مشاوره تحصیلی رایگان

مشاوره تحصیلی رایگان

جهت مشاوره در زمینه مشاوره تحصیلی رایگان

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مشاوره تحصیلی رایگان جهت پاسخگویی به سوالات متداول داوطلبان ، متقاضیان زیادی دارد. مشاوره تحصیلی رایگان برخلاف سال های گذشته که فقط در شهرهای بزرگ امکان ارائه خدمات به داوطلبان بود .

 تحصیلی رایگان 2


مشاور تحصیلی رایگان

اکنون در دورترین شهرها و حتی مناطق محروم خدمات مشاوره تحصیلی رایگان را از طریق تماس تلفنی ارائه می کند و همین باعث شده ما به اهمیت مشاوره تحصیلی تلفنی بیشتر همت کنیم .

مرکز مشاور گروپ در این مقاله به بررسی و چگونگی یک مشاوره تحصیلی رایگان می پردازد.
برای دریافت مشاوره تحصیلی رایگان در کلیه مقاطع تحصیلی ، با مرکز مشاور گروپ تماس بگیرید . شماره تماس 9099071613 از سراسر کشور با خط ثابت  زمان پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب.

فاصله ما با شما تنها در یک تماس است تا بتوانیم پاسخگوی سوالات و اشکالات شما باشیم .

مشاوره تحصیلی رایگان چه فایده ای دارد؟

مشاوره تحصیلی رایگان محدودیت مکانی ندارد و این یکی از مهمترین دلایل برتری مشاور تحصیلی تلفنی نسبت به مشاوره تحصیلی حضوری است.

با استفاده از مشاوره تحصیلی رایگان و تنها با یک تماس در واقع دیگر نیازی به حضور در دفتر مشاوره نیست و از هر نقطه و هر شهری که هستید می توانید با یک تماس تلفنی ، سوالات و اشکالات خود را از مشاورین با تجربه و حرفه ای مشاور گروپ بپرسید.

تاثیر مشاوره تحصیلی رایگان بر موفقیت در کنکور سراسری

کسب نتیجه خوب در کنکور سراسری یکی از برنامه های بسیار مهم و سرنوشت ساز برای اکثر داوطلبان است لذا اگر در این مسیر که حرفه ای ها را می طلبد ، از راهنمایی ها و مشاوره های افراد آگاه و متخصص استفاده شود مسلما راهی کم دردسر و نیز تضمین شده ای برای یک داوطلب خواهد بود آنهم در میدان پر رقابت تحصیل.


اطلاع از آخرین اخبار کنکور سراسری و آزاد با کلیک بر روی لینک زیر:

5465یکی از مشکلات داوطلبان شهرهایی که از امکانات کم کمک آموزشی کنکور برخور دارند ، نداشتن اطلاعات کافی و دقیق از وضعیت و روند تحصیل در رشته مورد علاقه است . سوالات و اشکالاتی که تنها یک مشاور تحصیلی با تجربه می تواند پاسخگو باشد از طرفی هزینه های مشاوره تحصیلی حضوری از رفتن به یک کلاس کنکور خصوصی هم شاید بیشتر شود اما در مشاوره تحصیلی رایگان این امکانات به رایگان در اختیار متقاضیان قرار می گیرد.

همچنین می توانید در سایت مشاور گروپ به رایگان تکنیک های درست تست زنی و مطالعه و نیز روش های برنامه ریزی را بخوانید و به کار گیرید.

مشاوره تحصیلی رایگان باید بتواند پاسخگوی تمام نیازهای داوطلب کنکوری و یا محصلین باشد.

مشاوره تحصیلی رایگان تا چه اندازه حرفه ای است؟

مشاوره تحصیلی رایگان الان در اکثر مراکز مشاوره تحصیلی ، آزمون های آزمایشی و حتی منابع کنکوری که اکثرا جنبه تبلیغاتی برای جذب داوطلب هستند ، دایر می باشند.

مشاوره تحصیلی رایگان حتما باید توسط کارشناسان با تجربه و آگاه در زمینه مقاطع مختلف تحصیلی انجام شود.
گروه مشاوره ای مرکز مشاور گروپ اصول برنامه ریزی و مطالعه را اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید بعد از آن بدون کمک شخصی دیگر برنامه ریزی خود را پیاده سازی کنید.

شماره مشاور تحصیلی رایگان

مشاوره تلفنی انتخاب رشته دبیرستان , مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور , مشاوره تلفنی انتخاب رشته دانشگاه آزاد , مشاوره تلفنی انتخاب رشته کارشناسی ارشد , مشاوره تلفنی تحصیلی , مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور , مشاوره تلفنی کنکور تجربی , مشاوره تلفنی معافیت تحصیلی سربازی و ظام وظیفه , مشاوره تلفنی امور مربوط به سازمان سنجش , مشاوره تلفنی علمی کاربردی , مشاوره تلفنی کنکور سراسری , مشاوره تلفنی کنکور کاردانی , مشاوره تلفنی کنکور کاردانی به کارشناسی , مشاوره تلفنی کنکور کارشناسی ارشد , مشاوره تلفنی کنکور دکتری , مشاوره تلفنی ثبت نام مدارس , مشاوره تلفنی تیزهوشان , مشاوره تلفنی نمونه دولتی , مشاوره تلفنی دانشگاه آزاد , مشاوره تلفنی پیام نور , مشاوره تلفنی غیرانتفاعی , مشاوره تلفنی پردیس های خودگردان , مشاوره تلفنی کنکور وزارت بهداشت , مشاوره تلفنی منابع کنکور سراسری , مشاوره تلفنی منابع کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه دولتی , مشاوره تلفنی منابع کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد , مشاوره تلفنی منابع کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت .

مشاوره تحصیلی تلفنی رایگان

مشاوره تحصیلی باید با حساسیت و وسواس زیادی انجام شود و کارشناس مربوطه حتما به صحت اطلاعات ارائه شده و منتقل شده به داوطلبان مطمئن باشد.


دریافت آخرین اخبار سازمان سنجش و کنکور سراسری با کلیک بر روی عکس زیر:

657 2برای دریافت مشاوره تحصیلی رایگان مشاور گروپ کافیست با شماره تماس این مرکز تماس حاصل نمایید.
هدف مشاوران مرکز مشاور گروپ ارائه خدمات مشاوره ای تخصصی و حرفه ای برای تمام افراد جامعه است تا هیچ کس تجربه شکست را تجربه نکند و مسیر غلط را در تحصیلات خود انتخاب نکند.

موفقیت تصادفی نیست و نیازمند برنامه ریزی است.

شروع کن به انجام کاری ...
تا تلاشی نکنی چیزی تغییر نمیکنه رفیق ...
فکرتو خالی از افکار منفی و نمیتونم ها کن و ببین به چه چیزی علاقه داری ، از پس چه کاری برمیای ، جایی که زندگی میکنی چه چیز تازه ای نیاز داره که اکنون نداره و جاش خالیه ، خلاصه ایده ای هرچی داری رو کن و برو جلو ...
فقط فراموش نکن همه ی افراد موفق یه روزی از خیلی خیلی کم شروع کردن تا شدن افراد موفق امروز !
انرژی منفی و موج منفی از امروز ممنوع چرا چون با این کارتون بیشترین ضربه رو به خودتون میزنید !
امیدوارم قبل از اینکه یه روز افسوس امروزت رو بخوری زودتر به خودت بیای و راهی پیدا کنی و خودتو ثابت کنی...

جهت مشاوره و دریافت روش های اصولی برنامه ریزی و مطالعه می توانید با شماره تماس 9099071613 و بدون پیش شماره از سراسر کشور و از ساعت 8 صبح تا 12 شب تماس حاصل نمایید.

✔️مشاور تحصیلی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

✔️از جمله ویژگی هایی مشاور تحصیلی خوب که او را از بقیه متمایز می کند شناخت دقیق و صحیح از شما، مشاور تحصیلی خوب حتما به عادت های روزانه و هفتگی و ماهانه شما میپردازد. مشاور تحصیلی خوب کسی است که از تاثیر هیچ جزئیاتی دست نکشد. مشاور تحصیلی خوب در طرز تفکر شما جرقه هایی برای صرف فعل "من می توانم" خواهد زد و شما باید به این جرقه کوچک فرصت یک انفجار بزرگ را بدهید.

✔️مشاوره تحصیلی رایگان در چه زمینه هایی انجام می شود؟

✔️از مهم ترین نیازهای دانش آموزان برای مشاوره تحصیلی رایگان که ما سعی کرده ایم در این صفحه به آن پاسخ دهیم، سوالات پرتکرار و متداولی است که عمون دانش آموزان می پرسند.

✔️ مشاوره تحصیلی رایگان مشاور گروپ چگونه است؟

✔️خدمات مشاوره تحصیلی رایگان مجموعه بزرگ مشاور گروپ برای تمامی رشته ها و مقاطع مختلف می باشد. این مقالات مشاوره درسی رایگان برای تمامی مقاطع تحصیلی قابل استفاده و مفید می باشد.

3.8/5 - (59 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه مشاوره تحصیلی رایگان

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. یاسمن

  سلام من رشته انسانی هستم و اصلا برنامه ریزی خوبی ندارم میشه به من بگیدچجوری برنامه ریزی خوبی کنم

  پاسخ
 2. فاطمه فردوسی

  با عرض سلام وادب .خسته نباشید من دارای مدرک ارشد زبان انگلیسی هستم با معدل ۱۷/۰۸ ودارای مقام برتر ورتبه ی دوم در دوره کارشناسی من دارای شش مدرک بین المللی درازابرگزیده شدن مقالاتم همراه با تندیس از دانشگاه شهید بهشتی استعدادهای درخشان سهمیه پنج درصدی ایثارگری بسیجی فعال چاپ دوکتاب تالیف چندین مقاله اموزشی پژوهشی درزمینه های مختلف وچاپ دوعدد از انها در ژورنال ویژن ووژورنال کسب مقام اول تا سوم درچهل مسابقه ادبی ورزشی علمی پزوهشی کسب مقام پنجم کشوری از استان فارس به همدان بین حدود صدنفر عصو یونبسف شرکت درجشنواره دبیران برتر زبان انگلیسی درهمایش مولفین کتب درسی .داشتن هنر کارت واقدام جهت عضویت در انجمن سفیر صلح ترجمه وکار درزمینه ی ی اسیب های اجتماعی مربی بهداشت افتخاری بهداشتیار به مدت یکسال پزوهشگر برتر جهت کسب مقام درتدریس به صورت درس پزوهی ونفر اول دررشته هنر در درس پژوهی مدیر ومعلم نمونه همراه با دریافت سکه ومدال شرکت درجشنواره یکصدمین سال اموزش وپرورش به دلیل کسب مقام برتر در ارسال مقاله و…تمامی موارد دکر شده مستدل وقانونی می باشد ولی هرچه تلاش کردم که چگونه حداقل مقاله ها را چاپ کنم کسی به خداقسم جوابگو نبود تا استادی که درحال اموزش ایلتس هست من تمام عمرم در راه درس خواندن وپزوهش گدشت واز ابتدای تحصیلم در درس زبان قوی بودم ودیگر چیزی برای ارتقا برای این رشته ندارم متاسفانه پدرم درانتخاب رشته من دست برد من تاکنون چندین بارقسمتی از رزومه ام را خدمتتون عرض نمودم ولی فقط جوالی که به من میدهند این است که دیدگاه شما درحال بررسی هست درحالیکه علاقه بسیار زیادبه رشته داروسازی با توجه به اینکه ملاکهای استعدادهای درخشان رادارم از شما بزرگواران خواهش می کنم استخوان درزخم مانده منو رها نکنیدپوزش مرا بپذیرید من درمقامی نیستم که دستور وتبصره از خودم صادرنمایم ولی قانون بعصی وقت ها بی رحم است اما من چه جرمی دارم که نتوانم در رشته ی مورد دلخواهم ادامه تحصیل دهم خواهش میکنم درپذیرش من دراین رشته همکاری لازم را مبدول بفرماییدمطمئن باشید من کسی را با کمک خداپشیمان نخواهم کرد .لطفتان همواره مستدام

  پاسخ
 3. Sara

  سلام خسته نباشید نباشید من ترم ۷ روانشناسی هستم
  میخواستم بپرسم که به نظر شما بعد از فارغ‌التحصیل شدنم من اول برای ارشد اقدام کنم و یا آزمون استخدامی اموزش و پرورش و در رشته دبیری روانشناسی شرکت کنم یا بعد از اینکه آموزش و پرورش شرکت کردم و اگه قبول شدم در حین کار برای ارشد اقدام کنم؟

  پاسخ
 4. نامداری

  سلام ببخشید باکارشناسی رشته خدمات امورقضایی میشود درازمون وکالت شرکت کرد؟

  پاسخ
 5. Sara

  سلام خسته نباشید من سومین سال هست که میخوام کنکور انسانی بدم سال ۱۳۹۹ رتبم ۲۹۰۰۰ اومد انتخاب رشته رو اشتباه انجام دادم و هیچ رشته ای نتونستم برم و سال ۱۴۰۰ رتبم ۴۵۰۰۰ اومد نتونستم انتخاب رشته بر اساس آزمون انجام بدم ولی بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه روزانه رشته مترجمی عربی قبول شدم ولی وقتی ترم اول تموم شد و موقع انتخاب واحد مغایرت معدل واسم اومد و به اولویت دوم معرفی شدم ولی چون دانشگاهش دور بود انصراف دادم دوباره کنکور ثبت نام کردم میخواستم بدونم شما میتونین یه برنامه ریزی رایگان برای درس هام انجام بدین و دوم اینکه اگه من تو کنکور به سوالات ریاضی پاسخ ندم چقد امکانش هست که دانشگاه نزدیک قبول بشم؟؟؟با تشکر

  پاسخ
 6. Sara

  یه سوال دیگه هم دارم اینکه چجوری یه برنامه ریزی درست داشته باشم؟؟؟همچنین انتخاب رشته در کنکور رو چجوری انجام بدم؟؟؟با تشکر

  پاسخ
 7. شهریار

  سلام بنده دیپلم رو سال ۹۶ در رشته علوم انسانی اخذ کردم دوره نظام قدیم هستم.امسال کنکور ثبت نام کردم آیا میتونم ترمیم معدل شرکت کنم یا نه؟؟؟؟

  پاسخ
 8. نرگس

  با سلام
  ممنون از سایت خوبتو
  بنده هم اکنون در رشته مدیریت امور بانکی مشغول به تحصیل هستم و ترم ۱ هستم
  ب من گفتن میتونم تغییر رشته بدم
  حالا کلا گیج شدم با وجود اینکه در خانوادمون تعدادی لیسانسه بیکار هست از انتخاب رشته حراس دارم و نمیدونم به چه رشته ای مشغول ب تحصیل بشم
  لطفا راهنماییم کنید
  بنده فعلا در رشته مدیریت امور بانکی مشغول ب تحصیلم و چون اینده شغلی برام مهمه خاستم کمکم کنید ک آیا تغییر رشته بدم یا ن رشته هایی ک میتونم برم حقوق . روانشناسی . زبان و ادبیات فارسی. علوم تربیتی هست
  اگه میشه کمکم کنین ک تغییر رشته بدم یا همین رشته خودم خوبه

  پاسخ
 9. N

  سلام
  ممنون از سایت خوبتون
  بنده دانشجوی رشته مدیریت امور بانکی ام
  بنظرتون رشتم خوبه یا به یکی از رشته های زیر تغییر رشته بدم
  روانشناسی. حقوق . علوم تربیتی زبان و ادبیات فارسی

  پاسخ
 10. Good mood

  سلام.دهم تجربی هستم. سال یازدهم میخوام تغییر رشته بدم برم رشته گرافیک رایانه ای. اگر خرداد ماه چندتا از درسارو بیوفتم مثلا ریاضی یا فیزیک باید چیکار بکنم؟ توی هنرستان بعد از تغییر رشتم باید امتحان اون درس هارو بدم و نمره قبولی کسب کنم یا نیازی نیست؟ یا باید در مدرسه خودم امتحان درس هایی رو که افتادم بدم و بعدش رشتمو عوض کنم؟ ممنون میشم راهنماییم کنید تشکر.

  پاسخ
 11. امیر

  سلام من رشته ام انسانی میخواهم کنکورتجربی بدم گفت میشه رتبه برای پرستاری بیارم باتلاش وپشتکار تا حالا کسی با رشته انسانی کنکورتجربی داد موفق شود رتبه بیاره یا اشنای یا فامیل یاکسی تا حالا قبول شود

  پاسخ
 12. مونا

  سلام وقت عالی بخیر و خسته نباشید
  یه سوال داشتم خدمتتون
  من پایه دهم رشته تجربیم و نیمسال اول اصلا نمراتم قابل قبول نیست.چجوری میتونم معدلمو ترمیم کنم؟راهی هست که بشه دهم و یازدهمو باهم بخونم؟معدل ترم اولم شده ۱۸/۳۱و مسلما اگه با ترم دومم جمع بشه کمترم میشه
  از اول ابتدایی دانش اموز نمونه بودم تا امسال که بخاطر مشکلاتی اینطوری شد
  هر راهی هست لطفا راهنماییم کنین.کشش اینم دارم اگه جا داشته باشه هم دهمو بخونم هم یازدهم.
  ممنون از پاسخگوییتون

  پاسخ
 13. احسان

  سلام وقتتون بخیر من 28سالمه و دیپلم تجربی با معدل نه دارم آیا میتونم بدون کنکور در دانشگاه شروع به تحصیل در رشته مهندسی الکترونیک بکنم ؟

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

دریافت کارنامه کنکور 1401