شرایط تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی

شرایط تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی 97 - 98

جهت مشاوره در زمینه شرایط تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دانشگاه علمی کاربردی یکی از دانشگاه هایی است که پس از انجام ثبت نام داوطلبان در بازه زمانی مشخص، در صورت داشتن ظرفیت بار دیگر اقدام به جذب دانشجو می کند. این مرکز با توجه شرایط تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی بدون آزمون دانشجو می پذیرد. بنابراین افرادی که فرصت ثبت نام اصلی را از دست داده اند، می توانند بار دیگر شانس خود را برای ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی رقم بزنند. برای دریافت راهنمایی های تکمیلی در زمینه ثبت نام و شرایط تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی 97 – 98 با مشاور گروپ تماس بگیرید.

زمان تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی 97 – 98

بدیهی است پس از اتمام زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی و مشخص شدن نتایج، زمان تکمیل ظرفیت نیز مشخص می شود. طبق روال هر ساله زمان تکمیل ظرفیت نیم سال اول تحصیلی دانشگاه علمی کاربردی در نیمه اول آبان ماه می باشد. بنابراین افرادی که نتوانسته اند پذیرش پیدا کنند، می توانند در زمان تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی 97 – 98 اقدام به ثبت نام کنند. شرایط ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی مثل ثبت نام اصلی می باشد. از اینرو در صورتی که داوطلبان شرایط را دارا هستند، می توانند برای تکمیل ظرفیت اقدام کنند. داوطلبان پس از اینکه ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی 97 – 98 را انجام دادند، باید منتظر تایید نهایی از سوی سازمان سنجش باشند. پس از تایید نهایی می توانید تحصیل خود را آغاز کنید.

اولویت پذیرش با داوطلبانی است که زودتر برای ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی 97 – 98 اقدام می کنند.

شرایط تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی 97 - 98 ثبت نام تکمیل ظرفیت علمی کاربردی

شرایط تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی

اگر یکی از داوطلبانی هستید که در زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اقدام کرده اید و در یک رشته پذیرفته شده اید، اما از انتخاب خود پشیمان شده اید؛ نیازی نیست نگران باشید. شما می توانید در زمان تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی بار دیگر برای ثبت نام اقدام کنید. بنابراین هیچ محدودیتی برای انتخاب یک رشته دیگر یا محل دیگر برای شما وجود ندارد. دقت داشته باشید که نمی توانید به صورت همزمان در دو رشته تحصیل کنید.

داشتن یک مدرک 3 ساله نظام جدید و یا مدرک 4 ساله نظام قدیم یکی از شرایط تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی می باشد که داوطلبان حتما باید آن را داشته باشند.

با توجه به اینکه داوطلبان در زمان تکمیل ظرفیت، فقط می توانند رشته های خاصی را انتخاب کنند، باید به مرکز علمی کاربردی مورد نظر مراجعه کنند و از رشته هایی که در مرحله تکمیل ظرفیت پذیرش دانشجو دارد، مطلع شوند. پس از ثبت نام باید منتظر اعلام نتایج ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی باشید.

نحوه ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی

بعد از مشخص شدن نتایج ثبت نام تکمیل ظرفیت از سوی سازمان سنجش، پذیرفته شدگان ملزم هستند همراه با مدارک مورد نظر به صورت حضوری برای ثبت نام اقدام کنند. برخی از دانشگاه ها علاوه بر مدارک لازم برای ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی، مدارک دیگری نیز از شما می خواهند. بنابراین بهتر است پیش از ثبت نام به سایت مرکز مربوطه مراجعه کنید.

برای آگاهی از زمان ثبت نام و اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی، همین حالا وارد کانال مشاور گروپ شوید.

moshavergroup 5

برخی مطالب مرتبط با شرایط تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی:

5/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه شرایط تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام دانشگاه افسری ارتش
نصب اپ دانش آموزی