سایت ثبت نام دانشجوی نمونه کشوری portal.saorg.ir

جهت مشاوره در زمینه سایت ثبت نام دانشجوی نمونه کشوری portal.saorg.ir

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

این مقاله علمی آموزشی سعی دارد به مبحث saorg.ir | ثبت نام جشنواره دانشجوی نمونه کشوری بپردازد. شما می‌توانید تمامی نکات کاربردی ثبت نام و استفاده از سامانه سامانه جشنواره دانشجوی نمونه (ثبت نام جشنواره دانشجوی نمونه کشوری) را در سایت مشاور گروپ مشاهده نمایید. در صورت وجود هرگونه سؤال می‌توانید با کارشناسان مجرب مجموعه مشاور گروپ تا ساعت 12 شب مشورت نمایید. با ما همراه باشید.

saorg.ir

با امید به موفقیت روز افزون تر شما دانشجویان عزیزی که قصد ثبت نام جشنواره دانشجوی نمونه کشوری را دارید، لازم است بدانید که درخواست شرکت در جشنواره فقط از طریق سامانه جشنواره دانشجوی نمونه انجام خواهد شد، این راهنما جهت سهولت ثبت نام شما در سامانه  saorg.ir و ثبت درخواست شرکت در جشنواره دانشجوی نمونه تهیه شده است.

با وارد کردن نشانی saorg.ir به صفحه اختصاصی جشنواره دانشجوی نمونه وارد می شوید و با انتخاب “ثبت نام متقاضیان” به صفحه ی ثبت نام جشنواره دانشجوی نمونه کشوری برای انجام مراحل ثبت نام هدایت خواهید شد.

در صورت داشتن هرگونه سوال و یا مشکل در سایت saorg.ir و ثبت نام جشنواره دانشجوی نمونه کشوری از طریق تلفن ثابت و بدون اضافه کردن صفر و هرگونه پیش شماره ای با شماره 9099071613 تماس گرفته و پاسخ خود را از دانشجویان نمونه کشوری سال های گذشته بخواهید.

ثبت نام جشنواره دانشجوی نمونه کشوری

 ضمن اعلام فراخوان بیست و هشتمین دوره جشنواره دانشجوی نمونه: ثبت نام جشنواره دانشجوی نمونه کشوری از دهه دوم مهر ماه آغاز می شود.

برای ثبت نام، پس از انتخاب لینک “ثبت نام متقاضیان” در سایت saorg.ir  به صورت خودکار به صفحه ثبت نام سامانه جشنواره دانشجوی نمونه هدایت می شوید: 

  • تاریخ شروع ثبت نام: شنبه 20 آذر 1400
  • تاریخ پایان ثبت نام: چهارشنبه 30 آذر 1400  

در این صفحه ورود تمامی مشخصات خواسته شده ضروری می باشد. لطفا در وارد کردن مشخصات دقت کافی را داشته باشید. شناسه کاربری و رمز عبور به شماره موبایل و ایمیل درج شده در این صفحه ارسال خواهد شد. ممکن است ایمیل ارسال شده به قسمت SPAM ایمیل شما قرار گرفته باشد.

nemooneh.saorg.ir

توجه: بعد از ثبت نام، شناسه کاربری شما کد ملی درج شده در این صفحه خواهد بود.
سال ورود به دانشگاه براساس مقطع تحصیلی وارد شده و بند 3 از ماده 2 آیین نامه فیلتر خواهد شد.

  • دانشجويان پس از طی چهار نیمسال(در مقطع كارشناسی)، دو نیمسال (در مقطع كارشناسی ارشد)، شش نیمسال (در مقاطع كارشناسیارشد پیوسته و دكترای حرفهای)،  2 سال (در مقطع دكتری تخصصی بالینی) و پس از آزمون جامع (در مقطع دكتری تخصصی PhD )) میتوانند در اين رقابت شركت نمايند.

ورود به سامانه saorg.ir

بعد از ثبت نام در سایت saorg.ir بصورت خودکار به کارتابل دانشجویی هدایت خواهید شد.
در مراجعات بعدی به سامانه جهت ورود به کارتابل دانشجویی لازم است بر روی لینک “تکمیل ثبت نام” موجود در صفحه اصلی saorg.ir کلیک نمایید و شناسه کاربری و رمزعبور خود را در صفحه ی مورد نظر وارد نمایید.

بعد از ثبت نام و ورود به کارتابل دانشجویی، صفحه ی پیشخوان کارتابل saorg.ir نمایش داده خواهد شد.
این صفحه شامل 5 پنل می باشد که در تصویر زیر مشخص شده است:

ثبت نام جشنواره دانشجوی نمونه کشوری

پنل 1 : در این پنل علاوه بر نمایش نام ، نام خانوادگی و تصویر دانشجو، قادر خواهید بود به صفحات “پروفایل”، “تغییر رمز عبور”، “ارسال و دریافت پیام” و نیز دکمه خروج دسترسی داشته باشید.

پنل 2 : در این پنل مشخصات مهم کاربری، آدرس IP ، تاریخ ثبت نام ،تاریخ آخرین ورود به کارتابل و نیز وضعیت کاربری نمایش داده می شود. جهت نمایش راهنمای وضعیت کاربری برروی دکمه کلیک نمایید. در صورتیکه در هر مرحله ای، عدم صحت اطلاعات و اسناد بارگزاری شده دانشجو اثبات شود، وضعیت کاربری دانشجو به حالت رد شده یا قفل شده توسط مدیر سامانه تغییر پیدا خواهد کرد و دانشجو از ادامه مراحل باز خواهد ماند.

جشنواره دانشجوی نمونه در سال ۹۶، ۴ هزار و ۳۵۲ درخواست در مرحله اولیه ثبت نام داشته و در این بین  هزار و ۴۳۹ درخواست ثبت نهایی شده و جمعا ۲۲۰ نفر در مرحله دانشگاهی به دبیرخانه مرکزی معرفی شدند.
 از تعداد مذکور، ۹۲ نفر آن مربوط به دانشجویان وزارت علوم و ۱۲۸ نفر دانشجویان وزارت بهداشت بودند که در نهایت ۴۰ نفر به عنوان برگزیدگان مرحله کشوری در اسفند ماه سال گذشته با حضور معاون اول رئیس جمهور مورد تقدیر قرار گرفتند.

پنل 3 : در این پنل وضعیت آیتم های ضروری که باید ابتدا توسط دانشجو وارد شود نشان داده می شود. فقط در صورت تکمیل تمام این آیتم ها دانشجو قادر خواهد بود فعالیت های خود را در بخش پژوهشی ، فرهنگی و سایر به ثبت برساند. در ابتدا و بعد از ثبت نام اولیه ، هر سه آیتم در حالت تکمیل نشده قرار دارند و دانشجو باید به ترتیب ابتدا مشخصات کاربری و شناسنامه ی ، اطلاعات آموزشی دوره متقاضی و اطلاعات آموزشی دوره های پیشین را وارد نماید.

برای ورود به صفحات فوق می توانید برروی آیکون هریک از آیتم ها کلیک نمایید و یا از منوهای موجود در پنل 5 استفاده نمایید.

پنل 4 : در این پنل اطلاعیه های مهم از طرف مدیرسامانه قرار داده خواهد شد.

پنل 5 : صفحات مربوط به درج فعالیت های دانشجو در بخش های آموزشی، پژوهشی ، فرهنگی و سایر در این پنل قرار داده شده است. برای مشاهده زیربخش ها کافیست برروی عنوان هریک از بخش ها کلیک نمایید.

  • تمام دانشجویان متقاضی دانشگاه‌های دولتی، غیرانتفاعی و پژوهشگاه های تابعه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و نیز دانشگاه های پیام نور و فرهنگیان می توانند با مراجعه به سایت saorg.ir  نسبت به ثبت نام در این جشنواره اقدام کنند.

سامانه جشنواره دانشجوی نمونه

توجه: دانشجو تا پایان مهلت ثبت نام امکان درج، ویرایش و یا حذف فعالیت ها را در کارتابل دانشجویی خود دارد. بعد از ثبت تمام فعالیت ها و نیز بارگزاری مدارک مربوط به هریک، لازم است برروی دکمه ی ثبت نهایی درخواست saorg.ir  کلیک شود.
در صفحه ی مربوط به ثبت نهایی درخواست ، دانشجو می تواند گزارشی از تمام فعالیت های وارد شده را ببیند و یا آن را چاپ کند.


متقاضیان می توانند ضمن مطالعه دقیق آئین نامه و شیوه نامه جدید (مصوب سال 98) نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند.

با عنایت به ایین نامه جشنواره دانشجوی نمونه مصوب سال 98 کسب امتیاز 2 در بخش زبان برای دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی الزامیست لذا متقاضیان می توانند در فرصت باقی مانده در آزمون msrt سازمان امور دانشجویان که در 5 مهر و 3 آبان ماه سال جاری برگزار می گردد شرکت نمایند برای آن دسته از متقاضیان که در آزمون msrt سوم آبان شرکت نموده اند استثناء در جشنواره امسال امکان بارگذاری مستندات زبان آنان تا تاریخ 13 آبانماه امکان پذیر می باشد و روز 14 آبان ماه سامانه جهت هر گونه بارگذاری غیر فعال می باشد

جوائز جشنواره:

– هدیه نقدی

– امکان ادامه تحصیل بدون آزمون برای برگزیدگان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد

– تامین هزینه فرصت مطالعاتی برای برگزیدگان مقطع دکتری

– معرفی برگزیدگان جهت عضویت در بنیاد نخبگان

– سایر موارد به تصویب شورای سیاستگذاری

تامین هر یک از تسهیلات فوق منوط به رعایت مقررات و فراهم شدن ملزومات اجرایی در آن سال می باشد.

در صورت داشتن هرگونه سوال و یا مشکل در سایت saorg.ir و ثبت نام جشنواره دانشجوی نمونه کشوری از طریق تلفن ثابت و بدون اضافه کردن صفر و هرگونه پیش شماره ای با شماره 9099071613 تماس گرفته و پاسخ خود را از دانشجویان نمونه کشوری سال های گذشته بخواهید.


مشاور گروپ

5/5 - (3 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه سایت ثبت نام دانشجوی نمونه کشوری portal.saorg.ir

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام تیزهوشان 1403
نصب اپ دانش آموزی