ثبت نام بدون کنکور آزاد ترم بهمن

ثبت نام بدون کنکور آزاد ترم بهمن

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام بدون کنکور آزاد ترم بهمن

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ترم بهمن از طریق سایت سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی azmoon.org انجام می پذیرد. دانشگاه آزاد اسلامی هر ساله در دو نیمسال تحصیلی مهر و بهمن ماه اقدام به جذب دانشجو می نماید. پذیرش داوطلبان به صورت بدون آزمون، در دانشگاه آزاد در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته انجام می پذیرد. تمامی مراحل ثبت نام به صورت الکترونیکی (غیر حضوری) و از طریق سایت سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی، به نشانی azmoon.org انجام می پذیرد. تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

بدون کنکور آزاد

ثبت نام بدون کنکور آزاد ترم بهمن :  ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی حدودا چند سالی است که ورود داوطلبان برای تحصیل در دانشگاه ها را با سهولت رو به رو کرده،با توجه به اینکه ورود به دانشگاه های کشور تا پیش از این فقط از طریق ثبت نام کنکور ممکن بود امروزه هر کدام از متقاضیانی که قصد تحصیل بدون کنکور در دانشگاه آزاد اسلامی را داشته باشند می توانند صرفا با داشتن یک مدرک پایه به صورت بدون کنکور یا بر اساس سوابق تحصیلی وارد عرصه علم و پیشرفت شوند.

azmoon.org

سایت azmoon.org دانشگاه آزاد تنها سایت رسمی دانشگاه آزاد است که داوطلبان با ورود به این سایت می توانند انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد، ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد و نتایج ثبت نام و انتخاب رشته خود را مشاهده نمایند.در این مقاله سعی داریم سایت دانشگاه آزاد و خدمات دانشگاه آزاد را خدمت داوطلبان عزیز ارائه دهیم لطفا تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

تمامی مراحل ثبت نام رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد صرفا از طریق سایت azmoon.org و به صورت الکترونیکی (اینترنتی) انجام می شود. در ادامه راهنمای جامع ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای تمامی مقاطع ارائه داده شده است.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ترم بهمن

ثبت نام تمامی رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد، از طریق سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی، به نشانی azmoon.org صورت می پذیرد. نحوه ثبت نام داوطلبان به شرح زیر است:

 • مراجعه به سایت دانشگاه آزاد به آدرس azmoon.org
 • دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام بدون کنکور ترم بهمن
 • مطالعه  شرایط ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد
 • تهیه مدارک لازم برای ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد 
 • پرداخت هزینه ثبت نام به صورت اینترنتی و از طریق کارت های عضو شتاب بانکی.
 • تکمیل فرم های ثبت نامی

ظرفیت پذیرش بدون کنکور دانشگاه آزاد 

رئیس مرکز سنجش، پذیرش و فارغ‌التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی همچنین به ظرفیت پذیرش بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی اشاره کرد و گفت: دانشگاه آزاد اسلامی در مجموع حدود ۹۸۰ هزار نفر ظرفیت پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی دارد که در مقطع کاردانی ناپیوسته ۱۹۵ هزار، مقطع کاردانی پیوسته ۲۱۰ هزار کارشناسی پیوسته ۳۷۰ هزار، کارشناسی ناپیوسته ۲۲۰ هزار صندلی وجود دارد. این بدین معنی است که شبکه دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی تا اقصی نقاط کشور گسترده شده و اقدام به تربیت نیروی متخصص هر منطقه در کشور و متناسب با نیازها و اقتضائات ملی و منطقه‌ای می‌کند.

وی بیان کرد: این ظرفیت به پایداری جمعیت در مناطق مختلف کشور، پیشرفت متوازن و عادلانه آموزش عالی و به تبع آن پیشرفت درون‌زا و متوازن هر منطقه متناسب با شرایط هر منطقه در کشور کمک خواهد کرد.

تاریخ ثبت نام بدون کنکور آزاد ترم بهمن

بر اساس اعلام سنجش و آموزش دانشگاه آزاد ثبت نام دوره های بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال اول (مهرماه) تا نیمه دوم شهریور ادامه خواهد شد و همچنین ثبت نام دوره های بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم (بهمن ماه) نیز در مقاطع مختلف از دی ماه شروع خواهد شد. در حال حاضر ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال بهمن ۹۹ – ۱۴۰۰ شروع شده است و داوطلبان میتوانند از طریق تماس با مشاورین مرکز مشاور گروپ ضمن اطلاع از شرایط و نحوه ثبت نام و همچنین رشته های موجود در واحدهای دانشگاهی اقدام به پیش ثبت نام نمایند.

مدارک ثبت نام بدون کنکور کارشناسی آزاد ترم بهمن

کارشناسی ناپیوسته: دارا بودن مدرک كاردانی مورد تاييد وزارت علوم، تحقيقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی و يا شورای عالی انقلاب فرهنگی. متقاضیان دوره کارشناسی ناپیوسته بـا دارا بـودن مـدرک کاردانی (پیوسته و ناپیوسته) و کاردانی دانشـگاه جـامع علمـی کاربردی می توانند در هر رشـته ای در دوره کارشناسـی ناپیوسـته ثبت نام نمایند.

مدارک ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه ازاد ترم بهمن به شرح زیر است:

دیـپلم نظـام آموزشـی جدیـد  اعم از شاخه های نظری، فنی و حرفه ای و کاردانش، دارا بودن مدرک پیش دانشگاهی و یا اخذ مـدرک پیش دانشگاهی (نظام سالی واحدی یا ترمی واحدی) و یا دارا بودن دیپلم نظام قدیم و یـا مـدرک کاردانی.

مدارک ثبت نام بدون کنکور کاردانی آزاد ترم بهمن

 کاردانی پیوسته : داشتن مدرک دیپلم چهارساله نظام قدیم و یا مدرک دیپلم سه ساله نظام جدید رشته های نظری ، فنی حرفه ای و کاردانش .

کاردانی ناپیوسته : ارائه مدرک دیپلم چهارساله نظام قدیم ، دیپلم 3 ساله نظام جدید ( 6 – 3 – 3 ) نظری ، فنی حرفه ای و کاردانش ، دیپلم نظام قدیم سالی – واحدی / ترمی – واحدی رشته های نظری ، فنی حرفه ای و کاردانش + مدرک پیش دانشگاهی و یا مدرک کاردانی ( فوق دیپلم)

آیا ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ازاد در همه گروه های آزمایشی امکان پذیر است؟

مدارک ثبت نام بدون کنکور آزاد ترم بهمن در این مقاله به بیان شد. دکتر امیر رضا شاهانی رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی : برای ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ای امکان را فراهم کرده ایم که داوطلب مستقل از رشته دیپلم، می توانند یک رشته آزمایشی را انتخاب کنند، یعنی اگر کسی دیپلم تجربی داشته باشد، لزومی ندارد که حتما علوم تجربی را انتخاب کند و امکان انتخاب علوم تجربی، علوم ریاضی، علوم انسانی، هنر و زبان های خارجه را دارد.

وی افزود گزینه دیگر در سامانه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد مبتنی بر سوابق تحصیلی فعال خواهیم کرد که داوطلبان در چند گروه آزمایشی انتخاب رشته کنند.

به عنوان مثال اگر کسی رشته تجربی، ریاضی، انسانی، هنر یا زبان های خارجی را انتخاب کند، در این حالت برای هر کدام از گروه ها، یک حق ثبت نام دریافت می شود ولی برای هر گروه می تواند 20 انتخاب داشته باشد.

کسانی که تاکنون ثبت نام انجام داده اند می توانند بر اساس شرایط جدید ثبت نام مجدد و کارت اعتباری در گروه آزمایشی دیگر خریداری نمایند.

مشاور گروپ

سوالات متداول داوطلبان

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ترم بهمن از طریق چه سایتی می باشد؟

داوطلبانی که قصد ثبت نام و تحصیل در رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد ترم بهمن را دارند باید به سایت azmoon.org مراجعه نمایند.

دانشگاه آزاد به صورت بدون آزمون در چه مقاطعی دانشجو می پذیرد؟

دانشگاه آزاد هر ساله به صورت بدون آزمون و براساس سوابق تحصیلی در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشجو می پذیرد.

ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد چگونه است؟

تمامی مراحل ثبت نام رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد به صورت اینترنتی و از طریق سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی انجام می شود.

3.2/5 - (8 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام بدون کنکور آزاد ترم بهمن

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. نهال

  سلام. من مدرک کارشناسی مهندسی تکنولوژی نرم افزار با معدل ۱۷.۳۵ از دانشگاه آزاد دارم. آیا میتونم بهمن ماه بدون کنکور در مقطع ارشد از دانشگاه آزاد ثبت نام کنم؟

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

قبولی تضمینی کنکور ۱۴۰۳
نصب اپ دانش آموزی