کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی 99

کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی 99

جهت مشاوره در زمینه کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی 99

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

به گزارش مشاور گروپ ؛ کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی 99، از روز دوشنبه 8 دی ماه 1399 برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی 99

کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی 99، از روز دوشنبه 8 دی ماه 1399 برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت. هشتمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر در روز چهارشنبه و پنج شنبه 10 و 11 دی ماه 1399 در تهران و با توجه به آمار شرکت کنندگان، حسب مورد در مراکز استانها یا حوزه ها برگزار خواهد شد. ملاک تعیین حوزه امتحانی داوطلبان، نزدیکترین حوزه برگزاری آزمون به شهرستان اعلام شده داوطلب در فرم ثبت نام جهت روز آزمون می باشد که در فرم ثبت نام درج شده است. ساعت شروع و محل برگزاری امتحان مشترک فراگیر بر روی کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی 99 درج و به هنگام پرینت کارت به آگاهی شما داوطلبان خواهد رسید. اما اگر به هر دلیل خواهان دریافت سریعترین اطلاعات در هر زمینه آزمون استخدامی هستید، همین حالا از طریق شماره های درج شده در صفحه، از کارشناسان اختصاصی آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی نکته های مربوطه را دریافت نمایید.

نکته : لازم به ذکر است صدور کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی 99 ، به منزله تأیید اطلاعات ارسالی از سوی داوطلبان نبوده و مدارک داوطلبان پس از اجرای امتحان توسط دستگاه اجرایی مربوط، مورد بررسی قرار خواهد گرفت.


مواد آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی 99

 • مواد آزمون عمومی استخدامی دستگاههای اجرایی 99 - 1400  برای تمامی مشاغل عبارتند از :
 1. فنّاوری اطلاعات (مهارتهای هفتگانهICDL )
 2.  ریاضی و آمار مقدماتی
 3.  زبان و ادبیات فارسی
 4. معارف اسلامی
 5. زبان انگلیسی عمومی
 6. اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی
 7. هوش و توانمندیهای عمومی
  تبصره: اقلیتهای دینی مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران از پاسخگویی به سوالهای معارف اسلامی معاف
  بوده و در این صورت نمره مکتسبه این داوطلبان، بر اساس مجموع تراز شده سایر سوالهای آزمون عمومی محاسبه خواهد
  شد.

داوطلبان باید دقت داشته باشند که مواد آزمون عمومی و اختصاصی دستگاههای اجرایی به صورت چهار گزینه ای بوده و با ضریب 1 محاسبه می گردد. لازم به ذکر است که به ازای هر پاسخ اشتباه، نمره منفی برای داوطلبان لحاظ خواهد شد. حال شما با توجه به عناوین شغلی و منابع آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی که در زیر آمده است می توانید خود را برای آزمون استخدامی آماده کنید.


راهنمای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی 99


?هر آنچه داوطلبان از آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی کشور 99 باید بدانند

به گفته ی مدیر مرکز آزمون‌های جهاد دانشگاهی:

?۱۰۰ سوال عمومی و ۵۰ سوال اختصاصی برای هر شغل طراحی شده است که زمان مهلت پاسخ‌گویی به سوالات عمومی ۱۲۰ دقیقه و زمان پاسخ به سوالات اختصاصی ۷۰ دقیقه است.
?سوالات عمومی برای افراد دارای دیپلم و کاردانی‌ها مشترک است و برای افراد دارای مدرک کارشناسی و بالاتر نیز این سوالات مشترک است.
بیشترین شرکت‌کننده‌های آزمون فراگیر استخدامی از تهران هستند کارگزین آنلاین که حدود یک پنجم آزمون‌دهندگان کل کشور را شامل می‌شوند.
?آزمون استخدامی صبح روز چهارشنبه و پنج شنبه 10 و 11 دی ماه 1399 در ۱۲۸ شهر کشور برگزار می‌شود که ۲۶۲ حوزه میزبان برگزاری این آزمون هستند.

طبق اطلاعیه سازمان سنجش داوطلبان می توانند همزمان با انتشار کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی بند مربوط به وضعیت بومی خود را نیز ویرایش کنند. امکان ویرایش وضعیت بومی در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی را در مقاله ی مربوطه بخوانید.

آدرس و محل رفع نقص كارت شركت در آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی 99

نماینده این سازمان در روزهای سه شنبه مورخ 1399/10/9 و چهارشنبه مورخ 99/10/10 صبح ها از ساعت 8:30 الی 12:00 و بعدازظهرها از ساعت 14:00 الی 17:00 در باجه ی رفع نقص حوزه مربوطه مستقر خواهد شد. برای اطلاع آن دسته از متقاضیانی كه براساس توضیحات بند «ب» ملزم به مراجعه به نماینده رفع نقص كارت سازمان می گردند، شهرستانهای محل برگزاری آزمون به شرح جدول شماره 1 (مندرج در ذیل این اطلاعیه) می باشد كه آدرس و محل تشكیل باجه رفع نقص كارت شركت در آزمون هر شهرستان در جدول شماره 2 (مندرج در ذیل این اطلاعیه) مشخص گردیده است.

د‍ - یادآوری های مهم

1- در زمان حضور در جلسه آزمون، همراه داشتن پرینت كارت شركت در آزمون ، اصل كارت ملی و یا اصل شناسنامه عكسدار الزامی است.

2- فرآیند برگزاری آزمون از ساعت 8:30 (هشت و سی دقیقه ) می باشد.

3- در ورودی حوزه های امتحانی رأس ساعت 8:00 (هشت) بسته خواهد شد، لذا متقاضیان لازم است قبل از بسته شدن درهای ورود به جلسه آزمون در حوزه امتحانی حاضر باشند.

4- هر متقاضی برای حضور در جلسه آزمون باید چند مداد سیاه نرم پررنگ، مدادتراش، مداد پاكن و یك سنجاق و یا سوزن به همراه داشته باشد. تاکید میشود رد و بدل کردن این لوازم در جلسه آزمون تخلف محسوب می شود.

5- متقاضیان باید از آوردن وسایل اضافی از جمله كیف دستی، ساك دستی، پیجر، تلفن همراه، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، انگشتر هوشمند، جزوه، كتاب، ماشین حساب، هرگونه نُت و یادداشت و نظایر آن و همچنین وسایل شخصی به جلسه آزمون اكیداً خودداری نمایند. بدیهی است كه به همراه داشتن هر كدام از وسایل مندرج در این بند به عنوان تقلب و تخلف تلقی و با متقاضیان ذیربط براساس قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمونهای سراسری كه بخشی از آن در بند «ه‍» آمده است، رفتار خواهد شد.

6- به همراه داشتن تلفن همراه حتی بصورت خاموش در جلسه آزمون موجب محرومیت از گزینش در آزمون خواهد شد.

7- حوزه های آزمون از تحویل گرفتن هرگونه وسایل اضافی از جمله تلفن همراه، ماشین حساب، كیف دستی، ساك دستی، كتاب، جزوه و ... معذور می باشند، بنابراین اکیدا توصیه می شود به غیر از موارد اعلام شده در اطلاعیه پرینت کارت و برگ راهنمای شرکت در آزمون و اوراق تشخیص هویتی از همراه داشتن سایر وسایل جداً خودداری شود.

8- متقاضیان در صورت بوجود آمدن هرگونه مشكل در فرآیند برگزاری برای آنها لازم است، حداكثر تا تاریخ 99/10/18 از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی با این سازمان مكاتبه نمایند. بدیهی است درخواست های واصله بعد از تاریخ فوق قابل بررسی و پیگیری نخواهد بود.

 

متقاضیان می‌توانند کلیه سوالات و پرسش‌های خود درخصوص موارد مرتبط با کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی 99 و  همچنین نکات اختصاصی هر آزمون‌ را از طریق شماره تماس 9099071613 پی گیری نمایند. درصورت نیاز به اطلاعات بیشتر می‌توانید همه روزه حتی تعطیلی های رسمی  از ساعت ۰۸:۰۰ لغایت ۲۴:۰۰ با کارشناسان مجرب مجموعه مشاور گروپ تماس حاصل نمایید.

امکان ویرایش وضعیت بومی در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی را در این مقاله مطالعه کنید.


راهنمای تغییر حوزه آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی

آیا امکان تغییر حوزه آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی وجود دارد؟ بله - از چه طریقی ؟ شما عزیزان در صورت علاقه به تغییر حوزه آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی می بایست به سیستم پاسخگویی سازمان سنجش مراجعه و درخواست خود را مبنی بر تغییر حوزه هشتمین آزمون استخدامی، اعلام نمایید.

برای تغییر ویرایش حوزه درزمان دریافت کارت ورود به جلسه به باجه های رفع نقص همان شهر مراجعه شود.

تغییر حوزه آزمون استخدامی دستگاههای اجراییسایت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی چیست؟

برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی باید به سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org مراجعه کنید.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی چه موقع است؟

کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی از روز دوشنبه 99/10/08 برای مشاهده و پرینت روی درگاه سازمان سنجش قرار خواهد گرفت.

رفع مغایرت کارت ورود به جلسه چگونه امکان پذیر خواهد بود؟

رفع مغایرت اطلاعات کارت ورود به جلسه به طور کامل در همین مقاله حضور محترم شما عزیزان ارائه شده است.

ویرایش اطلاعات سهمیه 25 درصد ایثارگران چگونه امکان پذیر است؟

در سهمیه 25 درصد ایثارگران در آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی امکان ویرایش وجود ندارد. با توجه به هماهنگی با بنیاد شهید و امور ایثارگران، متقاضیان می بایستی قبلاً از تاریخ 99/07/01 لغایت 99/07/04 اقدام به ویرایش سهمیه و شغل محل مربوطه می نمودند.

4.2/5 - (5 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی 99

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام دانشگاه افسری ارتش
نصب اپ دانش آموزی