مشاوره تحصیلی رایگان

مشاوره تحصیلی رایگان

جهت مشاوره در زمینه مشاوره تحصیلی رایگان

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مشاوره تحصیلی رایگان جهت پاسخگویی به سوالات متداول داوطلبان ، متقاضیان زیادی دارد. مشاوره تحصیلی رایگان برخلاف سال های گذشته که فقط در شهرهای بزرگ امکان ارائه خدمات به داوطلبان بود .

 مشاوره تحصیلی رایگان 2


مشاور تحصیلی رایگان

اکنون در دورترین شهرها و حتی مناطق محروم خدمات مشاوره تحصیلی رایگان را از طریق تماس تلفنی ارائه می کند و همین باعث شده ما به اهمیت مشاوره تحصیلی تلفنی بیشتر همت کنیم .

مرکز مشاور گروپ در این مقاله به بررسی و چگونگی یک مشاوره تحصیلی رایگان می پردازد.
برای دریافت مشاوره تحصیلی رایگان در کلیه مقاطع تحصیلی ، با مرکز مشاور گروپ تماس بگیرید . شماره تماس 9099071613 از سراسر کشور با خط ثابت  زمان پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب.

فاصله ما با شما تنها در یک تماس است تا بتوانیم پاسخگوی سوالات و اشکالات شما باشیم .

مشاوره تحصیلی رایگان چه فایده ای دارد؟

مشاوره تحصیلی رایگان محدودیت مکانی ندارد و این یکی از مهمترین دلایل برتری مشاور تحصیلی تلفنی نسبت به مشاوره تحصیلی حضوری است.

با استفاده از مشاوره تحصیلی رایگان و تنها با یک تماس در واقع دیگر نیازی به حضور در دفتر مشاوره نیست و از هر نقطه و هر شهری که هستید می توانید با یک تماس تلفنی ، سوالات و اشکالات خود را از مشاورین با تجربه و حرفه ای مشاور گروپ بپرسید.

تاثیر مشاوره تحصیلی رایگان بر موفقیت در کنکور سراسری

کسب نتیجه خوب در کنکور سراسری یکی از برنامه های بسیار مهم و سرنوشت ساز برای اکثر داوطلبان است لذا اگر در این مسیر که حرفه ای ها را می طلبد ، از راهنمایی ها و مشاوره های افراد آگاه و متخصص استفاده شود مسلما راهی کم دردسر و نیز تضمین شده ای برای یک داوطلب خواهد بود آنهم در میدان پر رقابت تحصیل.


اطلاع از آخرین اخبار کنکور سراسری و آزاد با کلیک بر روی لینک زیر:

5465یکی از مشکلات داوطلبان شهرهایی که از امکانات کم کمک آموزشی کنکور برخور دارند ، نداشتن اطلاعات کافی و دقیق از وضعیت و روند تحصیل در رشته مورد علاقه است . سوالات و اشکالاتی که تنها یک مشاور تحصیلی با تجربه می تواند پاسخگو باشد از طرفی هزینه های مشاوره تحصیلی حضوری از رفتن به یک کلاس کنکور خصوصی هم شاید بیشتر شود اما در مشاوره تحصیلی رایگان این امکانات به رایگان در اختیار متقاضیان قرار می گیرد.

همچنین می توانید در سایت مشاور گروپ به رایگان تکنیک های درست تست زنی و مطالعه و نیز روش های برنامه ریزی را بخوانید و به کار گیرید.

مشاوره تحصیلی رایگان باید بتواند پاسخگوی تمام نیازهای داوطلب کنکوری و یا محصلین باشد.

مشاوره تحصیلی رایگان تا چه اندازه حرفه ای است؟

مشاوره تحصیلی رایگان الان در اکثر مراکز مشاوره تحصیلی ، آزمون های آزمایشی و حتی منابع کنکوری که اکثرا جنبه تبلیغاتی برای جذب داوطلب هستند ، دایر می باشند.

مشاوره تحصیلی رایگان حتما باید توسط کارشناسان با تجربه و آگاه در زمینه مقاطع مختلف تحصیلی انجام شود.
گروه مشاوره ای مرکز مشاور گروپ اصول برنامه ریزی و مطالعه را اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید بعد از آن بدون کمک شخصی دیگر برنامه ریزی خود را پیاده سازی کنید.

شماره مشاور تحصیلی رایگان

مشاوره تلفنی انتخاب رشته دبیرستان , مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور , مشاوره تلفنی انتخاب رشته دانشگاه آزاد , مشاوره تلفنی انتخاب رشته کارشناسی ارشد , مشاوره تلفنی تحصیلی , مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور , مشاوره تلفنی کنکور تجربی , مشاوره تلفنی معافیت تحصیلی سربازی و ظام وظیفه , مشاوره تلفنی امور مربوط به سازمان سنجش , مشاوره تلفنی علمی کاربردی , مشاوره تلفنی کنکور سراسری , مشاوره تلفنی کنکور کاردانی , مشاوره تلفنی کنکور کاردانی به کارشناسی , مشاوره تلفنی کنکور کارشناسی ارشد , مشاوره تلفنی کنکور دکتری , مشاوره تلفنی ثبت نام مدارس , مشاوره تلفنی تیزهوشان , مشاوره تلفنی نمونه دولتی , مشاوره تلفنی دانشگاه آزاد , مشاوره تلفنی پیام نور , مشاوره تلفنی غیرانتفاعی , مشاوره تلفنی پردیس های خودگردان , مشاوره تلفنی کنکور وزارت بهداشت , مشاوره تلفنی منابع کنکور سراسری , مشاوره تلفنی منابع کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه دولتی , مشاوره تلفنی منابع کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد , مشاوره تلفنی منابع کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت .

مشاوره تحصیلی تلفنی رایگان

مشاوره تحصیلی باید با حساسیت و وسواس زیادی انجام شود و کارشناس مربوطه حتما به صحت اطلاعات ارائه شده و منتقل شده به داوطلبان مطمئن باشد.


دریافت آخرین اخبار سازمان سنجش و کنکور سراسری با کلیک بر روی عکس زیر:

657 2برای دریافت مشاوره تحصیلی رایگان مشاور گروپ کافیست با شماره تماس این مرکز تماس حاصل نمایید.
هدف مشاوران مرکز مشاور گروپ ارائه خدمات مشاوره ای تخصصی و حرفه ای برای تمام افراد جامعه است تا هیچ کس تجربه شکست را تجربه نکند و مسیر غلط را در تحصیلات خود انتخاب نکند.

موفقیت تصادفی نیست و نیازمند برنامه ریزی است.

شروع کن به انجام کاری ...
تا تلاشی نکنی چیزی تغییر نمیکنه رفیق ...
فکرتو خالی از افکار منفی و نمیتونم ها کن و ببین به چه چیزی علاقه داری ، از پس چه کاری برمیای ، جایی که زندگی میکنی چه چیز تازه ای نیاز داره که اکنون نداره و جاش خالیه ، خلاصه ایده ای هرچی داری رو کن و برو جلو ...
فقط فراموش نکن همه ی افراد موفق یه روزی از خیلی خیلی کم شروع کردن تا شدن افراد موفق امروز !
انرژی منفی و موج منفی از امروز ممنوع چرا چون با این کارتون بیشترین ضربه رو به خودتون میزنید !
امیدوارم قبل از اینکه یه روز افسوس امروزت رو بخوری زودتر به خودت بیای و راهی پیدا کنی و خودتو ثابت کنی...

جهت مشاوره و دریافت روش های اصولی برنامه ریزی و مطالعه می توانید با شماره تماس 9099071613 و بدون پیش شماره از سراسر کشور و از ساعت 8 صبح تا 12 شب تماس حاصل نمایید.

✔️مشاور تحصیلی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

✔️از جمله ویژگی هایی مشاور تحصیلی خوب که او را از بقیه متمایز می کند شناخت دقیق و صحیح از شما، مشاور تحصیلی خوب حتما به عادت های روزانه و هفتگی و ماهانه شما میپردازد. مشاور تحصیلی خوب کسی است که از تاثیر هیچ جزئیاتی دست نکشد. مشاور تحصیلی خوب در طرز تفکر شما جرقه هایی برای صرف فعل "من می توانم" خواهد زد و شما باید به این جرقه کوچک فرصت یک انفجار بزرگ را بدهید.

✔️مشاوره تحصیلی رایگان در چه زمینه هایی انجام می شود؟

✔️از مهم ترین نیازهای دانش آموزان برای مشاوره تحصیلی رایگان که ما سعی کرده ایم در این صفحه به آن پاسخ دهیم، سوالات پرتکرار و متداولی است که عمون دانش آموزان می پرسند.

✔️ مشاوره تحصیلی رایگان مشاور گروپ چگونه است؟

✔️خدمات مشاوره تحصیلی رایگان مجموعه بزرگ مشاور گروپ برای تمامی رشته ها و مقاطع مختلف می باشد. این مقالات مشاوره درسی رایگان برای تمامی مقاطع تحصیلی قابل استفاده و مفید می باشد.

3.8/5 - (59 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه مشاوره تحصیلی رایگان

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. ....

  سلام خسته نباشید من دانشجوی شبانه دانشگاه خوارزمی هستم برای اینکه بتونم کنکور ثبت نام کنم باید انصراف بدم از دانشگاه یا بدون انصراف هم میتونم کنکور بدم

  پاسخ
 2. رومینا

  سلام من دانشجوی کارشناسی رشته مشاوره ترم ۵ هستم ‌
  میخام تغییر رشته بدم به روانشناسی
  باید کنکور بدم و معادل سازی کنم ؟؟ راه دیگه ای هس ،؟
  و یه چیز دیگه
  میتونم رشته خودم و ادامه بدم برای کارشناسی ارشد کنکور بدم روانشناسی رو یا نه ؟؟ میشه لطفا توضیح بدین کدوم راه ..راه راحت تره‌؟؟

  پاسخ
 3. علیرضا

  از چه انتشاراتی کتاب های جامع رو بخریم؟؟
  برای کنکور تجربی

  پاسخ
 4. Mari

  سلام خسته نباشید من سال یازدهم رشته ی گرافیک هستم و الان تصمیم دارم معماری داخلی بخونم برای کنکور باید کنکور ریاضی رو بدم یا هنر ؟

  پاسخ
 5. پریسا

  سلام ببخشید من میتونم با معدل ۱۵ و خورده ای کاردانی برای کارشناسی با سوابق تحصیلی در دانشگاه تبریز یا شهید مدنی تبریز شرکت کنم ؟؟؟؟

  پاسخ
 6. رضا ميرزائي

  با سلام
  دانش اموزپایه نهم دبیرستان کارنامه میان ترم را دریافت کرده است و معدل وی 8/75شده است چه مشاوره تحصیلی پیشنهاد می کنید،؟

  پاسخ
 7. Mr

  با سلام من در سیستم نظام قدیم تا سوم دبیرستان پیش رفتم و دیپلم ردی هستم. اول دبیرستان مدرک قبولی دارم. از سایتی مشاوره گرفتم و گفتن باید شبانه بخونی و دروس عمومی و تخصص(کاردانش-کامپیوتر رو در آموزشگاه ما) رو امتحان بدی. دوم دبیرستان رشته الکترونیک زدم و سوم دبیرستان رو انسانی! با توجه به شرایط من امکان تغیرر رشته به کاردانش هست؟ تجدیدی های این دوسال رو بهم گفتن سوخت میشه و مهم نیست!
  چطور میتونم استعلام آموزشگاه هایی که میگن زیرنظر آموزش پرورش هستن رو بگیرم؟

  پاسخ
 8. ا ف

  سلام
  ایا امتحان نهایی یازدهم امسال نهایی ست
  چ دروسی

  پاسخ
 9. زهره

  من 15سالگی دیگه نرفتم مدرسه سیکل دارم میخواستم ادامه بدم واینکه ازدواج کرده بودم وطلاق گرفتم الان17سالمه میشه برم مدرسه درسموادامه بدم.

  پاسخ
 10. Fatemeh

  سلام خسته نباشید من دیپلم رشته ی تولید و توسعه صفحات وب هستم مهندسی itمیخواستم بدونم چطوری میتونم در رشته های پیراپزشکی دانشگاه ازاد ثبت نام کنم ومدرک بگیرم

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

نصب اپ دانش آموزی