دانلود دفترچه ثبت نام تیزهوشان 1400- 99 ثبت نام هفتم و دهم

دانلود دفترچه ثبت نام تیزهوشان 1400- 99 ثبت نام هفتم و دهم

جهت مشاوره در زمینه دانلود دفترچه ثبت نام تیزهوشان 1400- 99 ثبت نام هفتم و دهم

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دانلود دفترچه ثبت نام تیزهوشان 1400- 99 ثبت نام هفتم و دهم : هر ساله در سراسر کشور مدارس تیزهوشان جهت جذب دانش آموزان برتر یک آزمون تحت عنوان " آزمون تیزهوشان " برگزار میکنند. این آزمون برای ورودی هفتم و دهم میباشد.

دانلود دفترچه ثبت نام تیزهوشان 1400- 99 ثبت نام هفتم و دهم

دانلود دفترچه ثبت نام تیزهوشان 1400- 99 ثبت نام هفتم و دهم,دانلود دفترچه تیزهوشان 99-1400 ثبت نام دهم و هفتم,دانلود دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان , دانلود دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان هفتم و دهم , ثبت نام آزمون تیزهوشان 99 , دفترچه ثبت نام و ظرفیت آزمون مدارس تیزهوشان , دفترچه آزمون تیزهوشان استعداد درخشان سمپاد

لینک سایت دانلود دفترچه تیزهوشان 1400- 99 ثبت نام هفتم و دهم

دانلود دفترچه ثبت نام تیزهوشان 1400- 99 ثبت نام هفتم و دهم و راهنمای کامل ثبت نام در ادامه این مطلب توضیح داده شده است ... هر ساله در سراسر کشور مدارس تیزهوشان جهت جذب دانش آموزان برتر یک آزمون تحت عنوان " آزمون تیزهوشان " برگزار میکنند. این آزمون برای ورودی هفتم و دهم میباشد. تمامی دانش‌آموزانی که قصد ثبت نام در مدارس تیزهوشان متوسطه اول را دارند ابتدا باید به مطالعه دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم بپردازند تا تا در جریان تمام شرایط ثبت نام، منابع ، تعداد سوالات آزمون، زمان ثبت نام، زمان دریافت کارت ورود به جلسه، زمان برگزاری آزمون قرار بگیرید.  از آنجا که ثبت نام به صورت اینترنتی و توسط خود داوطلب انجام می‌شود، داوطلب می‌بایست دقت کافی را در انجام ثبت نام داشته با‌شند تا مشکلی به وجود نیاد. در ادامه راهنمای رایگان و کامل ثبت نام و دانلود دفترچه تیزهوشان 1400- 99 ثبت نام هفتم و دهم ارائه شده است .

افرادی که میخواهند وارد این مدارس بشوند باید در زمان مقرر که سمپاد اعلام میکند اقدام به ثبت نام کند. جهت ثبت نام ورودی هفتم باید به سایت hoosh.medu.ir مراجعه کنید و جهت ثبت نام ورودی نهم به سایت azmoon.medu.ir مراجعه کنید.

ثبت نام آزمون ورودی پایه هفتم نیز از طریق سامانه (hoosh.medu.ir ) انجام می‌شود.

** آزمون نمونه دولتی نهم به دهم و آزمون تیزهوشان نهم به دهم جدا شدند و ثبت نام آن ها نیز برای سال 99 به صورت هماهنگ انجام نمیشود ...

زمان ثبت نام آزمون ورودی سمپاد : ثبت نام آزمون ورودی مدارس سمپاد سال 99 از 26 بهمن لغایت 3 اسفند
زمان برگزاری آزمون : تاریخ آزمون پنج شنبه 4 اردیبهشت
آزمون ششم به هفتم : ساعت 9 صبح
آزمون نهم به دهم : ساعت 14 بعدازظهر

54545 2

دانلود دفترچه تیزهوشان 99-1400

قبل از اینکه از شرایط و نحوه ثبت نام مدارس تیزهوشان مطلع شوید ، توصیه میکنم ابتدا مزایای تحصیل در مدارس تیزهوشان را مطالعه نمایید ...

مزایای مدارس تیزهوشان 98-99

1- دارا بودن سطح علمی بالا و ارائه انواع خدمات تحصیلی با کیفیت
2- قبولی رتبه های برتر هر سال کنکور سراسری از بین تحصیلکرده های مدارس تیزهوشان
3- استفاده از کادرمجرب معلمان و مدیران برجسته کشور
4- ایجاد فضایی جهت کشف خلاقیت و استعداد یابی دانش آموزان تیزهوش مانندبرنامه های پژوهشی و تحقیقاتی و استفاده از آزمایشگاه به طور مستمر
5- برگزاری کلاس های فوق العاده در چند روز در هفته
6- آموزش زبانهای خارجی و آماده نمودن دانش آموزان برای ورود به دانشگاه

نکات مهم دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

معمولا قبل از آغاز ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم سوالاتی در رابطه با زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان، سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان، شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان، نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان، زمان برگزاری آزمون تیزهوشان و سهمیه‌های آزمون تیزهوشان برای داوطلبان بوجود می آید. به همین دلیل وزارت آموزش و پرورش هر ساله قبل از آغاز بازه زمانی ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان، اقدام به انتشار دفترچه ثبت نام تیزهوشان ششم می‌نماید و در آن به نکات مهم و مورد نیاز داوطلبان در رابطه با ثبت نام و برگزاری آزمون تیزهوشان می پردازد.

شرایط و ضوابط

داشتن تابعیت ایرانی
کسب مقیاس ( خیلی خوب ) در تمامی دروس نوبت دوم پایه پنجم ابتدایی در سال تحصیلی ۹۷-۹۶ و کسب مقیاس ( خیلی خوب ) در تمامی دروس نوبت اول پایه ششم در سال تحصیلی ۹۸-۹۷

توجه ۱ : چنانچه داوطلبی در مجموع دوسال تحصیلی پایه های پنجم وششم ابتدایی حداکثر در یک عنوان درسی مقیاس ( خوب ) را کسب نموده باشد، ثبت نام وی بلامانع است.

توجه ۲ : شایستگی های عمومی دانش آمورز نیز همانند مواد درسی محسوب میشود.

توجه ۳ : باتوجه به اینکه مراحل ثبت نام به صورت اینترنتی انجام میشود، مسؤلیت صحت مندرجات در تقاضانامه ثبت نام به طور کامل بر عهده ی داوطلب است و در صورت مغایرت، قبولی داوطلب لغو و بی اثر خواهد شد.

سایر ضوابط

مدارس استعداد‌های درخشان فاقد امکانات خوابگاهی و شبانه روزی هستند. ضمناً،تحصیل دانش‌آموزان در مدارس تیزهوشان مستلزم به پرداخت شهریه به میزان ۵۰ درصد از شهریه مصوب مدارس مدارس غیر دولتی می‌باشد. دانش‌آموازن این مدارس حداکثر تا ۴۲ ساعت در هفته در مدرسه حضور دارند. هزینه فعالیت‌های فوق برنامه این مدارس بر اساس آیین نامه نحوه ارائه خدمات آموزشی و پرورشی فوق برنامه در مدارس دولتی محاسبه و دریافت خواهد شد.

همچنین هیچ گونه آزمون دیگری برای پذیرش دانش‌آموزان جهت تحصیل در دبیرستان‌های دوره اول متوسطه استعداد‌های درخشان برگزار نخواهد شد.

زمان بندی

داوطلبانی که قصد ثبت نام در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان را دارند باید در تاریخ ۲۶/ بهمن ماه/ ۹۸ الی ۰۳/ اسفند ماه/۹۸ با مراجعه به سایت ثبت نامی مدارس استعداد‌های درخشان اقدام به ثبت نام کنند و همچنین یک هفته قبل از زمان برگزاری آزمون باید جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم به سایت ( hoosh.medu.ir ) مراجعه کنند.

تغییرات دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

آزمون تیزهوشان پایه هفتم سال ۹۹ با توجه به سال قبل تغییراتی داشته است که یکی از این تغییرات زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۹ می‌باشد که امسال در تاریخ ۲۶/ بهمن ماه/ ۹۸ الی ۰۳/ اسفند ماه/۹۸ می‌باشد، همچین زمان برگزاری آزمون تیزهوشان ششم امسال در صبح روز پنج شبه ۴ اردیبهشت ماه ۹۹ می‌باشد. تمام داوطلبان باید چند روز قبل از زمان برگزاری آزمون با ورود به سایت اقدام به گرفتن کارت ورود به جلسه کنند. لازم به ذکر است که بدون دریافت کارت ورود به جلسه امکان شرکت در آزمون وجود ندارد.

اگر میخواهید اقدام به دانلود دفترچه آزمون تیزهوشان کنید میبایست به سامانه ثبت نام آزمون تیزهوشان مراجعه نمایید.

برای این کار ابتدا وارد سامانه ثبت نام شده و بر روی لینک دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام ازمون تیزهوشان کلیک کنید. به دلیل اینکه بسیاری از افراد با تلفن همراه اقدام به دریافت دفترچه تیزهوشان 99 میکنند شاید نتوانند دفترچه تیزهوشان 99 را دریافت کنند.

داوطلبان و اولیای محترم آنان توجه داشته باشند که دفترچه ثبت نام و ظرفیت مدارس تیزهوشان هفتم و دهم تنها در زمان مقرر بر روی سامانه ثبت نام تیزهوشان قابل مشاهده می باشد. چنانچه شما قبل و یا بعد از آن ، اقدام به دانلود دفترچه آزمون تیزهوشان نمایید، نخواهید توانست دفترچه مورد نظر را دریافت نمایید.

ما نیز جهت کمک به شما عزیزان لینک دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان 99 را برایتان قرار میدهیم. جهت دریافت روی لینک زیر کلیک کنید.

54545 2

دانلود دفترچه تیزهوشان 99-1400

مشاوره ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 99

شاید شما هم جز افرادی باشید که بگویید چرا مدارس تیزهوشان؟؟

مصاحبه با  دانش آموز سمپادی درباره مدارس تیزهوشان

افرادی که مصاحبه را مطالعه میکنند متوجه مزایا و معایب مدارس تیزهوشان میشوند. اما اگر به صورت کلی بخواهیم درباره مزایا مدارس تیزهوشان بخواهیم توضیح دهیم باید بگوییم :

مدارس تیزهوشان کیفیت آموزشی بالایی دارند
اما این مدارس ویژه دانش آموزش با بهره هوشی بالا ساخته شده نه دانش اموزانی که زیاد درس بخوانند
آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم حذف شدند و پذیرش در مدارس تیزهوشان دوره اول متوسطه صرفاً بر اساس آزمون سنجش هوش انجام می پذیرد . در سال تحصیلی ۹۹-۱۴۰۰ روند آزمون تیزهوشان نیز احتمالا به همین صورت خواهد بود.

معرفی مدارس تیزهوشان 98-99

تیزهوشان سرمایه های فکری و علمی آینده کشور هستند، می توان با در اختیار گذاشتن امکانات جهت پیشرفت تحصیلی و کشف استعداد و خلاقیت در مدارس تیزهوشان، آینده علمی کشور را تضمین نمود. مدارس تیزهوشان 98-99 استعدادهای درخشان یکی از بهترین شرایطی است که در ایران می توان برای یک دانش آموز تیزهوش پیشنهاد نمود .

توصیه می شود : برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 98 داوطلبان واجد شرایط، انتخاب نزدیک ترین مدرسه تیزهوشان به محل سکونت، برنامه ریزی برای قبولی در تیزهوشان نهم، معرفی منابع، انجام تمامی مراحل ثبت نام مدارس تیزهوشان و ... می توانید با مشاوران مرکز مشاورگروپ  از طریق شماره های سایت تماس حاصل نمایید.

جهت مشاوره در زمینه دانلود دفترچه ثبت نام تیزهوشان 1400- 99 ثبت نام هفتم و دهم

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور ۱۴۰۰