www.gishe3.com - خرید بلیت بازی پرسپولیس و استقلال

www.gishe3.com - خرید بلیت بازی پرسپولیس و استقلال

جهت مشاوره در زمینه www.gishe3.com - خرید بلیت بازی پرسپولیس و استقلال

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

www.gishe3.com گیشه سه وب سایتی برای خرید اینترنتی بلیت مسابقات ورزشی خصوصاً فوتبال است. در حال حاضر بلیت مسابقات تیم های پر هوادار تهرانی، پرسپولیس و استقلال، که در ورزشگاه آزادی برگزار می شوند، در معرض فروش قرار می گیرند و امید است تا بلیت فروشی سایر تیم های پرطرفدار کشور نیز از طریق این سامانه امکان پذیر شود.

 

www.gishe3.com

تمام ظرفیت فروش بلیت بازی پرسپولیس و استقلال از طریق پیش فروش اینترنتی و سامانه الکترونیک www.gishe3.com  صورت خواهد پذیرفت و برای این بازی به هیچ وجه در ورزشگاه یا هر مکان دیگری عرضه مستقیم بلیت بازی صورت نخواهد گرفت.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس و بنابر اعلام محمد حسن انصاری فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ، عرضه و فروش بلیت بازی برگشت پرسپولیس – استقلال تنها به صورت پیش فروش اینترنتی www.gishe3.com خواهد پذیرفت. تمام ظرفیتی که به فروش اختصاص پیدا کرده از طریق سامانه Gishe3.com عرضه شده و بخش مربوط به خرید بلیت از ظهر دوشنبه شروع به فروش بلیط کرده است.

تاکید می‌شود، با توجه به تصمیم‌های اتخاذ شده برای این بازی، تمام ظرفیت فروش بلیت به شکل اینترنتی  و از طریق سامانه از طریق سامانه Gishe3.com بوده است و در ورزشگاه یا هر مکان دیگری بلیت مسابقه فروخته نخواهد شد.

به این ترتیب، امکان ورود به ورزشگاه در روز مسابقه فقط برای افرادی فراهم خواهد بود که از قبل بلیت این مسابقه را تهیه کرده باشند.

gishe3.com

خرید بلیت بازی پرسپولیس و استقلال

تمام هوادارانی که قصد دارند بازی پرسپولیس – استقلال را در ورزشگاه تماشا کنند، می بایست روز دوشنبه نسبت به خرید بلیت مسابقه از سایت Gishe3.com  اقدام می کردند. 

دیدارهای هفته بیست و سوم مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران طی روزهای پنجشنبه، جمعه، شنبه و یکشنبه، هشتم تا یازدهم فروردین ماه سال 1398 برگزار خواهد شد. و بازی پرسپولیس – استقلال روز شنبه 10 فروردین 1398 در ورزشگاه آزادی رأس ساعت 17 برگزار می شود.

بر این اساس، یادآور می‌شود که بلیت این مسابقه نه در ورزشگاه آزادی و نه در هیچ مکان دیگری ارائه نخواهد شد و تنها هوادارانی امکان ورود به ورزشگاه را خواهند داشت که نسبت به پیش خرید بلیت از سامانه مذکور اقدام کرده باشند.

همچنین با توجه به اینکه در جلسه با حضور نهادهای مختلف دست‌اندرکار با برگزاری مسابقه، بلیت فروشی در ورزشگاه انجام نخواهد شد، از هواداران عزیز تقاضا می‌شود در صورت عدم تهیه بلیت اینترنتی، در روز مسابقه راهی ورزشگاه نشوند.

www.gishe3.com - خرید بلیت بازی پرسپولیس و استقلال (2)

سؤالات متداول خرید بلیت بازی برگشت پرسپولیس و استقلال

 • چه زمانی بلیت فروشی آغاز می شود؟
 • هنگام خرید بلیت با این پیام مواجه می‌شوم: «در این لحظه به دلیل استقبال بسیار زیاد علاقه‌مندان تمام بلیت‌ها در فرآیند خرید توسط کاربران دیگری است که زودتر از شما اقدام به خرید کرده‌اند.» این پیام چه معنی‌ای دارد؟
 • آیا لازم است برای خرید بلیت ثبت‌نام کنم؟
 • فرآیند بلیت‌فروشی به چه شکل است؟
 • برای خرید بلیت چه مدارکی باید آماده کنم؟
 • من به اشتباه بلیت تهیه کردم و یا در روز مسابقه نمی‌توانم به ورزشگاه مراجعه کنم. آیا پس از خرید امکان استرداد و یا اصلاح بلیت وجود دارد؟
 • در یک مسابقه چند بلیت می‌‌توانم خریداری کنم؟
 • فرآیند ورود به ورزشگاه به چه شکل است؟
 • من به خاطر سن کم خود، هنوز کارت ملی ندارم. چگونه می‌توان بلیت تهیه کنم و وارد ورزشگاه شوم؟
 • آیا امکان دارد با کارت ملی شخص دیگری که بلیت را خریداری کرده وارد ورزشگاه شوم؟
 • من کودک خردسال دارم و قصد دارم او را به ورزشگاه بیاورم. از چه سنی به بالا باید برای خرید بلیت اقدام کنم؟
برای خرید بلیت بازی برگشت پرسپولیس و استقلال و نیز پاسخ سوالات بالا و همچنین مطرح کردن سوالات دیگر خود تنها کافی است با کارشناسان مجرب مجموعه از طریق شماره 9099071613 بدون اضافه کردن صفر و هرگونه پیش شماره ی دیگری تماس بگیرید
نکته مهم: در روز برگزاری بازی ورود به ورزشگاه تنها با کارت ملی امکان‌پذیر است و امکان بازار سیاه وجود ندارد چرا که بلیت‌ها به نام اشخاصی که خریداری کرده‌اند، صادر شده است. بنابراین فریب سایت‌ها و افرادی که مدعی هستند بلیت بازی را می‌فروشند را نخورید و در روز مسابقه نیز اسیر بازار سیاهی که افراد سودجو ایجاد می‌کنند، نشوید. 
4.3/5 - (20 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه www.gishe3.com - خرید بلیت بازی پرسپولیس و استقلال

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

نصب اپ دانش آموزی