبت به تکمیل این اطلاعات اقدام نماید . ️سپس با انتخاب نقش مدیر و پس از احراز هویت ، مشاهده لیست مدارس را انتخاب کرده و مدرسه خود را تعیین نمایند.

پس از انجام مراحل فوق، لازم است معلمان مدارس، با انتخاب نقش معلم و احراز هویت و سپس با انتخاب مدرسه از گزینه مشاهده لیست مدارس و مشاهده کلاس ها که مدیر مدرسه آن را ایجاد کرده است و با انتخاب گزینه مشاهده لیست گروه های کلاسی ، تمامی کلاس های خود را مشاهده نمایند. پس از اتمام ثبت نام از روز بعد دانش آموزان مدرسه به عضویت در اپلیکیشن شاد دعوت می شوند.

راهنمای تصویری ورود دانش آموزان به شاد تحت وب web.shad.ir :

 • مراجعه به سامانه وب شاد به نشانی : web.shad.ir
 • انتخاب کشور و درج شماره تلفن همراه روشن و دسترس و کلیک بر روی گزینه “بعدی”

ورود به شاد وب web.shad.ir

 • درج کد فعال سازی 5 رقمی و کلیک بر روی گزینه “بعدی”

ورود به شاد وب web.shad.ir

 • کلیک بر روی گزینه ”ورود به مدرسه من “ و انجام مراحل احراز هویت در شاد

ورود به شاد وب web.shad.ir

 • انتخاب نقش خود

ورود به شاد وب web.shad.ir

 • درج اطلاعات شناسنامه ای دانش آموز شامل (کدملی، سال، ماه و روز تولد)
 • فرآیند احراز هویت شما با انجام مراحل فوق به پایان می رسد و با مراجعه به برنامه شاد، می توانید لیست کلاس های خود را مشاهده نمایید. در انتها دکمه ” ورود به گروه کلاس من “ را که در پایین صفحه قرار دارد، بفشارید.

نکته : دانش آموزانی که یکبار احراز هویت در شاد را انجام داده اند ، با وارد کردن اطلاعات خود از برنامه پیغام “احراز هویت شما قبلا انجام شده است” را دریافت خواهند کرد که لازم است آن را تایید نمایند.

بیشتر بخوانید: سامانه پادا

ایجاد کانال جدید در شاد تحت وب

ایجاد گروه جدید وب شاد

برای ایجاد کانال جدید در شاد تحت وب به صورت زیر عمل کنید:

پس از ورود به شاد وب و احراز هویت، برای ایجاد کانال جدید، از منوی بالای صفحه، گزینه “کانال جدید” را انتخاب کنید:

پس از کلیک بر روی گزینه “کانال جدید” صفحه ای برای شما باز می شود و می توانید از مخاطبین خود افراد را عضو گروه کنید.

ایجاد کانال و تشکیل گروه در شاد وب، هم برای دانش آموزان و هم برای مدیران و معلمان جهت قرار دادن اطلاعیه های آموزشی در کانال و اطلاع رسانی به والدین و دانش آموزان ،کاربرد دارد.

برای ورود به سامانه تحت وب برنامه شاد کلیک کنید

خروج از نسخه وب شاد

راهنمای خروج از نسخه وب شاد در ادامه بیان شده است. برای خروج از وب شاد لازم است مراحل زیر را طی کنید:

 • از منوی سمت راست صفحه، بر روی گزینه “خروج” کلیک کنید:

خروج از نسخه وب شاد

 • بر روی گزینه “خروج” کلیک کنید:

خروج از نسخه وب شاد

در این مقاله راهنمای ایجاد حساب کاربری و عضویت در شاد تحت وب شرح داده شد. دانش آموزان توجه داشته باشند، استفاده از شاد وب فقط محدود به کامپیوتر نمی باشد و دانش آموزان از طریق تلفن همراه نیز می توانند به شاد وب دسترسی داشته باشند. دانش آموزان برای ورود به شاد وب باید به نشانی اینترنتی web.shad.ir مراجعه نمایند و برای حضور در کلاسهای درسی خود، مراحل احراز هویت را در شاد وب انجام دهند.

نسخه تحت وب نرم افزار شاد

نسخه تحت وب نرم افزار شاد نیازی به نصب ندارد و فقط کافیست که به اینترنت و یک مرورگر دسترسی داشته باشید. با وارد کردن آدرس شاد وب web.shad.ir در مرورگر می توانید وارد سامانه شوید. در این مرحله از شما شماره تلفن همراه می خواهد که باید آن را وارد کنید.

امکانات نسخه تحت وب شاد

نسخه تحت وب شاد تقریبا همه امکانات نسخه اندرویدی آن را دارا می باشد. بعد از ورود به برنامه می توانید از امکانات آن استفاده کنید.

تفاوت شاد وب با اپلیکیشن تحت موبایل شاد

شاد وب بر خلاف اپلیکیشن موبایل شاد که نیاز است آن را نصب کنید نیازی به نصب آن ندارید و فقط کافیست بعد از وارد کردن آدرس آن در مرورگر وارد آن شوید در این مرحله از شما شماره تلفن همراه می خواهد که با وارد کردن آن می توانید از امکانات آن استفاده کنید. 

راهنمای ورود به شاد وب و احراز هویت دانش آموزان به صورت تصویری در این مقاله شرح داده شده است.

آدرس سامانه ساد وب، shad.web.ir می باشد.

اطلاعات شناسنامه ای دانش آموز شامل کدملی، تاریخ تولد (روز، ماه، سال)

دانش آموزان می توانند،در صورت داشتن گوشی همراه، با دانلود نسخه جدید برنامه شاد از امکانات این برنامه آموزشی به صورت رایگان استفاده نمایند. در صورت بروز هرگونه مشکل برای ورود به شاد وب می توانید با کارشناسان مجرب مجموعه به شماره 9099071613 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

سوالات متداول دانش آموزان

برای استفاده از شاد وب آیا نیاز می باشد که آن را دانلود کنیم؟

شاد وب نسخه تحت وب اپلیکیشن شاد می باشد و نیازی به نصب ندارد

خطاهای رایج در نسخه وب نرم افزار شاد کدام است؟

خطاهایی که در نسخه تحت وب میبینید معمولا کمتر از اپلیکیشن ان می باشد چون نیازی به نصب ندارد و وب سایت این برنامه بروزرسانی می شود.

آیا بدون ثبت شماره تلفن می توان وارد برنامه شاد شد؟

برای ورود به برنامه شاد باید ابتدا با شماره تلفن وارد شوید و بدون آن امکان پذیر نمی باشد.
5/5 - (3 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه شاد وب

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. امیر

  سللام شاد نسخه وب باز نمی کنه میگه دسترسی به این سایت امکان پذیر نیست

  پاسخ
  1. مشاور گروپ

   مشکل نسخه وب شاد حل گردید و همکاران میتوانند مجدد از نسخه وب اپلیکیشن شاد استفاده کنند.

   پاسخ
 2. آرشام

  لطفاً شاد من را رایگان کنید

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1403
نصب اپ دانش آموزی