tarh.behdasht.gov.ir | سامانه رشد پایان طرح وزارت بهداشت

tarh.behdasht.gov.ir | سامانه پایان طرح وزارت بهداشت

جهت مشاوره در زمینه tarh.behdasht.gov.ir | سامانه رشد پایان طرح وزارت بهداشت

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این مقاله به یکی از سوالات متداول کاربران پیرامون سامانه tarh.behdasht.gov.ir | سامانه رشد پایان طرح وزارت بهداشت خواهیم پرداخت. تمامی فارغ التحصیلان دانشگاه سراسری و آزاد مشمول طرح پزشکی و پیراپزشکی، به منظور ثبت نام و و اعلام نتایج طرح وزارت بهداشت، باید به سامانه رشد پایان طرح وزارت بهداشت (سامانه رشد) مراجعه نمایند. لازم به ذکر است، ثبت نام مشمولین طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت، به صورت غیر حضوری و از طریق سامانه مذکور انجام می شود. در ادامه مقاله  نحوه ثبت نام متقاضیان ارائه داده شده است. با ما همراه باشید.

tarh.behdasht.gov.ir | سامانه رشد پایان طرح وزارت بهداشت

آن دسته از داوطلبانی که دارای مدرک تحصیلی پزشکی یا پیراپزشکی وزارت بهداشت می باشند، پس از فارغ التحصیلی باید در مناطقی که توسط وزارت بهداشت مشخص می گردد، خدمت نمایند. بدین منظور، داوطلبان باید در سامانه رشد پایان طرح وزارت بهداشت یا سامانه رشد ثبت نام نمایند تا محل و طول مدت خدمت شان مشخصص شود. نتایج نیز از طریق همین سایت به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

tarh.behdasht.gov.ir

متقاضیان به منظور ثبت نام طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت، باید به سامانه رشد پایان طرح وزارت بهداشت (سامانه رشد) به نشانی اینترنتی tarh.behdasht.gov.ir مراجعه نموده و فرآیند ثبت نام خود را انجام دهند. داوطلبان توجه داشته باشند، زمان ثبت نام طرح نیروی انسانی برای مشمولین پزشک و دندانپزشک هر دو ماه یکبار و طبق برنامه زمانی مشخص انجام می پذیرد. در ضمن، زمان ثبت نام سایر رشته های دارای طرح اجباری 3 ماه پس از فارغ التحصیلی می باشد. در غیر اینصورت مشمول 3 تا 6 ماه اضافه خدمت در مناطق محروم بر اساس نظر دانشگاه خواهند شد.

سامانه رشد پایان طرح وزارت بهداشت

سامانه رشد یا سامانه رشد پایان طرح وزارت بهداشت، سامانه ثبت نام و  پیگیری مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان و پیام آوران بهداشت می باشد. متقاضیان به منظور ثبت نام و پیگیری نتیجه ثبت نام خود باید به سامانه رشد ( تامین و توزیع نیروی انسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ) به نشانی اینترنتی https://tarhreg.behdasht.gov.ir/ مراجعه نمایند.

tarh.behdasht.gov.ir | سامانه پایان طرح وزارت بهداشت

ورود به سامانه رشد پایان طرح وزارت بهداشت

متقاضیان در صورت دارا بودن شرایط عمومی لازم، می بایست به سامانه رشد پایان طرح وزارت بهداشت به نشانی tarh.behdasht.gov.ir مراجعه و اقدام به ثبت نام نمایند. متقاضي پس از تکمیل كلیه صفحات ثبت نام و بارگذاری مدارک مورد نیاز، باید كد رهگیری دریافت نماید. توصیه می شود كه متقاضیان قبل از ثبت نام شرایط اختصاصی دانشگاه هایی كه برای آن ثبت نام می كنند را مطالعه نمایند. این شرایط اختصاصی از بخش شرایط اختصاصی حوزه ها قابل مشاهده است.

**تمامی مدارک مورد نیاز در هنگام ثبت نام در سامانه دریافت می شود. در تمامی موارد اسکن کپی مدارک قابل قبول نیست و می بایست اصل مدارک اسکن شود.

ثبت نام مشمولين غيرپزشک عمومی در سامانه رشد پایان طرح وزارت بهداشت

ثبت نام مشمولين غيرپزشک عمومی طرح قانون خدمت پزشكان و پيراپزشكان جهت اعزام به انجام خدمات كليه فارغ التحصيلان دانشگاه هاي دولتی و آزاد سراسر كشور در رشته های پزشكی و پيراپزشكی و رشته های وابسته در مقاطع كاردانی و بالاتر در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی از طريق سايت tarh.behdasht.gov.ir به صورت غيرحضوری و اينترنتی انجام می گيرد.

دستورالعمل ثبت نام مشمولان غیرپزشک و غیردندانپزشک

ثبت نام مشمولين پزشک و دندانپزشک عمومی در سامانه رشد پایان طرح وزارت بهداشت

با توجه به شرايط ويژه و نياز به توزيع پزشكان و دندانپزشكان در كشور و مناطق مورد نياز، ثبت نام پزشكان و دندانپزشكان عمومی مشمول طرح قانون خدمت پزشكان و پيراپزشكان از طريق اين سامانه انجام می گيرد. ثبت در اين سامانه در دو قالب اعزام مستقيم و اعزام ادواری صورت می گيرد.

كليه پزشكان و دندانپزشكان كه دارای تعهد خاص می باشند بايد از طريق دوره  “ثبت نام  پزشكان و دندانپزشكان دارای تعهد به محل خدمت (تعهد خاص) ” ثبت نام نموده و صرفا مجاز به انتخاب دانشگاه محل تعهد خود می باشند.

در اعزام مستقيم امكان ثبت نام برای استان هايی  كه مشخص شده نياز فوری به پزشک و دندانپزشک دارند فراهم است. اما در اعزام ادواری ثبت نام در دوره های مختلف صورت می پذيرد و بر اساس فرم امتياز بندی متقاضيان بر اساس اولويت های  مشخص شده خود در سطح كشور در تاريخ های مشخص شده تقسيم و توزيع خواهند شد.

**پزشكان و دندانپزشكان عمومی در صورتی می توانند در اين سامانه ثبت نام نمايند كه اطلاعات فراغت از تحصيل آنان از طريق سامانه سما اداره فارغ التحصيلان دانشگاه محل تحصيل به وزارت بهداشت ارسال و مورد تاييد قرار گرفته باشد.

ثبت نام پیام آوران وزارت بهداشت

ثبت نام پيام آوران بهداشت جهت اعزام به خدمت در رشته های پزشكی و پيراپزشكی در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي صرفا از طريق سامانه تامین و توزیع نیروی انسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به نشانی tarh.behdasht.gov.ir و به صورت غيرحضوری و اينترنتی انجام می گيرد. متقاضیان توجه داشته باشند، اعزام پيام آوران بهداشت هر ماه انجام می گيرد.

نتيجه نهايی داوطلبان پيام آور بهداشت يک هفته قبل از تاريخ اعزام به خدمت به صورت پيامک اطلاع رسانی خواهد شد.

ثبت نام دريافت گواهی پايان خدمات يا معافيت از قانون خدمات پزشكان و پيراپزشكان در سامانه رشد

ثبت نام دريافت گواهی پايان خدمات و يا گواهی معافيت از طرح قانون خدمت پزشكان و پيراپزشكان از طريق سامانه رشد پایان طرح وزارت بهداشت به صورت غيرحضوری و اينترنتی انجام می گيرد.  لازم به ذکر است، اداره طرح دانشگاه ها از پاسخگويی حضوری به متقاضيان معافيت يا گواهی پايان خدمات معذور هستند و كليه خدمات تنها از طريق همین سايت ارائه می شود.

**پس از ثبت نام در اين سايت می بايست مطابق دستورالعمل و يا شرايط اختصاصی دانشگاه ها مدارک پست گرديده و يا به صورت حضوری تحويل گردد. لذا توصيه می گردد دستورالعمل و شرايط اختصاصی دانشگاه ها را با دقت مطالعه فرمایيد.

دستور العمل معافیت از خدمت

tarh.behdasht.gov.ir | سامانه پیگیری پایان طرح وزارت بهداشت

دانش آموختگان برای پیگیری نتایج باید به درگاه پيگيری وضعيت دانش آموختگان وزارت بهداشت مراجعه نمایند. كليه فرآيند تقسيم و پيگيری تقسيم و توزيع پزشكان و دندانپزشكان به صورت غيرحضوری و از طريق بخش پيگيری اين سامانه با استفاده از كد رهگيری صورت می گيرد.

مشمولين محترم در تعيين اولويت های انتخابی محل خدمت خود دقت نمايند، بديهی است پس از تائيد مراحل ثبت نام توسط كارشناسان اداره هيچگونه تغييری در اولويت های انتخابی امكان پذير نمی باشد. پس از اعلام نتايج امكان جابه جایی محل خدمت صرفا با اعلام نظر دانشگاه معرفی شده و با كسر 3 امتياز منفی در دوره آتی ميسر خواهد بود.

شما عزیزان می‌توانید کلیه سوالات و پرسش‌های خود در خصوص موارد مرتبط با tarh.behdasht.gov.ir | سامانه رشد پایان طرح وزارت بهداشت را از کارشناسان مجرب مجموعه بزرگ مشاور گروپ بپرسید.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می‌توانید همه روزه حتی تعطیلی های رسمی  از ساعت ۰۸:۰۰ لغایت ۲۴:۰۰ با کارشناسان مجرب مجموعه مشاور گروپ تماس حاصل نمایید.

9099071613

سوالات متداول داوطلبان

سایت سامانه پایان طرح وزارت بهداشت (رشد) چیست؟

متقاضیان به منظور ثبت نام و پیگیری نتایج باید به سامانه پایان طرح وزارت بهداشت به نشانی اینترنتی tarh.behdasht.gov.ir مراجعه نمایند.

نحوه ثبت نام در سامانه تامین و توزیع نیروی انسانی وزارت بهداشت چگونه است؟

نحوه ثبت نام تمامی متقاضیان به صورت کامل در این مقاله ارائه داده شده است.

نتایج طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت از طریق چه سایتی اعلام می شود؟

نتایج طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت از طریق سایت tarh.behdasht.gov.ir و پیامک اطلاع رسانی می شود.

5/5 - (3 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه tarh.behdasht.gov.ir | سامانه رشد پایان طرح وزارت بهداشت

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
  1. ندااسلامی

    ا سلام و وقت بخیر.
    فارغالتحصیل داروسازی تهران در سال 1382 هستم. طرح دوره عمومی در زاهدان سیستان و بلوچستان گذراندم. متاسفانه گواهی پایان طرح را گم کرده ام. لطف میفرمایید راهنمایی کنین چطور دوباره گواهی را دریافت کنم؟ با سپاس

    پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام تیزهوشان 1403
نصب اپ دانش آموزی