بهترین کتاب برای قبولی در تیزهوشان نهم + قبولی تضمینی و مطمئن

بهترین منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم

جهت مشاوره در زمینه بهترین کتاب برای قبولی در تیزهوشان نهم + قبولی تضمینی و مطمئن

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

بهترین منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۲ - ۱۴۰۳  : نحوه ثبت نام در آزمون تیزهوشان بصورت اینترنتی می باشد .داوطلبان می بایست برای ثبت نام اقدام نمایند . azmoon.medu.ir از طریق سایت داوطلبان می توانند برای گرفتن مشاوره در رابطه با نحوه ثبت نام در آزمون تیزهوشان با مشاوران مجرب مشاور گروپ از طریق سرویس هوشمند ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۳ در ارتباط باشند .

بهترین منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم

داوطلبان می بایست برای اعلام نتایج از طریق سایت   azmoon.medu.ir    اقدام نمایند.


بهترین منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم

بهترین منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۲ - ۱۴۰۳  :   شایان ذکر است داوطلبان از طریق مراجعه به سایت می توانند کارنامه آزمون تیزهوشان ۱۴۰۲ - ۱۴۰۳ را مشاهده و دریافت نمایند .

بعد از وارد نمودن اطلاعات اولیه دانش آموز قادر خواهد بود وضعیت پذیرش در آزمون را مشاهده نماید که در ستون وضعیت قبولی و محل پذیرش مشخص شده است .

که داوطلب می تواند ببیند در کدام یک از مدارس تیزهوشان گزینش شده است . که در صورت پذیرفته شدن اگردر صفحه داشبورد اصلی استعدادهای درخشان اعلام نتایج براش وضعیت قبولی خورده باشد بتواند برای ثبت نام قطعی به مدرسه مراجعه نماید.بهترین منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۲ - ۱۴۰۳ /

معرفی منابع تیزهوشان نهم به دهم سال تحصیلی ۱۴۰۲ - ۱۴۰۳

منابع آزمون تیزهوشان چگونه پیدا کنیم؟

برنامه ریزی درسی و روزانه برای قبولی در آزمون تیزهوشان را چگونه انجام دهیم؟

منابع کمک درسی آزمون تیزهوشان کدامند؟

زمان و شرایط ثبت نام در آزمون تیزهوشان ۱۴۰۲ - ۱۴۰۳؟

معرفی منابع آزمون تیزهوشان

بهترین منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۲ - ۱۴۰۳  :   کتاب ریاضیات جامع نهم مبتکران و نیز کتاب ریاضیات خیلی سبز را می توانیم به عنوان منابع آزمون تیزهوشان معرفی کنیم و علاوه بر این نیز کتاب زبان و ادبیات فارسی خیلی سبز و مبتکران نیز خیلی کتاب های مفیدی هستند که دانش آموزان می توانند تهیه نمایند .

بهترین منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۲ - ۱۴۰۳  :   در این مقاله سعی داریم به تمامی سوالات دانش آموزان واجد شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1402 که با ثبت نام مدارس نمونه دولتی ۱۴۰۲ - ۱۴۰۳ در پایه دوم متوسطه ادغام شده است پاسخ دهیم لطفا تا انتهای مقاله را مطالعه بفرمایید.

بهترین منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۲ - ۱۴۰۳  :   قبل از مطالعه بهترین منابع کمک آموزشی آزمون تیزهوشان توصیه می شود برای اطلاع از نحوه و شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی، برنامه ریزی برای قبولی تیزهوشان نهم، انجام تمامی مراحل ثبت نام در آزمون ورودی تیزهوشان و درج معدل و انتخاب مدرسه و لیست مدارس پسرانه تیزهوشان تهران می توانید با شماره 9099071613 بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت با مشاوران مجرب مشاور گروپ تماس حاصل نمایید.

بهترین منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۲ - ۱۴۰۳  :   در معرفی منابع تیزهوشان نهم به دهم می توان بهترین منبع را همان کتاب های درسی معرفی کرد، این کتاب های رسمی باید کامل و بدون جا انداختن کوچکترین نکته تفهیم شوند، در مرحله بعد باید گفت که برای موفقیت در آزمون تیزهوشان حساس خواندن فقط کتاب درسی ناکافی است و مرحله به مرحله باید کتاب های دیگری را انتخاب کرده و مو به مو برای خود تجزیه و تحلیل کرد. در پایان کتاب های کمک آموزشی تکمیلی را به شما معرفی می کنیم که بتوانید بدون استرس در آزمون تیزهوشان در آزمون تیزهوشان نهم به دهم سربلند بیرون بیایید.

معرفی بهترین منابع ریاضی تیزهوشان ۱۴۰۲ - ۱۴۰۳

بهترین منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۲ - ۱۴۰۳  :   از آنجا که کتاب ریاضی تیزهوشان نهم به دهم بیشترین تعداد سوال را با ضریب 3 در ثبت نام مدارس تیزهوشان داراست اهمیت بیشتری دارد. بعد از فهم تمام مطالب کتاب درسی و رفع اشکال می توان یکی از کتاب های خیلی سبز یا مبتکران و یا فارابی را تهیه و در مرحله سوم از کتاب 1+31 استان تیزهوشان از چاپ انتشارات خوارزمی بهره ببرید ان کتاب 1+31 استان در بر گیرنده تمام سوالات تیزهوشان و نمونه دولتی سالهای گذشته است و تا اندازه ای می توان برای مرحله اولیه جمع بندی آن را پیشنهاد نمود. در مراحل پایانی بستگی به وضعیت پیشرفت تحصیلی و قدرت تست زنی ( اهمیت تست زنی در آزمون تیزهوشان) داوطلب منابع دیگری را به هر داوطلب معرفی خواهیم کرد.

معرفی بهترین منابع تیزهوشان نهم به دهم کتاب علوم ۱۴۰۲ - ۱۴۰۳

بهترین منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۲ - ۱۴۰۳  :   بعد از کتاب ریاضی، علوم به دلیل داشتن 17 سوال و ضریب 2 از مهمترین کتاب برای آزمون تیزهوشان نهم به دهم است. برای شروع بعد از مطالعه کامل کتاب درسی می توان از علوم تیزهوشان گل پلاس از انتشارات گل واژه استفاده کرد. در مرحله بعد کتاب خیلی سبز را به دلیل پاسخ تشریحی خوب و بیان مناسب معرفی می کنیم . در مرحله پایانی این کتاب باید قدرت تست زنی و وضعیت پیشرفت تحصیلی داوطلب را سنجید سپس بسته به تراز تحصیلی دانش آموز مراحل پایانی را با کمک مشاوران مجرب مشاور گروپ طی خواهید کرد.

معرفی بهترین منبع برای کتاب زبان و ادبیات فارسی تیزهوشان ۱۴۰۲ - ۱۴۰۳

بهترین منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۲ - ۱۴۰۳  :   کتاب زبان و ادبیات فارسی سومین کتاب مهم تیزهوشان نهم به دهم می باشد که با ضریب 2 و تعداد 15 سوال در آزمون تیزهوشان تأثیر گذار است. بعد از فهم کامل کتاب درسی در ابتدا کتاب مبتکران یا قلمچی بسته به سلیقه خود داوطلب پیشنهاد می شود و سپس برای مرحله جمع بندی از کتاب خیلی سبز بهره ببرید. در مراحل پایانی مانند دیگر کتابهای درسی با توجه به میزان پیشرفت تحصیلی دانش آموز تیزهوش منابعی متفاوت و مفید برای آمادگی شرکت در آزمون معرفی می کنیم.

معرفی بهترین منبع برای کتابهای دیگر آزمون تیزهوشان

بهترین منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۲ - ۱۴۰۳  :   بقیه کتاب های موجود در آزمون از یک درجه اهمیت برخوردار بوده و بعد از فهم کامل کتاب درسی می توان از کتاب 1+31 استان انتشارات خوارزمی استفاده کرد. سپس دقیقا مانند کتاب های دیگر بعد از سنجش منابعی متفاوت بستگی به وضعیت داوطلب معرفی می کنیم.

 

 
منابع تستی آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۲ - ۱۴۰۳

بهترین منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۲ - ۱۴۰۳  :   از آنجایی که تیزهوشان پایه نهم به دهم با سبک سوالات تستی آشنایی داشته و مانند دانش آموزان پایه ششم به هفتم نیستند که تازه با سوالات تستی روبه رو شوند، پس رقابت در میان دانش آموزان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۱۴۰۲ - ۱۴۰۳ پایه نهم به دهم و معرفی منابع تیزهوشان نهم به دهم کمتر از رقابت بین کنکوری ها نیست و حتی حساسیت در دانش آموزان تیزهوش پایه نهم به دهم به مراتب بیشتر از کنکوری ها است.

بهترین منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۲ - ۱۴۰۳  :   در رقابت کنکور داوطلبان اکثرا در یک رشته ای بالاخره پذیرفته می شوند ولی در رقابت در مدارس تیزهوشان به دلیل این که فقط یک گزینه وجود دارد یا پذیرش می شوند یا قطعا رد خواهند شد دانش آموزان در این مرحله با تلاش و استرس ( تاثیر استرس در آزمون تیزهوشان) بیشتری همراه هستند.

برنامه ریزی برای موفقیت در آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۲ - ۱۴۰۳

بهترین منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۲ - ۱۴۰۳  :   مشاور گروپ با همکاری مشاوران متخصص در برنامه ریزی درسی گام به گام همراه دانش آموزان تیزهوش و فعال ایران عزیز می باشد(معرفی منابع تیزهوشان نهم به دهم). از آنجا که تمامی تیزهوشان نهم به دهم تقریبا در سطح معلومات و استعداد بالایی جای دارند و متاسفانه پذیرش در آزمون تیزهوشان نهم به دهم تا حدودی کم می باشد لذا برنامه ریزی هوشمندانه اصلی ترین عامل موفقیت در این آزمون است.

مشاوران موسسه مشاور گروپ با برنامه ریزی هفتگی و ماهیانه و سنجش و معرفی بهترین منابع در زمان خود شما را تا سر منزل مقصود همراهی خواهند کرد.

فقط کافی است با شماره تلفن منزل بدون گرفتن کد با شماره 9099071613  تماس گرفته و برنامه هفتگی خود را دریافت کنید.

سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان: azmoon.medu.ir

ورود به سایت استعداد درخشان : سمپاد


4.6/5 - (9 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه بهترین کتاب برای قبولی در تیزهوشان نهم + قبولی تضمینی و مطمئن

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. فاطمه

  من خیلی استرس دارم چکار کنم؟؟

  پاسخ
 2. negar

  با یه قبول نشدن که زندگیت نابود نمیشه و قرار نیست از ارزش هات کم بشه پس استرس نداشته باش

  پاسخ
  1. نرجس

   سلام من الان پایه هشتم هستم میخواهم یک کتابکار عالی برای آزمون نمونه وتیزهوشان برای فارسی که فارسیم عالی بشه به نظر شما کتابکار فارسی حمیدصالب تبار خوبه ؟

   پاسخ
 3. همتی مرزی

  سلام… الان کلاس هشتم رو تموم کردم . بنظرتون الان کتاب برای نهم تهیه کنم یانه؟

  پاسخ
 4. فاطیما

  سلام من الان کلاس هشتم هستم . دوست دارم از الان شروع کنم تا در نمونه یا تیزهوشان قبول بشم . چه کتابهایی رو بهم پیشنهاد میدید ؟؟؟؟ لطفا جواب بدید

  پاسخ
  1. فاطیما

   هم برای تیز هوشان و هم نمونه . چی چیز هایی خوبه که بخونم

   پاسخ
 5. فاطیما

  هم برای تیز هوشان و هم نمونه . چی چیز هایی خوبه که بخونم

  پاسخ
 6. نرجس

  سلام من الان پایه هشتم هستم میخواهم یک کتابکار عالی برای آزمون نمونه وتیزهوشان برای فارسی که فارسیم عالی بشه به نظر شما کتابکار فارسی حمیدصالب تبار خوبه ؟

  پاسخ
 7. meli

  سلام برا فارسی کیمیا عالیه برا ریاضی کاهه و برا علوم خیلی سبز تیزهوشان عالین بنظر من

  پاسخ
 8. استاد

  دوستان اصلا استرس نداشته باشید راحت با آرامش به درس خواندن ادامه دهید بهترین منابع را تهیه کنید که اینجا معرفی شده اند را بخوانید انشاالله قبول میشوید اگر هم خواستید با شماره درج شده ی زیر در ارتباط باشید با تشکر

  پاسخ
 9. استاد

  چرا نظرات من پخش نمیشه هان؟؟؟!!

  پاسخ
 10. محمد طاها قاسمی

  سلام من محمد طاها قاسمی و خودم در مدرسه ی علامه حلی سمپاد ( تیزهوشان ) درس می خونم و یک نکته باید بدونید این که همیشه از هم سن خودتون که در یک کاری موفق بوده سوال کنید یا مشاوره بگیرید چون صد در صد هر فرد حالات EQ آن با هم سن خودش مشابه است یعنی هوش هیجانی و ارتباطات آن فرد و می تونه مطلب را بهتر درک بکنه: من برای آزمون تیزهوشان در بخش استعداد تحلیلی کتاب ها را در سه سطح قرار می دهم: برای ریاضیات = درجه سه کتاب های مفهومی و کار خیلی سبز، کارپوچینو ی گاج و کتاب کار کانون درجه دو کتاب تست های سه سطحی کانون، کتاب ریاضیات تیزهوشان رشادت، کتاب ریاضیات تیزهوشان خیلی سبز، کتاب ریاضیات تیزهوشان کامل طلایی درجه یک کتاب ریاضیات آموزش جامع تیزهوشان با درسنامه ی درجه یک سوال های تشریحی و تست های تیزهوشان و انرژی اتمی و مدرسه ی نمونه دولتی و… ،کتاب ادیشمند ریاضیات تیزهوشان درجه یک است، کتاب ریاضیات مرشد مسابقات ریاضیات، کتاب آموزش جامع ریاضیات مبتکران، اگر می خواهید سطوح بالا تری هم داشته باشید می توانید کتاب های گنجینه ی یادگیری ریاضیات هشتم مبتکران و علاوه بر اون می توانید کتاب های مسابقات بین المللی ریاضیات متوسطه ی مبتکران را تهیه کنید. برای درس علوم = درجه سه کتاب های کار گاج، خیلی سبز و کانون کتاب های علوم درجه دو کتاب های سه سطحی کانون، کتاب علوم پرش برای درک بهتر مطالب، کتاب کامل طلایی تیزهوشان درجه یک کتاب خیلی سبز تیزهوشان، کتاب ادیشمند تیزهوشان، برای درسنامه ی کامل نه تست کتاب های رشادن و سیر تا پیاز و در نهایت کتاب مسابقات علوم مرشد. در رابطه با درس ادبیات = درجه سه کتاب های کار مبتکران و خیلی سبز درجه دو کتاب کار حرف آخر و و رشادت مبتکران درجه یک کتاب ادبیات طالب تبار مبتکران، کتاب خیلی سبز تیزهوشان و کتاب اندیشمد تیزهوشان ادبیات برای جمع بندی و بقیه دروس هم می توانید کتاب های تست مبتکران و کتاب مرشد و رشادت و خیلی سبز را تهیه کنید و برای کتاب جامع درجه یک کتاب 1 + 31 استان خیلی عالی است یا کتاب iQ پلاس و خود iQ عالی هستند برای استعداد تحلیلی هم کتاب درجه سه ( کتاب های تست هوش تصویری کانون و کتاب های تست هوش گاج ) درجه دو ( کتاب های تست هوش خیلی سبز و مبتکران و 1000 تست مهر و ماه و کتاب های لقمه ی مهر و ماه و کتاب 1500 تست نهم مهر و ماه و کتاب کمپلکس ششم مهر و ماه ) درجه یک ( کتاب های سه سطحی کانون کتاب تست هوش کمپلکس نهم مهر ماه کتاب های نهم لقمه مهر و ماه و کتاب کمپلکس کنکور مهر و ماه و در نهایت کتاب ET فرازمینی ) و باید سرعت درک و خواندن مسائل را بلا ببرید و همین طور سرعت محاسبات در رابطه با محاسبات هم من می توانم کمکتان کنم چون محاسبات هم در مدرسه ی خودمون درس می دهم برای محاسبات سریع هم به جیمیل من پیام بدید .?

  پاسخ
 11. محمد مهدی سلیمانی

  سلام من امسال تیزهوشان هاشمی نژاد مشهد قبول شدم
  بهترین منابع:
  ریاضی مرشد ( هم کتاب پاسخ نامه و هم کتاب تست )
  علوم خیلی سبز یا مرشد
  ادبیات طالب تبار

  پاسخ
 12. کیارش

  دوست عزیز اگه همه اینایی که نوشتیو بخوایم بخریم حل کنیم که نمیشه که شما زحمت بکش بگو کدومارو خودت استفاده کردی چون مطمئنم هیچکس نمیتونه همه اینارو تهیه کنه

  پاسخ
 13. راهنما

  کتابهای تستی اسحق شعبانزاده مثل کتاب مسائل ریاضی و هندسه ویژه دانش‌آموزان استعدادهای درخشان پایه‌ی نهم

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

نصب اپ دانش آموزی