کارت ورود به جلسه آزمون وکالت قوه قضاییه

کارت ورود به جلسه آزمون وکالت قوه قضاییه

جهت مشاوره در زمینه کارت ورود به جلسه آزمون وکالت قوه قضاییه

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

کارت ورود به جلسه آزمون وکالت قوه قضاییه برای داوطلبان واجد شرایط ثبت نام آزمون وکالت وکلای مرکز قوه قضاییه که در زمان ثبت نام آزمون وکالت قوه قضاییه نسبت به نام نویسی خود از طریق سایت sanjesh.org اقدام نموده اند، آماده ی مشاهده و دریافت می باشد.

sanjesh.org

سازمان سنجش آموزش کشور جزییات و تاریخ دریافت کارت آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه ۱۴۰۰ را اعلام کرد.

بر اساس اطلاعیه این سازمان، آزمون روز جمعه ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ در ۶۰ شهر کشور برگزار می‌شود و کارت ورود به جلسه آزمون وکالت قوه قضاییه از سه‌شنبه ۲۰ مهر منتشر شده است.

آزمون وکالت قوه قضاییه

 به اطلاع متقاضیان شرکت در آزمون وکالت قوه قضاییه سال 1400 میرساند که آزمون صبح روز جمعه مورخ 1400/07/23 در 60 شهرستان کشور برگزار میشود. فرآیند برگزاری آزمون صبح از ساعت 8:00 آغاز و درهای ورود به جلسه امتحان نیم ساعت قبل از شروع فرآیند آزمون بسته خواهد شد، لذا همه متقاضیان میبایست قبل از بسته شدن درهای ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند.


دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت قوه قضاییه

لینک دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت قوه قضاییه و برگ راهنمای شرکت در آزمون وکالت وکلای مرکز قوه قضاییه از روز سه شنبه 1400/07/20 بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار میگیرد و متقاضیان میتوانند با وارد کردن شماره پرونده و اطلاعات شناسنامه‌ای (نام، نام‌خانوادگی، شماره ملی، سال تولد و ...) خود نسبت به مشاهده و تهیه پرینت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت قوه قضاییه اقدام و براساس آدرس تعیین شده بر روی پرینت کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند. برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است.

کارت ورود به جلسه آزمون وکالت وکلای قوه قضاییه

رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون وکالت قوه قضاییه

در صورت مشاهده مغایرت در بندهای 1 - 2 - 4 - 5 - 6 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 و 14 کارت ورود به جلسه آزمون وکالت قوه قضاییه، لازم است حداکثر تا تاریخ 1400/07/23 به قسمت ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه آزمون وکالت وکلای مرکز قوه قضاییه در سایت سازمان سنجش مراجعه و از آن طریق نسبت به اصلاح و رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون وکالت موارد اقدام نمائید.

برای رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون وکالت وکلای مرکز قوه قضاییه  در بندهای ذیل  متقاضیان میتوانند از ساعت 8:30 الی 12:00 ظهر و 14:00 الی 17:00 بعدازظهر روز پنجشنبه مورخ 1400/07/22 به نماینده سازمان سنجش آموزش کشور مستقر در باجه رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون وکالت قوه قضاییه حوزه مربوط (مطابق جدول شماره 1 و 2 ذیل) مراجعه و نسبت به اصلاح و رفع اشکال احتمالی کارت ورود به جلسه آزمون وکالت خود اقدام نمایند:

  • چنانچه نسبت به بندهای 3 و 7 (جنس و معلولیت) معترض هستید.

تبصره: درخصوص بند 7 (معلولیت) چنانچه خواستار اعمال بند فوق میباشید، لازم است فرم مخصوص معلولیت تایید شده را از سازمان بهزیستی دریافت و تحویل باجه رفع نقص نمائید تا اقدامات لازم در این خصوص بعمل آید.

  • چنانچه عکس روی کارت متقاضی دارای اشکالاتی از جمله، فاقد مهر، واضح نبودن عکس و یا اشتباه عکس می باشد ضروری است ضمن همراه داشتن پرینت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت قوه قضاییه، 2 قطعه عکس 4×3 و کارت ملی یا شناسنامه عکسدار مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده در بند «2» به نماینده سازمان سنجش آموزش کشور مستقر در باجه‌ی رفع نقص مراجعه نمایند، موضوع را پیگیری نموده تا مشکل برطرف گردد. در غیر این صورت فرد به عنوان متخلّف تلقی و برابر مقررات با وی رفتار خواهد شد.
تبصره: چنانچه مغایرتی در اطلاعات مندرج در بند 10 (سهمیه ثبت نامی) کارت شرکت در آزمون شما وجود دارد (برای متقاضیان متقاضی استفاده از سهمیه بنیاد شهید- سپاه پاسداران-ستاد کل نیروهای مسلح و وزارت جهاد کشاورزی) لازم است جهت اعلام مغایرت حداکثر تا تاریخ 1400/07/23 منحصراً به سایت سازمان سنجش (قسمت ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه آزمون وکالت وکلای مرکز قوه قضاییه) مراجعه و نسبت به اصلاح موارد اقدام نمایید تا درصورت تایید سهمیه توسط ارگان مربوط، سهمیه مورد نظر برای شما اعمال گردد؛ در غیراینصورت با سهمیه آزاد گزینش خواهید شد و هیچ اعتراضی قابل قبول نخواهد بود.
تذکر مهم در خصوص سهمیه: کسانی که در زمان ثبت نام متقاضی استفاده از سهمیه بوده و سهمیه درخواستی آنان از طرف ارگان ذیربط مورد تایید قرار نگرفته، ضرورت دارد پس از مراجعه به قسمت ویرایش اطلاعات و اصلاح سهمیه، عدم تایید سهمیه خود را از ارگان ذیربط پیگیری نمایند.

یادآوری های مهم‌ قبل از ورود به جلسه آزمون وکالت وکلای مرکز قوه قضاییه

  1. در زمان حضور در جلسه آزمون، همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون‌، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار الزامی است.
  2. در ورودی حوزه های امتحانی نیم ساعت قبل از شروع فرآیند آزمون بسته خواهد شد لذا متقاضیان لازم است قبل از بسته شدن درهای ورود به جلسه آزمون در حوزه امتحانی حاضر باشند.
  3. هر متقاضی برای حضور در جلسه آزمون باید علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار، چند مداد سیاه نرم پررنگ، مدادتراش، مداد پاکن و یک سنجاق و یا سوزن به همراه داشته باشد.
  4. متقاضیان باید از آوردن وسایل اضافی از جمله کیف دستی، ساک دستی، پیجر، تلفن همراه، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، انگشتر هوشمند، بیسیم، جزوه، کتاب، ماشین‌حساب، هرگونه نُت و یادداشت و نظایر آن و همچنین وسایل شخصی به جلسه آزمون اکیداً خودداری نمایند.
  5. خارج نمودن ملزومات آزمون (پاسخنامه، کارت شرکت در آزمون و یا دفترچه سوالات) از جلسه آزمون تخلف محسوب میشود و با متقاضیانی که اقدام به این تخلف نمایند طبق ضوابط رفتار خواهد شد.
  6. مخدوش نمودن و پاره نمودن پاسخنامه، عدم ارائه پاسخنامه در زمان مقرر و تعلل در ارائه مدارک امتحانی، به همراه داشتن هر گونه وسایل الکترونیکی و ارتباطی حتی بصورت خاموش (از قبیل پیجر، تلفن همراه، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، انگشتر هوشمند، بیسیم و ..)، جزوه، کتاب، هر گونه نُت و یادداشت و نظایر آن ماهیتاً از مصادیق تخلّف و تقلّب محسوب می گردد و با متقاضیان متخلّف برابر با قانون رسیدگی به تخلفات و جرائم در آزمونهای سراسری رسیدگی و برخورد خواهد شد.
  7. متقاضیان لازم است درصورت بوجود آمدن هرگونه مشکل در فرآیند برگزاری آزمون برای آنها، نسبت به ارسال درخواست حداکثر تا تاریخ 1400/07/30 از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی مندرج در درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور اقدام نمایند. بدیهی است درخواست های واصله بعد از تاریخ فوق قابل بررسی و پیگیری نخواهد بود.
متقاضیان برای آگاهی بیشتر از ضوابط آزمون از برگ راهنمای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت قوه قضاییه که بر روی درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار دارد پرینت تهیه و نسبت به مطالعه دقیق آن اقدام نمایند.

راهنمای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت قوه قضاییه


تکمیل فرم خوداظهاری متقاضیان مبتلا به بیماری کرونا آزمون وکالت قوه قضاییه

به منظور ارائه خدمات به آن دسته از متقاضیان آزمون وکالت قوه قضاییه سال 1400 که دچار بیماری کرونا شده‌اند (اعم از بیمارانی که در بیمارستان بستری و یا در منزل قرنطینه هستند) این سازمان با هماهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تدابیر ویژه‌ای اتخاذ نموده است. بر این اساس متقاضیانی که علائم بیماری آنها از تاریخ 1400/07/07 بصورت قطعی تایید گردیده، لازم است از روز چهارشنبه مورخ 1400/07/14 لغایت جمعه مورخ 1400/07/16 با مراجعه به سایت این سازمان (بخش آزمون وکالت قوه قضاییه) فرم خوداظهاری را تکمیل نموده و گواهی مبنی بر داشتن بیماری کرونا (تاییدیه بیمارستان و یا نتیجه تست یا آزمایش مبنی بر مثبت بودن به ویروس کرونا) را در بخش مورد نظر بارگذاری نمایند. متقاضیانی که این فرم را تکمیل نمایند براساس دستورالعمل‌های وزارت بهداشت از سایر متقاضیان جدا شده و آزمون آنها در یکی از بیمارستانهای تعیین شده صرفاً در شهرهای محل آزمون به همراه سایر متقاضیان مبتلا به بیماری کرونا برگزار خواهد شد.

آدرس و شماره تلفن سازمان سنجش - ادرس تماس مشاورین sanjesh.org

باتوجه به عدم پذیرش حضوری متقاضیان  به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و در جهت تسریع در بررسی و ثبت درخواستها به صورت الکترونیکی، متقاضیان می توانند به سیستم پیشخوان خدمات الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس: darkhast.sanjesh.org مراجعه و درخواست خود را به همراه مستندات لازم ثبت نمایند. پس از ثبت درخواست، برای متقاضی شماره نامه و کدرهگیری از طریق پیام کوتاه ارسال می شود. متقاضیان  می توانند پس از دریافت شماره و کد رهگیری از طریق پیام کوتاه، به پورتال رهگیری الکترونیکی مکاتبات به آدرس: rahgiri.sanjesh.org وارد و از آخرین وضعیت درخواست خود مطلع شوند.

در خاتمه اضافه می نماید که متقاضیان درصورت لزوم میتوانند سوال یا سوالات خود را در این خصوص با بخش پاسخگویی اینترنتی این سازمان و یا شماره ‌تلفن ‌42163  با پیش شماره 021 در میان بگذارند.

 دریافت فایل جدول شماره 1 - شهرستان محل برگزاری آزمون وکالت قوه قضاییه سال  1400 براساس استان محل اقامت  فعلی  داوطلبان  در قالب PDF

دریافت فایل جدول شماره 2 - آدرس محل کارت ورود به جلسه آزمون وکالت قوه قضاییه حوزه خواهران و برادران 1400 در قالب PDF

سوالات متداول کارت ورود به جلسه آزمون وکالت قوه قضاییه

مراحل برگزاری آزمون وکالت وکلای مرکز قوه قضاییه به چه صورت است؟

آزمون وکالت مرکز دو مرحله ای برگزار میشود؛ مرحله اول بصورت کتبی و مرحله دوم بصورت مصاحبه شفاهی خواهد بود. عدم موفقیت در هریک از مراحل به منزله مردودی در نتیجه کل آزمون بوده و داوطلب حق اعتراض به نتیجه را نخواهد داشت.

سهمیه ایثارگری در آزمون وکالت 1400 شامل حال چه کسانی می شود؟

فرزندان شهدا همسران شهدا جانبازان با حداقل ده درصد(10%) جانبازی و بالاتر همسران و فرزندان جانبازان بیست و پنج درصد(25%) و بالاتر آزادگان با داشتن حداقل سه ماه سابقه اسارت همسر و فرزندان آزادگان رزمندگان با داشتن حداقل شش ماه سابقه حضور در جبهه فرزندان رزمندگان دارای دوازده ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه

محل برگزاری آزمون وکالت وکلای مرکز قوه قضاییه کجاست؟

آزمون در استانی که داوطلب هنگام ثبت‌نام الکترونیکی انتخاب کرده است و در حوزه های آزمونی اعلامی بر روی کارت ورود به جلسه برگزار می‌شود.

تاریخ برگزاری آزمون روز جمعه مورخ 1400/07/23 می‌باشد.

مجموعه نکاتی که در این گفتار ارائه شد، میتواند راهنمای خوبی برای علاقمندان به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت قوه قضاییه 1400 باشد. مشاوران مجرب و کارشناسان مرتبط در مجموعه بزرگ مشاور گروپ از ساعت 8 صبح تا 12 شب آماده ارائه هرگونه مشاوره و راهنمایی و پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشند.

جهت مشاوره در زمینه کارت ورود به جلسه آزمون وکالت قوه قضاییه

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.