خرید سربازی ۱۴۰۳

 قیمت خرید سربازی در سال 1403 + شرایط و نحوه خرید سربازی

جهت مشاوره در زمینه خرید سربازی ۱۴۰۳

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

چگونگی و نحوه خرید سربازی ۱۴۰۳ به همراه شرایط و قیمت خرید سربازی سال 1403 را در این مقاله مشاور گروپ بخوانید. در سال های گذشته تبصره ای برای مشمولان غائب در نظر گرفته شد که مشمولان غائب می توانستند نسبت به پرداخت جریمه نقدی اقدام کرده و کارت معافیت دریافت کنند. در اصطلاح عامیانه به این فرآیند خرید سربازی گفته می شود.

خرید سربازی 1403

خرید سربازی ۱۴۰۳ دغدغه اصلی کسانی است که می خواهند بدون رفتن به خدمت اجباری سربازی کارت معافیت از خدمت را دریافت کنند. به همین دلیل مشاور گروپ این مقاله را به مشمولان سربازی 1403 اختصاص داده است. همانطور که می دانید هر ساله کمیسیون تلفیق مجلس با اعلام خبر خرید سربازی در سال آینده وضعیت استفاده از این امکان را بررسی را به اطلاع متقاضیان می رساند.

توصیه میشود: جهت خرید بیمه سربازی اینجا کلیک کنید.

در سال 1395 تبصره ای برای مشمولان غائب در نظر گرفته شده بود که بوسیله ی آن مشمولان غائب بیش از ۸ سال می توانستند نسبت به پرداخت جریمه نقدی اقدام کرده و کارت معافیت خود را دریافت کنند. بنابراین با توجه به بند “ب” تبصره 11 قانون بودجه، به دولت اجازه داده می شود تمامی مشمولان خدمت مقدس سربازی را که بیشتر از 8 سال غیبت دارند، با پرداخت جریمه نقدی معاف کند و کارت معافیت صادر نماید.

 • قرار بود قانون خرید سربازی تنها در مدت 45 روز اجرا شود اما تا سال 1397 ادامه پیدا کرد.

یکی از اهداف اجرای طرح ساماندهی و تعيين‌تكليف مشمولان غايب خدمت وظيفه عمومی و جریمه ی مشمولان غایب، مشخص شدن تکلیف این افراد و نیز کاهش تعداد غیبت سربازان بود. اما متاسفانه تصویب این طرح نه تنها سبب افزایش تعداد مشمولان غایب شده، بلکه هم برای خانواده ها و هم برای نیرو‌های مسلح مشکلاتی را به دنبال داشت.

اما تصویب و اجرای طرح ساماندهی و تعيين‌ تكليف مشمولان غايب خدمت وظيفه عمومی، هم تبعیض نارواست،‌ هم مغایر اصل ۱۱۰ قانون اساسی و سیاست‌های کلی نظام قانونگذاری است و هم آنکه اثرگذاری لازم را ندارد. زیرا وضع جریمه‌ها به نفع اقشار متمول است و اقشار ضعیف توان پرداخت ندارند!

فرآیند خرید سربازی بدین صورت بود که ابتدا باید برای این امر ثبت نام انجام می شد. سپس بسته به مدرک تحصیلی و شرایط ویژه ای که داشتید، مبلغ هزینه خرید سربازی را به حساب خزانه کل کشور می پرداختید و به این ترتیب قادر به خرید سربازی خود بودید.

جزئیات تعویق اعزام مشمولان خدمت سربازی خرید سربازی

اما چرا خرید سربازی؟ بر اساس ماده 10 قانون خدمت وظیفه عمومی منتشر شده در مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی انجام بسیاری از امور در مورد مشمولین وظیفه عمومی مستلزم ارائه کارت پایان خدمت و مدرک دال بر رسیدگی به وضع مشمولیت آنان از اداره وظیفه عمومی‌ می‌ باشد و فتوکپی مدرک ارائه شده از جمله منضمات ضروری پرونده متشکله می‌ باشد. لیست امور را در ادامه مشاهده می کنید.

‌الف – شرکت در آزمایشات رانندگی و اخذ گواهینامه.

ب – دریافت هر گونه وام و کمکهای کشاورزی و صنعتی و دامداری و مسکن از طریق وزارتخانه‌ ها و مؤسسات دولتی و وابسته به دولت و‌ نهادهای قانونی.

ج – کاندیدا شدن جهت انتخابات مجلس شورای اسلامی و سایر شورا و انجمنهای قانونی.

‌د – تحویل اصل گواهینامه یا پایان‌نامه دوره‌های تحصیلی دیپلم و بالاتر از وزارتخانه مربوطه.

ه – صدور پروانه کسب و اجازه اشتغال و عضویت در شرکتهای تعاونی.

‌و – ثبت هر گونه نقل و انتقال غیر قهری اموال به طور مستقیم و غیر مستقیم در دفاتر اسناد رسمی.

‌ز – دریافت مستمری از سازمانهای دولتی و وابسته و نهادهای قانونی.

ح – استخدام به هر صورت (‌رسمی، پیمانی، روزمزد و خرید خدمت) در وزارتخانه‌ها و مؤسسات دولتی و وابسته به دولت و نهاد های قانونی و‌ شرکت های دولتی.

بنابراین فردی که به هر دلیلی نمی تواند برای حضور در دوره خدمت وظیفه عمومی اقدام کند به دنبال راهی برای خرید خدمت سربازی می گردد تا قادر به انجام اموری که در لیست بالا ارائه شد، باشد.

خرید خدمت سربازی برای متاهلین

با فراهم شدن امکان خرید خدمت سربازی برای متاهلین گامی مهم در راستای طرح استحکام خانواده و فرزند آوری برداشته شد.

به گفته زارع سخنگوی کمیسیون تلفیق:
با رعایت اصل ۱۱۰ قانون اساسی و در راستای توجه به امر مقدس استحکام خانواده و فرزندآوری و تعیین تکلیف مشمولین غایب بیش از ۵ سال با اولویت افراد متأهل و بالاتر از ۳۵ سال سن که ضریب انجام وظایف مقدس سربازی تحت تاثیر تحلیل قوای جسمانی برای آنها امکانپذیر نیست، خرید سربازی امکانپذیر خواهد بود، بر این اساس افراد با پرداخت مبالغ مشخص شده، کارت معافیت از خدمت در زمان صلح را دریافت می‌ کنند.

🔻همچنین مشمولان متاهل جهت خرید خدمت سربازی برای متاهلین در سال ۱۴۰۳ به ازای هر فرزند از ۲۰ درصد تخفیف تا سقف حداکثر ۶۰ درصد برخوردار خواهند بود و مشمولان غائب متاهل تحت پوشش کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی از تخفیف ۵۰ درصدی برخوردار شدند.

شرایط سربازی برای متاهلین
 • افراد متأهل شامل ۵ درصد تخفیف جریمه ی غیبت می شوند.( همسر دائم )
 • افرادی که فرزند دارند به ازای هر فرزند ۵ درصد تخفیف جریمه ی غیبت دارند.( فرزندان قانونی )

قیمت خرید سربازی

قیمت خرید سربازی به این ترتیب تعیین شده بود که هر مشمولی که بیش از ۲۸ سال سن دارد، تا سن ۵۰ سالگی، ۵۰ درصد بیش از مشمولان سربازی رفته مالیات بپردازد اما دوره خدمت وظیفه عمومی را سپری نکند و از خدمات اجتماعی که به کارت پایان خدمت ربط دارد ‌بهره‌مند شود.

با توجه به لغو قانون خرید سربازی در سال ۱۳۹۹، هیچ گونه خبری مبنی بر فروش خدمت سربازی مجدداً منتشر نشده است و صرفاً خرید خدمت سربازی برای آن دسته از مشمولانی که در سال ۹۷ اقدام به خرید سربازی کرده و در سال ۹۸ حداقل یک قسط از مبلغ خرید خود را پرداخته‌ بودند فرصتی ایجاد شده بود که تا پایان سال ۱۳۹۹ اقدام به پرداخت جریمه خود کرده و کارت پایان خدمت را دریافت نمایند.

بنابراین بدیهی است که تمام افرادی که در این طرح ثبت نام کرده ولی نسبت به پرداخت اقساط اقدامی نکرده‌ بودند مشمول خدمت نظام وظیفه بوده و می‌بایست در اسرع وقت نسبت به تعیین تکلیف وضعیت خود اقدام می نمودند.

قیمت خرید سربازی چگونه تعیین می شود؟ به گفته سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1403، در خصوص موضوع خرید خدمت سربازی برای مشمولان داخل کشور در کمیسیون تلفیق پیشنهادی ارائه شد که به دلیل بالا بودن مبالغ رای نیاورد برای مثال در این پیشنهاد برای دیپلم ۲۰۰ میلیون تومان، برای کارشناسی ۲۵۰ میلیون تومان، برای کارشناسی ارشد ۳۰۰ میلیون تومان، برای دکترای عمومی ۴۰۰ میلیون تومان و برای دکترای تخصصی ۵۰۰ میلیون تومان در نظر بود!

اما واقعا قیمت خرید سربازی 1403 چقدر است؟

تاریخ بعدی اعزام مشمولان معاف از رزم به سربازی خرید سربازی

خبر فوری خرید سربازی ۱۴۰۳

تا این تاریخ در مورد خرید خدمت سربازی مقررات و دستور العمل اجرایی مصوب و اعلام نگردیده است؛ درصورت هرگونه تغییر در وضعیت حاضر مبنی بر ارائه تهسیلات خرید خدمت سربازی یا غیب مشمولان داخل و مشمولان مقیم خارج از کشور، موضوع از طریق سایت خرید سربازی مشمولان غایب ۱۴۰۳ و همین سایت یا کانال تلگرامی مربوطه اعلام خواهد شد.

آنچه هم‌اکنون به صورت رسمی در مجاری قانونی در حال بررسی است و در دستور کار قرار دارد بحث کاهش ۱۲ ماهه از زمان خدمت سربازی است. آخرین اخبار مربوط به خرید خدمت سربازی، کاهش زمان خدمت سربازی، یا معافیت جدید را می‌توانید از مشاوران مجموعه بزرگ مشاور گروپ بخواهید.

هزینه خرید خدمت سربازی برای مشمولان غایب

مقدار جریمه برای خرید سربازی مشمولان غایب بر طبق مدرک تحصیلی آنان در قانون بودجه سال های گذشته به صورت زیر بود و هر سال نسبت به سال قبل با افزایش قیمت چشمگیر مواجه می گردید. سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه، در جلسه مربوطه با خرید سربازی سال ۱۴۰۱ برای سربازان غایب موافقت کردند.

🔻دارندگان مدرک تحصیلی کاردانی و کمتر از آن با پرداخت ۲۵۰ میلیون تومان، دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد با پرداخت مبلغ ۴۰۰ میلیون تومان و دارندگان مدرک پزشکی عمومی و دکترای تخصصی و بالاتر از آن در تمامی رشته ها با پرداخت مبلغ ۶۰۰ میلیون تومان به حساب خزانه کل کشور قادر به خرید سربازی خود خواهند بود.

البته خرید خدمت سربازی برای متاهلین کمتر از این مقدار خواهد بود.

** و اما نظر ستادکل نیروهای مسلح چیست؟ آیا خرید خدمت انجام شدنی است؟

درست است که کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی در آن سال با خرید خدمت سربازی برای مشمولان غایب چه در داخل و چه مقیم خارج موافقت کرده اما تصویب نهایی این طرح منوط به بررسی و تایید در صحن علنی و موافقت ستادکل نیروهای مسلح است. که این طرح تایید نشد.

قیمت خرید سربازی
مشمولان زیر دیپلم 250 میلیون تومان
مشمولان دیپلم 250 میلیون تومان
مشمولان فوق دیپلم ( کاردانی ) 250 میلیون تومان
مشمولان لیسانس ( کارشناسی ) 400 میلیون تومان
مشمولان فوق لیسانس ( کارشناسی ارشد ) 400 میلیون تومان
مشمولان دکترای عمومی علوم پزشکی 600 میلیون تومان
مشمولان دکترای تخصصی غیر از علوم پزشکی 600 میلیون تومان
مشمولان پزشکان متخصص و بالاتر تا 600 میلیون تومان

خرید سربازی ۱۴۰۳ قسطی امکان پذیر است؟ برای دریافت پاسخ این سوال می توانید با شماره 9099071613 تماس بگیرید تا مشاوران دپارتمان نظام وظیفه مشاور گروپ نحوه خرید سربازی قسطی را برای شما توضیح دهند. ما همه روزه از 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما عزیزان هستیم، حتی در روزهای تعطیل 🙂

خرید کارت پایان خدمت

افزایش حقوق سربازان، بهینه کردن طول مدت سربازی، مهارت آموزی و… مواردی هستند که پرداختن به آنها می‌تواند طول خدمت سربازی را برای یک سرباز به بهترین شکل نسبت به شرایط فعلی تغییر دهد. باید ابتدا حساب کرد که در کشور چند مشمول غایب داریم که الان بخواهیم به صورت فوریتی طرحی را برای آنها در مجلس عنوان کرد و از پرداختن به مهم‌ترین موضوعی که برای یک سرباز یعنی حقوقش مطرح است غافل شد.

حال که ستاد کل نیروهای مسلح رسماً اعلام کرده است که با خرید خدمت و طرح‌های جایگزین آن مخالف است باید طرحی برای مشمولان غایب در نظر گرفته شود که استفاده از این طرح تنها برای مشمولان غایب قبلی باشد و اینگونه نباشد که فردی بگویند چند سال به سربازی نروم و مشمول غایب محسوب شوم و از این طرح استفاده کنم و در نهایت هم مثل ماجرای خرید خدمت با ۸ سال غیبت نتواند طول مدت خدمت سربازی را بخرد و مجبور باشد با ۸ سال غیبت به سربازی برود!

شرایط خرید سربازی

آخرین خبر خرید سربازی حاکی از آن است که دیگر شرایط خرید سربازی در سال 1403 میسر نیست! زیرا عضو کمیسیون تلفیق مجلس اعلام کرده است که در بودجه ۱۴۰۳ پیشنهادی درباره فروش خدمت سربازی از سوی دولت وجود ندارد.

بر اساس مصوبات قبلی در ازای هر سال غیبت بیشتر از 8 سال، به میزان۱۰ درصد به مبلغ جریمه ی پایه ی فرد افزوده خواهد شد.(مدت زمان غیبت بیشتر از شش‌ماه، به صورت رند یک ‌سال محاسبه می‌شود. ) دقت کنید که چنانچه مشمول خدمت سربازی هستید اما هنوز 8 سال از زمان غیب شما نگذشته است به امید آن که در سال های آینده ۸ سال غیبت شما تمام شده و بتوانید از این طرح استفاده کنید نباشید چرا که این طرح فعلا قابل تمدید نیست!

خرید خدمت سربازی 99 - 1400به این ترتیب، دیگر شرایط خرید سربازی در سال 1403 منتفی است و باید منتظر تغییرات قوانین در سالهای آینده باشیم. شما عزیزان میتوانید برای استعلام جدیدترین قوانین و تغییرات مرتبط با خرید خدمت سربازی، با مشاوران ما در مرکز مشاورگروپ تماس بگیرید.

خرید خدمت سربازی خرید سربازی

توضیحات رئیس اداره سرباز ستادکل نیروهای مسلح درباره طرح دریافت مالیات از مشمولان غایب

رئیس اداره سرباز ستادکل نیروهای مسلح گفت: مطلبی در مورد دریافت مالیات از مشمولان غایب بعد از ۲۸ سالگی مطرح شده است که نه تنها این مطلب صحت ندارد بلکه اصلا اولویت ستادکل هم نیست.

ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی در برنامه تلویزیونی تهران ۲۰ اذعان کرد که طرحی تحت عنوان اخذ مالیات از مشمولان غایب قرار است اجرایی شود.

وی در تشریح این طرح گفت: قرار است افرادی که از ۲۸ سال به بعد به سربازی نرفته‌اند برای انجام هر گونه فعالیتی که نیاز به کارت پایان خدمت داشته باشد به دلیل اینکه کارت پایان خدمت ندارند مبلغی تحت عنوان مالیات تحت امنیت پرداخت کنند.

ابوترابی تأکید کرد: ما به ستاد کل نیروهای مسلح اعلام کرده‌ایم که مشمولان غایب از ۲۸ سالگی تا ۵۰ سالگی به بعد مالیات پرداخت کنند. اینکه ۵۰ سالگی را می‌گوئیم به این دلیل است که برای فرد ۵۰ ساله در قانون سربازی در نظر گرفته نشده است.

 وی ادامه داد: این مالیات به این صورت است که ۵۰ درصد مبلغی که دیگران برای دریافت خدمات مانند اخذ گواهینامه و مسائل اینچنینی پرداخت می‌کنند را باید بیشتر پرداخت کنند. یعنی اگر اخذ گواهینامه ۱۰۰ هزار تومان قیمت دارد این فرد باید ۱۵۰ هزار تومان پرداخت کند.

نماینده مردم نجف آباد گفت: این موضوع برای سند زدن، سفر خارجه، خرید و فروش و هر رفتار دیگری که نیاز به کارت پایان خدمت داشته باشد، قابل اجرا است. حتی ما برای شرایط کاندیداتوری در مجلس و دیگر انتخابات هم قرار است رقمی را برای این افراد در نظر بگیریم.

صرف نظر از درست و یا غلط بودن طرحی که وی از آن سخن می‌گوید باید دید آیا این طرح تصویب شده است که الان اعلام عمومی می‌شود و یا فقط به عنوان یک طرح و نظریه است، در همین راستا با امیر دریادار دوم غلامرضا رحیمی پور گفت‌وگو کردیم که در واکنش به سخنان این نماینده اظهار کرد: کمیسیون مجلس در حال بررسی طرح‌های مختلف است و این نماینده در این برنامه تلویزیونی فقط نظر خود را به صورت شخصی اعلام کردند. این طرحی که نماینده از آن سخن گفته است نه نظر کمیسیون مجلس است و نه ستاد کل نیروهای مسلح با آن موافق است.

رحیمی پور تصریح کرد: این طرح فقط یک پیشنهاد است. ستاد کل نیروهای مسلح وظیفه دارد تمامی طرح‌ها را بررسی کند و در نهایت آنچه به صلاح نظام باشد را اعلام و اعمال کند.

رئیس اداره سرباز سرمایه انسانی ستاد کل نیروهای مسلح خاطرنشان کرد: طرحی که آقای ابوترابی از آن صحبت کردند باید بررسی شود و کار کارشناسی در آن انجام شود. منکر موارد مثبت طرح نمی‌شوم اما تا زمانی که یک طرح کارشناسی نشده و به تصویب نرسیده، نباید اطلاع رسانی عمومی شود. چرا که امکان دارد تمام طرح به دلایل مختلفی رد شود و طرح دیگری جایگزین شود.

اولویت ستاد کل نیروهای مسلح افزایش حقوق سربازان است

وی در رابطه با خرید سربازی 1403 افزود: اما یک موضوعی را قاطعانه بگویم که ستاد کل نیروهای مسلح با هر گونه خرید خدمت سربازی قاطعانه مخالف است و هیچ برنامه و طرحی برای این موضوع ندارد.

امیر دریادار دوم با اشاره به اولویت فعلی ستاد کل نیروهای مسلح در رابطه با سربازان اظهار داشت: برای ما اولویت پرداخت حقوق سربازان است که باید از مبادی قانونی پیگیری شود و از مجلس شورای اسلامی انتظار داریم در این خصوص ما را یاری کنند.

رحیمی پور یادآور شد: مطابق قانون هر سرباز باید بین ۶۰ تا ۹۰ درصد حداقل حقوق کارکنان نیروهای مسلح را دریافت کند. در حالی که به دلایل مختلف از جمله کمبود بودجه، سربازان از مبلغ مصوبه کمتر حقوق دریافت می‌کنند و لذا اولویت ما همانطور که گفتم پرداخت کامل حقوق سربازان است نه چیز دیگری.

البته لازم به ذکر است که علاوه بر این طرح، امکان گرفتن کسری خدمت از طریق پروژه های تحقیقاتی و نیز استفاده از سایر معافیت ها مثل معافیت کفالت و معافیت پزشکی نیز وجود دارد و این موارد نیز در جزو مصوبات مجلس و سازمان نظام وظیفه عمومی هستند.

خرید سربازی مشمولان خارج از کشور

خرید سربازی مشمولان خارج از کشور با ۱۵ هزار یورو!

🔹حجت‌الاسلام سید محمدرضا میرتاج‌الدینی نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی: در جلسه روز 4شنبه 1400/10/29 اعضای کمیسیون مصوب کردند تا مشمولان سربازی که به دلیل حضور در خارج از کشور محسوب می‌شوند بتوانند سربازی خود را بخرند.
🔹وی افزود: بر اساس این مصوبه کسانی که از پیش از زمان مشمولیت‌شان در خارج از کشور بوده و چند سال است که از زمان مشمول بودنشان برای خدمت سربازی می‌گذرد و در خارج به سر می‌برند به منظور اینکه برای تردد به کشور با مشکلی مواجه نشوند می‌توانند مبلغ دقیق خرید سربازی برای سال ۱۴۰۱ خدمت سربازی خود را با قیمت ۱۵ هزار یورو بخرند.
🔹عضو کمیسیون تلفیق بودجه اظهار داشت: بر اساس این مصوبه درآمد حاصل از خرید سربازی توسط این افراد برای حمایت از سربازان در مناطق مرزی و محروم صرف خواهد شد.

به گفته سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۱۴۰۱ در خصوص خرید خدمت ۱۴۰۱  سربازی برای مشمولان غایب خارج از کشور چه بود، اظهار کرد: این پیشنهاد یکی از همکاران بود اگرچه هیچ برنامه‌ای از سوی دولت در این باره ارائه نشده بود، اما چون هنوز نظر نیروهای مسلح گرفته نشده این موضوع نهایی نیست و ممکن است یک رای‌گیری مجدد در این باره انجام شود. اگرچه در رای‌گیری اولیه اکثریت اعضاء به آن رای دادند. تاکید می‌کنم این موضوع هنوز نهایی نشده باید نظر نیروهای مسلح گرفته شود در صحن بررسی شود و به تایید شورای نگهبان هم برسد.

زارع در پایان اضافه کرد: موضوع خرید خدمت سربازی ۱۴۰۱  مشمولان خارج از کشور بیش از دو سوم در کمیسیون رای آورد؛ البته این موضوع نهایی نیست، این کار باید با رعایت اصل ۱۱۰ قانون اساسی درخصوص اختیارات رهبری معظم انقلاب و رعایت پیشنهاد نیروهای کل مسلح انجام شود و شاید یک رای گیری مجدد دراین خصوص شاهد باشیم.

تاکنون اطلاعیه ای مبنی بر خرید سربازی خارج از کشور 1403 منتشر نشده است. به محض مشخص شدن جزئیات طرح خرید سربازی برای مشمولان خارج از کشور این مقاله به روز رسانی و اطلاعات لازم در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.


روش های معافیت از خدمت سربازی و دریافت کارت پایان خدمت چیست؟

چگونه برای معافیت پزشکی اقدام کنیم؟

آیا می توانیم با انجام دادن طرح برای شرکت های دانش بنیان کسر از خدمت بگیریم؟

روش های کسر خدمت سربازی چیست؟

سن سربازی چقدر است ؟

خدمت چند ماه است

شرایط خرید خدمت فرزندان ایثارگران در بودجه چگونه است ؟

من متاهل هستم و 2 فرزند دارم. مدت غیبت من 10 سال است. مبلغ کل جریمه برای من چقدر می شود؟

آیا می توان مبلغ جریمه را قسطی پرداخت کنیم؟

برادر من متولد 70 است و سال 91 از سربازی فرار کرد، می تواند سربازی خود را بخرد؟

من متولد 72 هستم و یک فرزند دارم. وضعیت مالی من اصلا خوب نیست.

آیا من می توام سربازی خود را به صورت قسطی بخرم؟

من متولد 58 هستم و بعد از دوره آموزشی دیگر سربازی نرفتم و غیبت کردم، آیا می توانم خدمت سربازی را بخرم؟

برای خرید سربازی باید به کجا مراجعه کنیم؟ چه مدارکی لازم است؟

کسر خدمت فرزندان ایثارگران خدمت چند ماه است؟

کسری خدمت بسیج چقدر است؟

شرایط خرید سربازی چیست؟

ثبت نام امریه آموزش و پرورش چگونه است؟

شرایط خرید سربازی برای مدرک دیپلم چیست؟

میزان مبلغ خرید سربازی برای مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد چقدر است؟

پزشکان متخصص برای خرید سربازی چه مقدار باید بپردازند؟

مدت زمان پرداخت مبلغ برای خرید سربازی چقدر است؟

من تا ترم سوم کارشناسی را گذرانده ام و بعد انصراف دادم، از چه تاریخی باید فراغت از تحصیل خود را حساب کنم؟

مدرک من کارشناسی محسوب می شود یا دیپلم؟

با هدف پاسخگویی به تمامی این سوالات، دپارتمان نظام وظیفه مشاورگروپ را راه اندازی کردیم تا قدمی در مسیر کمک به شما هم میهنان عزیز برداشته باشیم. اگر یکی از سوالات موجود در لیست بالا ذهن شما را هم به خود مشغول کرده است کافیست با مشاوران متخصص امور نظام وظیفه مجموعه ما تماس گرفته و در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت نمایید.

چون برای پیدا کردن جواب سوالات خود در زمینه خرید سربازی باید ساعت ها جستجو کرده تا پاسخ مناسب و جامع خود را دریافت کنید. ولی… ما قابلیت مشاوره تلفنی مشاور گروپ را فعال کرده ایم تا تمام سوالات شما از طریق مشاوران مجرب و کاربلد پاسخ داده شوند. بنابراین اگر سوالی دارید که پاسخ آن را در مقاله نیافتید کافیست با ما تماس بگیرید. در اینصورت پاسخ تمام سوالات خود را به صورت یکجا به دست می آورید، این یعنی صرفه جویی در زمان و هزینه  + کسب نتیجه سریعتر!

همه روزه حتی روزهای تعطیل رسمی هم از ساعت 8 صبح تا 12 شب آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستیم. کافیست تلفن ثابت را برداشته و شماره 9099071613 را شماره گیری نمایید. اگر به هر دلیلی امکان دسترسی به تلفن ثابت برای شما فراهم نبود نگران نباشید، از منوی سمت چپ سایت مشاور گروپ روی خرید بسته های تماس بزنید. با تکمیل فرم مشاوره و ثبت اطلاعات خود، در اولین فرصت و کمتر از یک ساعت ما با شما تماس خواهیم گرفت.

پاسخگویی همه روزه از 8 صبح تا 12 شب

تماس از تلفن ثابت

مشاور گروپ

9099071613

سوالات متداول خرید سربازی 1403

✔️آیا همچنان شرایط خرید سربازی 1403 وجود دارد؟

✔️برای مشاهده آخرین اخبار و اطلاعیه ها درباره خرید سربازی ۱۴۰۳ از همین مقاله اقدام کنید.

✔️نحوه خرید سربازی چگونه انجام می گیرد؟

✔️متقاضیان می توانستند با مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس + 10) جهت خرید خدمت سربازی اقدام نمایند که اطلاعات مربوط به آن، از جمله هزینه خرید سربازی به طور کامل در این مقاله ذکر شده است.

✔️خرید سربازی ۱۴۰۲ قسطی امکان پذیر است؟

✔️مهم ترین نکات در رابطه با مبلغ خرید سربازی و نحوه پرداخت آن در این مقاله ارائه شده است.


 
3.9/5 - (41 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه خرید سربازی ۱۴۰۳

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. سید مرتضی

  سلام، کسایی که الان دنبال طرح خرید خدمت هستن مثل من افرادی هستن که مشکلاتشون به قدری زیاد بوده که طرح خرید خدمت قبلی ۹۵ تا سال ۹۷ جا موندن خواهشمندیم طرح خرید سربازی رو اجرا کنید برای کسانی که ۸ سال به بالا غیبت دارن من ۱۴ ساله غیبت دارم متولد ۱۳۷۰ هستم تشکر

  پاسخ
 2. حسینی

  سلام، من متولد ۷۰ هستم ۳۲ سالمه مادر رو سال ۹۶ از دست دادم از شرایط خرید خدمت جا موندم بدش پدر را بر اثر کرونا ، قبلا نمیتونستم برم الان هم نمیتونم از کارام دارم می افتم خونه زندگیم هم کسی نیست باشه برم خدمت معافی میخوره بهم یا خریدش نقدی وقسطی چقدره خرید سربازی رو قدیمی تر ها ۸ سال به بالا غیبت داشتن اجرا کنین تشکر،

  پاسخ
 3. سید

  سلام، من متولد ۷۰ هستم ۳۲ سالمه مادر رو سال ۹۶ از دست دادم از شرایط خرید خدمت جا موندم بدش پدر را بر اثر کرونا ، قبلا نمیتونستم برم الان هم نمیتونم از کارام دارم می افتم خونه زندگیم هم کسی نیست برم خدمت شرایطم خیلی سخته، معافی میخوره بهم از پدر ومادر یا خریدش نقدی وقسطی چقدره خواهش خرید سربازی رو برا قدیمی ۸ سال به بالا آزاد کنین

  پاسخ
 4. Abolfazl

  سلام خسته نباشید من متولد۱۳۸۱/۱۱/۱۹ هستم مدرک دیپلم داردم می خوام برم دانشگاه نمی‌تونم من می توانم غیبت سربازیمو بخرم

  پاسخ
 5. ناشناس

  اخه لامصبا من ۴۳ سالمه و الان برای گرفتن پروانه نظام مهندسیم که براش زجر کشیدم و قبول شدم میگن تمدید نمیکنیم تا خدمت نری.من الان با یه بچه و سن ۴۳ سالگی برم و ….

  پاسخ
 6. Amir

  زندگیت رو بیخیال برو شهید شو ؛ برای کوچه پس کوچه های این شهر اسم نیاز داریم !

  پاسخ
 7. مژده

  واقعا چه دلیلی داره که خرید خدمت سربازی بخصوص برای افرادی که غیبت دارند تصویب نمیشه؟ اخه خودتون قضاوت کنید کسی که دیگه الان سنش از بیست و شش و هفت هم گذشته دیگه انرژی زمان هجده نوزده سالگیش رو که نداره دیگه. که تازه برای همون جوانهای هجده ،نوزده ساله هم دیگه واقعا بیست و چهار ماه خدمت ظلم ِ

  پاسخ
 8. مرتضی

  سلام. یک متن و ۷ سال دارید کپی میکنید…

  پاسخ
 9. محمد

  سلام وقت بخیر
  مثل اینکه شماره ای که دادین اشتباه هستش.با موبایل تماس میگیرم میگه اشتباهه و اینکه ۱۰ رقمه

  پاسخ
 10. توحیدمردی

  سلام من متولده ۷۲هستم ازخدمت فرارکرده لطفابرای
  دریافت پایان خدمتم کمکم کنید.

  پاسخ
 11. پویا

  ما خدمت نخواهیم رفت حتی اگر 6ماه‌بشه‌ لاقل برا ما ویزا بدن که از این خراب شده بریم

  پاسخ
 12. پرویز زارع

  سلام من خانم پاهاش مشکل داره من سربازم میشه از خدمتم بخاطر مشکل خانمم معاف بشم

  پاسخ
 13. احسان

  جون مادرتون اگه به خدا اعتقاد دارید این خدمت سربازی برای فروش بزارید درسمون رو ادامه بدیم جان جدتون خواهش میکنم

  پاسخ
 14. غلام

  طرح مالیات بر امنیت مشکل گشای همه غایبین و فراریان است. طرح جامعی است که تصویبش همه مشمواین غایب بالای ۲۸ سال را نجات می دهد و بسبار متصفانه و عادلانه است. لطفا با ستاد کل تعامل فرموده و نظر موافقشان را جلب نمایید. اجرتان با ۱۴ معصوم.

  پاسخ
 15. جواد

  من هیچ وقت به بنده التماس نمیکنم هرچی خدا مقدر کنه

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1403
نصب اپ دانش آموزی