دریافت فیش حقوقی بازنشستگان از طریق کد ملی

دریافت فیش حقوقی بازنشستگان از طریق کد ملی

جهت مشاوره در زمینه دریافت فیش حقوقی بازنشستگان از طریق کد ملی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

راهنمای دریافت فیش حقوقی بازنشستگان از طریق کد ملی در این مقاله ارائه داده شده است. بازنشستگان برای دریافت فیش حقوقی خود با استفاده از کد ملی باید به سایت سامانه صندوق بازنشستگی کشوری مراجعه نمایند. در صورتی که هنگام دریافت فیش حقوق پیام خطا نمایش داده شد، با در دست داشتن مدارک لازم به مدیریت های صندوق بازنشستگی مراجعه فرمایید. راهنمای دریافت فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته از طریق کدملی در ادامه ارائه داده شده است. با ما همراه باشید.

نحوه مشاهده فیش حقوقی بازنشستگان در سال 1400 با کد ملی 

بازنشستگان به منظور دریافت فیش حقوقی بازنشستگان از طریق کد ملی باید در زمان مقرر به سایت صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی www.cspf.ir مراجعه نمایند و پس از درج اطلاعات خواسته شده، فیش حقوقی خود را دریافت نمایند. ورود به سایت صندوق بازنشستگی کشوری www.cspf.ir و دریافت فیش حقوقی از طریق درج شماره دفتر کل، شماره حساب و کدملی امکانپذیر است.

حکم حقوقی بازنشستگان در سایت صندوق cspf.ir قابل مشاهده و دریافت است. شما عزیزان جهت دریافت حکم کارگزینی فرهنگیان بازنشسته می توانید از طریق سایت صندوق به آدرس cspf.ir استفاده نمایید. دریافت فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته از طریق کدملی با مراجعه به سایت cspf.ir امکانپذیر است.

لازم به ذکر است، فیش حقوقی فقط برای دستگاه هایی كه حقوق بازنشستگان آنها به طور مستقیم از طرف صندوق بازنشستگی كشوری پرداخت می شود و همچنین برای دستگاه هایی كه در طرح پرداخت مستقیم حقوق صندوق بازنشستگی كشوری قرار دارند صادر می گردد .  بازنشستگان سایر دستگاه ها جهت دریافت فیش حقوقی باید به دستگاه متبوع خود مراجعه نمایند.

بیشتر بخوانید : فیش حقوقی فرهنگیان

 چگونگی دریافت فیش حقوقی بازنشستگان از طریق کد ملی

به منظور آگاهی بیشتر کاربران، نحوه دریافت فیش حقوقی بازنشستگان از طریق کد ملی به صورت گام به گام در ادامه بیان شده است. بازنشستگان و موظفین صندوق بازنشستگی کشوری مشمولین می توانند از طریق سایت صندوق بازنشستگی کشوری یا مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت که لیست آنها در سایت صندوق می باشد، فیش حقوقی خود را دریافت نمایند.

قبل از ورود به سامانه و دریافت فیش حقوقی بازنشستگی توجه داشته باشید که اگر از مرورگر google Chrome برای برای چاپ فيش استفاده می نمایید، تيک Background graphics خورده باشد و Headers and footers تیک نداشته باشد.

نحوه دریافت فیش حقوقی بازنشستگان از طریق کد ملی

اگر از مرورگر google Chrome برای برای چاپ فيش استفاده می نمایید چنانچه آرم صندوق در صفحه پيش نمايش ، نمایش داده نشد دکمه Cancle را زده و دکمه چاپ را مجددا بزنید.

مراحل دریافت فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته از طریق کد ملی :

  1. مراجعه به سایت صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی www.cspf.ir
  2. درج شماره دفتر کل ، شماره ملی، شماره حساب و مشخص نمودن تاریخ
  3. کلیک بر روی گزینه مشاهده فیش

چنانچه هنگام دریافت فيش حقوقی پيام خطا نمایش داده شد و موفق به دریافت فیش حقوقی خود نشده اید، با در دست داشتن مدارک لازم به مدیریت های صندوق بازنشستگی  مراجعه فرمایید.

آموزش دریافت فیش حقوقی بازنشستگان با کد ملی

راهنمای تصویری دریافت فیش حقوقی بازنشستگان با کد ملی از طریق مراجعه به سایت صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی www.cspf.ir در ادامه بیان شده است. مستمری بگیران صندوق بازنشستگی برای دریافت فیش حقوق، ضروری است کد ملی و شماره حساب خود را وارد نمایند.

  • برای دریافت فیش حقوقی با کدملی در ابتدا به سایت صندوق رفاه بازنشستگی مراجعه نمایید.
  • اطلاعات خواسته شده شامل، شماره دفترکل، شماره ملی و شماره حساب را در قسمت مشخص شده درج کنید.
  • سپس ماه موردنظر خود را مشخص کنید.
  • در انتها بر روی گزینه "مشاهده فیش" کلیک کنید:

دریافت فیش حقوقی بازنشستگان با کد ملی

شماره دفترکل: شماره دفتر کل فقط مربوط به مشترکین صندوق بازنشستگی کشوری بوده و خدمات قابل ارائه در سایت نیز که بر مبنای شماره دفتر کل ارائه می شود فقط مربوط به این افراد می باشد. شماره دفترکل شماره ای است که در هنگام بازنشستگی توسط صندوق بازنشستگی کشوری به بازنشسته اختصاص داده می شود.

نحوه مشاهده فیش حقوقی ماه های قبل  صندوق بازنشستگی کشوری cspf.ir

نحوه مشاهده فیش حقوقی ماه های قبل  صندوق بازنشستگی کشوری cspf.ir به صورت زیر است:

در حال حاضر امکان مشاهده فيش حقوقی ماه جاری و ماه های قبل (به مدت 12 ماه) وجود دارد و ضمنا پيشنهاد می شود بازنشستگان در هر ماه پس از مشاهده فيش حقوقی آن را ذخيره نمايند . (با استفاده از کليد سمت راست ماوس روی فيش حقوقی و انتخاب گزينه Save picture as)

 

راهنمای دریافت فیش حقوقی بازنشستگان از طریق کد ملی در این مقاله ارائه داده شد. فرهنگیان بازنشسته برای دریافت فیش حقوقی خود می توانند در زمان مقرر به سایت صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی www.cspf.ir مراجعه نمایند و پس از درج اطلاعات خواسته شده فیش حقوقی خود را مشاهده و دریافت نمایند اما در صورتیکه هنگام دریافت فیش حقوق پیام خطا نمایش داده شد، با در دست داشتن مدارک لازم به مدیریتهای صندوق بازنشستگی مراجعه فرمایید.

در ضمن، وظيفه بگيران بايد شماره دفتر کل بازنشسته و شماره ملی و شماره حساب خود را وارد نمايند. در صورت بروز مشکل برای دریافت فیش حقوقی خود می توانید با مشاوران مجموعه به شماره 9099071614 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

سوالات متداول در رابطه با فیش حقوقی

برای دریافت فیش حقوقی بازنشستگان با کدملی به چه سایتی مراجعه کنیم؟

بازنشستگان با مراجعه به سایت صندوق بازنشستگی کشوری ، می توانند می توانند فیش حقوقی خود را با کد ملی دریافت نمایند.

نحوه دریافت فیش حقوقی بازنشستگان از طریق کد ملی چگونه است؟

راهنمای دریافت فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته با کد ملی در این مقاله شرح داده شده است.

اطلاعات لازم برای دریافت فیش حقوقی بازنشستگان چیست؟

شماره دفتر کل، شماره ملی و شماره حساب برای دریافت فیش حقوقی لازم است.

جهت مشاوره در زمینه دریافت فیش حقوقی بازنشستگان از طریق کد ملی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

دریافت نتایج نهایی کنکور 1400