ثبت نام بنیاد ملی نخبگان

ثبت نام بنیاد ملی نخبگان moshavergroup.com

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام بنیاد ملی نخبگان

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دراین مقاله مشاور گروپ قصد دارددربابت مضوعاتی همچون؛ثبت نام بنیاد ملی نخبگان و نحوه ثبت نام بنیاد ملی نخبگان و عناوین دیگر  بپردازد، اما قبل از پرداختن به موضوعات ذکر شده باید به بخش اصلی موضوع، نخبگان میباشند بپردازیم و با نخبگان آشنا شویم که به چه افرادی نخبه میگویند؟ نخبگان بخش برگزیده‌ای از یک جامعه هستنند، که از نظر قابلیت ها یا توانایی ها، برتر از دیگر اعضای جامعه دانسته می‌شود.
بنیاد ملی نخبگان چگونه سازمانی است؟ بنیاد ملی نخبگان سازمانی ایرانی است که به شناسایی، جذب و پشتیبانی مادی و معنوی از نخبگان می‌پردازد. 

بنیاد ملی نخبگان

برای عضویت در بنیاد ملی نخبگان شما لازم است به عنوان نخبه برای سازمان شناخته شوید. این سازمان که تنها مرجع رسمی و قانونی شناسایی، جذب و حمایت مادی و معنوی نخبگان است، به دنبال حفظ و به کارگیری از نخبگان در راستای ارتقای تولید علم، فناوری و پیشبرد توسعه فرهنگی و علمی کشور است.

بنیاد ملی نخبگان سازمانی ایرانی است که به شناسایی، جذب و پشتیبانی مادی و معنوی از نخبگان می‌پردازد. طبق اساسنامه این سازمان در پانصد و شصت و دومین جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی در دهم خردادماه ۱۳۸۴ تصویب شد. هیئت امنای بنیاد در اردیبهشت ۱۳۸۵ اولین جلسه خود را تشکیل داد. رئیس این بنیاد، معاون رئیس‌جمهور است.

عضویت در بنیاد ملی نخبگان دارای مزایا و شرایطی میباشد که که درادامه مقاله درباره صحبت میکنیم با ما همراه باشید.

مزایای ثبت نام بنیاد ملی نخبگان

مزایای ثبت نام بنیاد ملی نخبگان مطابق با آنچه در بخشنامه های سایت بنیاد ملی نخبگان آمده است، مزایای عضویت بنیاد ملی نخبگان در این بنیاد به بخش هایی دسته بندی میشوند که میتوان گفت مشمولین تحت پوشش بنیاد‌ ملی نخبگان، پس از طی مراحل اداری مورد نیاز، برای عضویت بنیاد ملی نخبگان در این سازمان، از مزایای خاصی بهره‌مند هستند از جمله ؛ اعطای جوایز تحصیلی به دانشجویان صاحب استعدادهای برتر، اعطای تسهیلات برای انجام فرصت‌های مطالعاتی، کمک هزینه مقالات به مشمولین جوائز بنیاد و اعتبار پژوهشی به مخترعان و نوآوران و… میباشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر از مزایای عضویت بنیاد ملی نخبگان میتوانید به سایت مشاور گروپ مراجعه فرمایید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر از مزایای عضویت بنیاد ملی نخبگان لطفا کلیک نمایید.

شرایط و حداقل امتیاز ثبت نام بنیاد ملی نخبگان

شاید برای شما عزیزان هم سوال شده است که میتوانیم ثبت نام بنیاد ملی نخبگان را انجام دهیم و به عنوان نخبه شناخته شویم؟

جواب سوال این است که عضویت در سامانه بنیاد ملی نخبگان ویژه تمامی افراد جامعه نبوده و تنها افرادی می توانند در سایت سینا نام نویسی کنند که دارای شرایط ذکر شده برای ثبت نام ملی نخبگان دارا باشند. اعتبار مدارکی که داوطلبان در سایت سینا بارگذاری می کنند باید مطابق با دستورالمعل های ذکر شده باشد.

متقاضیان گرامی که در سال اول دوره کارشناسی هستند، در صورتی که رتبه 1 تا 100 کنکور را کسب کرده اند و یا مدال طلا یا نقره کشوری در المپیاد ملی دانش‌­آموزی رو دارند، میتوانند عضو برای ثبت نام بنیاد ملی نخبگان اقدام نمایند، بدون محاسبه کسب امتیازات، جدول امتیازات را برای شما عزیزان به اشتراک گذاشته ایم.

اما اگر متقاضی در دوره کارشناسی ارشد یا دکتری هست، برحسب امتیاز کسب شده از جدول امتیازدهی، در صورتی که حداقل 100 امتیاز کسب کند، به عضویت این بنیاد درمیاید.

 حداقل امتیاز لازم برای عضویت در بنیاد ملی نخبگان

1. فارغ التحصیلان ارشد می‌بایست ۱۳۰ امتیاز
2. دانشجویان دکترا ۱۵۰  امتیاز
3. فارغ التحصیلان دکترا نیز ۱۸۰ امتیاز

به طور کلی افراد نخبه و با استعدادی که عضو یکی از گروه هایی که درادامه مطلب ذکر شده است، باید باشند. متقاضیان باید برای ثبت نام  بنیاد ملی نخبگان و عضویت در سایت بنیاد ملی نخبگان اقدام نمایند. نام نویسی در طرح های این بنیاد به صورت آنلاین و از طریق سامانه اینترنتی سینا به نشانی sina.bmn.ir میباشد و تنها در بازه های زمانی ذکر شده  قابل استفاده میباشد، که از طرف بنیاد اعلام عمومی می شود.

امتیازاتی که برای شناسایی و تایید متقاضیان مورد تایید قرار می گیرند تا شرایط عضویت در بنیاد ملی نخبگان برایشان لحاظ شود:

 1. فعالیتهای آموزشی
 2. فعالیتهای پژوهشی
 3. فعالیتهای فناورانه
 4. فعالیتهای مهارتی
 5. فعالیتهای علمی، اجتماعی و فرهنگی

بیشتر بخوانید: سایت ایرانداک

ما در این مقاله مشاور گروپ به معرفی ثبت نام بنیاد ملی نخبگان پرداختیم. حالا از شرایط ثبت نام بنیاد ملی نخبگان و مزایای ثبت نام بنیاد ملی نخبگان مطلع شده اید. کافیست با در دست داشتن مدارک لازم برای ثبت نام بنیاد ملی نخبگان به سامانه سینا به نشانی sina.bmn.ir مراجعه کرده و مراحل ثبت نام بنیاد ملی نخبگان خود را تکمیل نمایید.

برای پیدا کردن جواب سوالات خود در زمینه «  ثبت نام بنیاد ملی نخبگان» باید ساعت ها جستجو کرده تا پاسخ مناسب و جامع خود را دریافت کنید. حالا تصور کنید فرصتی وجود داشته باشد که به واسطه آن بتوانید پاسخ تمام سوالات خود را به صورت یکجا به دست آورید، این یعنی صرفه جویی در زمان و هزینه  + کسب نتیجه سریعتر!

برای همین ما قابلیت مشاوره تلفنی مشاور گروپ را فعال کرده ایم تا به تمام شما از طریق تماش تلفنی با مشاوران مجرب ما پاسخهای مورد ننظر خود را دریافت کنید. اگر سوالی دارید که پاسخ آن را در مقاله نیافتید کافیست با ما تماس بگیرید.

ما همه روزه از 8 صبح تا 12 شب آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستیم.

تماس از تلفن ثابت

مشاور گروپ

9099071613

اگر به هر دلیلی امکان دسترسی به تلفن ثابت برای شما فراهم نیست، با خرید بسته های تماس و تکمیل فرم مشاوره، مشاوران حوزه درخواستی شما همین حالا و کمتر از یک ساعت با شما تماس خواهند گرفت.


زمان ثبت نام بنیاد ملی نخبگان

متقاضیان گرامی زمان ثبت نام بنیاد ملی نخبگان، هرساله از طریق سامانه ثبت نام بنیاد ملی نخبگان، امکانپذییر میباشد که در حال حاضر تارخ دقیقی برای ثبت نام بنیاد ملی نخبگان اعلام نشده است. برای اطلاع از زمان ثبت نام بنیاد ملی نخبگان میتوانید از سایت مشاور گروپ مراجعه نمایید.

استعلام ثبت نام بنیاد ملی نخبگان

برای استعلام ثبت نام بنیاد ملی نخبگان، میتوانید از طریق سامانه اینترنتی، به نشانی jazb-elmi.bmn.ir مراجعه کرده و از وضعیت ثبت نام بنیاد ملی نخبگان مطلع شوید.

بری استعلام ثبت نام بنیاد ملی نخبگان همانند تصویر زیر کادرهای نام کاربری، رمز عبورو عبارت امنیتی را تکمیل نموده و سپس روی گزینه استعلام وضعیت ثبت نام بنیاد ملی نخبگان کلیک نمایید.

استعلام ثبت نام بنیاد ملی نخبگان moshavergroup.com


نحوه ثبت نام بنیاد ملی نخبگان

مطابق بخشنامه صادر شده برای ثبت نام بنیاد ملی نخبگان میتوان از راهنمای زیر کمک گرفت و به سامانه اینترنتی سینا به نشانی sina.bmn.ir اقدام نمایید.

ثبت نام بنیاد ملی نخبگان ویژه متقاضبان به شرح زیر است

 1. براي ثبت نام در سامانه پس از انتخاب گزینه ثبت نام متقاضی در صفحه اول، فرم ثبت نام در سامانه در اختیار شما قرار می گیرد.

اطلاعات مورد نیاز برای تکمیل فرم ثبت نام بنیاد ملی نخبگان به شرح زیر میباشد:

 1.  کد ملی
 2. نام، نام خانوادگی
 3. پست الکترونیک
 4. شماره تلفن همراه

نحوه ثبت نام بنیاد ملی نخبگان ویژه متقاضی - فرم ثبت نام بنیاد ملی نخبگان moshavergroup.com

از آنجاییکه تنها راه ارتباطی و اعلام نتایج درخواست متقاضیان از طریق شماره تماس و آدرس پست الکترونیک می باشد، متقاضیان گرامی برای تکمیل اطلاعات دقت فرمایید.

 1. در اقسمت اطلاعات کاربری، رمز انتخابی و تکرار آن را وارد کنید .دقت داشته باشید رمزي که انتخاب میکنید را بخاطر بسپارید.
 2. در ادامه با وارد کردن دیگر اطلاعات خود فرم ثبت نام بنیاد ملی نخبگان را تکمیل نمایید.
 3. برای ورود به سامانه باید بعد از ورود به سامانه سینا، قسمتی که در بالاي صفحه، سمت راست قرار دارد به نام ورود را کلیک کنید.
 4. با وارد کردن کد ملی و رمز عبور(که در ابتدای ثبت نام به انتخاب خود وارد کرده اید) خود در پنل ورود به سامانه به صفحه کاربري خود دسترسی خواهید داشت.
 • پس از ورود به سامانه، با توجه به گام هاي تعریف شده، اقدام به تکمیل موارد درخواستی کرده و در نهایت درخواست خود را براي بررسی اولیه ارسال نمایید.نحوه ثبت نام بنیاد ملی نخبگان ویژه متقاضیان moshavergroup.com
 1. بررسی اولیه با توجه به مدارك ارسالی صورت می پذیرد و اعلام نتیجه از طریق سامانه و پیامک ارسال میشود.

توجه داشته باشید که سایر صفحات و  فرمهاي رزومه تا دریافت تایید اولیه در دسترس نبوده و تایید این درخواست تنها نشان دهنده داشتن شرایط اولیه براي اقدام براي تسهیلات درخواستی شما و تکمیل سایر فرم هاي رزومه می باشد.

 1. در صورتی که درخواست بررسی اولیه مورد تایید قرار بگیرد، سایر فرم هاي رزومه براي شما فعال شده و امکان تکمیل رزومه را خواهید داشت. براي تکمیل رزومه، به بخش رزومه من می بایست مراجعه نمایید .توجه داشته باشید که اگر درخواست مورد تایید قرار نگرفت، می بایست نقص هاي اعلامی اصلاح و درخواست مجدد ارسال شود ،تا بررسی روي آن صورت گیرد.
 2. پس از تکمیل کامل اطلاعات رزومه خود، با انتخاب کار گروه درخواستی جهت بررسی رزومه، اقدام به ثبت و ارسال نهایی رزومه کرده تا پرونده در زمان اعلام شده در سامانه مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد.

ثبت نام بنیاد ملی نخبگان ویژه اساتید راهبری به شرح زیر است

برای اطلاع از نحوه ثبت نام نخبگان ویژه اساتید راهبری، مطابق بخشنامه صادر شده برای ثبت نام بنیاد ملی نخبگان میتوان به سامانه اینترنتی سینا به نشانی sina.bmn.ir اقدام نمایید.
نکاتی قبل از ثبت نام بنیاد ملی نخبگان ویژه اساتید راهبری که باید به آن توجه نمود که در زیر نامبرده شده است را لطفاً با دقت مطالعه فرمایید.
 1. به منظور تایید فعالیت‌های دستیاری (دستیار آموزشی، دستیار پژوهشی و دستیار علمی-اجرایی) دانشجویان برگزیده تحت راهبری خود، لازم است حساب کاربری خود را در این سامانه ایجاد فرمایید.
 2. لطفاً اطلاعات زیر را شخصاً تکمیل نمایید و نسبت به حفظ محرمانگی اطلاعات اقدام فرمایید. تایید صورت گرفته با این حساب کاربری، از سوی شخص شما تلقی شده و مبنای پرداخت اعتبار دستیاری به برگزیدگان خواهد بود.
 3. پس از تایید بنیاد، امکان ورود به حساب کاربری برای شما فراهم خواهد شد. نام کاربری شما برابر کدملی و رمز عبور پس از تایید کارشناسان مربوطه پیامک خواهد شدنحوه ثبت نام بنیاد ملی نخبگان ویژه اساتید راهبر - فرم ثبت نام بنیاد ملی نخبگان moshavergroup.com
افراد تحت پوشش بنیاد ملی نخبگان

افراد برای طرح های بنیاد ملی نخبگان براساس امتیازهایی که دارند انتخاب خواهند شد و برخی از مواردی که امتیاز آور می باشد در ادامه بیان شده است.

برگزیدگان از میان نفرات برتر آزمون سراسری ورود به دانشگاه‌ها برگزیدگان از میان آفرینندگان آثار بدیع و ارزنده هنری در حوزه‌های موسیقی، نقاشی، هنرهای تجسمی، هنرهای نمایشی، معماری و غیره با معرفی مراجع معتبر و انتخاب بنیاد به عنوان استعداد برتر.

1.برگزیدگان المپیادهای علمی معتبر داخلی و جهانی 11. برگزیدگان از میان مخترعان و مکتشفان
2.برگزیدگان از میان نفرات برتر آزمون سراسری ورود به دانشگاه‌ها. 12. برگزیدگان از میان دانشجویان نمونه کشوری
3. برگزیدگان از میان آفرینندگان آثار بدیع و ارزنده هنری. 13.شخصیت‌های برجسته علمی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور
4. برگزیدگان مسابقات و جشنواره‌های علمی معتبر داخلی و خارجی 14. برگزیدگان آزمون‌های جامع پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی
5. برگزیدگان از میان مخترعان و مکتشفان ایرانی که اختراع و اکتشاف آنان در مراجع ذی‌صلاح داخلی و یا خارجی به ثبت رسیده باشد. 15. برترین‌های مسابقات علوم قرآنی
6. برگزیدگان مسابقات معتبر ملی و بین‌المللی قرآنی، برگزیدگان با تأیید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان استعداد برتر.
7.برگزیدگان مسابقات ملی و بین‌المللی مهارت.
8.دانش آموختگان، برگزیدگان از میان نفرات اول دانش‌آموخته رشته‌های دانشگاهی (کارشناسی و بالاتر) داخل کشور و حوزه‌های علمیه (سطح یک و بالاتر).
9.  اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و موسسات پژوهشی و فناوری.
10. مدرسین و محققین علوم حوزوی.

سربازی بنیاد ملی نخبگان moshavergroup.com

سربازی بنیاد ملی نخبگان

با توجه به اینکه گذراندن دوره خدمت نظام وظیفه باعث دور شدن دانش آموختگان از محیط علمی می‌شود، جالب است بدانید که سرباز بنیاد ملی نخبگان بودن دارای مزیتی همانند حداقل بودن مدت سربازي بنیاد ملی نخبگان( ) 12 ماه است كه ۴۵ روز آن جهت طي دوره آموزش رزم مقدماتي منظور مي گردد و در صورت تمام وقت بودن و انجام موفقيت آميز پروژه تخصيصي مي توانند در مدت يك سال خدمت خود را به انجام رسانند.

تعيين حقوق و مزاياي سرباز بنیاد ملی نخبگان توسط بنياد ملی نخبگان نيروهاي مسلح و بر مبناي ضريب ريالي سال انجام مي شود. بنیاد ملی نخبگان با هماهنگی ستاد مشترک نیروهای مسلح و با هدف به کارگیری مهارت ها و توانایی های نخبگان در امور لشگری و کشوری، طرح جایگزین خدمت نظام وظیفه را تحت عنوان طرح شهید صیاد شیرازی اجرا می‌نماید.

بنیاد با هدف استفاده مناسب از توانایی های دانش‌آموختگان در توسعه علمی کشور تسهیلات خدمت نظام وظیفه تخصصی ثبت نام را در سه شاخه دانشگاهی، فناور و غیرمقیم در نظر گرفته است. دانش‌آموختگان در صورت احراز شرایط می‌توانند دوره خدمت خود را با اجرای طرحی پژوهشی و در محیطی علمی و فناورانه به پایان برسانند.

درواقع این طرح به این منظور پیش بینی شده است تا به موجب آن فارغ التحصیلان مقاطع کارشناسی ارشد، دکتری عمومی و تخصصی به جای گذراندن دوره سربازی خود در پادگان های نظامی، به دریافت پروژه جایگزین خدمت بپردازند.

برای دریافت پروژه جایگزین خدمت سربازی بنیاد ملی نخبگان ابتدا باید در سایت سینا ثبت نام نمایید و با مراجعه به بنیاد نخبگان ادامه مراحل را سپری نمایید. شما بعد از پایان این پروژه (طرحی است که در کنار پروژه های کسری خدمت میتواند مزایای قابل توجهی برای نخبگان و مشمولات تحصیل کرده فراهم آورد) کارت پایان خدمت سربازی خود را دریافت خواهید نمود.

سربازی بنیاد ملی نخبگان، دارای شرایط تسهیلات سربازی بنیاد ملی نخبگان میباشد که میتوانید جهت کسب اطلاعات به سایت مشاور گروپ مراجعه نمایید.

برای دریافت شرایط تسهیلات نظام وظیفه بنیاد ملی نخبگان کلیک کنید.

نکات قابل توجه برای اخذ پروژه جایگزین خدمت سربازی:

 • افرادی که قصد دریافت پروژه جایگزین خدمت سربازی را دارند باید مراحل ثبت پروپوزال، پایان‌نامه و دفاع رساله خود را به اتمام رسانده و فارغ التحصیل شده باشند.
 • شما برای دریافت پروژه جایگزین خدمت لازم است که از قبل شرایط مربوط به آن را مطالعه نمایید و سپس اقدام به پر نمودن فرم های مربوطه نمایید.
 • پروژه جایگزین خدمت سربازی مخصوص داوطلبان کارشناسی ارشد، دکتری و دکتری تخصصی می باشد.
 • افرادی که اختراعی را ثبت کرده و دارای مدرک کارشناسی ارشد باشند، می توانند با معدل 15 نیز در سامانه سینا ثبت نام نمایند.
 • تحصیل کنندگان در مقطع کارشناسی ارشد، افراد برتر در رشته و دانشگاه خود، دارندگان  مقاله معتبر ISI چاپ شده، دارندگان نامه معرفی استاد در اولویت ثبت نام این طرح می‌باشند.
 • طبق آخرین قانون نظام وظیفه، برای دریافت پروژه جایگزین نباید بیشتر از 2 سال از پایان مدت خدمت سربازی متقاضیان گذشته باشد.
 • نکته قابل توجه این است که ممکن است شرایط اخذ پروژه جایگزین خدمت سربازی در هر یک از سازمان های مربوط به بنیاد نخبگان متفاوت باشد. بر این اساس شما می بایست با تکمیل فرم مربوط به دریافت پروژه جایگزین خدمت سربازی، شانس خود را برای دریافت این پروژه امتحان نمایید.

پروژه جایگزین خدمت سربازی moshavergroup.com

مراحل درخواست پروژه جایگزین خدمت سربازی

برای اطلاع از مراحل درخواست پروژه جایگزین خدمت سربازی توجه فرمایید، که افراد دارای شرایط اخذ پروژه جایگزین خدمت سربازی هستند، می توانند بدون هیچ گونه مراجعه حضوری در ابتدا به سایت سینا وارد شوند .

 1. ارسال مدارک مورد نیاز، درخواست خود را مبنی بر دریافت پروژه کسری خدمت به جای اعزام به خدمت سربازی ثبت نمایند.
 2. مدارک ارسالی دانشجو بررسی خواهد شد و در صورت قبولی به اطلاع آن ها خواهد رسید.
 3. داوطلبی که قصد دریافت پروژه جایگزین سربازی را دارد، می تواند به بنیاد ملی نخبگان مراجعه کند و مراحل بعدی ثبت درخواست و اخذ پروژه را پیگیری نماید.

ما در این مقاله مشاور گروپ به معرفی ثبت نام بنیاد ملی نخبگان پرداختیم. حالا از شرایط ثبت نام بنیاد ملی نخبگان و مزایای ثبت نام بنیاد ملی نخبگان مطلع شده اید. کافیست با در دست داشتن مدارک لازم برای ثبت نام بنیاد ملی نخبگان به سامانه سینا به نشانی sina.bmn.ir مراجعه کرده و مراحل ثبت نام بنیاد ملی نخبگان خود را تکمیل نمایید.

برای پیدا کردن جواب سوالات خود در زمینه «  ثبت نام بنیاد ملی نخبگان» باید ساعت ها جستجو کرده تا پاسخ مناسب و جامع خود را دریافت کنید. حالا تصور کنید فرصتی وجود داشته باشد که به واسطه آن بتوانید پاسخ تمام سوالات خود را به صورت یکجا به دست آورید، این یعنی صرفه جویی در زمان و هزینه  + کسب نتیجه سریعتر!

برای همین ما قابلیت مشاوره تلفنی مشاور گروپ را فعال کرده ایم تا به تمام شما از طریق تماش تلفنی با مشاوران مجرب ما پاسخهای مورد ننظر خود را دریافت کنید. اگر سوالی دارید که پاسخ آن را در مقاله نیافتید کافیست با ما تماس بگیرید.

ما همه روزه از 8 صبح تا 12 شب آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستیم.

تماس از تلفن ثابت

مشاور گروپ

9099071613

اگر به هر دلیلی امکان دسترسی به تلفن ثابت برای شما فراهم نیست، با خرید بسته های تماس و تکمیل فرم مشاوره، مشاوران حوزه درخواستی شما همین حالا و کمتر از یک ساعت با شما تماس خواهند گرفت.


استعلام ثبت نام بنیاد ملی نخبگان moshavergroup.com

بیشتر بخوانید: سایت نهاد

سوالات متداول

ثبت نام بنیاد ملی نخبگان مخصوص چه افراردی میباشد؟

ثبت نام بنیاد ملی نخبگان مخصوص تمامی افراد نمیباشد وتنها افرادی میتوانند ثبت نام بنیاد ملی نخبگان را انجام دهند که دارای شرایط ذکر شده باشد و مدرک بارگذاری برای ثبت نام دارای اعتبار مورد نیاز برای ثبت نام را داشته باشد.

جهت استفاده از مزایا و طرح های بنیاد ملی نخبگان باید دانشجو دانشگاه های دولتی باشیم، یا از دانشگاه های دیگر نیز می توان تقاضا داد؟

جهت استفاده از طرح های بنیاد دانشجویان کلیه دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت و وزارت علوم می توانند تقاضا دهند.

چگونه میتوان زمان سربازی را از طریق ثبت نام بنیاد ملی نخبگان کسر کرد؟

با انجام پروژه جایگزین خدمت سربازی میتوان از زمان سرباز کسر نمود لازم به ذکر است که پروژه جایگزین سربازی مختص داوطلبان کارشناسی ارشد، دکتری و دکتری تخصصی می باشد.

5/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام بنیاد ملی نخبگان

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1403
نصب اپ دانش آموزی