ورود به سایت سیستم گلستان پیام نور reg.pnu.ac.ir

reg.pnu.ac.ir گلستان پیام نور

جهت مشاوره در زمینه ورود به سایت سیستم گلستان پیام نور reg.pnu.ac.ir

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این صفحه به بیان توضیحات کامل و جامعی در رابطه با سامانه reg.pnu.ac.ir | سیستم جامع گلستان پیام نور | ورود به سایت گلستان پیام نور پرداخته ایم. دانشجویان کلیه مقاطع و رشته های تحصیلی دانشگاه پیام نور، به منظور انجام امور آموزشی الکترونیکی بایستی از سیستم جامع گلستان پیام نور به نشانی reg.pnu.ac.ir استفاده نمایند.

لازم به ذکر است، دانشجویان برای ورود به سامانه گلستان پیام نور، می توانند از دو سایت osreg.pnu.ac.ir و reg.pnu.ac.ir استفاده نمایند. دانشجویان دانشگاه پیام نور به صورت غیر حضوری و از طریق سامانه گلستان می توانند اموری مانند مشاهده نمرات، ثبت نام اولیه، ثبت درخواست فارغ التحصیلی، پرداخت شهریه و … را انجام دهند. با ما همراه باشید.

reg.pnu.ac.ir گلستان پیام نور

سیستم جامع گلستان پیام نور، سایتی یکپارچه می باشد که تمامی اطلاعات مربوط به دانشجویان دانشگاه پیام نور را در بر می گیرد. دانشجویان تمامی واحد های دانشگاه پیام نور برای انجام اموری مانند ثبت نام اولیه، انتخاب واحد، اعتراض به نمرات، مشاهده کارنامه، درخواست نقل و انتقال و مهمانی، ثبت درخواست فارغ التحصیلی و پرداخت شهریه به صورت الکترونیکی می توانند به سامانه reg.pnu.ac.ir گلستان پیام نور مراجعه نمایند.

سایت گلستان پیام نور

دانشجویان تمامی واحد های دانشگاه پیام نور برای انجام امور آموزشی، فارغ التحصیلی و پرداخت شهریه می توانند به سیستم جامع گلستان پیام نور به آدرس reg.pnu.ac.ir مراجعه نمایند و با وارد کردن نام کاربری (شماره دانشجویی) و گذرواژه (شماره ملی) وارد صفحه شخصی خود شوند و از بخش ها و خدمات مختلف سایت استفاده نمایند. در ادامه نحوه ورود به سامانه گلستان پیام نور شرح داده شده است.

سیستم جامع گلستان پیام نور

دانشجویان برای ورود به سامانه گلستان پیام نور می توانند از دو سایت osreg.pnu.ac.ir و reg.pnu.ac.ir استفاده نمایند. خدمات هر دوسایت کاملا مشابه بوده و هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند. به منظور سهولت در دسترسی برای تمامی دانشجویان برای ورود به سیستم جامع گلستان پیام نور ، دو لینک مجزا قرار داده شده است.

دانشجویان برای انتخاب واحد، ثبت نام پیام نور و پرداخت شهریه باید وارد سیستم جامع گلستان پیام نور شده و به بخش مورد نظر خود مراجعه نمایند. در ادامه نحوه ورود به سامانه reg.pnu.ac.ir | سیستم جامع گلستان پیام نور | ورود به سامانه گلستان پیام نور به صورت گام به گام ارائه داده شده است:

  • مراجعه به سامانه گلستان پیام نور به نشانی : osreg.pnu.ac.ir و یا reg.pnu.ac.ir
  • کلیک بر روی گزینه “ورود به سیستم”
  • درج نام کاربری و گذرواژه و کلیک بر روی گزینه “ورود”

**نام کاربری همان شماره دانشجویی و گذرواژه همان کد ملی می باشد.

  • ورود به پورتال شخصی دانشجو
  • انتخاب بخش مورد نظر از میان خدمات ارائه شده

ورود به سیستم جامع گلستان پیام نور

دانشجویان تمامی واحد های دانشگاه پیام نور برای انجام کلیه امور دانشجویی اعم از انتخاب واحد، مشاهده نمرات و … باید به سایت سیستم جامع گلستان پیام نور مراجعه نمایند. در ادامه راهنمای تصویری ورود به سامانه گلستان پیام نور ارائه داده شده است:

  • مراجعه سامانه گلستان پیام نور به نشانی : osreg.pnu.ac.ir و یا reg.pnu.ac.ir
  • ورود به سامانه گلستان پیام نور و کلیک بر روی گزینه ” ورود به سیستم” مطابق تصویر زیر:

reg.pnu.ac.ir ورود به سیستم گلستان پیام نور

  • درج نام کاربری (شماره دانشجویی) و گذرواژه (کد ملی) و کلیک بر روی گزینه “ورود”

reg.pnu.ac.ir | سیستم جامع گلستان پیام نور

***کاربران توجه داشته باشند، شماره دانشجویی شما در طول دوران تحصیل تغییر نخواهد کرد اما رمز عبور خود را باید هر چندوقت یک بار به دلایل امنیتی تغییر دهید و در صورتی که این کار را نکنید، سیستم جامع گلستان، reg.pnu.ac.ir به صورت خودکار شما را وادار به انجام این کار خواهد کرد.

reg.pnu.ac.ir گلستان پیام نور

دانشجویان دانشگاه پیام نور هنگام استفاده از سیستم جامع گلستان و یا ورود به سامانه reg.pnu.ac.ir گلستان پیام نور، ممکن است با مشکلاتی از قبیل، فراموشی رمز عیور و یا عدم نمایش منو سمت راست مواجه شوند که در ادامه به بیان توضیحاتی در رابطه با آن پرداخته ایم:

کاربران جهت استفاده از سیستم گلستان توجه داشته باشند، برای ورود به سامانه گلستان پیام نور ، تنها باید از مرورگر اکسپلورر استفاده نمایید و این سایت در مرورگرهای دیگر به جز internet explorer درست کار نمیکند.

برای ورود به سیستم جامع گلستان، حتما کیبورد خود را در حالت انگلیسی قرار دهید.

در صورت فراموشی رمز عبور، با آموزش دانشکده تماس گرفته و درخواست رمز جدید کنید.

ممکن است به دلیل عدم پرداخت شهریه، دسترسی به منو های سمت راست سامانه برای شما بسته شود که در اینصورت باید نسبت به پرداخت شهریه خود اقدام نمایید.

گزارش 428 در سیستم جامع گلستان پیام نور

کارت ورود به جلسه امتحانات پیام نور یا گزارش 428 سیستم گلستان که به عنوان مجوز حضور در جلسه امتحانات پایان ترم معرفی شده، دسترسی به آن از طریق سیستم گلستان پیام نور در ایام امتحانات فعال می شود. لازم به ذکر است، تنها زمانی می توانید گزارش 428 را دریافت کنید که شهریه خود را به صورت کامل پرداخت کرده باشید در غیر این صورت، سیستم جامع گلستان reg.pnu.ac.ir به شما اجازه ورود به این صفحه را نخواهد داد.

در ضمن گاهی اوقات سایت گلستان اقدام به برگزای نظرسنجی از طریق پرتال دانشجویان می کند که شرکت در این نظرسنجی اجباری است و بدون مشارکت در آن امکان دسترسی به بخشی از قسمت های سایت از جمله گزارش 428 را ندارید.

دانشجویان پیام نور می توانند با ورود به سیستم گلستان پیام نور به آدرس reg.pnu.ac.ir و از مسیر آموزش–>گزارش های آموزشی->دانشجو -> اطلاعات ثبت نام و امتحان -> “428-برنامه امتحان پایان ترم دانشجو” و کلیک بر روی گزینه “مشاهده گزارش کارت ورود به جلسه امتحانات” خود را دریافت کنند.

شما عزیزان می‌توانید کلیه سوالات و پرسش ‌های خود در خصوص موارد مرتبط با reg.pnu.ac.ir | سیستم جامع گلستان پیام نور | ورود به سامانه گلستان پیام نور را از کارشناسان مجرب مجموعه بزرگ مشاور گروپ به شماره 9099071613 بپرسید.

سوالات متداول دانشجویان دانشگاه پیام نور

سایت سیستم جامع گلستان دانشگاه پیام نور چیست؟

دانشجویان تمامی واحد های دانشگاهی دانشگاه پیام نور برای ورود به سامانه گلستان دانشگاه پیام نور می توانند به نشانی اینترنتی و مراجعه نمایند.

نحوه ورود به سیستم گلستان دانشگاه پیام نور چگونه است؟

نحوه ورود دانشجویان به سایت گلستان دانشگاه پیام نور، به صورت تصویری در این مقاله ارائه داده شده است.

گزارش 428 در سامانه گلستان دانشگاه پیام نور چیست؟

گزارش 428 در سامانه گلستان همان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون می باشد، که تنها در صورت پرداخت کامل شهریه قابل مشاهده خواهد بود.

4.5/5 - (6 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه ورود به سایت سیستم گلستان پیام نور reg.pnu.ac.ir

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1403
نصب اپ دانش آموزی