ورود به سایت گنج ایرانداک irandoc.ac.ir | سامانه ثبت پایان نامه

irandoc.ac.ir | سایت ایرانداک | ورود به سایت ایرانداک

جهت مشاوره در زمینه ورود به سایت گنج ایرانداک irandoc.ac.ir | سامانه ثبت پایان نامه

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

راهنمای سامانه irandoc.ac.ir | سایت ایرانداک | ورود به سایت ایرانداک در این مقاله ارائه داده شده است.  «پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران» (ایرانداک) دارای امکانات و خدمات گوناگونی برای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری می باشد. دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری برای استعلام مبنی بر تکراری نبودن موضوع پایان نامه یا رساله می توانند به سایت ایرانداک irandoc.ac.ir مراجعه نمایند.

استفاده از امکانات سایت ایران داک ، منوط به ثبت نام و ایجاد حساب کاربری در سامانه می باشد. راهنمای درخواست پیشینه پژوهش از سایت ایرانداک ، در این مقاله ارائه داده شده است.

irandoc.ac.ir | سایت ایرانداک | ورود به سایت ایرانداک

راهنمای کامل سامانه irandoc.ac.ir | سایت ایرانداک | ورود به سایت ایرانداک در این مقاله ارائه داده شده است. “پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران” (ایرانداک) بر پایه گاه‌ شمار و همچنین نخستین سند در این زمینه، در یکم مهر ماه سال ۱۳۴۷ با نام فارسی «مرکز اسناد ایران» در برابر نام انگلیسی «Iranian Documentation Center» پایه‌گذاری شد.

نام نمادین ایرانداک، «گنج دانش» است و شعار آن، «به‌ از گنج دانش به گیتی کجاست».

ایرانداک مرکز ثبت و تنها آرشیو ملی اطلاعات پایان‌نامه‌ ها، رساله‌ ها، و پیشنهاده آنهاست. آرشیو پایان‌ نامه‌ ها و رساله‌ های دانش‌ آموختگان ایرانی خارج از کشور نیز در ایرانداک است.

از سامانه های ایرانداک می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • سامانه ملی ثبت پایان نامه، رساله و پیشنهاده
  • سامانه پیشینه پژوهش
  • سامانه همانندجو
  • سامانه پرسشنامه ساز
  • سامانه آموزش های کوتاه مدت
  • سامانه مدیریت نشست ها و مصوب های هیئت امنا

سایت ایرانداک

سایت ایرانداک irandoc.ac.ir ، به منظور ارزیابی امور پژوهشی دانشجویان در جهت حفظ آثار محققان راه اندازی شده است. دانشجویان می توانند به سایت ایرانداک مراجعه نموده و متن کامل پایان نامه ها را دانلود نمایند. دانشجویان با دانلود و مشاهده پایان نامه های مرتبط می توانند با آگاهی بیشتری نسبت به نگارش پایان نامه خود اقدام نمایند. دانشجویان توجه داشته باشند، برای دانلود پایان نامه ها باید در ابتدا در سامانه ایرانداک irandoc.ac.ir ثبت نام کرده باشند.

از دیگر امکانات سایت ایران داک ، می توان به امکان گرفتن استعلام مبنی بر تکراری نبودن موضوع پایان نامه یا رساله دکتری دانشجویان اشاره نمود. دانشجویان برای اطمینان از عدم تکراری بودن موضوع پایان نامه خود می توانند به سایت irandoc.ac.ir مراجعه نموده و پس از ثبت موضوع و پرداخت هزینه ، درصد شباهت موضوع پایان نامخ خود را با سایر پژوهش ها بررسی نمایند.

irandoc.ac.ir

نشانی اینترنتی سایت ایرانداک ، irandoc.ac.ir می باشد. دانشجویان برای انجام امور مربوط به پایان نامه و رساله خود می توانند به سایت ایران داک به نشانی irandoc.ac.ir مراجعه نمایند و پس از ثبت نام در سامانه، از خدمات و امکانات سایت ایران داک استفاده نمایند. ورود به سایت ایران داک از طریق رایانامه و گذرواژه امکانپذیر است.

ثبت نام در سایت ایرانداک irandoc.ac.ir

راهنمای ثبت نام در سایت ایرانداک irandoc.ac.ir ، به منظور آگاهی بیشتر دانشجویان در ادامه بیان شده است:

نکته 1: شماره ملی و رایانامه (ایمیل) را نمی‌توان ویرایش کرد، پس در وارد کردن آنها دقت کنید.

نکته 2 : اطلاعات هویتی (مانند شماره ملی)، شماره تلفن همراه و رایانامه (ایمیل) دیگران را به کار نبرید.

✔️برای ثبت نام در سایت ایرانداک در ابتدا به نشانی irandoc.ac.ir مراجعه نمایید.

✔️از طریق منوی پایین صفحه گزینه موردنظر خود را انتخاب کنید:

ثبت نام در سایت ایرانداک irandoc.ac.ir

✔️سپس بر روی گزینه “نام نویسی” کلیک کنید:

ثبت نام در سایت ایرانداک irandoc.ac.ir

✔️اطلاعات خواسته شده را به دقت وارد نمایید:

رایانامه / گذرواژه / نام / نام خانوادگی / نام انگلیسی / نام خانوادگی انگلیسی / نام پدر / تابعیت / شماره ملی / تاریخ تولد / شماره تلفن همراه / جنسیت

ثبت نام در سایت ایرانداک irandoc.ac.ir

ورود به گنج ایرانداک ganj.irandoc.ac.ir

برای ورود به گنج ایرانداک می توانید از سایت خود ایرانداک وارد شوید یا به صورت مستقیم ادرس ganj.irandoc.ac.ir را در مرورگر خود دارد کنید تا وارد آن شوید.

سامانه درخواست پیشینه پژوهش pishineh.irandoc.ac.ir

دانشجویان برای بررسی عدم تکراری بودن موضوع پایان نامه باید به سامانه درخواست پیشینه پژوهش pishineh.irandoc.ac.ir مراجعه نمایند. دانشجویان پس از انتخاب موضوع پایان نامه و انجام هماهنگی های لازم با استاد راهنما می توانند به سایت ایرانداک irandoc.ac.ir ، بخش “درخواست پیشینه پژوهش” مراجعه نمایند و پس از درج رایانامه و گذرواژه و ورود به سیستم؛ پیشینه پژوهشی عنوان را دریافت نمایند.

درخواست پیشینه پژوهش در سایت ایرانداک با پرداخت هزینه همراه است.

سامانه همانندجویی ایرانداک tik.irandoc.ac.ir

یکی دیگر از بخش های سایت ایران داک ، سامانه همانندجویی ایرانداک tik.irandoc.ac.ir می باشد. اگر میزان شباهت پایان نامه زیر 30 درصد و یا زیر درصد مورد نظر دانشگاه بود، آن پایان نامه قابل قبول است و دانشجو می تواند خود را برای جلسه دفاع آماده کند. برخی از اساتید راهنما از دانشجویان می خواهند پس از اتمام هر فصل از پایان نامه، به سامانه همانندجو مراجعه نمایند و بخش مورد نظر را در سامانه بارگذاری نمایند و درصد شباهت را مشاهده کنند.

استفاده از خدمات سامانه همانندجویی ایرانداک ، با پرداخت هزینه همراه است.

ثبت عنوان پایان نامه در سایت ایرانداک sabt.irandoc.ac.ir

راهنمای ثبت عنوان پایان نامه در سایت ایرانداک sabt.irandoc.ac.ir در ادامه بیان شده است. دانشجویان به منظور ثبت عنوان پایان نامه، رساله و پروپوزال ، باید به بخش “ثبت پایان نامه، رساله و پیشنهاده” مراجعه نمایند و عنوان پایان نامه خود را ثبت نمایند. توجه داشته باشید، در قسمت مربوط به عنوان، دقیقا همان عبارتی را وارد کنید که قرار است به تصویب برسد.

پس از ثبت درخواست در سامانه ایرانداک، معمولا به فاصله 3 الی 10 روز، پاسخ نهایی به ایمیل هایی که توسط دانشجو ثبت شده است ارسال خواهد شد. همچنین این امکان وجود دارد که شخص تمام درخواست های خود و وضعیت رسیدگی به آن ها را از طریق سامانه ایران داک irandoc.ac.ir مشاهده نماید.

سایت ثبت عنوان پایان نامه


در این مقاله به بیان توضیحات کامل و جامعی در رابطه با سایت ایرانداک irandoc.ac.ir و بخش های مختلف آن پرداخته ایم. دانشجویان برای استفاده از امکانات سایت ایران داک باید در سامانه ثبت نام کرده باشند. در صورت بروز مشکل برای ورود به سایت ایرانداک می توانید با مشاوران مجرب مجموعه به شماره 9099071613 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

سوالات متداول

آدرس سایت ایرانداک چیست؟

نشانی سایت ایران داک ، irandoc.ac.ir می باشد.

نحوه ثبت عنوان پایان نامه در سایت ایرانداک چگونه است؟

راهنمای ثبت عنوان پایان نامه در ایرانداک در این مقاله ارائه داده شده است.

ورود به سایت ایرانداک نیازمند چه اطلاعاتی است؟

ورود به سایت ایرانداک از طریق رایانامه و گذرواژه امکانپذیر است.

امتیاز شما به این مقاله

جهت مشاوره در زمینه ورود به سایت گنج ایرانداک irandoc.ac.ir | سامانه ثبت پایان نامه

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1403
نصب اپ دانش آموزی