زمان واریز و برداشت سود سهام عدالت سال 98

01b7e6a2fa5b77b89ff08c9f45b7c078

جهت مشاوره در زمینه زمان واریز و برداشت سود سهام عدالت سال 98

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

زمان واریز و برداشت سود سهام عدالت سال 98 … واریز سهام عدالت, سود سهام عدالت, سهام عدالت

زمان واریز و برداشت سود سهام عدالت سال 98 ,واریز سهام عدالت, سود سهام عدالت, سهام عدالت

زمان واریز و برداشت سود سهام عدالت سال 98

زمان واریز و برداشت سود سهام عدالت سال 98  :  شنیده ها حاکی از آن است که سود سهام عدالت امسال به صورت یکجا به حساب همه مشمولان واریز خواهد شد و احتمالا موعد این واریز، دی ماه است.

به گزارش مشاور گروپ و به نقل از مهر : اقساط طرح سهام عدالت (از محل سود سهام تخصیص یافته به مشمولان) که از سال ۸۵ در حال اجراست بعد از ۱۰ سال در سال ۹۵ به پایان رسید و از سال ۹۶، سود این سهام به صورت نقدی به حساب مشمولان واریز شد.
طی دو سال ۹۶ و ۹۷ و مطابق با سیاست سازمان خصوصی سازی، واریز سود سهام عدالت پس از جمع آوری از شرکت های سرمایه پذیر، به صورت مرحله به مرحله از آذر ماه آغاز و معمولا تا خرداد ماه سال بعد ادامه پیدا می کرد.

زمان واریز و برداشت سود سهام عدالت سال 98  :  طبق شنیده ها، سود سهام عدالت سال مالی ۹۷ خلاف دو سال قبل، به صورت یک جا واریز خواهد شد و بصورت واریز مرحله ای نخواهد بود.

در این راستا، یک مقام مطلع در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: در دوره های قبلی سود سهام عدالت به صورت گروه گروه واریز می شد. به این معنا که ابتدا از اقشار ضعیف شروع می شد و در ادامه به تدریج برای همه مشمولان واریز می شد.

وی افزود: مقرر شده امسال سود سهام عدالت برای همه مشمولان بصورت یکجا واریز شود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا سود سهام عدالت دی ماه واریز خواهد شد، ادامه داد: احتمال واریز سود سهام عدالت در دی ماه وجود دارد اما باز هم زمان دقیق واریز مشخص نیست. سازمان خصوصی سازی نمی خواهد خود را درگیر واریز مرحله به مرحله کند اما از سویی دیگر دلیلی ندارد که پول هم در حساب دولت بماند.

زمان واریز و برداشت سود سهام عدالت سال 98  :  گفتنی است؛ سهام عدالت که به معنای واگذاری بلاعوض سهام شرکت‌های دولتی به مردم و افراد کم توان جامعه و شریک شدن آنها در درآمدهای دولت است، ۴۹ میلیون و ۲۲۶ هزار و ۱۹۳ ایرانی را در بر می‌گیرد که البته از این تعداد بیش از ۲ میلیون نفر فوت شده‌اند اما با توجه به اینکه افراد فوت شده نیز کماکان سهامدار سهام عدالت هستند و ورثه آنها حق استفاده از سهام عدالت متوفیان را دارند، فهرست مشمولان سهام عدالت همان عدد ۴۹ میلیون و ۲۲۶ هزار و ۱۹۳ نفر است.

طی ۱۲ سال گذشته مشمولان سهام عدالت صرفاً ثبت نام شده سهام عدالت هستند و سازمان خصوصی سازی به صورت مجازی، سود را از ۴۹ شرکت سرمایه پذیر دریافت و به صورت علی السویه (به صورت مساوی) میان سهام داران تقسیم می‌کند.


امتیاز شما به این مقاله

جهت مشاوره در زمینه زمان واریز و برداشت سود سهام عدالت سال 98

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
  1. ح

    آقای مسئول بی کفایت ۳ماه بیشتره ازاد سازی زدیم ۶۰_ درصد پولم فروش گذاشتم …. مگه مقام معظم رهبری عرض نگردند اونایی که روش مستقيم زدن فروختند پولشان را واریز کنید چرا فروش گذاشتم واریز نمیکنید ؟؟؟شما مسئولان به فکر جیب خودتان هستید نه مردم …شما حرف رهبری هم گوش ندادید و‌نمیدید مگه قرار نبود بعد فروش ۳روز دیگه پول فروشش واریز میشه ؟ چرا واریز نمیکنید خودتان مسخره کردید یا مردم را م‌قع رای خودتان میکشید اینجوری میکنم اون جوری میکنم بعد انتخاب شدید …مردم گیلویی چند خاک بر سر اون مسئول بی کفایت دزد که فقط به فکر پر کردن جیب خودش هزار تا دروغ سر هم میکنه فقط بخاطر پست و مقامش اقای محترم مقام معظم رهبری فرموندند ازاد کنید کسی لازم داشت فروخت پولش واریز کنید به حسابش ولی بلانصبت بعضی مسئولان بی کفایت بی لیاقت اصلا هیچی به خیالش نیست حتی حرف مقام معظم رهبری … اقا کفتید سجام بزنید روش مستقيم زدید و به فروش گذاشتید‌پولش واریز میشه پس گو؟؟؟؟؟ اگه لازم نداشتم نیازی نبود بفر‌وشم لازم داشتم فروختم پولم وابر کنید حسابم اگه واریز نکنید میسپارمتون به خدا و حضزت عباس، خانم فاطمه زهرا(ع) و حضرت علی (ع) کاری باهاتون بکنند نتونید راهم برید …. به امام زمان لازم دارم به اون پول فروختم واریز کنید الکی هرار بهونه در نیارید خدا از کمر مسئول بی کفایت بزنه …. این مردم بدبخت گناهشان چیه ایجوری میپیچونیدشان … سهامم بانک ملت هستم خودمم ۱۸ ساله از سه عضو معلولیت شدیدم به علی به پولش جای خبر نیازمندم واربزش کنید ممنون،!؟،؟؟؟؟؟؟

    پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام تیزهوشان 1403
نصب اپ دانش آموزی