تعویق برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۰

تعویق برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

جهت مشاوره در زمینه تعویق برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۰

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این مقاله آموزشی به بررسی موضوع تعویق برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۰ پرداخته ایم. براساس برنامه زمانی بیان شده، قرار بود ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد رشته های گروه علوم پزشکی ۱۴۰۰ ، از تاریخ 29 بهمن ماه 99 آغاز شود اما براساس اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی این ثبت نام به تعویق افتاده است.

داوطلبانی که قصد ثبت نام و شرکت در کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400 را دارند، باید از زمان برگزاری آزمون، آگاهی داشته باشند. پیش بینی می شود آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400، در اردیبهشت ماه برگزار شود. آیا احتمال تعویق برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۰ وجود دارد ؟ در ادامه مقاله به بررسی این موضوع پرداخته ایم.

زمان برگزاری کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را دارند، باید فرم تقاضانامه ثبت نام اینترنتی کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400 را تکمیل نموده و علاقه مندی خود را اعلام نمایند. مرکز سنجش پزشکی، هرساله از طریق برگزاری آزمون، اقدام به جذب دانشجویان در مقطع فوق لیسانس می نماید. داوطلبان برای شرکت در آزمون باید از زمان دقیق برگزاری آزمون اطلاع داشته باشند در این مقاله آموزشی به بررسی زمان برگزاری و احتمال تعویق برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۰ پرداخته ایم.

آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۰ ،در روزھای ۵ شنبه و جمعه، (در دو نوبت صبح و عصر) 1400/04/31 و 1400/05/01 برگزار می شود.

تعویق برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۰

یش از این قرار بود ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های گروه پزشکی سال ۱۴۰۰ (سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰) از  ۲۹ بهمن آغاز شود که بر اساس اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی این ثبت نام به تعویق افتاده است.
به خاطر شیوع ویروس کرونا در سراسر کشور، آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های گروه پزشکی سال ۱۴۰۰ (سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰) در روزهای ١۴٠٠/۴/٣١ و ١۴٠٠/۵/١ برگزار می شود.

زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400

براساس برنامه زمانی پیش بینی شده، قرار بود آزمون کارشناسی ارشد وزات بهداشت در روزهای 24 و 25 تیرماه 1400 برگزار شود. اما زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400، تغییر کرده است و در روزهای 30 و 31 اردیبهشت ماه 1400 اعلام شده است. آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت به تفکیک هریک از گروه های آزمایشی، در دو نوبت صبح و عصر برگزار می شود. دانشجویان باتوجه به رشته امتحانی خود باید زمان مشخص شده در جلسه آزمون حضور یابند.

21 اردیبهشت 1400 : آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۰ ، (طی نوبت ھای صبح و عصر روزھای ۵ شنبه و جمعه) ١۴٠٠/۴/٣١ و ١۴٠٠/۵/١ برگزار می شود.

تعویق برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400

زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400، به تعویق افتاده است و براساس آخرین اطلاعیه منتشر شده، آزمون کارشناسی ارشد وزات بهداشت در تاریخ  ١۴٠٠/۴/٣١ و ١۴٠٠/۵/١ برگزار می شود.

داوطلبان برای ورود به جلسه آزمون، باید کارت ورود به جلسه خود را به همره داشته باشند. کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۰ چند روز قبل از برگزاری آزمون از طریق سایت مرکز سنجش و آموزش پزشکی به نشانی اینترنتی sanjeshp.ir منتشر خواهد شد. نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت به شرح زیر است:

  1. مراجعه به سایت سنجش و آموزش پزشکی به نشانی اینترنتی sanjeshp.ir
  2. انتخاب گزینه "کارشناسی ارشد" از منوی سمت راست
  3. کلیک بر روی گزینه "کارت ورود به جلسه آزمون"
  4. درج "کد رهگیری ثبت نام" در قسمت مشخص شده

مشاوره آزمون کارشناسی ارشد وزات بهداشت 1400

گزینش دانشجو در هر یک از رشته‌ها یا مجموعه‌های امتحانی آزمون کارشناسی ارشد، از بین داوطلبان همان رشته امتحانی یا مجموعه امتحانی بر اساس نمره کل تراز به درصد مندرج در کارنامه، سهمیه و اولویت انتخاب رشته محل که توسط خود داوطلب تعیین‌شده، انجام خواهد شد. لذا داوطلب موظف است بر اساس نمره کل تراز اکتسابی، ظرفیت موجود در رشته امتحانی یا مجموعه امتحانی و علاقه شخصی نسبت به انتخاب رشته محل تحصیل خود اقدام نماید.

داوطبان شرکت در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت می توانند اطلاعیه های این سازمان و اخبار مربوط به فرایند های مهم را از طریق سایت سنجش پزشکی و همچنین سایت مشاورگروپ دریافت نمایند. شما می توانید برای دریافت راهنمایی درباره هر یک از مراحل ثبت نام و همچنین اطلاع از تمدید های احتمالی ، با مشاوران خودتان در مشاورگروپ تماس بگیرید.


در این مقاله به بررسی موضوع تعویق برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۰ پرداخته ایم. برای کسب اطلاعات تکمیلی تر در رابطه با کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400 می توانید با کارشناسان مجموعه به شماره 9099071614 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

سوالات متداول داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400 چه زمانی برگزار می شود؟

زمان برگزاری آزمون کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400 در تاریخ 30 و 31 اردیبهشت ماه 1400 اعلام شده است.

کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت از طریق چه سایتی منتشر می شود؟

داوطلبان برای دریافت کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت باید به سامانه sanjeshp.ir مراجعه نمایند.

دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت چه زمانی منتشر می شود؟

دفترچه ثبت نام همزمان با شروع فرآیند ثبت نام از طریق همین مقاله قابل دریافت است.

5/5 - (2 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه تعویق برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۰

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام دانشگاه افسری ارتش
نصب اپ دانش آموزی