نحوه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 98 – 99

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 98 99

جهت مشاوره در زمینه نحوه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 98 – 99

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

پرداخت هزینه ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 98 – 99

ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 98 – 99

سازمان ملی پرورش استعداد های درخشان هر ساله آزمونی تحت عنوان آزمون مدارس تیزهوشان در دو پایه تیزهوشان ششم به هفتم و تیزهوشان نهم به دهم برگزار می کند . به دلیل بالا بودن سطح امکانات آموزشی در مدارس تیزهوشان ، متقاضیان زیادی اقدام به ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 98 – 99 می کنند و رقابت سنگینی بین داوطلبان این آزمون برقرار است . طی تغییرات انجام شده توسط سازمان آموزش و پرورش درسال تحصیلی ۹۷ – ۹۸ ، آزمون نمونه دولتی نهم به دهم و آزمون تیزهوشان نهم به دهم ادغام شدند و آزمون تیزهوشان پایه ششم به هفتم و آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم حذف شدند و پذیرش در مدارس تیزهوشان پایه هفتم صرفاً بر اساس آزمون سنجش هوش انجام پذیرفت ولیکن در سال تحصیلی ۹۸ – ۹۹ روند آزمون تیزهوشان ششم به هفتم احتمالا تغییراتی خواهد داشت که در این مقاله قصد داریم در خصوصاین تغییرات احتمالی و زمان ، نحوه ، شرایط و سایت ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 98 – 99 اطلاعاتی ارائه دهیم . ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 98 – 99 به صورت اینترنتی و از طریق سایت hoosh.medu.ir انجام می پذیرد .

داوطلبان ثبت نام آزمون تیزهوشان می توانند با مراجعه به سایت مربوطه اطلاعات دانش آموزی خود را وارد نموده و ضمن پرداخت هزینه ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 98 – 99اقدام به ثبت نام خود نمایند . روند تکمیل ثبت نام در پایه ششم به هفتم و ثبت نام نهم به دهم متفاوت است که در ادامه به توضیح آن می پردازیم :

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم ابتدایی ۹۸ – ۹۹ :

ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 97 – 98 به دلیل ابهامات به وجود آمده در نحوه برگزاری آزمون به تاخیر افتاد و در اواسط خرداد ماه انجام شد ولی ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 98 – 99 مطابق سال های گذشته از روز دوشنبه مورخ 1398/02/16 لغایت روز دوشنبه مورخ 1398/02/23 می باشد .

ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 98 – 99 برای کلیه متقاضیان شرکت در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۸ – ۹۹  از طریق سایت hoosh.medu.ir انجام می پذیرد .

هزینه ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 98 – 99

هزینه ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 98 – 99 بصورت اینترنتی و از طریق سامانه ثبت نام مدارس استعدادهای درخشان hoosh.medu.ir قابل پرداخت خواهد بود. هزینه ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم مبلغ 28000 تومان می باشد که می بایست پس از وارد نمودن نام کاربری و رمز ورود همگام ، از طریق درگاه اینترنتی سامانه ثبت نام پرداخت گردد و برای این کار از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب استفاده می شود.

  • توجه 1: در صورت واریز وجه ثبت نام به صورت مستقیم، از طریق مراجعه به بانک و یا دستگاه های خودپرداز، ثبت نام انجام نمی شود و وجه واریزی نیز قابل استرداد نخواهد بود.
  • توجه 2: مبلغ فوق ثابت بوده و به جز این مبلغ، دریافت هرگونه وجه تحت هر عنوان ممنوع است.
  • نکته 3 : ضروری است داوطلبان پس از طی مراحل ثبت نام و پرداخت وجه سنجش هوش تیزهوشان ، شماره پیگیری را دریافت نمایند و آن را جهت استفاده های بعدی نزد خود نگهداری کنند.
5/5 - (2 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه نحوه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 98 – 99

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

قبولی تضمینی کنکور ۱۴۰۳
نصب اپ دانش آموزی