دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

جهت مشاوره در زمینه دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

راهنمای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 1400 - 1401 در این مقاله اعلام شده است. کارت ورود به جلسه مدارس تیزهوشان حدود 4 روز قبل از زمان برگزاری آزمون، از طریق سایت azmoon.medu.ir منتشر می شود. داوطلبان برای شرکت در جلسه آزمون باید در زمان مقرر به سایت ثبت نام مدارس استعدادهای درخشان مراجعه نمایند و پس از درج اطلاعات خواسته شده، کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان را دریافت نمایند. به همراه داشتن کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان الزامی است.

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

دریافت کارت ورود به جلسه استعداد های درخشان

راهنمای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان در این مقاله ارائه داده شده است. به‌طور خلاصه می‌توان گفت در تمامی آزمون‌ های تحصیلی، زمان دریافت کارت ورود به جلسه یک هفته قبل از تاریخ برگزاری امتحان می‌ باشد. آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ابتدایی سال 1400 نیز از این قاعده مستثنا نمی‌ باشد. کلیه متقاضیان باید در بازه زمانی اعلام‌ شده با ورود به سایت ثبت‌ نام تیزهوشان به آدرس azmoon.medu.ir و واردکردن کد ملی دانش‌ آموز در قسمت نام کاربری و رمز عبور همگام در قسمت مربوطه، وارد پروفایل شخصی خود شوند. سپس فرد باید با کلیک بر روی آیکون سبزرنگ تعبیه‌ شده در صفحه شخصی اقدام به دانلود و پرینت کارت ورود به جلسه خود نمایند.

دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان نهم به دهم

دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان ششم به هفتم


زمان دریافت کارت ورود به جلسه مدارس تیزهوشان 1400

زمان دریافت کارت ورود به جلسه مدارس تیزهوشان 1400، حدود چهار روز قبل از زمان برگزاری آزمون مدارس استعدادهای درخشان 1400 می باشد. براساس برنامه زمانی اعلام شده، آزمون ورودی مدارس تیزهوشان 1400 در تاریخ 20 و 21 خردادماه با رعایت دستورالعمل های بهداشتی به صورت حضوری برگزار می شود.

لذا داوطلبان آزمون ورودی مدارس تیزهوشان 1400، باید در زمان مقرر به سایت ثبت نام آزمون ورودی تیزهوشان مراجعه نموده و کارت ورود به جلسه تیزهوشان را دریافت نمایند.

زمان دقیق انتشار کارت ورود به جلسه تیزهوشان 1400 از طریق همین مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.

سایت دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان

داوطلبان برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ، باید به سایت دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان به نشانی azmoon.medu.ir مراجعه نمایند و پس از درج اطلاعات خواسته شده، کارت ورود به جلسه آزمون استعدادهای درخشان را دریافت نمایند.

ورود به سایت دریافت کارت ورود به جلسه مدارس تیزهوشان ، از طریق کدملی دانش آموز و رمزعبور همگام امکانپذیر است. در صورت فراموشی رمزعبور همگام ، می توانید راهنمایی های لازم را از کارشناسان مجموعه به شماره 9099071614 دریافت نمایید.

ورود به سایت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

به محض انتشار کارت ورود به جلسه آزمون ورودی مدارس تیزهوشان ، لینک فوق فعال می شود.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 1400، به منظور آگاهی بیشتر داوطلبان آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان (سمپاد) در ادامه بیان شده است. داوطلبان برای شرکت در جلسه آزمون لازم است در زمان مقرر به سایت azmoon.medu.ir مراجعه نمایند و کارت ورود به جلسه آزمون مدارس استعدادهای درخشان را دریافت نمایند.

ورود به جلسه آزمون بدون کارت ورود به جلسه ممنوع است.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان:

  1. ورود به سایت معاونت پرورش استعداد های درخشان به نشانی اینترنتی: azmoon.medu.ir
  2. وارد کردن کد ملی و رمز عبور همگام برای ورود به سامانه (در صورت فراموشی رمز عبور همگام، باید به مدرسه خود مراجعه کنید)
  3. پس از ورود به صفحه خصوصی خود باید با کلیک بر گزینه ماژول در سمت راست سایت ، کارت ورود به جلسه را دریافت کنید.
  4. پس از مشاهده کارت ورود به جلسه ، باید پرینت آن را تهیه نمایید و در زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان همراه خود داشته باشید.

***حوزه امتحانی دانش آموزان در کارت ورود به جلسه درج شده است.

چگونه کارت ورود به جلسه تیزهوشان را بگیریم

گاهی از اوقات دیده‌ شده است که اطلاعات مندرج در کارت ورود به جلسه دارای اشتباهاتی می‌باشد. داوطلبین می‌ بایست در این زمان سریعا خود را به واحد سنجش آموزش پرورش منطقه محل سکونت رسانده و موضوع را به واحد مربوطه اعلام نمایند. ازجمله اشتباهاتی که در صدور کارت ورود به جلسه وجود دارد می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • تفاوت در تصویر کارت ورود به جلسه با تصویر واقعی داوطلب
  • اشتباه در درج شدن شماره شناسنامه
  • اشتباه در درج شدن شماره ملی

در پایان خاطر نشان می‌ کنیم که بعد از دانلود سعی نمایید پرینت کاغذی کارت ورود به جلسه را در مکان مناسبی نگهداری نمایید. دانش‌ آموزان بهتر است در تاریخ آزمون یک ساعت قبل از زمان برگزاری در محل مربوطه حضور داشته باشند تا با محیط ارتباط مناسبی برقرار کنند.

آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان با رعایت فاصله گذاری اجتماعی بیش از ۲متر ، و در ۲ هزار و ۵۰۰ حوزه امتحانی ۲۰ و ۲۱ خرداد برگزار خواهد شد.
 
در صورت بروز هرگونه مشکل برای دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان (استعدادهای درخشان) و یا فراموشی رمزهمگام، می توانید با کارشناسان مجموعه به شماره 9099071614 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

آزمون ورودی مدارس تیزهوشان 1400 چه زمانی برگزار می شود؟

زمان برگزاری آزمون ورودی مدارس تیزهوشان، 20 و 21 خردادماه اعلام شده است.

برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان به چه سایتی مراجعه کنیم؟

داوطلبان برای دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان باید در زمان مقرر به سایت ثبت نام استعدادهای درخشان به نشانی azmoon.medu.ir مراجعه نمایند.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه استعدادهای های درخشان چگونه است؟

راهنمای دریافت کارت ورود به جلسه مدارس تیزهوشان در این مقاله ارائه داده شده است.

جهت مشاوره در زمینه دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.