مصاحبه آزمون لیسانس به پزشکی 1400 - 1401

اعلام نتایج آزمون لیسانس به پزشکی

جهت مشاوره در زمینه مصاحبه آزمون لیسانس به پزشکی 1400 - 1401

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

این مقاله علمی آموزشی سعی دارد به مباحث بعد از  ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی و منابع آزمون لیسانس به پزشکی  بپردازد. شما می‌توانید در این مقاله با مقولهٔ مصاحبه آزمون لیسانس به پزشکی 1400 - 1401 آشنا شوید. در صورت وجود هرگونه سؤال می‌توانید با کارشناسان مشاور گروپ تماس بگیرید. با ما همراه باشید.

مصاحبه آزمون لیسانس به پزشکی 1400 - 1401

دکتر محمد جلیلی معاونت  آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: آزمون لیسانس به پزشکی را بازبینی می کنیم و به سمت بهتر شدن پیش می بریم و برای این کار مصاحبه آزمون لیسانس به پزشکی 1400 - 1401 داوطلبان تغییر خواهد کرد.  دکتر محمد جلیلی اضافه کرد: برای امسال مصاحبه آزمون لیسانس به پزشکی 1400 - 1401 ساختارمند و با شیوه ای انجام خواهد گرفت که به شناسایی ویژگی های خلقی و شخصیتی فرد منجر می شود چرا که در بسیاری از دانشکده ها در دنیا مصاحبه هایی در ورود به رشته پزشکی صورت می گیرد که در آن ببینند فرد آمادگی ورود به رشته پزشکی را دارد یا نه. میزان حس نوعدوستی، کمک به هم نوع و دلسوزی فرد در مصاحبه سنجیده می شود.

وی با اشاره به اهدافی که برای تربیت دانشجوی پزشکی از دوره لیسانس گفت: هدف این بود که افرادی که وارد این دوره می شوند آشنایی بیشتری با رشته پزشکی دارند در حالی که دانشجویان فعلی از فضای دبیرستان وارد دانشکده پزشکی می شوند و تصورشان این است که کارهای ساده ای انجام می دهند و در ازای آن درآمد بالا و یا جایگاه اجتماعی کسب می کنند. جلیلی افزود: در صورتی که اگر فردی پیش از این محیط پزشکی را دیده باشد متوجه سختی ها، مسئولیت ها و مواجه با بیمار می شود. وی یادآور شد: هدف ما این بود که افرادی از حوزه های سایر علوم هم وارد این رشته شوند و با پس زمینه سایر رشته های علوم، مبانی پایه رشته پزشکی را بهتر درک کنند.

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران در پاسخ به این موضوع که چرا تاکنون در ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی شرکت کننده ای از رشته های فیزیک و ریاضی  در دوره پزشکی از لیسانس پذیرفته نشده اند، گفت: بله متاسفانه از این رشته ها کسی متقاضی نداشته ایم که در حال بررسی این موضوع هستیم البته ممکن است این موضوع به این مسئله برگردد که افرادی که وارد رشته های علوم پایه می شوند کمتر به تغییر مسیر علمی خود می پردازند. جلیلی درباره میزان موفقیت طرح پذیرش دانشجوی پزشکی از لیسانس و خروجی علمی این گروه از دانشجویان گفت: به طور مشخص می توان گفت که این افراد انگیزه بسیار خوبی دارند و با دانشجویانی که از دوره دیپلم وارد می شوند، متفاوت هستند و امیدواریم که با گسترش این موضوع بتوانیم اهداف خود را در این طرح محقق کنیم.

برای آگاهی از جدیدترین تغییرات در مصاحبه آزمون لیسانس به پزشکی با کارشناسان مشاورگروپ تماس بگیرید.

راهنمای مصاحبه آزمون لیسانس به پزشکی 1400

آزمون لیسانس به پزشکی طی دو مرحله آزمون کتبی و شفاهی ( مصاحبه ) صورت می پذیرد. پس از اعلام نتایج آزمون لیسانس به پزشکی 1400 - 1401 که اسامی دو برابر ظرفیت پذیرش لیسانس به پزشکی مشخص می شود، داوطلبانی که اسامی آن ها جزو پذیرفته شدگان اعلام می شود در بازه زمانی مشخص با به همراه داشتن مدارک لازم می بایست جهت انجام مصاحبه در محل اعلام شده حضور یابند. در حال حاضر زمان دقیق انجام مصاحبه لیسانس به پزشکی مشخص نیست چرا که زمان دقیق آن پس از اعلام نتایج مشخص خواهد شد. ضمناً پس از انجام مصاحبه، اسامی پذیرفته شدگان مصاحبه چند هفته پس از انجام مصاحبه تحت عنوان اعلام نتایج نهایی آزمون لیسانس به پزشکی 1400 مشخص خواهد شد. به محض دریافت اطلاعات مهم راجع به مصاحبه آزمون لیسانس به پزشکی 1400 این مطلب بروز خواهد شد.

برای آگاهی از جدیدترین اخبار آزمون لیسانس به پزشکی با کارشناسان مشاورگروپ تماس بگیرید.

مشاور گروپ

دانلود دفترچه سوالات آزمون لیسانس به پزشکی 

اعتراض به نتایج آزمون لیسانس به پزشکی 1400

پس از اعلام نتایج قریب به اتفاق آزمون ها، برخی داوطلبان شرکت کننده در آن آزمون به نتایج اعلام شده اعتراض دارند. اعتراض به تمامی آزمون هایی که در کشور برگزار می شود امکان پذیر می باشد. آزمون لیسانس به پزشکی نیز از این قضیه مستثنی نیست و مهلت اعتراض به سوالات از طریق این مقاله به شما اطلاع داده خواهد شد و  مقتضي است ، اعتراضات  را در فرم تعبيه شده در پشت دفترچه آزمون تكميل و به دفتر معاونت آموزش پزشكي عمومي  دانشكده پزشكي تحويل دهند. و تنها به اعتراضاتی رسیدگی می گردد که در بازه زمانی تعیین شده اعتراض خود را ثبت نمایند. این زمان پس از اعلام نتایج مشخص خواهد شد.  جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با مصاحبه آزمون لیسانس به پزشکی 1400 - 1401 می توانید با مشاوران ما در مجموعه مشاور گروپ تماس حاصل نمایید تا کارشناسان اختصاصی آزمون كارشناسي به پزشكي راهنمایی های لازم را خدمت شما داوطلبان گرامی، ارائه دهند.

3.5/5 - (2 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه مصاحبه آزمون لیسانس به پزشکی 1400 - 1401

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام دانشگاه افسری ارتش
نصب اپ دانش آموزی