خرید سربازی

 قیمت خرید سربازی در سال 1401 + شرایط و نحوه خرید سربازی سال 1401

جهت مشاوره در زمینه خرید سربازی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

چگونگی و نحوه خرید سربازی در سال 1401 + شرایط و قیمت خرید سربازی سال ۱۴۰۱ ، در سال گذشته تبصره ای برای مشمولان غائب در نظر گرفته شد که مشمولان غائب می توانستند نسبت به پرداخت جریمه نقدی اقدام کرده و کارت معافیت دریافت کنند.

مبلغ دقیق خرید سربازی برای سال ۱۴۰۱ اعلام شد.

خرید خدمت سربازی

آخرین خبر خرید سربازی سال ۱۴۰۱  ۱۴۰۰/۱۱/۰۹

🔹موافقت کمیسیون تلفیق با خرید سربازی سال ۱۴۰۱

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۱:

🔻در جلسه روز شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰، کمیسیون تلفیق با خرید سربازی سال ۱۴۰۱ برای سربازان غایب موافقت کردند.

🔻دارندگان مدرک تحصیلی کاردانی و کمتر از آن با پرداخت ۲۵۰ میلیون تومان، دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد با پرداخت مبلغ ۴۰۰ میلیون تومان و دارندگان مدرک پزشکی عمومی و دکترای تخصصی و بالاتر از آن در تمامی رشته ها با پرداخت مبلغ ۶۰۰ میلیون تومان به حساب خزانه کل کشور قادر به خرید سربازی خود خواهند بود.

🔻زارع سخنگوی کمیسیون تلفیق:
با رعایت اصل ۱۱۰ قانون اساسی و در راستای توجه به امر مقدس استحکام خانواده و فرزندآوری و تعیین تکلیف مشمولین غایب بیش از ۵ سال با اولویت افراد متأهل و بالاتر از ۳۵ سال سن که ضریب انجام وظایف مقدس سربازی تحت تاثیر تحلیل قوای جسمانی برای آنها امکانپذیر نیست، خرید سربازی امکانپذیر خواهد بود، بر این اساس افراد با پرداخت مبالغ مشخص شده، کارت معافیت از خدمت در زمان صلح را دریافت می‌کنند

🔻همچنین مشمولان متاهل به ازای هر فرزند از ۲۰ درصد تخفیف تا سقف حداکثر ۶۰ درصد برخوردار خواهند بود و افراد متاهل تحت پوشش کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی از تخفیف ۵۰ درصدی برخوردار شدند.

 

خبر 2 بهمن 1400

به گفته سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۱۴۰۱ در خصوص موضوع خرید خدمت سربازی برای مشمولان داخل کشور در کمیسیون تلفیق پیشنهادی ارائه شد که به دلیل بالا بودن مبالغ رای نیاورد برای مثال در این پیشنهاد برای دیپلم ۲۰۰ میلیون تومان، برای کارشناسی ۲۵۰ میلیون تومان، برای کارشناسی ارشد ۳۰۰ میلیون تومان، برای دکترای عمومی ۴۰۰ میلیون تومان و برای دکترای تخصصی ۵۰۰ میلیون تومان در نظر بود.

خبر 30 دی 1400

 

خرید سربازی سال 1401

خبر 25 دی 99

با توجه به لغو قانون خرید سربازی در سال ۱۳۹۹، هیچ گونه خبری مبنی بر فروش خدمت سربازی منتشر نشده و صرفاً برای آن دسته از مشمولانی که در سال ۹۷ اقدام به خرید سربازی کرده و در سال ۹۸ یک قسط از مبلغ خرید خود را پرداخته‌اند فرصتی ایجاد شده است که تا پایان سال ۱۳۹۹ اقدام به پرداخت جریمه خود کرده و کارت پایان خدمت را دریافت نمایند.

بدیهی است که تمام افرادی که در این طرح ثبت نام کرده ولی نسبت به پرداخت اقساط اقدامی نکرده‌اند مشمول خدمت نظام وظیفه بوده و می‌بایست در اسرع وقت نسبت به تعیین تکلیف وضعیت خود اقدام نمایند.


خبر 4 آبان 99 :

قیمت خرید سربازی در سال 1401

قیمت خرید سربازی در سال 1401 + شرایط و نحوه خرید سربازی سال ۱۴۰۱ : به گزارش مشاورگروپ به نقل از خبرگزاری برنا؛ ابوالفضل ابوترابی، نماینده مردم نجف آباد در مجلس از طرح جدید مجلس خبر داد که مطابق آن هر مشمولی که بیش از ۲۸ سال سن دارد، تا سن ۵۰ سالگی، ۵۰ درصد بیش از مشمولان سربازی رفته مالیات بپردازد اما دوره خدمت وظیفه عمومی را سپری نکند و از خدمات اجتماعی که به کارت پایان خدمت ربط دارد ‌بهره‌مند شود.

شرایط  خرید سربازی در سال ۱۴۰۱

قیمت خرید سربازی در سال 1401 ؛ مطابق طرح پیشنهادی مجلس، هر مشمولی که بیش از ۲۸ سال سن دارد، تا سن ۵۰ سالگی، ۵۰ درصد بیش از مشمولان سربازی رفته مالیات باید بپردازد.

ابوالفضل ابوترابی، نماینده مردم نجف آباد در مجلس از طرح جدید مجلس خبر داد که مطابق آن هر مشمولی که بیش از ۲۸ سال سن دارد، تا سن ۵۰ سالگی، ۵۰ درصد بیش از مشمولان سربازی رفته مالیات بپردازد اما دوره خدمت وظیفه عمومی را سپری نکند و از خدمات اجتماعی که به کارت پایان خدمت ربط دارد ‌بهره‌مند شود.

واکنش رئیس اداره سربازی ستاد کل نیروهای مسلح به طرح مجلس برای خرید خدمت

توضیحات رئیس اداره سرباز ستادکل نیروهای مسلح درباره طرح دریافت مالیات از مشمولان غایب

خرید سربازی سال ۱۴۰۱ " رئیس اداره سرباز ستادکل نیروهای مسلح گفت: مطلبی در مورد دریافت مالیات از مشمولان غایب بعد از ۲۸ سالگی مطرح شده است که نه تنها این مطلب صحت ندارد بلکه اصلا اولویت ستادکل هم نیست.

شب گذشته ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی در برنامه تلویزیونی تهران ۲۰ اذعان کرد که طرحی تحت عنوان اخذ مالیات از مشمولان غایب قرار است اجرایی شود.

وی در تشریح این طرح گفت: قرار است افرادی که از ۲۸ سال به بعد به سربازی نرفته‌اند برای انجام هر گونه فعالیتی که نیاز به کارت پایان خدمت داشته باشد به دلیل اینکه کارت پایان خدمت ندارند مبلغی تحت عنوان مالیات تحت امنیت پرداخت کنند.قیمت خرید سربازی در سال 1401 + شرایط و نحوه خرید سربازی سال ۱۴۰۱ /

ابوترابی تأکید کرد: ما به ستاد کل نیروهای مسلح اعلام کرده‌ایم که مشمولان غایب از ۲۸ سالگی تا ۵۰ سالگی به بعد مالیات پرداخت کنند. اینکه ۵۰ سالگی را می‌گوئیم به این دلیل است که برای فرد ۵۰ ساله در قانون سربازی در نظر گرفته نشده است.

قیمت خرید سربازی در سال 1401 + شرایط و نحوه خرید سربازی سال 1401 :  وی ادامه داد: این مالیات به این صورت است که ۵۰ درصد مبلغی که دیگران برای دریافت خدمات مانند اخذ گواهینامه و مسائل اینچنینی پرداخت می‌کنند را باید بیشتر پرداخت کنند. یعنی اگر اخذ گواهینامه ۱۰۰ هزار تومان قیمت دارد این فرد باید ۱۵۰ هزار تومان پرداخت کند.

نماینده مردم نجف آباد گفت: این موضوع برای سند زدن، سفر خارجه، خرید و فروش و هر رفتار دیگری که نیاز به کارت پایان خدمت داشته باشد، قابل اجرا است. حتی ما برای شرایط کاندیداتوری در مجلس و دیگر انتخابات هم قرار است رقمی را برای این افراد در نظر بگیریم.

صرف نظر از درست و یا غلط بودن طرحی که وی از آن سخن می‌گوید باید دید آیا این طرح تصویب شده است که الان اعلام عمومی می‌شود و یا فقط به عنوان یک طرح و نظریه است، در همین راستا با امیر دریادار دوم غلامرضا رحیمی پور گفت‌وگو کردیم که در واکنش به سخنان این نماینده اظهار کرد: کمیسیون مجلس در حال بررسی طرح‌های مختلف است و این نماینده در این برنامه تلویزیونی فقط نظر خود را به صورت شخصی اعلام کردند. این طرحی که نماینده از آن سخن گفته است نه نظر کمیسیون مجلس است و نه ستاد کل نیروهای مسلح با آن موافق است.

قیمت خرید سربازی  سال 1401: رحیمی پور تصریح کرد: این طرح فقط یک پیشنهاد است. ستاد کل نیروهای مسلح وظیفه دارد تمامی طرح‌ها را بررسی کند و در نهایت آنچه به صلاح نظام باشد را اعلام و اعمال کند.

رئیس اداره سرباز سرمایه انسانی ستاد کل نیروهای مسلح خاطرنشان کرد: طرحی که آقای ابوترابی از آن صحبت کردند باید بررسی شود و کار کارشناسی در آن انجام شود. منکر موارد مثبت طرح نمی‌شوم اما تا زمانی که یک طرح کارشناسی نشده و به تصویب نرسیده، نباید اطلاع رسانی عمومی شود. چرا که امکان دارد تمام طرح به دلایل مختلفی رد شود و طرح دیگری جایگزین شود.

اولویت ستاد کل نیروهای مسلح افزایش حقوق سربازان است

خرید سربازی 1401؛ وی افزود: اما یک موضوعی را قاطعانه بگویم که ستاد کل نیروهای مسلح با هر گونه خرید خدمت سربازی قاطعانه مخالف است و هیچ برنامه و طرحی برای این موضوع ندارد.

امیر دریادار دوم با اشاره به اولویت فعلی ستاد کل نیروهای مسلح در رابطه با سربازان اظهار داشت: برای ما اولویت پرداخت حقوق سربازان است که باید از مبادی قانونی پیگیری شود و از مجلس شورای اسلامی انتظار داریم در این خصوص ما را یاری کنند.

رحیمی پور یادآور شد: مطابق قانون هر سرباز باید بین ۶۰ تا ۹۰ درصد حداقل حقوق کارکنان نیروهای مسلح را دریافت کند. در حالی که به دلایل مختلف از جمله کمبود بودجه، سربازان از مبلغ مصوبه کمتر حقوق دریافت می‌کنند و لذا اولویت ما همانطور که گفتم پرداخت کامل حقوق سربازان است نه چیز دیگری.

خرید کارت پایان خدمت

افزایش حقوق سربازان، بهینه کردن طول مدت سربازی، مهارت آموزی و… مواردی هستند که پرداختن به آنها می‌تواندطول خدمت سربازی را برای یک سرباز به بهترین شکل نسبت به شرایط فعلی تغییر دهد. باید ابتدا حساب کرد که در کشور چند مشمول غایب داریم که الان بخواهیم به صورت فوریتی طرحی را برای آنها در مجلس عنوان کرد و از پرداختن به مهم‌ترین موضوعی که برای یک سرباز یعنی حقوقش مطرح است غافل شد.

حال که ستاد کل نیروهای مسلح رسماً اعلام کرده است که با خرید خدمت و طرح‌های جایگزین آن مخالف است باید طرحی برای مشمولان غایب در نظر گرفته شود که استفاده از این طرح تنها برای مشمولان غایب قبلی باشد و اینگونه نباشد که فردی بگویند چند سال به سربازی نروم و مشمول غایب محسوب شوم و از این طرح استفاده کنم و در نهایت هم مثل ماجرای خرید خدمت با ۸ سال غیبت نتواند طول مدت خدمت سربازی را بخرد و مجبور باشد با ۸ سال غیبت به سربازی برود.قیمت خرید سربازی در سال 1401 + شرایط و نحوه خرید سربازی سال ۱۴۰۱ /

==========================

نحوه خرید سربازی در سال ۱۴۰۱

قیمت خرید سربازی در سال 1401 + شرایط و نحوه خرید سربازی سال ۱۴۰۱ :  در سال گذشته تبصره ای برای مشمولان غائب در نظر گرفته شده بود که بوسیله ی آن مشمولان غائب می توانستند نسبت به پرداخت جریمه نقدی اقدام کرده و کارت معافیت خود را دریافت کنند.
یکی از اهداف اجرای طرح جریمه ی مشمولان غایب، مشخص شدن تکلیف این افراد و نیز کاهش تعداد غیبت سربازان بود.

اما متاسفانه تصویب این طرح نه تنها سبب افزایش تعداد مشمولان غایب شده، بلکه هم برای خانواده ها و هم برای نیرو‌های مسلح مشکلاتی را به دنبال داشته است.

بنابراین نیرو های مسلح تصمیم به حذف طرح خرید خدمت در اواخر سال 98 گرفت اما با وجود مخالفت هایی که با حذف آن وجود داشت در طی این 4 سال در لایحه ی بودجه قرار می گرفت و مجلس نیز در نهایت آن را تصویب نمود.

 • شرایط خرید سربازی برای مدرک دیپلم چیست؟
 • میزان مبلغ خرید سربازی برای مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد چقدر است؟
 • پزشکان متخصص برای خرید سربازی چه مقدار باید بپردازند؟
 • مدت زمان پرداخت مبلغ برای خرید سربازی چقدر است؟
 • من تا ترم سوم کارشناسی را گذرانده ام و بعد انصراف دادم، از چه تاریخی باید فراغت از تحصیل خود را حساب کنم؟
 • مدرک من کارشناسی محسوب می شود یا دیپلم؟

البته لازم به ذکر است که علاوه بر این طرح، امکان گرفتن کسری خدمت از طریق پروژه های تحقیقاتی و نیز استفاده از سایر معافیت ها مثل معافیت کفالت و معافیت پزشکی نیز وجود دارد و این موارد نیز در جزو مصوبات مجلس و سازمان نظام وظیفه عمومی هستند.

هزینه خرید خدمت سربازی برای مشمولان غایب

مقدار جریمه برای خرید سربازی مشمولان غایب بر طبق مدرک تحصیلی آنان در قانون بودجه  سال گذشته به صورت زیر بود:

 • مشمولان زیر دیپلم: ۱۰ میلیون تومان
 • مشمولان دیپلم: ۱۵ میلیون تومان
 • مشمولان فوق دیپلم( کاردانی ): ۲۰ میلیون تومان
 • مشمولان لیسانس( کارشناسی ): ۲۵ میلیون تومان
 • مشمولان فوق لیسانس( کارشناسی ارشد ): ۳۰ میلیون تومان
 • مشمولان دکترای عمومی علوم پزشکی: ۳۵ میلیون تومان
 • مشمولان دکترای تخصصی غیر از علوم پزشکی: ۴۰ میلیون تومان
 • مشمولان پزشکان متخصص و بالاتر: تا ۵۰ میلیون تومان

خرید خدمت سربازی ویژه سال 1401

افراد متأهل شامل ۵ درصد تخفیف جریمه ی غیبت می شوند.( همسر دائم )
افرادی که فرزند دارند به ازای هر فرزند ۵ درصد تخفیف جریمه ی غیبت دارند.( فرزندان قانونی )
در ازای هر سال غیبت بیشتر از 8 سال، به میزان۱۰ درصد به مبلغ جریمه ی پایه ی فرد افزوده خواهد شد.( مدت زمان غیبت بیشتر از شش‌ماه، به صورت رند یک ‌سال محاسبه می‌شود. )

دقت کنید که چنانچه مشمول خدمت سربازی هستید اما هنوز 8 سال از زمان غیب شما نگذشته است به امید آن که در سال های آینده ۸ سال غیبت شما تمام شده و بتوانید از این طرح استفاده کنید نباشید چرا که این طرح فعلا قابل تمدید نیست.

جزئیات طرح خرید سربازی در سال ۱۴۰۱

ظاهرا نیرو های مسلح جمهوری اسلامی ایران اعلام کرده است که با تصویب طرح خرید سربازی 98 موافق نبوده و معتقد است این طرح معایب و آثار منفی زیادی دارد که باعث تشویق و ترغیب بیشتر افراد به غیبت از سربازی می‌شود.

در جلسه ی علنی مجلس که در تاریخ 04/12/1397 برگزار شد همزمان با تدوین لایحه ی بودجه ۱۳۹۸، یکی از موضوعات مورد بحث حذف تبصره ی مربوط به خرید سربازی سال 98 بود که در نهایت سازمان برنامه و بودجه و مسئولان نظام وظیفه ی کشور، عدم گنجاندن این طرح برای سال 98 را اعلام کردند. بدین شکل پرونده ی خرید سربازی سال 98 بسته شد.

با تصویب شدن این بند از لایحه ی بودجه، می توان گفت که عملا از سال 98 به بعد دیگر طرح خرید خدمت سربازی را نخواهیم داشت و مشمولان سال 97 که اقدام به اقساطی کردن جریمه ی خود کرده اند نیز بایستی تا پایان سال 1398 اقدام به تسویه ی اقساط خود کنند.


خرید سربازی مشمولان خارج از کشور ۱۴۰۱

خرید سربازی مشمولان خارج از کشور با ۱۵ هزار یورو!

🔹حجت‌الاسلام سید محمدرضا میرتاج‌الدینی نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی: در جلسه روز 4شنبه 1400/10/29 اعضای کمیسیون مصوب کردند تا مشمولان سربازی که به دلیل حضور در خارج از کشور محسوب می‌شوند بتوانند سربازی خود را بخرند.
🔹وی افزود: بر اساس این مصوبه کسانی که از پیش از زمان مشمولیت‌شان در خارج از کشور بوده و چند سال است که از زمان مشمول بودنشان برای خدمت سربازی می‌گذرد و در خارج به سر می‌برند به منظور اینکه برای تردد به کشور با مشکلی مواجه نشوند می‌توانند مبلغ دقیق خرید سربازی برای سال ۱۴۰۱ خدمت سربازی خود را با قیمت ۱۵ هزار یورو بخرند.
🔹عضو کمیسیون تلفیق بودجه اظهار داشت: بر اساس این مصوبه درآمد حاصل از خرید سربازی توسط این افراد برای حمایت از سربازان در مناطق مرزی و محروم صرف خواهد شد.

به گفته سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۱۴۰۱ در خصوص

خرید خدمت ۱۴۰۱  سربازی برای مشمولان غایب خارج از کشور چه بود، اظهار کرد: این پیشنهاد یکی از همکاران بود اگرچه هیچ برنامه‌ای از سوی دولت در این باره ارائه نشده بود، اما چون هنوز نظر نیروهای مسلح گرفته نشده این موضوع نهایی نیست و ممکن است یک رای‌گیری مجدد در این باره انجام شود. اگرچه در رای‌گیری اولیه اکثریت اعضاء به آن رای دادند. تاکید می‌کنم این موضوع هنوز نهایی نشده باید نظر نیروهای مسلح گرفته شود در صحن بررسی شود و به تایید شورای نگهبان هم برسد.

زارع در پایان اضافه کرد: موضوع خرید خدمت سربازی ۱۴۰۱  مشمولان خارج از کشور بیش از دو سوم در کمیسیون رای آورد؛ البته این موضوع نهایی نیست، این کار باید با رعایت اصل ۱۱۰ قانون اساسی درخصوص اختیارات رهبری معظم انقلاب و رعایت پیشنهاد نیروهای کل مسلح انجام شود و شاید یک رای گیری مجدد دراین خصوص شاهد باشیم.

خبر 13 آذر 1400

‼️ خرید معافیت سربازی در اتاق فکر مجلس مردود شد!

مرکز پژوهش‌های مجلس:
◀️ تصویب و اجرای طرح ساماندهی و تعيين‌تكليف مشمولان غايب خدمت وظيفه عمومی، هم تبعیض نارواست،‌ هم مغایر اصل ۱۱۰ قانون اساسی و سیاست‌های کلی نظام قانونگذاری است و هم آنکه اثرگذاری لازم را ندارد.

◀️ وضع جریمه‌ها به نفع اقشار متمول است و اقشار ضعیف توان پرداخت ندارند.🔔 طرح ساماندهی و تعيين‌تكليف مشمولان غايب خدمت وظيفه عمومی به مشمولان‌ غایب بیش از ۸ سال اجازه می‌داد با پرداخت جریمه مشخص، معافیت از خدمت بگیرند.

خرید خدمت سربازی 99 - 1400به این ترتیب، دیگر شرایط خرید سربازی در سال 1401 منتفی است و باید منتظر تغییرات قوانین در سالهای آینده باشیم. شما عزیزان میتوانید برای استعلام جدیدترین قوانین و تغییرات مرتبط با خرید خدمت سربازی، با مشاوران ما در مرکز مشاورگروپ تماس بگیرید.

قیمت خرید سربازی در سال 1401 + شرایط و نحوه خرید سربازی سال 1401 با توجه به مدرک تحصیلی فرد متفاوت است. لازم به ذکر است که امسال آخرین سالی است که میتوان خدمت سربازی را در شرایط خاصی خرید، پس اگر شرایط خرید سربازی را دارید، نهایتا تا آخر اسفندماه وقت دارید تا برای این کار اقدام کنید.

به نقل از سازمان نظام وظیفه:

با توجه به بند “ب” تبصره 11 قانون بودجه، به دولت اجازه داده می شود تمامی مشمولان خدمت مقدس سربازی را که بیشتر از 8 سال غیبت دارند، با پرداخت جریمه نقدی معاف کند و کارت معافیت صادر نماید.

لازم به ذکر است قیمت خرید سربازی با توجه به مدرک تحصیلی و شرایط فرد متفاوت بود.

روش های معافیت از خدمت سربازی و دریافت کارت پایان خدمت چیست؟
چگونه برای معافیت پزشکی اقدام کنیم؟
آیا می توانیم با انجام دادن طرح برای شرکت های دانش بنیان کسر از خدمت بگیریم؟
روش های کسر خدمت سربازی چیست؟
سن سربازی چقدر است ؟
شرایط خرید خدمت فرزندان ایثارگران در بودجه چگونه است ؟

غیبت بیش از شش ماه یک سال محسوب می شود.

مشمولان متاهل باید بدانند که 5% از مجموع مبلغ جریمه برای این افراد کسر می شود و به ازای هر فرزند نیز 5% دیگر از مجموع مبلغ جریمه کسر خواهد.

اگر در این باره نیاز به اطلاعات بیشتری دارید و نمی دانید برای خرید سربازی به کجا مراجعه کنید و یا چه مدارکی همراه خود ببرید، با مشاوران ما در دپارتمان مشاوره “مشاورگروپ” تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند و پاسخگوی سؤالات شما باشند.

من متاهل هستم و 2 فرزند دارم. مدت غیبت من 10 سال است. مبلغ کل جریمه برای من چقدر می شود؟
آیا می توان مبلغ جریمه را قسطی پرداخت کنیم؟
برادر من متولد 70 است و سال 91 از سربازی فرار کرد، می تواند سربازی خود را بخرد؟
من متولد 72 هستم و یک فرزند دارم. وضعیت مالی من اصلا خوب نیست.
آیا من می توام سربازی خود را به صورت قسطی بخرم؟
من متولد 58 هستم و بعد از دوره آموزشی دیگر سربازی نرفتم و غیبت کردم، آیا می توانم خدمت سربازی را بخرم؟
برای خرید سربازی باید به کجا مراجعه کنیم؟ چه مدارکی لازم است؟

برای آگاهی از:

کسر خدمت فرزندان ایثارگران

کسری خدمت بسیج

شرایط خرید سربازی

امریه آموزش و پرورش

شما می توانید با مشاوران و متخصصان ما در دپارتمان نظام وظیفه “مشاورگروپ” تماس بگیرید، تا به روز ترین اطلاعات را در اختیار شما قرار دهند و پاسخگوی سؤالات شما باشند.
منتظر شنیدین صدای شما هستیم.

✔️آیا همچنان امکان خرید خدمت سربازی مشمولان برای سال 1401 وجود دارد؟

✔️برای مشاهده اخرین اخبار و اطلاعیه ها میبایست از سایت نظام وظیفه و یا از همین مقاله اقدام کنید

✔️خرید خدمت سربازی چگونه انجام می گیرد؟

✔️متقاضیان می توانستند با مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس + 10) جهت خرید خدمت سربازی اقدام نمایند که مراحل آن به طور کامل در این مقاله ذکر شده است.

✔️شرایط جدید مجلس برای خرید سربازی و یا طرح جایگزین آن چیست؟

✔️هر مشمولی که بیش از ۲۸ سال سن دارد، تا سن ۵۰ سالگی، ۵۰ درصد بیش از مشمولان سربازی رفته مالیات باید بپردازد. لازم به ذکر است این طرح هنوز در مجلس تصویب نشده است.


 
4.1/5 - (28 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه خرید سربازی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. اذر

  سلام مادر من بالای ۸۰ سال سن داره ایا پسر من بعنوان تنها نوه ایشان میتونه کفالت بگیره البته برادر من سالهاس که در ایران نیست و مادرم تنها زندگی میکند سپاس

  پاسخ
 2. امیر

  اقایون خبر خوش قانون طرح جایگزینی خدمت تصویب شد و تا دوماه دیگ اجرایی میشود برای متولدین قبل ۷۵

  پاسخ
 3. سیدعلیرضا باقری

  سلام . متولد ۱۳۸۰ هستم .برای خرید سربازی باید چکارکنم ؟

  پاسخ
 4. حامد

  سلام
  من بخاطر مشکلاتی که داشتم هشت سال پیش از خدمت فرار کردم الان هم ۲۹ سالمه هیچ کاری نمیتونم بکنم واقعا سر در گم هستم بفروشید تا بریم سرکار نجات پیدا کنیم

  پاسخ
 5. جواد

  بسپارید به خدا اینا فقط یه وسیله هستن

  پاسخ
 6. میثم

  سلام از قدیم گفتن عقل در بدن نباشد جان در عذاب است آخه اون کسی که این طرح رو گذاشت باید تغیین سن و مدت خدمت رو هم تعیین میکرد مثلا رده سنی ۶۰ تا ۶۶ واجد شرایط این طرح هستند دیگه کسی نمیتونست غیبت کنه کسی که ۲۰ تا ۳۰ سال از خدمت سربازی غیبت داره پس بدرد خدمت نمیخوره و باید هزینه نرفتن و فراهم کردن خدمت برای افراد دیگه رو پرداخت کنه بعدشم خدمت رفتن کسی که ۳۶ سال تا ۴۰ سال به نظر من جایز نیست باید این طرح بر اساس رده سنی باشه تا کسای دیگه به فکر غیبت نباشن

  پاسخ
 7. احمد

  من که موفق شدم بخرمش الان سر کار دولتیم انگار یه کوه بزرگ از سرم‌ورداشته شد این ارامش برای همه شما آرزو میکنم

  پاسخ
 8. محمد

  کسی که هفت هشت ساله نرفته تا پنجاه سال دیگه هم نمیره، اگه بفروشن حداقل یه پولی نصیبشون میشه خزانه خالی مملکت رو پر کنن، در غیر اینصورت این افراد میرن دنبال کار آزاد و ازدواج میکنن دیگه اگه بفروشن هم نیازی به خرید نمیبینن.

  پاسخ
 9. مهدی

  سلام خسته نباشید الان من در حین خدمت سربازی ام در سال بعد امکان خرید سربازی وجود دارد میانگین مبلغ خریدش چقدره ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
 10. تایماز

  عاقا داییم ۱۸ سال است ک سربازی فراریست ایا خرید سربازی شماملش میشه یانه

  پاسخ
 11. ناهید

  سلام و احترام
  جوانی که ایرانی هست و هیچگونه خدمتی از ایران دریافت نکرده چون از کودکی در خارج زندگی کرده به خاطر همراهی با پدرو مادر
  و تحصیل درخارج کرده
  چرا باید در ایران مشمول خدمت نظام وظیفه بشود ؟
  چرا باید برای صله رحم و یا شرکت در مراسم عزا داری یا عروسی یا انتخاب همسر ، یا دیدن مملکت ابا و اجدادی ، پس انداز چند سال خود را برای خرید سربازی بدهد؟
  اگر نتواند این پول را بدهد یعنی ثروت پدری نداشته باشد چطور میتواند در کشوری که زبانش را کم میداند نوشتن و خواندن بلد نیست اداب را خوب نمیداند چطور در انجا به سربازی برود ؟
  اگر بخواهد با همه این شرایط خدمت نظام وظیفه را انجام بدهد از کار در کشور محل اقامت اخراج خواهد شد
  ارزش 15 هزار یورو میدانید چقدر است ؟؟؟؟؟
  یک استاد که شروع به کار میکند 2 هزار بورو حقوق اولیه اش هست
  که در اخر سال حدود سه هزار یوروی انرا باید مالیات بر درامد بدهد و
  هزار یورو در ماه هم حداقل برای اجاره یک اپارتمانی که در ایران به ان میگوییم خانه موش یعنی 30 تا 40 مترمربع با
  بنزین لیتری2 یورو و نان کیلیویی 4 یورو ،حقوق را با مخارج بسنجید خیلی هنر کند 15 هزار یور جمع کند بتواند پیش قصد یک سویت 20 متری بدهد که بانک بهش قرض بدهد که 20 سال وام برگرداند
  چرا درخواست شما فقط برای پولدار ها و دزدها خوب است ؟
  چرا کسی که در خارج بزرگ شده و کار میکند را اجازه نمیدهید ایران بیاید ؟
  اصلا مگر عملی هست کارو زندگیشو رها کند بیاید برود سربازی که بعد چون نیامده جریمه بدهد

  شماها که قوانین و خرج کشورهای مختلف را نمیدانید همینطور خواب نبینید
  تحقیق کنید و رای به حق بدهید
  به نظر من باید کسانی که در ایران بزرگ نشده اند حق رفت و امد داشته باشند و معافیت داشته باشند وگرنه این کار شما باعث قظع رابطه کامل جوانان ایرانی سالم و خوب و تحصیلکرده هایی که نخبه هم هستند ولی دزد نیستند که پول باد اورده داشته باشند که راحت 15 هزار یورو از جیب در بیاورند

  پاسخ
 12. افسانه

  سلام

  تا عجب 50 میلیون قیمت گذاری کردند؟
  از کجا این قیمت گزاری حساب کردند
  از اینکه خرجشان کردند؟؟؟؟؟؟
  کسی که هرگز ایران بزرگ نشده و روی پای خودش درس خونده باید به شما برای چی وام بده که صله رحم بکنه
  از اینها باج گرفته بشه که به یک عده تن پرور که هنوز 50 سال ندارند باز نشست شدند و کار دوم گرفتند
  چرا از اینها که خارجند پول گرفته شود برای جوون های ایران زندگی میکنند جهاز بخرین
  پول زور حرامه
  کی خدا گفته کسی که در یک کشور دیگر زندگی میکنه کارو زندگیشو ول کنه بیاد بره سربازی
  کدوم کشوری این اسیب را به جونهای مقیم خارجش که هیچ تحصیل در کشور تولد نکردند یا در کشور اب و اجدادی به دنیا نیامدند سربازی را اجباری کرده
  همه را در یک صف قرار دادن که عدالت نیست
  حداقل بگین
  – کسانی که تحصیل در ایران نکردند معاف موقت تا زمان مقیم شدن در ایران و کار کردن در ایران
  -کسانی که از سه سالگیایان نبودند معاف موقت تا زمان مقیم شدن در ایران و کار کردن در ایران

  کسانی که متولد ایران نیستند و در ایران زندگی نکردند معاف موقت تا زمان مقیم شدن در ایران و کار کردن در ایران
  شما به جوون هایی که خارج از ایران هستند چه کمکی کردین که خحالامیخواهین ازشون این همه پول بگیرین
  مردم ایران هرکی میرسه میخواد از کسانی که خارج هستند بچاپه
  بابا بخدا خارج هم مثل همه جا یک عده پولدارند شما ایرانی هایی را میبینید که خروارها پول بردند اونها که مساله ندارند
  یا پدر مادر پناهنده شدند کمک داخل و هارج را گرفتند حالا برنده هم هستند کلی هم برای رژیم ایران بدگویی کردند خب حالا نونشون توی روغنه
  چرا نخیبه های کشور را زده میکنید که نیان کشور اب و اجدادی را ببینند و ارتباط برقرار کنند و خداشناسی بفهمند
  مردم از 16 سالگی پسرشون را ایران نمی اورند
  ببینید الان چند تا40 ساله پیدا میکنید که ایران را ندیدند بخاطر این قانون مسخره که یک عده با توهمات الکی انرا گذاشتند به نفع دزدها و یا پئلدارها یا اقازاده های قبل یا بعد از انقلاب

  پاسخ
 13. امیدوار

  من سال ۹۷ هفتاد درصد از مبلغ خرید خدمت رو واریز کرده بودم تا این که به مشکل خوردم و یک ماه پیش ینی اسفند ۱۴۰۰ الباقی مبلغ رو از طریق ساتنا واریز کردم به حساب با توجه به همون شناسه واریز و اینهایی که داده بودن بهم سال ۹۷ و یه خبر درست درمون هم توی نت نیست اصلا تا چه موقع وقت داشتیم برای واریز؟؟؟ من اوایل سال ۱۴۰۰ بود که خبر خوندم که تا پایان ۱۴۰۰ تمدید کردن که اقساط جریمه مشمولان غایب رو تسویه کنم و با توجه به همون خبر اخر سال یعنی روزای پایانی اسفند ماه ۱۴۰۰ واریز کردم
  ایا اوکی هست و باید منتظر کارت معافیت باشم یا خیر؟

  پاسخ
 14. علی

  سربازی اجباری رو حذف کنید . چرا باید دوسال عمرمو تلف کنم تو کشوری که نزاشتن حتی یه سال جوونی کنیم . الان که زندگی میکنیم نمیتونیم به چرخ زندگی برسیم وای ب حال کسی که میره بعد دوسال میاد و باید از صفر شروع کنه . احتمالا دوسال بعد قیمتا ۱۰۰۰۰۰ برابر شده .
  ذره ای شادی نداشتیک تو این کشور که با این دوسالم تکمیل میشه غم درونی آدم

  پاسخ
 15. سید

  من خودم کارمند نظام وظیفه هستم هر کسی میگه خرید خدمت گران شده سال ۹۷ قیمت ۱۰ میلیون بود خوب قربون شکلت سال ۹۷ حقوق کارگر ماهی ۲ تومن بود یک سال کار می کرد میشه ۲۰ میلیون . الان سال ۱۴۰۱ هست حقوق کارگر ۷۵۰۰هست اگه تو یک سال کار کنی با عیدی پاداش حقوقت میشه ۱۰۰ میلیون که ۲ سال کار کنی راحت این پول رو میدی اگه هم ن نمی خوای بخری پس بلند شو بیا خدمت . اگه نمی خوای پس ۲سال کار کن پولشو بده. کسی اجبار نکرده بیا بخر . این یک چیزی هست که تمام مردم گره خاکی ایران انجام داون یا باید بیای سربازی یا پولشو بدی . قانونه

  پاسخ
 16. علی

  نه سربازی میریم نه پولشو میدیم ، همینجوریش راحتیم خزانتونو پر نمیکنیم

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.