آزمون مدارس تیزهوشان 1402 + شرایط و منابع

هر آنچه که در مورد آزمون مدارس تیزهوشان 1401 - 1402 باید بدانید

جهت مشاوره در زمینه آزمون مدارس تیزهوشان 1402 + شرایط و منابع

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

آزمون مدارس تیزهوشان 1402 : همانطور که می دانید به دلیل بالا بودن سطح امکانات آموزشی در مدارس تیزهوشان ، متقاضیان زیادی اقدام به ثبت نام در آزمون تیزهوشان می کنند و رقابت سنگینی بین داوطلبان این آزمون برقرار است . مشاور گروپ در اینجا مراحل ثبت نام و نیز آخرین تغییرات این آزمون را به اطلاعتان می رساند ..

ثبت نام مدارس تیزهوشان

🔻🔻🔻آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان ۲۰ و ۲۱ خرداد برگزار می‌ شود.

آزمون مدارس تیزهوشان

آزمون مدارس تیزهوشان 1402

آزمون مدارس تیزهوشان 1402  : طبق اعلام قبلی از طریق پایگاه اطلاع رسانی مرکز ملّی پرورش استعدادهای درخشان دانش پژوهان جوان به نشانیazmoon.medu.ir ،مبنی برآغاز ثبت‌ نام آزمون ورودی‌ مدارس‌ استعدادهای‌ درخشان‌و‌دانش پژوهان جوان اعلام می کند :

ثبت نام داوطلبان آزمون ورودی پایه هفتم و آزمون ورودی تکمیل ظرفیت پایه دهم از روز سه شنبه 1402/01/16 تا روز چهارشنبه 1402/01/25 از طریق سامانه ثبت نام به نشانی azmoon.medu.ir انجام می شود. مدت زمان ثبت نام 9 روز می باشد و قابل تمدید نخواهد بود. .آزمون مدارس تیزهوشان 1402 /

شرایط  آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1402

آزمون مدارس تیزهوشان 1402  : برای ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1402 اول اینکه ایرانی باشید دوم این که معدل پایه هشتم بالای 19 داشته باشید. دقت کنید که معدل سالانه هشتم ملاک است و معدل کل شما باید در پایه هشتم بالای 19 باشد. البته اتباع غیر ایرانی هم حق ثبت نام در آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1402 را دارند البته با شرایط خاص. لازم به ذکر است شرایط ثبت نام ممکن است هر سال با تغییراتی مواجه شود.

شرایط  آزمون مدارس تیزهوشان 1402

آزمون مدارس تیزهوشان 1402  : یکی از شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1402 داشتن تابعیت ایران است که البته شایان ذکر است داوطلبانی که تابعیت ایرانی ندارند درصورت داشتن شرایط خاص ثبت نامی می توانند اقدامات لازم برای ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1402 را انجام دهند.

ولی شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان پایه متوسطه دوم نهم به دهم این است معدل کل سالانه پایه هشتم باید 19 و بالای 19 باشد و همچنین معدل پایه نهم بالای 17 که شرایط عمومی پایه نهم به دهم نیز این است که داوطلبان غیر ایرانی می توانند باشرایط خاص در آزمون شرکت کنند .در غیر این صورت داشتن تابعیت ایرانی الزامیست.آزمون مدارس تیزهوشان 1402 /

از شرایط اختصاصی پایه ششم به هفتم کسب کردن مقیاس خیلی خوب در تمامی دروس در نوبت دوم پایه پنجم ابتدایی ونیز کسب نمودن مقیاس خیلی خوب در تمامی دروس در نوبت دوم پایه ششم ابتدایی می باشد ونیز باید دانش آموز از اشتغال به تحصیل در پایه ششم برخوردار باشد، امکان حذف آزمون ورودی تیزهوشان پایه ششم وجود دارد.آزمون مدارس تیزهوشان 1402  /

شرایط پذیرش در ازمون تیزهوشان 1402

آزمون مدارس تیزهوشان 1402  : ولی شرایط پذیرش در آزمون مدارس تیزهوشان 1402 به صورتی است که صرفا نمره آزمون تاثیر گذار است.شایان به ذکر است در پذیرش آزمون مدارس تیزهوشان 1402 معدل دانش آموز باید بالای 17 باشد.

متقاضیان می بایست صرفا نسبت به انتخاب یک رشته تحصیلی اقدام نمایند و نیز پذیرش قطعی در مدارس دوره دوم متوسطه تیزهوشان برای رشته های تحصیلی (ریاضی فیزیک و رشته ادبیات و علوم انسانی و رشته علوم تجربی ) منوط به کسب شرایط احراز رشته مطابق آیین نامه هدایت تحصیلی دانش آموز است.

تعداد ظرفیت پذیرش مدارس تیزهوشان در هنگام ثبت نام الکترونیکی از طریق سایت ثبت نام به داوطلبان اطلاع رسانی می شود.
آزمون مدارس تیزهوشان 1402  : لازم به ذکر است داوطلبان می بایست با توجه به محل سکونت خود اقدامات اولیه را برای انتخاب مدارس تیزهوشان انجام دهند .تغییر رشته مدارس دوره دوم متوسطه تیزهوشان در سال اول قبولی غیر قابل امکان می باشد ولی داوطلب می تواند از پایه های بعدی برای تغییر رشته اقدام نماید که البته داوطلب باید کف امتیاز قبولی در رشته مد نظرش را در آزمون ورودی دبیرستان کسب نموده باشد.

زمان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 1402 چه وقت می باشد؟( ثبت نام دانش آموزان در بازه زمانی 16 تا 25 فروردین ماه 1402 انجام می پذیرد.)

شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان 1402 چگونه می باشد؟(معدل بالای 17 )

آیا آزمون تیزهوشان 1402 با ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 1402 تجمیع شده است؟(بله)

وضعیت شهریه در مدارس تیزهوشان چگونه است؟

نحوه آزمون مدارس تیزهوشان 1402

آزمون مدارس تیزهوشان 1402  : نحوه ثبت نام از طریق سامانه ثبت نام آزمون ورودی مدارس استعداد درخشان و مدارس تیزهوشان انجام می پذیرد .داوطلبان می توانند بعد از این که اطلاعات دانش آموزی خود را وارد نمودند وثبت کردند می بایست هزینه ثبت نام تیزهوشان را پرداخت نمایند .پرداخت هزینه و ثبت نام اولیه به صورت کاملا اینترنتی می باشد.

"مراحل ثبت نام مدارس تیزهوشان را به مشاوران مجرب مشاور گروپ بسپارید"

آزمون تیزهوشان چگونه است

در ادامه مقاله منابع آزمون تیزهوشان و منابع کمک آموزسی تیزهوشان ارائه داده شده است:

منابع درسی آزمون تیزهوشان 1402

آزمون مدارس تیزهوشان 1402  : داوطلبان باید برای کسب آمادگی لازم در آزمون پرورش استعداد های درخشان ( سمپاد ) به منابع آزمون تیزهوشان 1402 توجه خاص داشته باشند .کتاب های کمک آموزشی انتشارات گامی تا فرزانگان انتشارات خیلی سبز و انتشارات کانون فرهنگی آموزش قلم چی و انتشارات فتحی است که داوطلبان می توانند در کنار کتب درسی این منابع رانیز مطالعه نمایند .

منابع کمک آموزشی درس علوم تجربی تیزهوشان 1402

آزمون مدارس تیزهوشان 1402  : علوم تجربی ضریب 2 دارد و در مجموع 17 سوال را شامل می شود. انتشارات گل واژه – کتاب خیلی سبز از منابع کمک آموزشی مناسب برای این درس می باشد که به داوطلبان توصیه می شود حتما این منابع را مطالعه نمایند .

چه کتاب هایی برای تیزهوشان نهم بخوانیم ؟

منابع کمک آموزشی درس ادبیات فارسی و زبان فارسی تیزهوشان 1402

این کتاب ضریب 2 دارد و 15سوال از این درس در آزمون طرح می شود که کتاب مبتکران – قلمچی – کتاب خیلی سبز را داوطلبان مطالعه نمایند .

منابع کمک آموزشی درس ریاضی تیزهوشان 1402

کتاب ریاضی شامل 20 سوال است که در آزمون ضریب 3 دارد.کتاب های کمک آموزشی خیلی سبز – مبتکران – فارابی را به داوطلبان عزیز توصیه می نمائیم .

هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان 1402

آزمون مدارس تیزهوشان 1402  : هر داوطلب برای ثبت نام آزمون تیزهوشان 1402 مبلغ 25 هزار تومان پرداخت می کند .که این مبلغ به حساب آموزش و پرورش واریز می شود .دانش آموزان می توانند برای دریافت چاپ کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان از طریق سایت اقدام نمایند .

آزمون تیزهوشان از چه پایه هایی است

مشاوران مجرب مشاور گروپ می توانند اطلاعات بیشتر در رابطه بافی منابع تیزهوشان نهم، ثبت نام مدارس تیزهوشان 1402، نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 1402 در اختیار شما عزیزان قرار دهند . کافیست با شماره گیری 9099071613 بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید و با مشاوران مجرب ما در ارتباط باشید .

بهترین منابع و کتاب های کمک آموزشی

آزمون مدارس تیزهوشان 1402  : برای هر کدام از عنواین درسی تیزهوشان ده ها جلد کتاب منتشر شده است. که تعدادی از این کتاب ها خیلی بهتر از بقیه هستند و هرکدام از این کتاب های خوب ویژگی های خاص خود را دارند مثلا تعدادی درس نامه های قوی دارند، بعضی ها پاسخ های تشریحی خوبی ارایه کردند و تعدادی دیگر سوالاتی جامع دارند که به خوبی مباحث را پوشش می دهد.

آزمون مدارس تیزهوشان 1402  : انتخاب این کتاب ها با توجه به ویژگی ها و نقاط ضعف و قوت در هر داوطلب می توانند متفاوت باشد. مثلا در درس ریاضی کتاب های زیادی چاپ شده اند بهترین آنها ریاضیات تیزهوشان خیلی سبز – مبتکران – فارابی و اندیشمند هستند که در این بین مثلا کتاب اندیشمند به دلیل پاسخ سوالات تشریحی کامل و متفاوت آن از کیفیت مناسبی برخوردار است.

سوالات آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1402

آزمون مدارس تیزهوشان 1402  : سوالات آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1402 به دو بخش سوالات استعداد تحلیلی و استعداد تحصیلی تقسیم می شوند. تعداد سوالات 15 می باشد و 20 درصد نمره آزمون را این سوالات به خود اختصاص می دهند. آزمون شامل 75 سوال دیگر است که به آن سوالات استعداد تحصیلی می گویند و 80 درصد نمره آزمون مربوط به همین قسمت می باشد.

آزمون مدارس تیزهوشان 1402  : در این قسمت سوالاتی از درس های قرآن و معارف اسلامی یا آموزش قران و پیام های آسمان ( 8 سوال ) ، زبان و ادبیات فارسی ( 15 سوال ) ، مطالعات اجتماعی که شامل تاریخ ، جغرافی و اجتماعی است ( 15 سوال ) ، علوم تجربی ( 17 سوال ) و ریاضی ( 20 سوال ) مطرح می شود. زمان پاسخگویی به سوالات استعداد تحلیلی 15 دقیقه ( هر دقیقه 1 سوال ) و زمان پاسخگویی به سوالات استعداد تحصیلی 85 دقیقه ( هر دقیقه حدود 68 ثانیه ) است.

وضعیت شهریه در مدارس تیزهوشان

آزمون مدارس تیزهوشان 1402  : از بین ۵ نوع مدرسه دولتی تنها مدارس دولتی عادی هستند که حق دریافت شهریه از خانواده ها را ندارند و بقیه مدارس دولتی می توانند تا سقف 4 میلیون و 900 هزار تومان شهریه بگیرند.

به گزارش مشاور گروپ ، در حالی که خیلی از والدین از پس هزینه فرزندشان در مدارس دولتی عادی برنمی‌آیند، دانش‌آموزانی هستند که چند ها میلیون تومان شهریه را تنها برای یک دوره تحصیل می پردازند. استفاده از دبیران مجرب و باسابقه ، شرکت در کلاس‌های فوق‌العاده ، شرکت در برنامه‌های پ‍ژوهشی و تحقیقاتی در آزمایشگاه‌ها، آماده‌سازی کودکان برای حضور در دانشگاه و آموزش چند زبان خارجی به صورت همزمان، تنها نمونه ای از خدماتی است که در مدارس غیر دولتی ارائه می‌شود. خیلی از والدین دانش آموزان هم با وجود آنکه به سختی از پس هزینه‌های فرزندشان در مدارس غیردولتی و غیرانتفاعی برمی‌آیند، اما بار سنگین شهریه را بر گردن خود انداخته و حاضر نیستند فرزندشان در مدارس دولتی عادی تحصیل نماید.آزمون مدارس تیزهوشان 1402 /

آمار احتمالی در آزمون ثبت نام مدارس تیزهوشان 1402

آزمون مدارس تیزهوشان 1402  : به گفته مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران 150 ستاد ثبت نام در تهران وجود دارد که از آغاز زمان ثبت نام مدارس تا امروز تعداد شکایات به 15 مورد رسیده است .

او گفت: امسال درصد رشد شهریه در دوره متوسطه دوم و پیش دانشگاهی کمتر از 15 درصد است.

ایشان با اشاره به اینکه در دوره ابتدایی 31 ساعت درس ارائه می‌شود که ‌25 ساعت آن برنامه مصوب درسی و 6 ساعت فوق برنامه است، گفت: کف شهریه مدارس ابتدایی غیردولتی در شهر تهران 2 میلیون و 22هزار تومان و سقف آن 5 میلیون و 595هزار تومان است.

آزمون مدارس تیزهوشان 1402  : مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران ادامه داد: در متوسطه اول 38ساعت درسی وجود دارد که 30 ساعت برنامه درسی مصوب و 8 ساعت فوق برنامه است. کمترین میزان شهریه مصوب شهر تهران در این دوره 2 میلیون و990هزارتومان و بیشترین میزان آن 6 میلیون 856 هزار تومان است.

او با بیان اینکه در متوسطه دوم نیز 42 ساعت درس ارائه شده که 34 ساعت آن برنامه مصوب درسی و 8 ساعت آن فوق برنامه است و کف شهریه در این دوره 3 میلیون و 780 هزار تومان و سقف آن 8 میلیون و 419 هزار تومان می باشد.آزمون مدارس تیزهوشان 1402 /

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 1402

آزمون ورودی پایه هفتم، راس ساعت 9 صبح، روز پنجشنبه مورخ 1402/03/26 و آزمون تکمیل ظرفیت پایه دهم، راس ساعت 9 صبح، روز جمعه مورخ 1402/03/27 برگزار می شود.

آزمون مدارس تیزهوشان 1402  : زمان مشاهده نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 1402 از طریق همین مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.

آیا امکان انتقال دانش آموز از مدرسه پذیرفته شده در شهرستان خود به مدرسه تیزهوشان در شهرستان دیگر بعد از اعلام نتایج تیزهوشان 1402 وجود دارد؟

داوطلبانی که بعد از ثبت نام در آزمون یا بعد از شرکت در آزمون تیزهوشان بنا به هر دلیل تصمیم می گیرند در سال تحصیلی جدید در شهرستان دیگری ساکن شوند.

در صورتی می توانند به مدرسه دیگری منتقل شوند که در یکی از مدارس انتخابی خود در شهر مبدأ پذیرفته شده باشند.
همچنین کف امتیاز مدرسه جدید در شهر مقصد را هم کسب کرده باشند.

انتقال دانش آموز فقط با کسب اجازه از سازمان آموزش و پرورش هر دو شهرستان مبدأ و مقصد و دارا بودن شروط ذکر شده، امکان پذیر است.

در صورتیکه در مورد اعلام نتایج تیزهوشان 1402 نیاز به اطلاعات بیشتری دارید می توانید با مشاوران تحصیلی ما در “مشاور گروپ” تماس بگیرید و در مورد نحوه دیدن نتایج آزمون تیزهوشان راهنمایی های لازم را از کارشناسان ما دریافت کنید.

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان چه تاریخی است؟
برای اعلام نتایج تیزهوشان نهم به کجا مراجعه کنیم؟
برای ثبت نام در مدارس پس از اعلام نتایج تیزهوشان 1402 تا چه تاریخی فرصت ثبت نام داریم؟
اعلام نتایج تیزهوشان نهم توسط چه سایتی انجام می شود؟

مشاوره تلفنی ثبت نام مدارس تیزهوشان

آزمون مدارس تیزهوشان 1402  : مشاوره تلفنی ثبت نام مدارس تیزهوشان، با مدارس تیزهوشان و شرایط ثبت نام تیزهوشان آشنایی دارید؟
این روزها با توجه به اهمیتی که والدین به تحصیل فرزندانشان می‌ دهند قبولی در تیزهوشان یکی از اهداف اکثر خانواده‌ هایی است که فرزندشان در مقطع ابتدایی یا دوره اول متوسطه تحصیل می‌ کند.

با توجه به آمار قبولی تیزهوشان در سال‌ های گذشته خبر خوب ما برای خانواده‌ ها این است که اگر فرزندشان در آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی قبول شود با احتمال بالایی در مقطع متوسطه نیز در این مدرسه تحصیل خواهد کرد.آزمون مدارس تیزهوشان 1402 /

برنامه‌ ریزی برای آزمون تیزهوشان

آزمون مدارس تیزهوشان 1402  : با توجه به سن پایین شرکت‌ کنندگان در آزمون تیزهوشان برنامه‌ ریزی برای این آزمون برای این دسته از دانش‌ آموزان باید به صورت تخصصی صورت بگیرد.
چرا که این دانش‌ آموزان توانایی تحمل ساعت‌ های طولانی مطالعه را ندارند.
همچنین شرکت در آزمون‌ های آزمایشی برای این دانش‌ آموزان نیز ساده نیست.
برنامه‌ ریزی روزانه برای دانش‌ آموزان ابتدایی باید بر اساس توانایی‌ های هر یک از آنها و به صورت شخصی صورت بگیرد.

قبولی در آزمون تیزهوشان

آزمون مدارس تیزهوشان 1402  : همان‌ طور که در بخش‌ های بالایی این مقاله اشاره شده:
قبولی در آزمون تیزهوشان بر اساس توانایی دانش‌ آموزان تیزهوش هر مرکز صورت می‌ گیرد.
فرض کنید در آزمون سراسری تیزهوشان دانش‌ آموزی در مرکز ساری آزمون داده و نمره فرضی ۱۰ از ۵۰ را دریافت می‌ کند.
در صورتی که این نمره بالاترین نمره بین دانش‌ آموزانی باشد که در مرکز ساری آزمون داده‌ اند، این دانش‌ آموز به مدرسه تیزهوشان ساری راه پیدا می‌ کند.
هرچند ممکن است دانش‌ آموز دیگری در مرکز تهران نمره فرضی ۲۰ از ۵۰ را به دست آورده باشد و با توجه به نمره رقیبانش در مرکز تیزهوشان تهران نتواند به این مرکز راه یابد.

مشاوره تیزهوشان

ما در امور مرتبط با ثبت‌ نام تیزهوشان و برنامه‌ ریزی تحصیلی جهت قبولی در مدارس و آزمون تیزهوشان مشاور شما هستیم.
معرفی بهترین و بروزترین منابع برای آمادگی آزمون تیزهوشان.
برنامه‌ ریزی درسی برای قبولی در مدارس تیزهوشان.
همراهی فرزند شما برای پایش برنامه درسی و پیشرفت تحصیلی او.
اعلام زمان ثبت‌ نام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی را از مرکز “مشاور گروپ ” بخواهید.

پس کافیست با این شماره ها با مشاوران ما تماس بگیرید تا در تمام این زمینه‌ ها بهترین مشاوره را از آنها دریافت کنید.

آیا آزمون تیزهوشان نمره منفی دارد؟

9099071613

برای دریافت برنامه ریزی برای قبولی تیزهوشان نهم موثر در آزمون تیزهوشان 1402 می توانید با مشاران موسسه مشاور گروپ  در ارتباط باشید.

سوالات متداول ثبت نام مدارس تیزهوشان

✔️ثبت نام مدارس تیزهوشان چه زمانی آغاز می شود؟

✔️ثبت نام مدارس تیزهوشان پایه هفتم و آزمون ورودی تکمیل ظرفیت پایه دهم از روز سه شنبه ۱۴۰۱/۰۱/۱۶ تا روز پنج شنبه ۱۴۰۱/۰۱/۲۵ از طریق سامانه ثبت نام به نشانیazmoon.medu.ir انجام می شود. به محض تغییر و یا تمدید زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان این مقاله به روزرسانی می شود.

✔️شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان چیست؟

✔️شرایط ثبت نام دانش آموزان در این مقاله ارائه داده شده است.

✔️آزمون مدارس تیزهوشان چه زمانی برگزار می شود؟

✔️آزمون ورودی پایه هفتم، رأس ساعت ۹ صبح روز پنج شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ و آزمون تکمیل ظرفیت پایه دهم، رأس ساعت ۹ صبح روز جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۷ برگزار می شود.

2.8/5 - (51 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه آزمون مدارس تیزهوشان 1402 + شرایط و منابع

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. محمدمبین

  ازمون ششم به هفتم برداشته نشده دروغه

  پاسخ
 2. sara

  سلام
  ببخشید مدارس فرزانگان برای میان پایه هم ثبت نام دارند؟ مثلا یازدهم؟

  پاسخ
  1. Thealiow86

   خیر اینگونه نیست.
   برای پایه ششم به هفتم و نهم به دهم و تکمیل ظرفیت هشتم آزمون هست.

   پاسخ
 3. spdh

  سلام
  یه سوال داشتم؟
  من کلاس ششم قبول شدم اما نرفتم الان که کلاس نهم هستم می تونم برم ثبت نام یا باید برای آزمون نهم به دهم صبر کنم؟

  پاسخ
  1. Nia

   سلام من خودم‌ ششم هستم اما برای تیزهوشان 98 سوال های استعداد تحصیلی حذف شده و فقط استعداد تحلیلی رو گذاشتن چون شما در رابطه با درسای ششم مث علوم و ریاضی اینا هم صحبت کردید ولی تیزهوشان امسال تنها برای سنجش هوشه و نیازی به مطالعه کتاب های درسی نداره

   پاسخ
 4. شایان

  با معدل ۱۸/۸۰ در پایه هشتم میتوانیم در ازمون تیزهوشان ثبت نام کنیم.

  پاسخ
 5. ?

  سلام من الان کلاس هفتم هستم برای آزمون تیزهوشان ششم به هفتم امتحان دادم اما شب امتحان تا دیر موقع جشن بودم و نتوانستم امتحان رو خوب بدم. راهی نیست که از هفتم به هشتم امتحان بدم. تمام نمرات کارنامه ام ۲۰ هست.

  پاسخ
 6. ....

  ببخشید من الان برای ازمون تیزهوشان نهم ب دهم تجربی رو انتخاب کردم ولی پشیمون شدم اگ با نمره ارمونم تجربی قبول شم میتونم برم ریاضی??

  پاسخ
 7. Eli

  سلام میشه از یک منطقه ۲ نفر قبول بشن؟

  پاسخ
  1. روژینا

   سلام ، بله برگزار میشه ، ۲۷ تیر ، اگه پرداخت کردین ۵ روز قبل از آزمون کارت ورود به جلستون رو باید دریافت کنید

   پاسخ
 8. آرینا

  سلام امسال آزمون ششم به هفتم برگزار میشه؟
  سال ۹۹ ۱۴۰۰

  پاسخ
  1. user3

   سلام
   فعلا معلوم نیست

   پاسخ
 9. سمانه

  سلام کسایی ک دوره اول رو مدرسه تیزهوشان بودند هم آزمون باید بدن؟

  پاسخ
 10. مبینا

  باسلام
  می خواستم بدونم با خواندن ۸۰ درصد کتاب و کارنامه ۲۰ میشه در ازمون نمومه دولتی قبول شد؟یعنی اینکه شانسم چقدره؟ چند تا باید جواب صحیح داشته باشم ؟چون من از ازمون پارسال هیچی نفهمیدم.لطفا جوابمو بدید این خیلی برام مهمه

  پاسخ
 11. روژینا

  سلام ، ازمون تیزهوشان امسال از کتاب درسی هم میاد؟ یا فقط هوشه ؟

  پاسخ
 12. حسين رهپيما

  ببخشید چند تا سوال داشتم
  سوالات تیزهوشان نهم به دهم بیشتر از کتاب نهم طرح میشه یا از هشتم و اگه بیشتر از نهم طرح میشه به نطر شما کتاب کمک اموزشی برای هشتم رو بخریم یا فقط برای نهم کتاب کمک اموزشی بخریم؟
  و سوالات از استعداد تحلیلی هم طرح میشه یا فقط استعداد تحصیلیه

  پاسخ
 13. دایانا

  خیلی ممنون مفید بود

  پاسخ
 14. fafa n

  سلام
  ببخشید برای ازمون تیزهوشان باید چه کتاب هایی بخونیم بجز تست هوش یعنی مثلا علوم میارن

  پاسخ
 15. مریم خانعلی

  سلام
  انتخاب مدرسه چه زمانی هست آیا قبل از امتحانه یا بعد از امتحان؟

  پاسخ
 16. 13131313

  پاسخ fafa n
  سلام عزیزم من این کتابا رو بت پیشنهاد می کنم مطمعن باش با اینا قبول میشی چون من شدم

  کتاب 40 قدم
  کتاب کانگورو
  کتاب کمپلکس
  کتاب مولتی کمپلکس
  کتاب هوش علوی
  کتاب سمپادیوم
  کتاب ای کیو
  کتاب 33 استان
  کتاب های قلم چی که شامل:
  کتاب کلامی.
  کتاب غیرکلامی.
  کتاب فارسی سه سطحی.
  کتاب علوم و ریاضی
  …………………………..
  کتاب علوم رشادت
  کارت های تو جیبی علوی
  کتاب طالب تبار
  کتاب های اس
  کتاب های پرسمان
  کتاب مرشد
  کتاب مبتکران
  ……………
  من ااین کتابا رو خوندم حرف هم نداشت فقط باید بدونیم که کتاب های درسیمون رو خیلی خوب حفظ باشیم .

  پاسخ
 17. حسین

  با سلام این مقاله بسیار عالی و کامل بود

  پاسخ
 18. Zt

  سلام من ششمی هستم هستم آیا با تراز ۶۰۲۳۱ تیزهوشان و عادی ۶۰۵۱ میشه قبول شد ؟

  پاسخ
 19. علی

  سلام ایا سوالات ازمون ششم به هفتم امتیاز منفی هم داره؟

  پاسخ
 20. HeloDare

  Hello. And Bye.

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

نصب اپ دانش آموزی