راهنمای شرکت در جلسه آزمون استخدامی تامین اجتماعی 97

راهنمای شرکت در جلسه آزمون استخدامی تامین اجتماعی 97

جهت مشاوره در زمینه راهنمای شرکت در جلسه آزمون استخدامی تامین اجتماعی 97

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

قصد داریم در این مقاله به مباحثی در رابطه با راهنمای شرکت در جلسه آزمون استخدامی تامین اجتماعی 97 بپردازیم. تمامی نکات اعلام نتایج ، امتیازات و سهمیه های قانونی ، ظرفیت سهمیه های 5 درصد ایثارگران و 3 درصد بهزیستی به تفکیک هر استان ، راهنمای مصاحبه به سمع و نظر شما خواهد رسید. با ما همراه باشید. در صورت وجود هرگونه سؤال تنها کافی است با کارشناسان مرکز مشاور گروپ تماس گرفته و از آخرین شرایط ثبت نام آزمون استخدامی تامین اجتماعی 97 اطلاع کامل کسب نمایید. و  همچنین دریافت نتایج خود با کارشناسان مجرب مشاور گروپ تماس بگیرید.

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی تامین اجتماعی 97

لينك مربوط به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی تامین اجتماعی 97 و برگ راهنماي شركت در آزمون از روز سه شنبه 97/07/17 بر روي سايت سازمان سنجش آموزش كشور قرار مي‌گيرد (جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی تامین اجتماعی 97 کلیک کنید) و متقاضیان مي‌توانند با وارد كردن اطلاعات شناسنامه‌اي (نام، نام‌خانوادگي، شماره ملی، سال تولد و …) خود نسبت به مشاهده و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی تامین اجتماعی 97 اقدام و براساس آدرس تعيين شده بر روي پرينت كارت شركت در آزمون، به حوزه امتحاني مربوط مراجعه نمايند. بديهي است براي شركت در جلسه آزمون همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون و هم چنين اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار و ارائه آن الزامي است.

راهنمای شرکت در جلسه آزمون استخدامی تامین اجتماعی 97

– پاسخنامه و نكات مهمي درباره آن
در جلسه آزمون استخدامي سازمان تأمين اجتماعي به هر داوطلب حداكثر دو بسته آزموني داده ميشود، بسته اول حاوي پاسخنامه همراه با دفترچه آزمون عمومي و بسته دوم حاوي دفترچه آزمون اختصاصي ميباشد. در مستطيل بالاي پاسخنامه نام خانوادگي، نام و شماره داوطلب در آزمون درج شده است. نمونه قسمتي از پاسخنامه در ذيل اين صفحه چاپ شده است كه بايد پس از ملاحظه آن به نكات زير توجه كرد. 

1 – در مستطيل بالاي پاسخنامه نبايد چيزي نوشت يا علامتي گذاشت و به غير از محلهاي مشخص شده در روي پاسخنامه از نوشتن و يا علامتگذاري در ساير محلها خودداري شود، در غيراينصورت فرد به عنوان متخلف معرفي و برابر مقررات مربوط با وي رفتار خواهد شد .

2 – داوطلب پس از بازنمودن بسته نايلوني حاوي دفترچه آزمون عمومي و پاسخنامه در زماني كه از بلندگو اعلام ميشود، لازم است نامخانوادگي و نام خود را با نامخانوادگي و نام و شماره مندرج در پاسخنامه را با شماره صندلي و شماره مندرج در روي كارت ورودي خود مقايسه كند تا مطمئن شود بين آنها هيچ اختلافي نيست و درصورت مشاهده تفاوت، بيدرنگ موضوع را به نزديكترين مراقب در جلسه اطلاع دهد و موضوع را دنبال كند تا اختلاف برطرف شود.

راهنمای پاسخ دادن به سوالات آزمون استخدامی تامین اجتماعی 97

1 – داوطلب بايد محل مخصوص جوابي را كه در پاسخنامه براي هر سوال در نظر ميگيرد بوسيله مداد سياه نرم پررنگ (نه خودكار، نه مدادكپي و…) پركند. براي اطلاع از طرز پركردن محل مخصوص هر جواب به نمونه پاسخنامه ذيل كه در آن به سوالهاي شمارههاي 1 ، 2 ، 3 و 4 به ترتيب پاسخهاي فرضي 4 ، 1 ، 3 و 2 داده شده است توجه شود.

2 – چون پاسخنامه بوسيله ماشين علامتخوان تصحيح ميشود از كثيف كردن، تاكردن و يا گذاشتن هرگونه علامت و اثري بر روي آن خودداري شود.

3 – جوابها بايد فقط در پاسخنامه با پركردن محل مخصوص آنها به وسيله مداد سياه نرم پر رنگ مشخص شود. پاسخهايي كه به هر نحو ديگر گذاشته و يا بطور يكنواخت پر رنگ نشود ( و يا در دفترچه آزمون )×( در پاسخنامه ) مثلاً بهجاي پر كردن محل مخصوص علامت ضربدر علامتگذاري يا نوشته شود قابل تصحيح با ماشين نميباشد.

4 – در تستهاي چهارجوابي براي هر پاسخ صحيح سه نمره مثبت و براي هر پاسخ غلط بهمنظور خنثي كردن پاسخهاي حدسي و يا تصادفي يك نمره منفي منظور خواهد شد. بنابراين به داوطلبان توصيه ميشود اگر پاسخ صحيح سوالي را اصلاً نميدانند به آن سوال جواب ندهند زيرا به سوالهاي بدون جواب نمره منفي و يا مثبت تعلق نميگيرد و اگر به سوالي بيش از يك پاسخ داده شود پاسخ آن سوال، غلط محسوب خواهد شد و به آن سوال يك نمره منفي تعلق خواهد گرفت

0220202

تذكرخيلي مهم : داوطلبان گرامي، لازم است مستطيلهاي مربوط به گزينه انتخابي خود را در پاسخنامه با مداد سياه نرم پررنگ بطور كامل سياه كنند. بديهي است درصورتيكه قسمتي از مستطيل مورد نظر بطور كامل سياه )مشكي( نشده باشد، در اين مورد مسئوليت بر عهده داوطلب خواهد بود. نحوه علامتگذاري بصورت صحيح در نمونه بالا مشخص شده است.

دانلود دفترچه آزمون استخدامی تامین اجتماعی 97

مدت زمان پاسخگويي به سوالات آزمون استخدامی تامین اجتماعی 97

به هريك از داوطلبان آزمون متناسب با گروه شغلي دو بسته آزموني داده خواهد شد كه داوطلبان لازم است به 90 سوال مندرج در دفترچه آزمون عمومي (بسته آزمون شماره 1 ) در مدت 001 دقيقه و به 60 سوال دفترچه آزمون اختصاصي (بسته آزمون شماره 2 ) در مدت 80 دقيقه پاسخ دهند. دفترچه سوالات كليه داوطلبان شخصيسازي شده و شماره داوطلبي، نام خانوادگي و نام هر داوطلب بر روي جلد آن درج گرديده است.

تبصره:
1 – اقليتهاي مذهبي از پاسخگويي به سوالات معارف اسلامي معاف هستند و امتياز آن در ساير مواد عمومي توزيع خواهد شد.

2 – عناوين شغلي بهدار (کد شغلي 102) بهيار (کد شغلي 103 ) متصدي خدمات اداري ( ماشيننويس، بايگان و …)، منشي (پزشكي/بخش) (کد شغلي141 ) متصدي خدمات دارويي (کد شغلي 142) مربوط به گروه شغلي اول داراي آزمون تخصصي نميباشند و اين دسته از داوطلبان منحصراً به دفترچه آزمون عمومي پاسخ مي دهند.

3 – داوطلبان عناوين شغلي پزشک متخصص چشم (کد شغلي 109 )، پزشک متخصص داخلي (کد شغلي 110)، پزشک متخصص راديولوژي(کد شغلي 111 ) و پزشک متخصص گوش و حلق و بيني (کد شغلي 148 ) آزمون عمومي و تخصصي ندارند و از آنان فقط مصاحبه به عمل خواهد آمد.

تذكر مهم: داوطلبان ميبايست پس از باز کردن بسته نايلوني حاوي پاسخنامه و دفترچه سوال که در زمان مقرر به آنان در جلسه برگزاري آزمون اعلام ميگردد، مشخصات خود را که در روي جلد دفترچه و قسمت بالاي پاسخنامه قيد شده را به دقت کنترل کنند و در صورت مغايرت به نزديكترين مراقب اطلاع دهند. داوطلبان در صورت عدم وجود مغايرت ميبايست مشخصات خود را در قسمتهاي مشخص شده در ذيل پاسخنامه و قبل از شروع سوال در دفترچه، درج نموده و آنها را امضاء نمايند.

زمان برگزاری آزمون استخدامی تامین اجتماعی 97

آزمون كليه داوطلبان صبح روز جمعه 20 / 7 / 97 برگزار ميگردد. شروع فرآيند برگزاري آزمون ساعت 8:30 (هشت و سي دقيقه) ميباشد. دربهاي ورود به جلسه آزمون، نيمساعت قبل از شروع فرآيند برگزاري آزمون بسته خواهد شد، لذا داوطلبان گرامي بايد قبل از بستهشدن درهاي ورودي در محل حوزه امتحاني ذيربط حضور داشته باشند.

محل برگزاری آزمون استخدامی تامین اجتماعی 97

نام و آدرس محل برگزاري آزمون استخدامی تامین اجتماعی 97 در روي كارت شركت در آزمون داوطلبان درج گرديده است.

تذكرات خيلي مهم برگزاری آزمون استخدامی تامین اجتماعی 97

1 – در زمان حضور در جلسه آزمون استخدامی تامین اجتماعی 97 ، همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون، اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار الزامي است. داوطلبان بايد علاوه بر كارت شركت در آزمون، كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار، چند مداد سياه نرم پررنگ، مداد پاك كن، مداد تراش و سنجاق به همراه داشته باشند.

2 – از آوردن وسايل اضافي مانند كيف دستي، ساك دستي، كتاب، جزوه، ماشين حساب، تلفن همراه، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، انگشتر هوشمند، پيجر و … اكيداً خودداري نمايند. با توجه به اينكه محلي براي نگهداري اين وسايل در حوزههاي امتحاني پيشبيني نشده، مسئوليتي در قبال نگهداري از اين وسايل متوجه حوزههاي امتحاني نيست.

3 – رد و بدل كردن هر نوع وسيله از قبيل لوازم التحرير، نت (يادداشت)، … و همچنين خارج نمودن ملزومات آزمون (پاسخنامه، كارت شركت در آزمون و يا دفترچه سوالات) از جلسه آزمون تخلف محسوب ميشود و با داوطلباني كه اقدام به اين تخلف نمايند طبق ضوابط رفتار خواهد شد.

4 – همراه داشتن هر گونه وسيله الكترونيكي (از قبيل تلفن همراه، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، پيجر و …) حتي بصورت خاموش در جلسه آزمون برخلاف ضوابط ميباشد و با داوطلب به عنوان متخلّف برخورد خواهد شد.

5 – مخدوش نمودن و پاره نمودن پاسخنامه، عدم ارائه پاسخنامه در زمان مقرر و تعلل در ارائه مدارك امتحاني ماهيتاً از مصاديق تخلّف و تقلّب محسوب ميگردد و با داوطلبان متخلّف برابر با قانون رسيدگي به تخلفات و جرائم در آزمونهاي سراسري رسيدگي و برخورد خواهد شد.

6 – مسئوليت ناشي از عدم رعايت دقيق ضوابط و شرايط اعلام شده در دفترچه راهنماي ثبت نام بر عهده داوطلب مي باشد و در هر مرحله از مراحل آزمون،گزينش و جذب محرز شود به اشتباه يا عمد اطلاعات خلاف واقع )بخصوص در موارد مربوط به سهميه ها،ضوابط بومي،مقطع و رشته تحصيلي … ( داده يا فاقد شرايط مندرج در دفترچه مي باشيد از انجام مراحل بعدي محروم و در صورت صدور حكم استخدام ، حكم مزبور لغو و بلا اثر مي گردد.

7 – با توجه به اينكه سازمان سنجش آموزش كشور در جهت بهبود و ارتقاء كيفي حوزههاي برگزاري آزمون، نياز به نظرات شما به عنوان معتبرترين منبع اخذ داده و اطلاعات براي ارزيابي حوزهها دارد، خواهشمند است نسبت به تكميل نمودن پرسشنامه ارزيابي حوزه امتحاني خود در آزمون از تاريخ 20 / 7 / 97 لغايت 27 / 7 / 97 از طريق سايت اين سازمان اقدام نماييد.

5/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه راهنمای شرکت در جلسه آزمون استخدامی تامین اجتماعی 97

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام تیزهوشان 1403
نصب اپ دانش آموزی