کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 97

کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 97

جهت مشاوره در زمینه کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 97

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 97  و یا در صورت وجود هرگونه سؤال تنها کافی است با کارشناسان آزمون های استخدامی مشاور گروپ تماس گرفته و مشکل خود را رفع نمایید.همچنین می‌توانید نکات مهم ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 97 و شرایط جذب این سازمان را در این مقاله مشاهده کنید.

زمان برگزاری آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 97

بدينوسيله به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي شركت در آزمون استخدامي ديوان محاسبات كشور در سال 1397 مي‌رساند كه آزمون مذكور صبح روز پنجشنبه مورخ 97/03/31 در 11 شهرستان كشور برگزار می شود. فرآيند برگزاري آزمون از ساعت 8:30 روز پنجشنبه آغاز و درهاي ورود به جلسه امتحان نيم­ساعت قبل از شروع فرآيند بسته خواهد شد، لذا كليه داوطلبان مي‌بايست قبل از بسته شدن درهاي ورودي در محل حوزه امتحاني خود حاضر باشند.

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 97 

کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 97 از روز سه‌‌شنبه 97/03/29 بر روي سايت اطلاع‌رساني سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني: www.sanjesh.org قرار مي‌گيرد و متقاضیان مي‌توانند با وارد كردن اطلاعات شناسنامه‌اي (نام، نام‌خانوادگي، شماره ملی، سال تولد و ...)خود نسبت به مشاهده و تهیه پرينت كارت شرکت در آزمون اقدام و براساس آدرس تعيين شده بر روي پرينت كارت شركت در آزمون، به حوزه امتحاني مربوط مراجعه نمايند. بديهي است براي شركت در جلسه آزمون همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون و هم چنين اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار و ارائه آن الزامي است.

کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 97 را به صورت تلفنی و از طریق شماره تماس مجموعه 9099071614 بدون گرفتن کد و پیش شماره از ساعت 8 صبح الی 12 شب از کارشناسان اختصاصی آزمون های استخدامی مستقر در مجموعه مشاور گروپ بخواهید.

تذكرهاي‌ مهم‌ 

  1. در زمان حضور در جلسه آزمون، همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون‌، اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار الزامي است.
  2. در ورودي ِحوزه­هاي امتحاني رأس‌ ساعت‌ 8:00 بسته خواهد شد لذا داوطلبان لازم است قبل از بسته شدن درهاي ورود به جلسه آزمون در حوزه امتحاني حاضر باشند.
  3. هر داوطلب براي حضور در جلسه آزمون بايد علاوه بر پرينت كارت شركت در آزمون، اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار، چند مداد سياه نرم پررنگ، مدادتراش، مداد پاكن و يك سنجاق و يا سوزن به همراه داشته باشد.
  4. مخدوش نمودن و پاره نمودن پاسخنامه، عدم ارائه پاسخنامه در زمان مقرر و تعلل در ارائه مدارك امتحاني ماهيتاً از مصاديق تخلّف و تقلّب محسوب مي‌گردد و با داوطلبان متخلف برابر با قانون رسيدگي به تخلفات و جرايم در آزمونهاي سراسري رسيدگي و برخورد خواهد شد.
  5. داوطلبان بايد از آوردن وسايل اضافي از جمله كيف دستي، ساك دستي، پيجر، تلفن همراه، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، انگشتر هوشمند،‌ جزوه، كتاب، ماشين‌حساب، هرگونه نُت و يادداشت و نظاير آن و همچنين وسايل شخصي به جلسه آزمون اكيداً خودداري نمايند. بديهي است كه به همراه داشتن هر كدام از وسايل مندرج در اين بند به عنوان تقلب و تخلف تلقي و با داوطلبان ذيربط براساس قانون رسيدگي به تخلفات و جرايم در آزمونهاي سراسري رفتار خواهد شد.

برای اطلاع از آخرین نکات مربوط به آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 97

 با کارشناسان آزمون های استخدامی مشاور گروپ در ارتباط باشید.

مشاور گروپ

جهت مشاوره در زمینه کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 97

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

دریافت نتایج نهایی کنکور 1400