خطاهای سامانه دانش آموزی سیدا

خطاهای سامانه دانش آموزی سیدا | خطای سامانه سیدا و ارائه راهکار

جهت مشاوره در زمینه خطاهای سامانه دانش آموزی سیدا

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این مقاله آموزشی به بیان توضیحاتی در رابطه با خطاهای سامانه دانش آموزی سیدا و ارائه راهکار برای خطاهای سامانه سیدا پرداخته ایم. با توجه به آنکه سامانه دانش آموزی سیدا به تازگی راه اندازی شده است، ممکن است با مشکلاتی همراه باشد که به مرور برطرف خواهد شد.

سامانه دانش آموزی سیدا به منظور ثبت نمرات دانش آموزان (ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم) طراحی شده است. با توجه به آنکه این سامانه تازه راه اندازی شده است ممکن است کاربران برای ورود به سامانه با مشکلاتی روبرو باشند. کاربران توجه داشته باشند، ورود به سامانه دانش آموزی سیدا با استفاده از نام کاربری و رمز عبور امکان پذیر است. ثبت نمرات تمامی دانش آموزان در سامانه ثبت نمرات دانش آموزی سیدا انجام می شود. لذا از درج نمرات در سامانه های دیگر (دانا، سناد، امین) خودداری نمایید.

رفع خطا در سیدا

سامانه سیدا دانش آموزی، در حقیقت نسخه تحت وب برنامه های دانش آموزی (توصیفی-متوسطه اول-متوسطه دوم) می باشد در گام اول سنجش مناطق باید کابری برای کلیه مدارس خود فعال نمایند تا امکان ورود به این سامانه برای مدارس مهیا شود به صورت پیش فرض نام کاربری کد ملی مدیر و رمز ورود کد پرسنلی مدیر می باشد که در اولین ورود باید رمز را تغییر دهید فعلا تا لحظه نگارش این متن امکان چاپ ریز نمرات وجود ندارد و خطا می دهد ولی امکان ورود نمره وجود دارد برای کار کردن با این سامانه عجله و حساسیت خاصی نداشته باشید و اجازه دهید به مرور زمان جایگاه خودش را پیدا کند.

سوالات متداول سامانه دانش آموزی سیدا | هر آنچه کاربران باید بدانند

سر فصل ها

سامانه دانش آموزی سیدا

باتوجه به آنکه سامانه ثبت نمرات دانش آموزی سیدا به تازگی راه اندازی شده است، ممکن است کاربران با مشکلاتی در ورود به سامانه و ثبت نمرات دانش آموزان مواجه شوند. در مطالب گذشته در رابطه با سوالات متداول داوطلبان در رابطه با سامانه سیدا دانش آموزی، پشتیبانی سامانه سیدا، نحوه بارگذاری عکس در سیدا، تغییر رمز عبور پس از ورود به سامانه، مدیریت کاربران و چگونگی تعریف همکاران در سیدا ، ورود به سامانه سیدا با گوشی همراه، چاپ کارنامه در سیدا سخن گفته ایم.

گزینه بروز رسانی در سیدا اضافه شده است، فقط مدارسی که مشکل کم و زیادی دانش آموز از هنگام بارگذاری اولیه سناد دارند یا اطلاعات سیدا  برایشان به روز نیست، از قسمت عملیات اولیه بروزرسانی از سناد انتخاب و در صف بروزرسانی قرار بگیرید تا مشکل بعد از بروزرسانی حل شود .

نکات مهم سامانه ثبت نمرات دانش آموزی سیدا | چند توصیه و نکته مهم

خطاهای سامانه دانش آموزی سیدا

باتوجه به سوالات متداول کاربران و وجود برجی از خطاها در سامانه دانش آموزی سیدا، در ادامه مقاله به بیان توضیحاتی در رابطه با تجربه خطای کاربر و ارائه راهکارهایی برای خطاها پرداخته ایم.

براساس بررسی صورت گرفتن برروی گزارشات کاربران، مشکلات و خطاهای سامانه سیدا در دو قالب اصلی قرار میگیرند:

 • خطاهای سیستمی: که این گروه خطاها مربوط به الگوریتم برنامه بوده و پس از اعلام گزارش کاربران، توسط شرکت پشتیبان بررسی و رفع می شود. به طور مثال: چرا سامانه سیدا باز نمیشود؟
 • خطاهای کاربری: این گروه خطاها به دلیل عدم تسلط و عدم آموزش کاربران و یا عدم توجه به مسیر اجرای دستورات سامانه و یا عدم توجه به پیام ها و اخطارهای سامانه می باشد.

سیدا برای ما باز نمی شود

در صورتیکه صفحه سیدا برای شما باز نمی شود مراحل زیر را انجام دهید:

 1. ابتدا مرور گر کروم را باز کنید
 2. سپس روی سه نقطه گوشه بالای سمت راست صفحه، کلیک کنید.
 3. از صفحه ای که باز شد، گزینه settings را انتخاب کنید
 4. در صفحه باز شده در قسمت privacy and security گزینه اول یعنی clear browsing date (با علامت سطل زباله) را انتخاب کنید.
 5. در صفحه باز شده، در قسمت Basic، سه گزینه میبینید.
 6. تیک گزینه اول brwosing history را بردارید و دقت کنید دو گزینه دیگر تیک داشته باشند.
 7. سپس روی گزینه clear data در پایین صفحه کلیک کنید.
 8. حالا میتوانید وارد سیدا شوید و کارنامه و گزارشات پیشرفت تحصیلی را دریافت کنید.

اگر در سامانه سیدا دورس در نقش معلم جهت ثبت نمرات قابل مشاهده نبود، راه حل چیست

✔️ورود به سیدا با نقش مدیر

✔️انتخاب گزینه تخصیص درس به معلم

✔️زدن گزینه ویرایش دروسی که با نقش معلم قابل مشاهده نیستند.

✔️تخصیص معلم با همان نقش یعنی فقط معلم نه مدیرآموزگار و...

✔️زدن گزینه تایید

کد دانش آموزی تکراری است

⚡️کلیه مدارسی که در عمیلات متوسطه دوم در دریافت با پیام (کد دانش آموزی درفایل درس دانش آموز وجود دارد ولی در فایل دانش آموزی نیست) مواجه هستند یکبار در سیدا برای دانش آموزانی که در این لیست هستند از منوی عملیات اولیه مشخصات فردی و پرونده دانش آموز ویرایش و مجددا اعتبار سنجی و تایید بزنند و ارسال مجدد داشته باشند.

خطای سامانه دانش آموزی سیدا معلم در بخش سمت ها، نام مدرسه خود را مشاهده نمی کند

در صورتی که معلمی در بخش سمت ها مدرسه مربوطه خود را نمیبیند راهکارش به صورت زیر می باشد:

مدیر وارد پنل خود شده و در بخش مدیریت کاربران سپس لیست پرسنل مدرسه در دوره جاری را انتخاب و معلم مربوطه را پیدا کرده و سپس برروی گزینه ویرایش زده و درنهایت پایین گزینه اعتبارسنجی را بزند مشکل حل خواهد شد و معلم بعد از ورود در بخش سمت ها مدرسه مربوطه را خواهد دید.

برخی کاربران در زمان ثبت نمرات دروس پودمانی، با مشکل ثبت خودکار نمره یک پودمان، برای تمام پودمان ها مواجه می شوند

راهکار : پیشنهاد میشود تا زمان رفع خطای سامانه، نمرات دروس پودمانی، از قسمت ثبت نتایج انفرادی ثبت شود.

ضمنا از آنجاییکه این بخش در حال حاضر صرفا برای مدیر آموزشگاه فعال میباشد، ثبت نتایج از لیست کلاسی نیز با مشکل روبرو خواهد شد.

اطلاعات کلاس و دانش آموز یکی از مدارس پرجمعیت به سیدا منتقل نگردیده و قابل مشاهده نیست

پس از بررسی ها مشخص گردید در زمان ایجاد کاربری برای مدیر مدرسه، با توجه به تکرار نام آموزشگاه با دو کد مختلف، کد قدیم مدرسه انتخاب و کد قدیم آموزشگاه، فاقد اطلاعات کلاس-دانش آموز بوده است. در این حالت کارشناسی فناوری منطقه پس از ویرایش یا حذف کاربری مدیر، مجددا مدرسه را با کد اصلی ایجاد و مشکل مرتفع گردید.

چرا سامانه سیدا باز نمیشود

اغلب کاربران به دلیل عدم استفاده از نوع و نسخه مرورگرهای معرفی شده توسط شرکت پشتیبان سیدا، با مشکلات متعددی روبرو میشوند، درصورتی که پس از دانلود، بروزرسانی و استفادن از نسخه معرفی شده، مشکل کاربران برطرف گردیده است.

طبق گزارش برخی کاربران، پس از استفاده از نسخه ۴۹ گوگل کروم، اطلاعات ارسالی از سناد به شکل کامل دریافت و مشاهده شده و به میزان قابل توجهی از مشکلات کاربران، کاسته می شود.

راهکار : جهت اطلاع از نوع و نسخه مرورگرهای سازگار با سیدا، پس از ورود به سامانه، مرورگرها در قسمت پایین صفحه اصلی سیدا، قابل مشاهده میباشد.

همکاران در سامانە سناد ، کلاس بندی شده اند ولی در سامانه ی سیدا قادر به ورود نمی باشند

دلیل این مشکل این می باشد که هنوز مدیر مدرسه ، در سامانه سیدا آن فرد را اعتبار سنجی نکرده است . لذا باید مدیر ابتدا طبق مراحل زیر عملیات اعتبار سنجی را انجام داده تا همکاران بتوانند وارد سامانه شوند:

1 -ورود به سامانه

2 -مدیریت کاربران

3 -انتصاب و دسترسی

4 -لیست پرسنل مدرسه در دوره جاری

5 -روبه روی همکار مربوطه گزینۀ ویرایش انتخاب شود

۶-اعتبارسنجی و تایید

در مرورگر تلفن همراه خود ، قادر به تغییر رمز نمی باشیم

در بسیاری از تلفن های همراه ، کیبورد های مورد استفاده دچار مشکالت کاراکتر نویسی می باشند که این موضوع در هنگام وارد کردن رمز جدید بوجود می آید. برای رفع این مشکل بهتر می باشد که از کیبورد  SwiftKey keyboard که در برنامه بازار و همچنین در گوگل پلی موجود می باشد استفاده نمایید.

معلم در بخش سمت ها مدرسه مربوطه را نمی بیند

در صورتی که معلمی در بخش سمت ها مدرسه مربوطه خود را نمیبیند راهکارش به صورت زیر می باشد:
مدیر وارد پنل خود شده و در بخش مدیریت کاربران سپس لیست پرسنل مدرسه در دوره جاری را انتخاب و معلم مربوطه را پیدا کرده و سپس برروی گزینه ویرایش زده و درنهایت پایین گزینه اعتبارسنجی را بزند مشکل حل خواهد شد و معلم بعد از ورود در بخش سمت ها مدرسه مربوطه را خواهد دید.

چرا سیدا خطا میده؟

برخی مواقع، لیست پرسنل مدرسه وجود دارد، ولیکن در زمان تعریف کاربر، نام همکار مشاهده نمی شود.

راهکار :از قسمت لیست پرسنل، مقابل نام همکار، از بین گزینه های ویرایش وحذف ، گزینه ویرایش انتخاب شده و پس از نمایش اطلاعات، اعتبارسنجی و تایید را انجام دهید.

برخی مواقع، راهکار فوق به دلیل ترافیک موجود در سامانه، عملیات انتخاب شده، بلافاصله انجام نمی شود و نیاز است تا مدت زمان قرار گرفتن در صف تایید و اعتبارسنجی و نمایش از ۲۴ تا ۷۲ ساعت طول بکشد.

عدم نمایش کلاس در سامانه دانش آموزی سیدا

برخی کلاس های مدارس در سیدا، علیرغم تعریف کلاس در سناد و پس از بروز رسانی، کلاس یا اسامی دانش آموزان نمایش داده نمی شود.

راهکار : لازم است مدیران مدارس، از انجام عملیات تعیین معلم و بستن لیست دروس در سامانه سناد اطمینان حاصل نماید.

براساس گزارش کاربران، علیرغم تعیین آموزگار در سناد، پس از بروزرسانی های سناد حذف گردیده و در نتیجه در سامانه سیدا نیز کلاس مورد نظر نمایش داده نمی شود.

چرا برای دبیران ، همه کلاس ها در سیدا نمایش داده نمی شود ؟

ابتدا مدیران به سناد مراجعه نموده و از کلاس بندی و همچنین ثبت دبیر مربوطه برای آن کلاس اطمینان حاصل نموده و در صورت رفع این مشکل در سناد ، به سیدا مراجعه نموده و عملیات بروزرسانی از سناد را انجام داده و تا اتمام بروزرسانی از سناد منتظر بمانند ، سپس در صورت عدم رفع مشکل یکبار دیگر اعتبار سنجی همکار صورت پذیرد .

گزینه بروزرسانی از سناد چیست ؟

این گزینه که فقط برای مدیران مدارس موجود می باشد وظیفۀ دریافت آخرین تغییرات صورت گرفته در سامانه سناد را داراست که اطلاعات دریافتی در سامانه سیدا بارگذاری میگردد. همچنین مدت زمان دریافت پاسخ طبق شلوغی سامانه متغیر می باشد.

خطای سامانه دانش آموزی سیدا

در برخی مدارس بزرگسال و از راه دور اشکالات زیر مشهود است:

 • دوره بجای نیمسال اول ضمن سال است.
 • دانش اموزان پیش دانشگاهی در کد متوسطه رویت میشود در صورتی که کد مدارس پیش دانشگاهی مجزاست.
 • تکلیف دانش اموزان مجموعه هشتم کاردانش در سیستم سیدا چیست ایا سوابق قبلی از دانا منتقل یا کانورت می شود؟

در برخی مدارس از راه دور اشکالات زیر مشهود است:

 • دوره بجای نیمسال اول ضمن سال است.
 •  اسامی و انتخاب واحد دانش اموزان رویت نمیشود.

ثبت نمرات دروس مشترک در سیدا

️از آنجاییکه برخی دبیران ابلاغ تدریس یک درس مشترک در چندین رشته یا در یک پایه تحصیلی در یک مدرسه را دارند، این دسته از دبیران در زمان انتخاب یک درس در رشته-پایه جهت ثبت نمرات، با مشکل انتخاب کلاس مدنظر مواجه میشوند و از آنجا که در زمان انتخاب درس مشخص نیست، این درس مربوط به کدام رشته و کلاس بوده و تنها عنوان درس در صفحه سامانه نمایش داده میشود، پیشنهاد میشود دبیران محترم ضمن بررسی و چک کردن اسامی دانش آموزان و حصول اطمینان، نمرات را ثبت نمایند.

در تلفن همراه برای ورود به قسمت ثبت نمره کلاسی، دچار مشکل هستم و سیستم به قسمت سمت ها وارد می شود

با توجه به پلتفرم موجود بر روی تلفن همراه ، همکاران قبل از ورد به سامانه سیدا ، ابتدا حالت نمایش مرورگر را در تنظیمات به حالت دسکتاپ تغییر داده سپس اقدام به ورود به سایت نمایند.

1 -ورود به مرورگر

2-فشردن سه نقطه در گوشه مرورگر

3 -فعال کردن گزینه نمای دسکتاپ / نمای رایانه / حالت ویندوز.( این مورد در تلفن های همراه متفاوت می باشد.)

4 -ورود به سایت

ترک تحصیل در سامانه دانش آموزی سیدا

فعلا خیلی از کارها از جمله ترک تحصیل ، انتقال و ... را در سناد انجام دهید . و ثبت نهایی رو درسیدا صورت گیرد. با صبرو حوصله تمام امور در سیدا درج و فعال می گردد.

مشکل ثبت نمرات پایانی برخی از دروس در سامانه سیدا

دروس «فرهنگ و هنر» و «کار و فناوری» ارزشیابی پایانی ندارند و برای این دروس صرفا نمره تکوینی ثبت می‌گردد و باتوجه به این که سامانه در محاسبه نمره میانگین این شرط را لحاظ نموده است ، لذا نیازی به تکرار نمره در ستون نمره پایانی نمی‌باشد و در صورت ثبت محاسبه نخواهد شد.
- ارزشیابی درس «تربیت بدنی و سلامت» به صورت عملی می‌باشد و لذا نمره تکوینی و پایانی آن می‌تواند دو نمره مستقل از هم بوده و یا تکراری باشند و باید در دو ستون تکوینی و پایانی ثبت گردد.
در حال حاضر سامانه سیدا در مورد درس تربیت بدنی مانند دو درس فرهنگ و هنر و کار و فناوری عمل می‌کند که مراتب جهت اصلاح به فناوری وزارت اطلاع رسانی گردیده است.

چرا اسامی برخی دانش آموزان در لیست کلاس یا دفتر آمار سامانه سیدا نمی آید ؟

از قسمت عملیات اولیه-» سازماندهی و ثبت نام -» ثبت نام دانش آموزان --»» گزینه ثبت نام شده رو فعال کرده و دانش آموز را انتخاب کنید . سپس برای دانش آموز مذکور «ویراش ثبت نام» را انجام دهید ، مشکل برطرف می شود

کی دفتر آمار چاپ کنیم ؟

بعد از رفع مشکلات سیستمی دفتر آمار سامانه سیدا، در اینخصوص اطلاعیه ای در کانال منتشرمی شود . در حال حاضر فقط کافیه چک کنید همه دانش آموزان با اطلاعات کامل در دفتر آمار وجود داشته باشند تا وقتی اطلاعیه صادر شد، فقط چاپ و صحافی کنید .

برای انجام برخی کارها مثل ابطال ثبت نام با خطای «موقتا غیرفعال می باشد» مواجه می شویم، چرا ؟
برخی روال های سامانه سیدا بدلیل مشکلات عدیده در حال بروزآوری است، برای حل این موارد باید صبر کرد

کاربری من مشکل پیدا کرده، چه کنم ؟
با توجه به اینکه برخی روال ها (از جمله روال تعریف کاربر) از طرف سامانه سیدا غیرفعال شده، امکان بازیابی رمز عبور سامانه سیدا یا ایجاد کاربر جدید وجود ندارد. برای حل این موارد باید صبر کرد

چرا ابلاغ برخی پرسنل را در سامانه سیدا نمیبینم ؟
تاکنون فقط ابلاغ های موظف صادر شده ، اگر ابلاغ پرسنل موظف خود را به طور صحیح مشاهده نمی کنید، فورا به واحد صادر کننده ابلاغ «آموزش، کارگزینی، مشاوره، بهداشت، خدمات و ...» مراجعه نمایید و پیگیر وضعیت ابلاغ پرسنل خود شوید. اگر ابلاغ غیرموظف باشد، صبر کنید تا ابلاغ ها در سامانه سیدا صادر شود سپس چک کنید.

در قسمت کلاسبندی پایه/رشته هایی اضافه شده که دانش آموزان آنها قابل مشاهده نیستند، چطور آنها را حذف کنم ؟
این یک مشکل سراسری است و کلاسبندی خیلی مدارس به این شکل شده، صبر کنید تا سامانه سیدا مجدد بروزرسانی شود، احتمالا مشکل حل می شود. نیاز نیست کاری در اینخصوص انجام دهید.

برای دانش آموز پایه اول موقع ثبت نام با خطای سن در سامانه سیدا مواجه می شویم، چکار کنیم ؟
طبق آیین نامه اجرایی جدید، حداکثر سن در برای ثبت نام پایه اول مدارس شهری ۸ سال شده است (در آیین نامه قبلی ۹سال بود). با توجه به اینکه آیین نامه دیر ابلاغ شد، امسال با مجوز میتوان دانش آموزان بین ۸ تا ۹ سال را در مدارس شهری ثبت نام نمود. برای حل مشکل این دانش آموزان به واحد سنجش(امتحانات) مراجعه نمایید و مجوز بگیرید.


در سال 1401 قادر به ایجاد کلاس نمی باشید

این مشکل در خطاهای سیدا مربوط به شرکت می باشد و کلاس بندی هنوز تکمیل نشده است. یا به عبارتی دیگر تا زمانی که ظرفیت ایجاد کلاس توسط مناطق برای هر مدرسه مشخص نشده است نمی توانید در سیدا کلاس ایجاد کنید و این امکان هنوز در سیدای مناطق فعال نشده است


در صورت بروز هرگونه خطا در سامانه دانش آموزی سیدا، می توانید با کارشناسان مجموعه مشاور گروپ به شماره 9099071613 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

سوالات متداول کاربران سامانه دانش آموزی سیدا

✔️خطای سیستمی در سامانه دانش آموزی سیدا چیست؟

✔️اینگونه از خطاها مربوط به الگوریتم برنامه بوده و پس از اعلام گزارش کاربران توسط پشتیبانی برطرف خواهد شد.

✔️منظور از خطاهای کاربری در سامانه سیدا چیست؟

✔️این گروه خطاها به دلیل عدم تسلط و عدم آموزش کاربران و یا عدم توجه به مسیر اجرای دستورات سامانه و یا عدم توجه به پیام ها و اخطارهای سامانه می باشد.

✔️نشانی اینترنتی سامانه سیدا چیست؟

✔️کاربران برای ورود به سامانه باید به نشانی اینترنتی sida.medu.ir مراجعه نمایند.

3.8/5 - (10 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه خطاهای سامانه دانش آموزی سیدا

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. ستار اعتمادی

  چند روز هست که برای ثبت نمرات مشکل دارم.لیست کلاسها و دانش آموزان را برای ثبت نمره اصلا نمیاره بی‌زحمت راهنمایی کنید.

  پاسخ
 2. مریم

  سلام لطفاً به مشکلات سیدا رسیدگی کنید کلافه شدیم بس که پای سیستم نشستیم چشامون از دست رفت.هر بار یه برنامه جدید معرفی میکنید و همیشه هم یه جای کار میلنگه.

  پاسخ
 3. وجدان بیدار

  با سلام. وقتی این سامانه این همه مشکل داره، واقعا اصرار بر استفاده از این سامانه معنایی جز اذیت همکاران نداره! یا اصلاح بشه یا کنار گذاشته بشه! چقدر وقت گرفته میشه برا ثبت یه نمره!

  پاسخ
 4. باقر

  پاسخگویی این سامانه سیدا افتضاحه

  پاسخ
 5. سپیده

  سلام. در سامانه سیدا زمان وارد کردن نمرات پایانی دوم دکمه زرد ثبت موقت نمرات نمایش داده نمی شود و تنها دکمه سبز ثبت فعال است. راهنمایی بفرمایید ممنون میشم.

  پاسخ
 6. رضاپیراسته

  باسلام وعرض خسته نباشید
  برای یکی از دانش آموزان پایه نهم در مرحله اول سوابق هدایت تحصیلی 11تا ازدروس تکراری هست که نه قابل حذف است ونه قابل اصلاح !!!!

  ممنون میشم راهنمایی بفرمائیددر ضمن در بعضی از نمرات تناقض وجوددارد!!!!

  پاسخ
 7. ساداتی

  سلام نمرات شایستگی وارد شده پیام میاد ایت لیست هنوز توسط معلم کلاس تایید نهایی نشده است یعنی چی/

  پاسخ
 8. علی

  سلام ما الان میخوایم نمره یکی از دانش آموزان رو بررسی کنیم ولی سایت نمیاره لطفا بررسی کنید مشکل برای سایت به وجود اومده

  پاسخ
 9. فرزام نیا

  سلام وعرض وقت به خیر.
  برای رفع خطای کامل نوبت اول به کامل پایان دوره چکار باید کرد؟ تا حالا چندین بار در سامانه سیدا دانش اموزان دارای چنین خطایی مورد بررسی قرارگرفته،بطوریکه دلیل خطای بروز کرده در سامانه سیدا هم رفع شده مثلا همکار درس مریوطه در هنگام درج نمره به عدد صفر سیستم اکتفا کرده واز گذاشتن نمره ویا درج عدد98 خوداری کرده است.ولی باز در هنگام ارسال اطلاعات از سیدا به امین ودریافت اطلاعات در سامانه امین باز اطلاعات قبلی را اعمال می کند.

  پاسخ
 10. یسنا

  اقا من دانش اموزه بیچاره اصلا نمیتونم وارد سایت شم. هی خطا میده میگه نام کاربری یا رمز عبور اشتباه است درحالی که کاملا درسته و چکش کردم به هر زبونی که تونستم امتحان کردم صفرارو برداشتم دوباره نوشتم هزار بار سایتو ریفرش کردم باز میگه نه اشتباهه اخه یعنی چی!! الاف کردین ما رو؟ چه وضعه درست کردنه سایته؟ بلد نیستین سایت درست کنین چرا ما دانش اموزای بدبختو تباه میکنین؟!!

  پاسخ
 11. احمدی

  سلام ، پسرم تو سامانه سیدا ثبت شده اما وقتی میرم واسه ثبت کتاب درسی میگوید تو سیدا ثبت نگردیده ، این مشکل چجوری میشه برطرف مرد؟

  پاسخ
 12. علی

  با سلام درس هنر در پایه ششم در نوبت دوم برا سه دانش اموز ثبت نشده الان که می خوام ثبت کنم میگه بازه زمانی تما شده و بسته شده چکار کنم؟

  پاسخ
 13. افسانه شایان

  سلام وقت بخیر برای ثابت نام پسرم در سیدا به مشکل برخوردمدوره دوم دبیرستان هستش چون اتباع عراق بودند و تا الان با پاسپورت ثابت نام رو انجام دادم زمان گرفتن شناسنامه ایرانی باید با کد ملی ثابت بشود الان یک سال هستش که شناسنامه رو گرفتند ولی در سیدا ثابت نمی‌شوند حتی ویرایش هم از مدرسه انجام دادن نشد حتی نتونستم برای کتاب ثابت نام کنم خطا میزنه می‌نویسه در سیدا ثابت نشیدلطفا منو راهنمایی کنید ممنونم

  پاسخ
 14. امیرعلی

  سلام من دانش اموزکلاس اول ابتدایی راثبت نام کردم وکدرهگیری دریافت نموده ام الان وقتی میخوام برای این دانش اموزنوبت سنجش بگیرم باخطای اطلاعات دانش اموزدرسیداناقص استباکا شناسان تماس حاصل فرماییدمواجه میشوم مشگل کارکجاست البته هیچ اطلاعاتی درسیداناقص نیست زیادبررسی کرده ام

  پاسخ
 15. ایمان

  سیدا مجموعه خطاهایی هست که کمی سایت هم داره

  پاسخ
 16. Mehri

  تروخدا کمکم کنید ، من فقط رفتم داخل برنامه که نمره وارد کنم نت قطع شد و بعد که وارد شدم قسمت سمت راست هیچی نمیادتروخدا بگید مشکل از سامانه از من نیس، دیشب کلی حرص خوردم و گریه کردم

  پاسخ
 17. عاملی

  سلام. سیدا باز نمیشه.فقط پیام میده که شماره موبایل باید ثبت بشه ولی کد ارسال نمیکنه و فقط پیام میده که شماره موبایل با کدملی همخوانی نداره!!

  پاسخ
 18. حمیدرضا

  سلام کسی می‌دونه مشکل تکرار دروس در کارنامه چیه ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید ! 🙏

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام دانشگاه افسری ارتش
نصب اپ دانش آموزی