پرینت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت وکلای سال 1401 مرکز قوه قضاییه

پرینت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت وکلای سال 1401 مرکز قوه قضاییه

جهت مشاوره در زمینه پرینت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت وکلای سال 1401 مرکز قوه قضاییه

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

پرینت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت وکلای سال 1401 مرکز قوه قضاییه : azmoon.org، زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت وکلای مرکز قوه قضاییه، کارت ورود به جلسه آزمون وکالت وکلای مرکز قوه قضایی، مواد و منابع آزمون وکالت وکلای مرکز قوه قضاییه

پرینت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت وکلای سال 1400 مرکز قوه قضاییه

مشاهده کارت ورود به جلسه آزمون وکالت وکلای مرکز قوه قضایی 1401

پرینت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت وکلای 1401

مواد و منابع آزمون وکالت وکلای مرکز قوه قضاییه 1401

پرینت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت وکلای 1401 مرکز قوه قضاییه

پرینت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت وکلای 1401 مرکز قوه قضاییه ؛  به اطلاع متقاضیان شرکت در آزمون وکالت قوه قضائیه در سال 1401 می‌رساند که آزمون صبح روز جمعه مورخ 1401/02/23 در 50 شهرستان کشور برگزار می‌شود. فرآیند برگزاری آزمون صبح از ساعت 8:30 آغاز و درهای ورود به جلسه امتحان نیم ساعت قبل از شروع فرآیند آزمون بسته خواهد شد، لذا همه متقاضیان می‌بایست قبل از بسته شدن درهای ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند.

azmoon.org

پرینت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت وکلای 1401 مرکز قوه قضاییه ؛ کلیه داوطلبان کارت ورود به جلسه آزمون وکالت وکلای مرکز قوه قضاییه از روز سه شنبه 1401/02/20 برای مشاهده و تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون باید به پایگاه اطلاع‌رسانی مرکـز سـنجش، پـذیرش و فـارغ التحصـیلی دانشـگاه آزاد اسـلامی به آدرس azmoon.org مراجعه و با وارد نمودن اطلاعات درخواستی یک نسخه پرینت از کارت شرکت در آزمون تهیه نموده و براساس زمان، تاریخ و آدرس تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند. بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است. ضمناً متذکر می‌شود که تهیه کارت منحصراً به روش فوق امکان‌پذیر می‌باشد.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت قوه قضاییه 1401

سال های گذشته مرکز وکلا ، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه وظیفه برگزاری و نظارت بر آزمون وکالت قوه قضاییه را داشته و لذا کارت ورود به جلسه آزمون نیز از طریق پایگاه اینترنتی ثبت نامی این آزمون یعنی سایت سنجش و آموزش دانشگاه پیام نور منتشر می شده که این رویه در آزمون سال ۹۹ به بعد لغو شده و تغییر پیدا کرده است .

سال گذشته نیز، سازمان سنجش و آموزش کشور مجری ثبت نام و برگزاری آزمون وکالت قوه قضائیه سال 1400 بود، اما این قضیه امسال بر عهده مرکـز سـنجش، پـذیرش و فـارغ التحصـیلی دانشـگاه آزاد اسـلامی می باشد و لذا وظیفه انتشار کارت ورود به جلسه آزمون وکالت سال جاری نیز بر عهده این سازمان است . کلیه داوطلبانی که با مطالعه منابع آزمون وکالت سال 1401  که در حال آماده شدن برای این آزمون هستند ، جهت دریافت کارت ورود به جلسه خود به سایت مرکـز سـنجش، پـذیرش و فـارغ التحصـیلی دانشـگاه آزاد اسـلامی به نشانی azmoon.org مراجعه کنند . در ادامه مراحل ورود به سایت مرکـز سـنجش، پـذیرش و فـارغ التحصـیلی دانشـگاه آزاد اسـلامی و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت قوه قضاییه 1401 را ارائه داده ایم .


  1.  ورود به سایت مرکـز سـنجش، پـذیرش و فـارغ التحصـیلی دانشـگاه آزاد اسـلامی به نشانی azmoon.org
  2.  ورود به قسمت " سایر آزمون های استخدامی "
  3.  انتخاب گزینه " کارت ورود به جلسه آزمون وکالت دادگستری ( قوه قضاییه ) سال 99 " از میان موارد ارائه شده
  4. ورود به سامانه کارت آزمون با استفاده از اطلاعات فردی و ثبت نامی
  5.  بررسی کارت آزمون و تهیه نسخه چاپی جهت همراه داشتن در روز آزمون


برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت قوه قضاییه 1401 کلیک کنید

نخستین مرحله از گزینش داوطلبان آزمون وکالت قوه قضاییه سال 1401 شرکت در جلسه آزمون کتبی و کسب حد نصاب ورود به سایر مراحل گزینش می باشد که داوطلبان موظف هستند برای حضور در آزمون کارت ورود به جلسه خود را چند روز قبل از برگزاری امتحان از سایت مرکـز سـنجش، پـذیرش و فـارغ التحصـیلی دانشـگاه آزاد اسـلامی دریافت کرده و پرینت آن را همراه خود داشته باشند .

با توجه به اینکه همراه داشتن کارت ورود به جلسه آزمون وکالت قوه قضاییه در جلسه امتحان الزامی بوده و نشان دهنده ثبت نام داوطلبان در این آزمون است ، در ادامه این مقاله به منظور تسهیل روند دریافت کارت متقاضیان جزئیات زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت مرکز وکلای قوه قضاییه در سال جاری را ارائه داده ایم .

زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون وکالت قوه قضاییه 1401

داوطلبانی که موفق به تکمیل ثبت نام آزمون وکالت قوه قضاییه سال 1401 شده اند می بایست برای رسیدن به هدف و اخذ پروانه وکالت خود مراحل گزینش تعین شده را یکی پس از دیگری و با موفقیت پشت سر بگذارند . شرکت کنندگان آزمون جذب کارآموزان وکالت قوه قضاییه سال 1401 موظف هستند که مطابق برنامه زمانی اعلام شده از سوی مرکـز سـنجش، پـذیرش و فـارغ التحصـیلی دانشـگاه آزاد اسـلامی در جلسه آزمون حضور داشته باشند .

طبق دفترچه ثبت نام آزمون وکالت قوه قضاییه منتشر شده از سوی مرکـز سـنجش، پـذیرش و فـارغ التحصـیلی دانشـگاه آزاد اسـلامی ، آزمون وکالت قوه قضاییه 1401 صبح روز جمعه تاریخ 1401/07/23 برگزار خواهد شد . هم چنین طبق اطلاعیه منتشر شده از سوی مرکـز سـنجش، پـذیرش و فـارغ التحصـیلی دانشـگاه آزاد اسـلامی کارت ورود به جلسه آزمون وکالت قوه قضاییه 1401 از تاریخ 12 مهر منتشر شده است .کارت ورود به جلسه آزمون وکالت قوه قضاییه ۱۴۰۰ از تاریخ 20 مهر ماه منتشر خواهد شد
پرینت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت وکلای 1401 مرکز قوه قضاییه , azmoon.org، زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت وکلای مرکز قوه قضاییه، کارت ورود به جلسه آزمون وکالت وکلای مرکز قوه قضایی، مواد و منابع آزمون وکالت وکلای مرکز قوه قضاییهکارت ورود به جلسه آزمون وکالت وکلای مرکز قوه قضاییه

لینک مربوط به پرینت کارت و برگ راهنمای شرکت در آزمون از روز سه شنبه 1401/07/20 بر روی درگاه اطلاع‌رسانی مرکـز سـنجش، پـذیرش و فـارغ التحصـیلی دانشـگاه آزاد اسـلامی قرار می‌گیرد و متقاضیان می‌توانند با وارد کردن شماره پرونده و اطلاعات شناسنامه‌ای (نام، نام‌خانوادگی، شماره ملی، سال تولد و ...) خود نسبت به مشاهده و تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام و براساس آدرس تعیین شده بر روی پرینت کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند. برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است.


لینک کارت ورود به جلسه آزمون وکالت وکلای مرکز قوه قضاییه 1401 در همین مقاله قرار داده می شود


رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون وکالت قوه قضاییه 1401

1-در صورت مشاهده مغایرت در بندهای 1 ،2  ،4 ،5 ،9،6، 10، 11، 13،12 و 14 کارت شرکت در آزمون، لازم است حداکثر تا تاریخ 1401/07/23 به قسمت ویرایش اطلاعات در درگاه اطلاع رسانی مرکـز سـنجش، پـذیرش و فـارغ التحصـیلی دانشـگاه آزاد اسـلامی مراجعه و از آن طریق نسبت به اصلاح موارد اقدام نمائید.

تبصره: چنانچه مغایرتی در اطلاعات مندرج در بند 10 (سهمیه ثبت نامی) کارت شرکت در آزمون شما وجود دارد (برای متقاضیان متقاضی استفاده از سهمیه بنیاد شهید- سپاه پاسداران-ستاد کل نیروهای مسلح و وزارت جهاد کشاورزی) لازم است جهت اعلام مغایرت حداکثر تا تاریخ 1401/07/23 منحصراً به درگاه اطلاع رسانی مرکـز سـنجش، پـذیرش و فـارغ التحصـیلی دانشـگاه آزاد اسـلامی (قسمت ویرایش اطلاعات) مراجعه و نسبت به اصلاح موارد اقدام نمایید تا درصورت تایید سهمیه توسط ارگان مربوط، سهمیه مورد نظر برای شما اعمال گردد؛ در غیراینصورت با سهمیه آزاد گزینش خواهید شد و هیچ اعتراضی قابل قبول نخواهد بود.

تذکر مهم در خصوص سهمیه: کسانی که در زمان ثبت نام متقاضی استفاده از سهمیه بوده و سهمیه درخواستی آنان از طرف ارگان ذیربط مورد تایید قرار نگرفته، ضرورت دارد پس از مراجعه به قسمت ویرایش اطلاعات و اصلاح سهمیه، عدم تایید سهمیه خود را از ارگان ذیربط پیگیری نمایند.

2- چنانچه مغایرتی در اطلاعات مندرج در بندهای ذیل وجود دارد متقاضیان می‌توانند از ساعت 8:30 الی12:00 ظهر و 14:00 الی 17:00 بعدازظهر روز پنجشنبه مورخ 1401/07/22 به نماینده مرکـز سـنجش، پـذیرش و فـارغ التحصـیلی دانشـگاه آزاد اسـلامی مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوط (مطابق جدول شماره 1 و 2 ذیل) مراجعه و نسبت به اصلاح و رفع اشکال احتمالی کارت خود اقدام نمایند:

1-2- چنانچه نسبت به بندهای 3 و 7 (جنس و معلولیت) معترض هستید.

تبصره: درخصوص بند 7 (معلولیت) چنانچه خواستار اعمال بند فوق می‌باشید، لازم است فرم مخصوص معلولیت تایید شده را از سازمان بهزیستی دریافت و تحویل باجه رفع نقص نمائید تا اقدامات لازم در این خصوص بعمل آید.

2-2- چنانچه عکس روی کارت متقاضی دارای اشکالاتی از جمله، فاقد مهر، واضح نبودن عکس و یا اشتباه عکس می باشد ضروری است ضمن همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون، 2 قطعه عکس 4×3 و کارت ملی یا شناسنامه عکسدار مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده در بند «2» به نماینده مرکـز سـنجش، پـذیرش و فـارغ التحصـیلی دانشـگاه آزاد اسـلامی مستقر در باجه‌ی رفع نقص مراجعه نمایند، موضوع را پیگیری نموده تا مشکل برطرف گردد. در غیر این صورت فرد به عنوان متخلّف تلقی و برابر مقررات با وی رفتار خواهد شد.

ضمناً سایر اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون هر متقاضی بر اساس اطلاعات مندرج در تقاضانامه ثبت‌نام که توسط خود متقاضی تکمیل گردیده، در نظر گرفته شده است.

یادآوری: متقاضیان برای آگاهی بیشتر از ضوابط آزمون از برگ راهنمای شرکت در آزمون که بر روی درگاه اطلاع‌رسانی مرکـز سـنجش، پـذیرش و فـارغ التحصـیلی دانشـگاه آزاد اسـلامی قرار دارد پرینت تهیه و نسبت به مطالعه دقیق آن اقدام نمایند.

و - نحوه تماس و ارتباط با مرکـز سـنجش، پـذیرش و فـارغ التحصـیلی دانشـگاه آزاد اسـلامی آموزش و کشور

باتوجه به عدم پذیرش حضوری متقاضیان  به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و در جهت تسریع در بررسی و ثبت درخواستها به صورت الکترونیکی، متقاضیان می توانند به سیستم پیشخوان خدمات الکترونیکی مرکـز سـنجش، پـذیرش و فـارغ التحصـیلی دانشـگاه آزاد اسـلامی به آدرس: faq.azmoon.iau.ac.ir مراجعه و درخواست خود را به همراه مستندات لازم ثبت نمایند. پس از ثبت درخواست، برای متقاضی شماره نامه و کدرهگیری از طریق پیام کوتاه ارسال می شود. متقاضیان  می توانند پس از دریافت شماره و کد رهگیری از طریق پیام کوتاه، به پورتال رهگیری الکترونیکی مکاتبات به آدرس: faq.azmoon.iau.ac.ir وارد و از آخرین وضعیت درخواست خود مطلع شوند.

در خاتمه اضافه می‌نماید که متقاضیان درصورت لزوم می‌توانند سوال یا سوالات خود را در این خصوص با بخش پاسخگویی اینترنتی این سازمان و یا شماره ‌تلفن ‌4743  با پیش شماره 021 در میان بگذارند.

راهنمای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت قوه قضاییه

مجموعه نکاتی که در این گفتار ارائه شد، میتواند راهنمای خوبی برای علاقمندان به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت وکلای مرکز قوه قضاییه azmoon.org باشد.

مشاوران مجرب و کارشناسان مرتبط در مجموعه بزرگ مشاورگروپ

از ساعت 8 صبح تا 12 شب آماده ارائه هرگونه مشاوره و راهنمایی و پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشند.


4.5/5 - (2 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه پرینت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت وکلای سال 1401 مرکز قوه قضاییه

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام دانشگاه افسری ارتش
نصب اپ دانش آموزی