خرید سربازی ۱۴۰۲ | خرید خدمت سربازی 1402

 قیمت خرید سربازی در سال 1402 + شرایط و نحوه خرید سربازی

جهت مشاوره در زمینه خرید سربازی ۱۴۰۲ | خرید خدمت سربازی 1402

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

چگونگی و نحوه خرید سربازی ۱۴۰۲ به همراه شرایط و قیمت خرید سربازی سال 1402 را در این مقاله مشاور گروپ بخوانید. در سال های گذشته تبصره ای برای مشمولان غائب در نظر گرفته شد که مشمولان غائب می توانستند نسبت به پرداخت جریمه نقدی اقدام کرده و کارت معافیت دریافت کنند. در اصطلاح عامیانه به این فرآیند خرید سربازی گفته می شود.

خرید سربازی

خرید سربازی ۱۴۰۲ دغدغه اصلی کسانی است که می خواهند بدون رفتن به خدمت اجباری سربازی کارت معافیت از خدمت را دریافت کنند. به همین دلیل ما این مقاله را به مشمولان سربازی 1402 اختصاص داده ایم. همانطور که می دانید هر ساله کمیسیون تلفیق مجلس با اعلام خبر خرید سربازی در سال آینده وضعیت استفاده از این امکان را بررسی را به اطلاع متقاضیان می رساند.

در سال گذشته تبصره ای برای مشمولان غائب در نظر گرفته شده بود که بوسیله ی آن مشمولان غائب بیش از ۸ سال می توانستند نسبت به پرداخت جریمه نقدی اقدام کرده و کارت معافیت خود را دریافت کنند. بنابراین با توجه به بند “ب” تبصره 11 قانون بودجه، به دولت اجازه داده می شود تمامی مشمولان خدمت مقدس سربازی را که بیشتر از 8 سال غیبت دارند، با پرداخت جریمه نقدی معاف کند و کارت معافیت صادر نماید.

یکی از اهداف اجرای طرح ساماندهی و تعيين‌تكليف مشمولان غايب خدمت وظيفه عمومی و جریمه ی مشمولان غایب، مشخص شدن تکلیف این افراد و نیز کاهش تعداد غیبت سربازان بود. اما متاسفانه تصویب این طرح نه تنها سبب افزایش تعداد مشمولان غایب شده، بلکه هم برای خانواده ها و هم برای نیرو‌های مسلح مشکلاتی را به دنبال داشت.

اما تصویب و اجرای طرح ساماندهی و تعيين‌ تكليف مشمولان غايب خدمت وظيفه عمومی، هم تبعیض نارواست،‌ هم مغایر اصل ۱۱۰ قانون اساسی و سیاست‌های کلی نظام قانونگذاری است و هم آنکه اثرگذاری لازم را ندارد. زیرا وضع جریمه‌ها به نفع اقشار متمول است و اقشار ضعیف توان پرداخت ندارند!

فرآیند خرید سربازی بدین صورت است که ابتدا باید برای این امر ثبت نام کنید. سپس بسته به مدرک تحصیلی و شرایط ویژه ای که دارید، مبلغ هزینه خرید سربازی را به حساب خزانه کل کشور می پردازید و به این ترتیب قادر به خرید سربازی خود خواهید بود.

جزئیات تعویق اعزام مشمولان خدمت سربازی خرید سربازی

اما چرا خرید سربازی؟ بر اساس ماده 10 قانون خدمت وظیفه عمومی منتشر شده در مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی انجام بسیاری از امور در مورد مشمولین وظیفه عمومی مستلزم ارائه کارت پایان خدمت و مدرک دال بر رسیدگی به وضع مشمولیت آنان از اداره وظیفه عمومی‌ می‌ باشد و فتوکپی مدرک ارائه شده از جمله منضمات ضروری پرونده متشکله می‌ باشد. لیست امور را در ادامه مشاهده می کنید.

‌الف - شرکت در آزمایشات رانندگی و اخذ گواهینامه.

ب - دریافت هر گونه وام و کمکهای کشاورزی و صنعتی و دامداری و مسکن از طریق وزارتخانه‌ ها و مؤسسات دولتی و وابسته به دولت و‌ نهادهای قانونی.

ج - کاندیدا شدن جهت انتخابات مجلس شورای اسلامی و سایر شورا و انجمنهای قانونی.

‌د - تحویل اصل گواهینامه یا پایان‌نامه دوره‌های تحصیلی دیپلم و بالاتر از وزارتخانه مربوطه.

ه - صدور پروانه کسب و اجازه اشتغال و عضویت در شرکتهای تعاونی.

‌و - ثبت هر گونه نقل و انتقال غیر قهری اموال به طور مستقیم و غیر مستقیم در دفاتر اسناد رسمی.

‌ز - دریافت مستمری از سازمانهای دولتی و وابسته و نهادهای قانونی.

ح - استخدام به هر صورت (‌رسمی، پیمانی، روزمزد و خرید خدمت) در وزارتخانه‌ها و مؤسسات دولتی و وابسته به دولت و نهاد های قانونی و‌ شرکت های دولتی.

بنابراین فردی که به هر دلیلی نمی تواند برای حضور در دوره خدمت وظیفه عمومی اقدام کند به دنبال راهی برای خرید خدمت سربازی می گردد تا قادر به انجام اموری که در لیست بالا ارائه شد، باشد.

خرید خدمت سربازی برای متاهلین

با فراهم شدن امکان خرید خدمت سربازی برای متاهلین گامی مهم در راستای طرح استحکام خانواده و فرزند آوری برداشته شد.

به گفته زارع سخنگوی کمیسیون تلفیق:
با رعایت اصل ۱۱۰ قانون اساسی و در راستای توجه به امر مقدس استحکام خانواده و فرزندآوری و تعیین تکلیف مشمولین غایب بیش از ۵ سال با اولویت افراد متأهل و بالاتر از ۳۵ سال سن که ضریب انجام وظایف مقدس سربازی تحت تاثیر تحلیل قوای جسمانی برای آنها امکانپذیر نیست، خرید سربازی امکانپذیر خواهد بود، بر این اساس افراد با پرداخت مبالغ مشخص شده، کارت معافیت از خدمت در زمان صلح را دریافت می‌ کنند.

🔻همچنین مشمولان متاهل جهت خرید خدمت سربازی برای متاهلین در سال ۱۴۰۲ به ازای هر فرزند از ۲۰ درصد تخفیف تا سقف حداکثر ۶۰ درصد برخوردار خواهند بود و مشمولان غائب متاهل تحت پوشش کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی از تخفیف ۵۰ درصدی برخوردار شدند.

شرایط سربازی برای متاهلین
 • افراد متأهل شامل ۵ درصد تخفیف جریمه ی غیبت می شوند.( همسر دائم )
 • افرادی که فرزند دارند به ازای هر فرزند ۵ درصد تخفیف جریمه ی غیبت دارند.( فرزندان قانونی )

قیمت خرید سربازی

قیمت خرید سربازی در سال 1401 به این ترتیب تعیین شده بود که هر مشمولی که بیش از ۲۸ سال سن دارد، تا سن ۵۰ سالگی، ۵۰ درصد بیش از مشمولان سربازی رفته مالیات بپردازد اما دوره خدمت وظیفه عمومی را سپری نکند و از خدمات اجتماعی که به کارت پایان خدمت ربط دارد ‌بهره‌مند شود.

با توجه به لغو قانون خرید سربازی در سال ۱۳۹۹، هیچ گونه خبری مبنی بر فروش خدمت سربازی منتشر نشده بود و صرفاً برای آن دسته از مشمولانی که در سال ۹۷ اقدام به خرید سربازی کرده و در سال ۹۸ یک قسط از مبلغ خرید خود را پرداخته‌ بودند فرصتی ایجاد شد که تا پایان سال ۱۳۹۹ اقدام به پرداخت جریمه خود کرده و کارت پایان خدمت را دریافت نمایند.

بنابراین بدیهی است که تمام افرادی که در این طرح ثبت نام کرده ولی نسبت به پرداخت اقساط اقدامی نکرده‌ بودند مشمول خدمت نظام وظیفه بوده و می‌بایست در اسرع وقت نسبت به تعیین تکلیف وضعیت خود اقدام می نمودند.

قیمت خرید سربازی چگونه تعیین می شود؟ به گفته سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۱۴۰۱ در خصوص موضوع خرید خدمت سربازی برای مشمولان داخل کشور در کمیسیون تلفیق پیشنهادی ارائه شد که به دلیل بالا بودن مبالغ رای نیاورد برای مثال در این پیشنهاد برای دیپلم ۲۰۰ میلیون تومان، برای کارشناسی ۲۵۰ میلیون تومان، برای کارشناسی ارشد ۳۰۰ میلیون تومان، برای دکترای عمومی ۴۰۰ میلیون تومان و برای دکترای تخصصی ۵۰۰ میلیون تومان در نظر بود!

اما واقعا قیمت خرید سربازی 1402 چقدر است؟

تاریخ بعدی اعزام مشمولان معاف از رزم به سربازی خرید سربازی

هزینه خرید خدمت سربازی برای مشمولان غایب

مقدار جریمه برای خرید سربازی مشمولان غایب بر طبق مدرک تحصیلی آنان در قانون بودجه سال های گذشته به صورت زیر بود و هر سال نسبت به سال قبل با افزایش قیمت چشمگیر مواجه می گردید. سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه، در جلسه روز شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰، کمیسیون تلفیق با خرید سربازی سال ۱۴۰۱ برای سربازان غایب موافقت کردند.

🔻دارندگان مدرک تحصیلی کاردانی و کمتر از آن با پرداخت ۲۵۰ میلیون تومان، دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد با پرداخت مبلغ ۴۰۰ میلیون تومان و دارندگان مدرک پزشکی عمومی و دکترای تخصصی و بالاتر از آن در تمامی رشته ها با پرداخت مبلغ ۶۰۰ میلیون تومان به حساب خزانه کل کشور قادر به خرید سربازی خود خواهند بود.

البته خرید خدمت سربازی برای متاهلین در سال ۱۴۰۲ کمتر از این مقدار خواهد بود.

قیمت خرید سربازی
مشمولان زیر دیپلم 250 میلیون تومان
مشمولان دیپلم 250 میلیون تومان
مشمولان فوق دیپلم ( کاردانی ) 250 میلیون تومان
مشمولان لیسانس ( کارشناسی ) 400 میلیون تومان
مشمولان فوق لیسانس ( کارشناسی ارشد ) 400 میلیون تومان
مشمولان دکترای عمومی علوم پزشکی 600 میلیون تومان
مشمولان دکترای تخصصی غیر از علوم پزشکی 600 میلیون تومان
مشمولان پزشکان متخصص و بالاتر تا 600 میلیون تومان

خرید سربازی ۱۴۰۲ قسطی امکان پذیر است؟ برای دریافت پاسخ این سوال می توانید با شماره 9099071613 تماس بگیرید تا مشاوران دپارتمان نظام وظیفه مشاور گروپ نحوه خرید سربازی قسطی را برای شما توضیح دهند. ما همه روزه از 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما عزیزان هستیم، حتی در روزهای تعطیل 🙂

خرید کارت پایان خدمت

افزایش حقوق سربازان، بهینه کردن طول مدت سربازی، مهارت آموزی و… مواردی هستند که پرداختن به آنها می‌تواند طول خدمت سربازی را برای یک سرباز به بهترین شکل نسبت به شرایط فعلی تغییر دهد. باید ابتدا حساب کرد که در کشور چند مشمول غایب داریم که الان بخواهیم به صورت فوریتی طرحی را برای آنها در مجلس عنوان کرد و از پرداختن به مهم‌ترین موضوعی که برای یک سرباز یعنی حقوقش مطرح است غافل شد.

حال که ستاد کل نیروهای مسلح رسماً اعلام کرده است که با خرید خدمت و طرح‌های جایگزین آن مخالف است باید طرحی برای مشمولان غایب در نظر گرفته شود که استفاده از این طرح تنها برای مشمولان غایب قبلی باشد و اینگونه نباشد که فردی بگویند چند سال به سربازی نروم و مشمول غایب محسوب شوم و از این طرح استفاده کنم و در نهایت هم مثل ماجرای خرید خدمت با ۸ سال غیبت نتواند طول مدت خدمت سربازی را بخرد و مجبور باشد با ۸ سال غیبت به سربازی برود!

شرایط خرید سربازی

آخرین خبر خرید سربازی حاکی از آن است که دیگر شرایط خرید سربازی در سال 1402 میسر نیست! زیرا عضو کمیسیون تلفیق مجلس اعلام کرده است که در بودجه ۱۴۰۲ پیشنهادی درباره فروش خدمت سربازی از سوی دولت وجود ندارد.

بر اساس مصوبات قبلی در ازای هر سال غیبت بیشتر از 8 سال، به میزان۱۰ درصد به مبلغ جریمه ی پایه ی فرد افزوده خواهد شد.( مدت زمان غیبت بیشتر از شش‌ماه، به صورت رند یک ‌سال محاسبه می‌شود. ) دقت کنید که چنانچه مشمول خدمت سربازی هستید اما هنوز 8 سال از زمان غیب شما نگذشته است به امید آن که در سال های آینده ۸ سال غیبت شما تمام شده و بتوانید از این طرح استفاده کنید نباشید چرا که این طرح فعلا قابل تمدید نیست!

خرید خدمت سربازی 99 - 1400به این ترتیب، دیگر شرایط خرید سربازی در سال 1402 منتفی است و باید منتظر تغییرات قوانین در سالهای آینده باشیم. شما عزیزان میتوانید برای استعلام جدیدترین قوانین و تغییرات مرتبط با خرید خدمت سربازی، با مشاوران ما در مرکز مشاورگروپ تماس بگیرید.

خرید خدمت سربازی خرید سربازی

توضیحات رئیس اداره سرباز ستادکل نیروهای مسلح درباره طرح دریافت مالیات از مشمولان غایب

رئیس اداره سرباز ستادکل نیروهای مسلح گفت: مطلبی در مورد دریافت مالیات از مشمولان غایب بعد از ۲۸ سالگی مطرح شده است که نه تنها این مطلب صحت ندارد بلکه اصلا اولویت ستادکل هم نیست.

شب گذشته ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی در برنامه تلویزیونی تهران ۲۰ اذعان کرد که طرحی تحت عنوان اخذ مالیات از مشمولان غایب قرار است اجرایی شود.

وی در تشریح این طرح گفت: قرار است افرادی که از ۲۸ سال به بعد به سربازی نرفته‌اند برای انجام هر گونه فعالیتی که نیاز به کارت پایان خدمت داشته باشد به دلیل اینکه کارت پایان خدمت ندارند مبلغی تحت عنوان مالیات تحت امنیت پرداخت کنند.

ابوترابی تأکید کرد: ما به ستاد کل نیروهای مسلح اعلام کرده‌ایم که مشمولان غایب از ۲۸ سالگی تا ۵۰ سالگی به بعد مالیات پرداخت کنند. اینکه ۵۰ سالگی را می‌گوئیم به این دلیل است که برای فرد ۵۰ ساله در قانون سربازی در نظر گرفته نشده است.

 وی ادامه داد: این مالیات به این صورت است که ۵۰ درصد مبلغی که دیگران برای دریافت خدمات مانند اخذ گواهینامه و مسائل اینچنینی پرداخت می‌کنند را باید بیشتر پرداخت کنند. یعنی اگر اخذ گواهینامه ۱۰۰ هزار تومان قیمت دارد این فرد باید ۱۵۰ هزار تومان پرداخت کند.

نماینده مردم نجف آباد گفت: این موضوع برای سند زدن، سفر خارجه، خرید و فروش و هر رفتار دیگری که نیاز به کارت پایان خدمت داشته باشد، قابل اجرا است. حتی ما برای شرایط کاندیداتوری در مجلس و دیگر انتخابات هم قرار است رقمی را برای این افراد در نظر بگیریم.

صرف نظر از درست و یا غلط بودن طرحی که وی از آن سخن می‌گوید باید دید آیا این طرح تصویب شده است که الان اعلام عمومی می‌شود و یا فقط به عنوان یک طرح و نظریه است، در همین راستا با امیر دریادار دوم غلامرضا رحیمی پور گفت‌وگو کردیم که در واکنش به سخنان این نماینده اظهار کرد: کمیسیون مجلس در حال بررسی طرح‌های مختلف است و این نماینده در این برنامه تلویزیونی فقط نظر خود را به صورت شخصی اعلام کردند. این طرحی که نماینده از آن سخن گفته است نه نظر کمیسیون مجلس است و نه ستاد کل نیروهای مسلح با آن موافق است.

رحیمی پور تصریح کرد: این طرح فقط یک پیشنهاد است. ستاد کل نیروهای مسلح وظیفه دارد تمامی طرح‌ها را بررسی کند و در نهایت آنچه به صلاح نظام باشد را اعلام و اعمال کند.

رئیس اداره سرباز سرمایه انسانی ستاد کل نیروهای مسلح خاطرنشان کرد: طرحی که آقای ابوترابی از آن صحبت کردند باید بررسی شود و کار کارشناسی در آن انجام شود. منکر موارد مثبت طرح نمی‌شوم اما تا زمانی که یک طرح کارشناسی نشده و به تصویب نرسیده، نباید اطلاع رسانی عمومی شود. چرا که امکان دارد تمام طرح به دلایل مختلفی رد شود و طرح دیگری جایگزین شود.

اولویت ستاد کل نیروهای مسلح افزایش حقوق سربازان است

وی در رابطه با خرید سربازی 1402 افزود: اما یک موضوعی را قاطعانه بگویم که ستاد کل نیروهای مسلح با هر گونه خرید خدمت سربازی قاطعانه مخالف است و هیچ برنامه و طرحی برای این موضوع ندارد.

امیر دریادار دوم با اشاره به اولویت فعلی ستاد کل نیروهای مسلح در رابطه با سربازان اظهار داشت: برای ما اولویت پرداخت حقوق سربازان است که باید از مبادی قانونی پیگیری شود و از مجلس شورای اسلامی انتظار داریم در این خصوص ما را یاری کنند.

رحیمی پور یادآور شد: مطابق قانون هر سرباز باید بین ۶۰ تا ۹۰ درصد حداقل حقوق کارکنان نیروهای مسلح را دریافت کند. در حالی که به دلایل مختلف از جمله کمبود بودجه، سربازان از مبلغ مصوبه کمتر حقوق دریافت می‌کنند و لذا اولویت ما همانطور که گفتم پرداخت کامل حقوق سربازان است نه چیز دیگری.

البته لازم به ذکر است که علاوه بر این طرح، امکان گرفتن کسری خدمت از طریق پروژه های تحقیقاتی و نیز استفاده از سایر معافیت ها مثل معافیت کفالت و معافیت پزشکی نیز وجود دارد و این موارد نیز در جزو مصوبات مجلس و سازمان نظام وظیفه عمومی هستند.

خرید سربازی مشمولان خارج از کشور

خرید سربازی مشمولان خارج از کشور با ۱۵ هزار یورو!

🔹حجت‌الاسلام سید محمدرضا میرتاج‌الدینی نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی: در جلسه روز 4شنبه 1400/10/29 اعضای کمیسیون مصوب کردند تا مشمولان سربازی که به دلیل حضور در خارج از کشور محسوب می‌شوند بتوانند سربازی خود را بخرند.
🔹وی افزود: بر اساس این مصوبه کسانی که از پیش از زمان مشمولیت‌شان در خارج از کشور بوده و چند سال است که از زمان مشمول بودنشان برای خدمت سربازی می‌گذرد و در خارج به سر می‌برند به منظور اینکه برای تردد به کشور با مشکلی مواجه نشوند می‌توانند مبلغ دقیق خرید سربازی برای سال ۱۴۰۱ خدمت سربازی خود را با قیمت ۱۵ هزار یورو بخرند.
🔹عضو کمیسیون تلفیق بودجه اظهار داشت: بر اساس این مصوبه درآمد حاصل از خرید سربازی توسط این افراد برای حمایت از سربازان در مناطق مرزی و محروم صرف خواهد شد.

به گفته سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۱۴۰۱ در خصوص خرید خدمت ۱۴۰۱  سربازی برای مشمولان غایب خارج از کشور چه بود، اظهار کرد: این پیشنهاد یکی از همکاران بود اگرچه هیچ برنامه‌ای از سوی دولت در این باره ارائه نشده بود، اما چون هنوز نظر نیروهای مسلح گرفته نشده این موضوع نهایی نیست و ممکن است یک رای‌گیری مجدد در این باره انجام شود. اگرچه در رای‌گیری اولیه اکثریت اعضاء به آن رای دادند. تاکید می‌کنم این موضوع هنوز نهایی نشده باید نظر نیروهای مسلح گرفته شود در صحن بررسی شود و به تایید شورای نگهبان هم برسد.

زارع در پایان اضافه کرد: موضوع خرید خدمت سربازی ۱۴۰۱  مشمولان خارج از کشور بیش از دو سوم در کمیسیون رای آورد؛ البته این موضوع نهایی نیست، این کار باید با رعایت اصل ۱۱۰ قانون اساسی درخصوص اختیارات رهبری معظم انقلاب و رعایت پیشنهاد نیروهای کل مسلح انجام شود و شاید یک رای گیری مجدد دراین خصوص شاهد باشیم.

تاکنون اطلاعیه ای مبنی بر خرید سربازی خارج از کشور 1402 منتشر نشده است. به محض مشخص شدن جزئیات طرح خرید سربازی برای مشمولان خارج از کشور این مقاله به روز رسانی و اطلاعات لازم در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.


روش های معافیت از خدمت سربازی و دریافت کارت پایان خدمت چیست؟

چگونه برای معافیت پزشکی اقدام کنیم؟

آیا می توانیم با انجام دادن طرح برای شرکت های دانش بنیان کسر از خدمت بگیریم؟

روش های کسر خدمت سربازی چیست؟

سن سربازی چقدر است ؟

خدمت چند ماه است

شرایط خرید خدمت فرزندان ایثارگران در بودجه چگونه است ؟

من متاهل هستم و 2 فرزند دارم. مدت غیبت من 10 سال است. مبلغ کل جریمه برای من چقدر می شود؟

آیا می توان مبلغ جریمه را قسطی پرداخت کنیم؟

برادر من متولد 70 است و سال 91 از سربازی فرار کرد، می تواند سربازی خود را بخرد؟

من متولد 72 هستم و یک فرزند دارم. وضعیت مالی من اصلا خوب نیست.

آیا من می توام سربازی خود را به صورت قسطی بخرم؟

من متولد 58 هستم و بعد از دوره آموزشی دیگر سربازی نرفتم و غیبت کردم، آیا می توانم خدمت سربازی را بخرم؟

برای خرید سربازی باید به کجا مراجعه کنیم؟ چه مدارکی لازم است؟

کسر خدمت فرزندان ایثارگران خدمت چند ماه است؟

کسری خدمت بسیج چقدر است؟

شرایط خرید سربازی چیست؟

ثبت نام امریه آموزش و پرورش چگونه است؟

شرایط خرید سربازی برای مدرک دیپلم چیست؟

میزان مبلغ خرید سربازی برای مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد چقدر است؟

پزشکان متخصص برای خرید سربازی چه مقدار باید بپردازند؟

مدت زمان پرداخت مبلغ برای خرید سربازی چقدر است؟

من تا ترم سوم کارشناسی را گذرانده ام و بعد انصراف دادم، از چه تاریخی باید فراغت از تحصیل خود را حساب کنم؟

مدرک من کارشناسی محسوب می شود یا دیپلم؟

با هدف پاسخگویی به تمامی این سوالات، دپارتمان نظام وظیفه مشاورگروپ را راه اندازی کردیم تا قدمی در مسیر کمک به شما هم میهنان عزیز برداشته باشیم. اگر یکی از سوالات موجود در لیست بالا ذهن شما را هم به خود مشغول کرده است کافیست با مشاوران متخصص امور نظام وظیفه مجموعه ما تماس گرفته و در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت نمایید.

چون برای پیدا کردن جواب سوالات خود در زمینه خرید سربازی باید ساعت ها جستجو کرده تا پاسخ مناسب و جامع خود را دریافت کنید. ولی... ما قابلیت مشاوره تلفنی مشاور گروپ را فعال کرده ایم تا تمام سوالات شما از طریق مشاوران مجرب و کاربلد پاسخ داده شوند. بنابراین اگر سوالی دارید که پاسخ آن را در مقاله نیافتید کافیست با ما تماس بگیرید. در اینصورت پاسخ تمام سوالات خود را به صورت یکجا به دست می آورید، این یعنی صرفه جویی در زمان و هزینه  + کسب نتیجه سریعتر!

همه روزه حتی روزهای تعطیل رسمی هم از ساعت 8 صبح تا 12 آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستیم. کافیست تلفن ثابت را برداشته و شماره 9099071613 را شماره گیری نمایید. اگر به هر دلیلی امکان دسترسی به تلفن ثابت برای شما فراهم نبود نگران نباشید، از منوی سمت چپ سایت مشاور گروپ روی خرید بسته های تماس بزنید. با تکمیل فرم مشاوره و ثبت اطلاعات خود، در اولین فرصت و کمتر از یک ساعت ما با شما تماس خواهیم گرفت.

پاسخگویی همه روزه از 8 صبح تا 12 شب

تماس از تلفن ثابت

مشاور گروپ

9099071613

سوالات متداول

✔️آیا همچنان امکان خرید خدمت سربازی مشمولان برای سال 1402 وجود دارد؟

✔️برای مشاهده آخرین اخبار و اطلاعیه ها درباره خرید سربازی ۱۴۰۲ از همین مقاله اقدام کنید.

✔️نحوه خرید سربازی چگونه انجام می گیرد؟

✔️متقاضیان می توانستند با مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس + 10) جهت خرید خدمت سربازی اقدام نمایند که اطلاعات مربوط به آن به طور کامل در این مقاله ذکر شده است.

✔️خرید سربازی ۱۴۰۲ قسطی امکان پذیر است؟

✔️مهم ترین نکات در رابطه با مبلغ خرید سربازی و نحوه پرداخت آن در این مقاله ارائه شده است.


 
4/5 - (31 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه خرید سربازی ۱۴۰۲ | خرید خدمت سربازی 1402

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. اذر

  سلام مادر من بالای ۸۰ سال سن داره ایا پسر من بعنوان تنها نوه ایشان میتونه کفالت بگیره البته برادر من سالهاس که در ایران نیست و مادرم تنها زندگی میکند سپاس

  پاسخ
 2. امیر

  اقایون خبر خوش قانون طرح جایگزینی خدمت تصویب شد و تا دوماه دیگ اجرایی میشود برای متولدین قبل ۷۵

  پاسخ
 3. سیدعلیرضا باقری

  سلام . متولد ۱۳۸۰ هستم .برای خرید سربازی باید چکارکنم ؟

  پاسخ
 4. حامد

  سلام
  من بخاطر مشکلاتی که داشتم هشت سال پیش از خدمت فرار کردم الان هم ۲۹ سالمه هیچ کاری نمیتونم بکنم واقعا سر در گم هستم بفروشید تا بریم سرکار نجات پیدا کنیم

  پاسخ
 5. جواد

  بسپارید به خدا اینا فقط یه وسیله هستن

  پاسخ
 6. میثم

  سلام از قدیم گفتن عقل در بدن نباشد جان در عذاب است آخه اون کسی که این طرح رو گذاشت باید تغیین سن و مدت خدمت رو هم تعیین میکرد مثلا رده سنی ۶۰ تا ۶۶ واجد شرایط این طرح هستند دیگه کسی نمیتونست غیبت کنه کسی که ۲۰ تا ۳۰ سال از خدمت سربازی غیبت داره پس بدرد خدمت نمیخوره و باید هزینه نرفتن و فراهم کردن خدمت برای افراد دیگه رو پرداخت کنه بعدشم خدمت رفتن کسی که ۳۶ سال تا ۴۰ سال به نظر من جایز نیست باید این طرح بر اساس رده سنی باشه تا کسای دیگه به فکر غیبت نباشن

  پاسخ
 7. احمد

  من که موفق شدم بخرمش الان سر کار دولتیم انگار یه کوه بزرگ از سرم‌ورداشته شد این ارامش برای همه شما آرزو میکنم

  پاسخ
 8. محمد

  کسی که هفت هشت ساله نرفته تا پنجاه سال دیگه هم نمیره، اگه بفروشن حداقل یه پولی نصیبشون میشه خزانه خالی مملکت رو پر کنن، در غیر اینصورت این افراد میرن دنبال کار آزاد و ازدواج میکنن دیگه اگه بفروشن هم نیازی به خرید نمیبینن.

  پاسخ
 9. مهدی

  سلام خسته نباشید الان من در حین خدمت سربازی ام در سال بعد امکان خرید سربازی وجود دارد میانگین مبلغ خریدش چقدره ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
 10. تایماز

  عاقا داییم ۱۸ سال است ک سربازی فراریست ایا خرید سربازی شماملش میشه یانه

  پاسخ
 11. ناهید

  سلام و احترام
  جوانی که ایرانی هست و هیچگونه خدمتی از ایران دریافت نکرده چون از کودکی در خارج زندگی کرده به خاطر همراهی با پدرو مادر
  و تحصیل درخارج کرده
  چرا باید در ایران مشمول خدمت نظام وظیفه بشود ؟
  چرا باید برای صله رحم و یا شرکت در مراسم عزا داری یا عروسی یا انتخاب همسر ، یا دیدن مملکت ابا و اجدادی ، پس انداز چند سال خود را برای خرید سربازی بدهد؟
  اگر نتواند این پول را بدهد یعنی ثروت پدری نداشته باشد چطور میتواند در کشوری که زبانش را کم میداند نوشتن و خواندن بلد نیست اداب را خوب نمیداند چطور در انجا به سربازی برود ؟
  اگر بخواهد با همه این شرایط خدمت نظام وظیفه را انجام بدهد از کار در کشور محل اقامت اخراج خواهد شد
  ارزش 15 هزار یورو میدانید چقدر است ؟؟؟؟؟
  یک استاد که شروع به کار میکند 2 هزار بورو حقوق اولیه اش هست
  که در اخر سال حدود سه هزار یوروی انرا باید مالیات بر درامد بدهد و
  هزار یورو در ماه هم حداقل برای اجاره یک اپارتمانی که در ایران به ان میگوییم خانه موش یعنی 30 تا 40 مترمربع با
  بنزین لیتری2 یورو و نان کیلیویی 4 یورو ،حقوق را با مخارج بسنجید خیلی هنر کند 15 هزار یور جمع کند بتواند پیش قصد یک سویت 20 متری بدهد که بانک بهش قرض بدهد که 20 سال وام برگرداند
  چرا درخواست شما فقط برای پولدار ها و دزدها خوب است ؟
  چرا کسی که در خارج بزرگ شده و کار میکند را اجازه نمیدهید ایران بیاید ؟
  اصلا مگر عملی هست کارو زندگیشو رها کند بیاید برود سربازی که بعد چون نیامده جریمه بدهد

  شماها که قوانین و خرج کشورهای مختلف را نمیدانید همینطور خواب نبینید
  تحقیق کنید و رای به حق بدهید
  به نظر من باید کسانی که در ایران بزرگ نشده اند حق رفت و امد داشته باشند و معافیت داشته باشند وگرنه این کار شما باعث قظع رابطه کامل جوانان ایرانی سالم و خوب و تحصیلکرده هایی که نخبه هم هستند ولی دزد نیستند که پول باد اورده داشته باشند که راحت 15 هزار یورو از جیب در بیاورند

  پاسخ
 12. افسانه

  سلام

  تا عجب 50 میلیون قیمت گذاری کردند؟
  از کجا این قیمت گزاری حساب کردند
  از اینکه خرجشان کردند؟؟؟؟؟؟
  کسی که هرگز ایران بزرگ نشده و روی پای خودش درس خونده باید به شما برای چی وام بده که صله رحم بکنه
  از اینها باج گرفته بشه که به یک عده تن پرور که هنوز 50 سال ندارند باز نشست شدند و کار دوم گرفتند
  چرا از اینها که خارجند پول گرفته شود برای جوون های ایران زندگی میکنند جهاز بخرین
  پول زور حرامه
  کی خدا گفته کسی که در یک کشور دیگر زندگی میکنه کارو زندگیشو ول کنه بیاد بره سربازی
  کدوم کشوری این اسیب را به جونهای مقیم خارجش که هیچ تحصیل در کشور تولد نکردند یا در کشور اب و اجدادی به دنیا نیامدند سربازی را اجباری کرده
  همه را در یک صف قرار دادن که عدالت نیست
  حداقل بگین
  – کسانی که تحصیل در ایران نکردند معاف موقت تا زمان مقیم شدن در ایران و کار کردن در ایران
  -کسانی که از سه سالگیایان نبودند معاف موقت تا زمان مقیم شدن در ایران و کار کردن در ایران

  کسانی که متولد ایران نیستند و در ایران زندگی نکردند معاف موقت تا زمان مقیم شدن در ایران و کار کردن در ایران
  شما به جوون هایی که خارج از ایران هستند چه کمکی کردین که خحالامیخواهین ازشون این همه پول بگیرین
  مردم ایران هرکی میرسه میخواد از کسانی که خارج هستند بچاپه
  بابا بخدا خارج هم مثل همه جا یک عده پولدارند شما ایرانی هایی را میبینید که خروارها پول بردند اونها که مساله ندارند
  یا پدر مادر پناهنده شدند کمک داخل و هارج را گرفتند حالا برنده هم هستند کلی هم برای رژیم ایران بدگویی کردند خب حالا نونشون توی روغنه
  چرا نخیبه های کشور را زده میکنید که نیان کشور اب و اجدادی را ببینند و ارتباط برقرار کنند و خداشناسی بفهمند
  مردم از 16 سالگی پسرشون را ایران نمی اورند
  ببینید الان چند تا40 ساله پیدا میکنید که ایران را ندیدند بخاطر این قانون مسخره که یک عده با توهمات الکی انرا گذاشتند به نفع دزدها و یا پئلدارها یا اقازاده های قبل یا بعد از انقلاب

  پاسخ
 13. امیدوار

  من سال ۹۷ هفتاد درصد از مبلغ خرید خدمت رو واریز کرده بودم تا این که به مشکل خوردم و یک ماه پیش ینی اسفند ۱۴۰۰ الباقی مبلغ رو از طریق ساتنا واریز کردم به حساب با توجه به همون شناسه واریز و اینهایی که داده بودن بهم سال ۹۷ و یه خبر درست درمون هم توی نت نیست اصلا تا چه موقع وقت داشتیم برای واریز؟؟؟ من اوایل سال ۱۴۰۰ بود که خبر خوندم که تا پایان ۱۴۰۰ تمدید کردن که اقساط جریمه مشمولان غایب رو تسویه کنم و با توجه به همون خبر اخر سال یعنی روزای پایانی اسفند ماه ۱۴۰۰ واریز کردم
  ایا اوکی هست و باید منتظر کارت معافیت باشم یا خیر؟

  پاسخ
 14. علی

  سربازی اجباری رو حذف کنید . چرا باید دوسال عمرمو تلف کنم تو کشوری که نزاشتن حتی یه سال جوونی کنیم . الان که زندگی میکنیم نمیتونیم به چرخ زندگی برسیم وای ب حال کسی که میره بعد دوسال میاد و باید از صفر شروع کنه . احتمالا دوسال بعد قیمتا ۱۰۰۰۰۰ برابر شده .
  ذره ای شادی نداشتیک تو این کشور که با این دوسالم تکمیل میشه غم درونی آدم

  پاسخ
 15. سید

  من خودم کارمند نظام وظیفه هستم هر کسی میگه خرید خدمت گران شده سال ۹۷ قیمت ۱۰ میلیون بود خوب قربون شکلت سال ۹۷ حقوق کارگر ماهی ۲ تومن بود یک سال کار می کرد میشه ۲۰ میلیون . الان سال ۱۴۰۱ هست حقوق کارگر ۷۵۰۰هست اگه تو یک سال کار کنی با عیدی پاداش حقوقت میشه ۱۰۰ میلیون که ۲ سال کار کنی راحت این پول رو میدی اگه هم ن نمی خوای بخری پس بلند شو بیا خدمت . اگه نمی خوای پس ۲سال کار کن پولشو بده. کسی اجبار نکرده بیا بخر . این یک چیزی هست که تمام مردم گره خاکی ایران انجام داون یا باید بیای سربازی یا پولشو بدی . قانونه

  پاسخ
 16. علی

  نه سربازی میریم نه پولشو میدیم ، همینجوریش راحتیم خزانتونو پر نمیکنیم

  پاسخ
 17. بردیا

  آیا طرح مالیات بر امنیت آقای ابوترابی کلا کنار گذاشته شده؟

  پاسخ
 18. سیما

  سربازی رفتن پزشکان را حداقل حذف کنید انها به اندازه کافی در دوران تحصیل برای دولت خدمت میکنند وبعد هفت سال اکر هم تخصص هم بگیرند ده سال خدمت برای دولت ومردم باشیفتهای سنگین که تحمل کردند تازه باید دوره طرح وبهد دوسال هم سربازی راسپری کنند یعنی عملا نصف عمر وجوانی خود را هدر بدهند تا بتوانند مشغول به کار شوند واقعا این انصاف نیست !!!!…….

  پاسخ
 19. کریم

  سلام.من 39سالمه زیر دیبلم هستم.متاهل هستم یه فرزندی دارم.الان میتونم سربازیمو بخرم.

  پاسخ
 20. Reza

  خیلی خیلی مسخره است اومدن قیمت بالا گذاشتن تا به قشر ضعیف فشار بیاد اگه راس میگن کسانی که کار شناسی دارن بیان نصف قیمت بهشون بدن تا برن سربازی

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

نصب اپ دانش آموزی