رتبه لازم برای قبولی رشته نقاشی کنکور ۱۴۰۱ ( 700 نمونه کارنامه قبولی کنکور 1400)

رتبه لازم برای قبولی رشته نقاشی کنکور

جهت مشاوره در زمینه رتبه لازم برای قبولی رشته نقاشی کنکور ۱۴۰۱ ( 700 نمونه کارنامه قبولی کنکور 1400)

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

رتبه لازم برای قبولی رشته نقاشی کنکور ۱۴۰۱ ( 700 نمونه کارنامه قبولی کنکور 1400 ) : رشته‌ي نقاشي فضايي را ايجاد مي‌کند که هر دانشجوي خلاق متناسب با توان، سليقه، دانش و ذهنيت خويش، دنياي خاص آفرينندگي خود را در آن مي‌يابد و در نتيجه مي‌تواند آثاري را خلق کند که باعث تحول خود و در مرحله‌ي بعد جامعه‌اش شود.

رشته‌ي نقاشي

رتبه لازم برای قبولی رشته نقاشی کنکور ۱۴۰۱

نمونه کارنامه قبولی کنکور ۱۴۰۱ رشته نقاشی


رتبه لازم برای قبولی رشته نقاشی کنکور ۱۴۰۱  :  اين رشته‌ به‌ آموزش‌ سبک‌هاي‌ برجسته‌‌ي نقاشي‌ معاصر ايران‌ و جهان‌ مي‌پردازد و در کنار آن‌ دانشجويان‌ درس‌هايي‌ مثل‌ طراحي‌، اطلاعات‌ و مباني‌ هنرهاي‌ تجسمي‌، تاريخ‌ هنر و تاريخ‌ عمومي‌ نقاشي‌ را مي‌گذرانند . دانشجوي‌ رشته‌ي‌ نقاشي‌ در طي‌ تحصيل‌ در دانشگاه‌ مي‌آموزد که‌ خوب‌ ببيند، تحليل‌ کند، دانش‌ خود را وسعت‌ ببخشد و آن‌چه‌ را ياد گرفته‌ است‌ در سطوح‌ مختلف‌ اشاعه‌ بدهد.

به‌ همين‌ دليل‌ اگر فردي‌ قريحه‌ و ذوق‌ نقاشي‌ نداشته‌ باشد، با ورود به‌ رشته‌ي‌ نقاشي‌ فقط‌ يک‌سري‌ اطلاعات‌ به‌ دست‌ مي‌آورد و بازدهي‌ نخواهد داشت‌.

رتبه لازم برای قبولی رشته نقاشی کنکور ۱۴۰۱  :  می‌گویند "زئوس" و "پاراسیو" از معروفترین نقاشان یونان باستان بودند و با یکدیگر رقابت داشتند. روزی آنها در یک مسابقه نقاشی در حضور مردم شرکت کردند تا بهترین نقاش یونانی انتخاب شود. "زئوس" روی تابلوی خود یک خوشه انگور کشید و در این کار چنان مهارتی از خود نشان داد که پرندگان به تصور آنکه خوشه انگور واقعی است، به سوی آن هجوم آوردند.

"پاراسیو" نیز برای نشان دادن نقاشی‌اش از رقیب خود دعوت کرد تا پرده نقاشی را کنار بزند اما وقتی زئوس برای کنار زدن پرده نقاشی جلو رفت، متوجه شد که پرده‌ای وجود ندارد بلکه "پاراسیو" خود پرده را نقاشی کرده است و در نتیجه همگان برتری پاراسیو را به رسمیت شناختند.

رتبه لازم برای قبولی رشته نقاشی کنکور ۱۴۰۱  :   این داستان را بسیاری از ما به عنوان اوج قدرت یک نقاش در خلق یک شاهکار هنری شنیده‌ایم اما آیا نقاشی یعنی همین ؟ آیا هنر نقاش این است که آنچنان ماهرانه طبعیت را تقلید کند که حتی خود طبعیت را نیز به اشتباه بیندازد ؟ در این صورت چگونه می‌توان به نگاره‌های دیوارهای غارها یا آثار هنرمندان مدرن، نقاشی گفت؟

استادان و هنرمندان نقاشی بر خلاف نظر افرادی که نقاشی را فتوکپی طبیعت می‌دانند، معتقدند که نقاشی هنری است که در پیوند با اندیشه، جهان‌بینی و شرایط حاکم بر جامعه شکل می‌گیرد و معنا و مفهوم پیدا می‌کند و نهایتاً در غالب تصویر بیان می‌گردد.البته براساس این تعریف نمی‌توان تعریف نقاشی را با هنرهای تجسمی دیگر مانند گرافیک یا طراحی مشخص نمود و این به دلیل آن است که امروزه مرز بین بسیاری از هنرها شکسته شده است و نمی‌توان با خط‌کش لغات، حیطه یک هنر را تعیین کرد.

رشته نقاشی فضایی را ایجاد می‌کند که هر دانشجوی خلاق متناسب با توان ، سلیقه ، دانش و ذهنیت خویش ، دنیای خاص آفرینندگی خود را در آن می‌یابد و در نتیجه می‌تواند آثاری را خلق کند که باعث تحول خود و در مرحله بعد جامعه‌اش گردد.رتبه لازم برای قبولی رشته نقاشی کنکور ۱۴۰۱ /

این رشته‌ به‌ آموزش‌ سبک‌های‌ برجسته‌ نقاشی‌ معاصر ایران‌ و جهان‌ می‌پردازد و در کنار آن‌ دانشجویان‌ دروسی‌ مثل‌ طراحی‌ ، اطلاعات‌ و مبانی‌ هنرهای‌ تجسمی‌، تاریخ‌ هنر و تاریخ‌ عمومی‌ نقاشی‌ را می‌گذرانند.

یک‌ دانشجوی‌ رشته‌ نقاشی‌ در طی‌ تحصیل‌ در دانشگاه‌ می‌آموزد که‌ خوب‌ ببیند، تحلیل‌ کند، دانش‌ خود را وسعت‌ ببخشد و آنچه‌ را که‌ یاد گرفته‌ است‌ در سطوح‌ مختلف‌ اشاعه‌ بدهد . به‌ همین‌ دلیل‌ اگر فردی‌ قریحه‌ و ذوق‌ نقاشی‌ نداشته‌ باشد، با ورود به‌ رشته‌ نقاشی‌ فقط‌ یکسری‌ اطلاعات‌ به‌ دست‌ می‌آورد و بازدهی‌ نخواهد داشت‌.

رتبه لازم برای قبولی رشته نقاشی کنکور ۱۴۰۱  :  موقعيت‌ شغلي‌ در ايران:

‌رتبه لازم برای قبولی رشته نقاشی کنکور ۱۴۰۱  :  فارغ‌التحصيل‌ نقاشي‌ نبايد انتظار داشته‌ باشد که‌ تنها مشغله‌ و منبع‌ درآمدش‌ نقاشي‌ کشيدن‌ باشد؛ زيرا حتي‌ نقاش‌هاي‌ موفق‌ و معروف‌ جهان‌ نيز تنها مشغله‌شان‌ کشيدن‌ نقاشي‌ نيست‌ بلکه‌ در کنار نقاشي‌، به‌ تدريس‌ نقاشي‌ نيز مي‌پردازند. کاري‌ که‌ بسيار مثمر ثمر است؛ چون‌ تدريس‌ و ارتباط‌ با ديگران‌، تأثير بسزايي‌ در ديد، ذهن‌ و انديشه‌ي‌ يک‌ نقاش‌ مي‌گذارد. در کشور ما نيز يک‌ نقاش‌ مي‌تواند علاوه‌ بر نقاشي‌ به‌ تدريس‌ اين‌ هنر در مراکز آموزش‌ عالي‌ يا آموزشگاه‌هاي‌ آزاد و به‌ فعاليت‌ در مطبوعات‌ و نشريات‌، صداوسيما، فرهنگسراها، سازمان‌ ميراث‌ فرهنگي‌، وزارت‌ فرهنگ‌ و ارشاد اسلامي‌، شهرداري‌ها (به‌ عنوان‌ طراح‌ و مجري‌ نقاشي‌هاي‌ ديواري‌) بپردازد.

طول دوره‌ي کارشناسي نقاشي 5/4 سال شامل 9 نيم‌سال 18 هفته‌اي است.

درس‌هاي‌ اين‌ رشته‌ در طول‌ تحصيل:

درس‌هاي‌ پايه، 32 واحد

مباني‌ هنرهاي‌ تجسمي‌، کارگاه‌ طراحي‌ پايه ‌(سطح‌ يک‌)، کارگاه‌ عکاسي‌ پايه، هندسه‌ مناظر و مرايا، کارگاه‌ چاپ‌هاي‌ دستي‌، کارگاه‌ حجم‌سازي‌، تجزيه‌ و تحليل‌ و نقد آثار هنرهاي‌ تجسمي‌، هنر و تمدن‌ اسلامي‌، آشنايي‌ با هنر در تاريخ.

درس‌هاي‌ اصلي، 32 واحد

کارگاه‌ طراحي‌ (سطح‌ دو)، نقاشي‌ ديواري‌، کارگاه‌ نقاشي‌ ديواري‌ (سطح‌ يک‌)، کارگاه‌ نقاشي‌ (سطح‌ يک‌)، تاريخ‌ عمومي‌ نقاشي‌، تجزيه‌ و تحليل‌ و نقد آثار نقاشي‌.

در‌س‌هاي تخصصي، 49 واحد

کارگاه طراحي (سطح سه)، کارگاه نقاشي (سطح دو)، کارگاه نقاشي (سطح سه)، مرمت آثار نقاشي، طرح عملي جامع، طرح و رساله‌ي نهايي.

درس‌هاي اختياري، 8 واحد

کامپيوتر تخصصي، هنر در دنياي کودکان، آشنايي با هنرهاي سنتي، انسان، طبيعت، طراحي، اصول و مباني نقد هنري، حکمت و هنر اسلامي ، کارگاه آموزش فنون تصويرسازي.

لازم به ذکر است امتحانات پايان‌ترم در اين رشته به صورت ژوژمان برگزار مي‌شود که منظور تشکيل کارگاهي از بهترين کارهاي طول همان ترم به انتخاب استاد و گاهي دانشجو است و انجام تمام فعاليت‌هاي طول ترم براي دانشجويان اين رشته در کسب نمره‌ي پاياني مؤثر است.

رشته‌ي نقاشي در مقاطع کارشناسي و کارشناسي ارشد و دکتري پذيرش دارد. در مقطع کارداني رشته‌ي هنرهاي تجسمي نيز شامل دو گرايش گرافيک و نقاشي است.

دانشگاه‌هاي سراسري شهر تهران:

دانشکده‌ي هنرهاي زيبا دانشگاه تهران ، دانشگاه هنر*، دانشگاه الزهرا، تربيت دبير شهيد رجايي تهران، دانشگاه غير انتفاعي علم و فرهنگ**، موسسه‌ي غيرانتفاعي سوره

* دانشگاه هنر:

رتبه لازم برای قبولی رشته نقاشی کنکور ۱۴۰۱  :  بزرگ‌ترين مرکز آموزش عالي رشته‌هاي هنري در ايران است. در پي ادغام 5 مؤسسه‌ي آموزشي عالي هنر قبل انقلاب در سال 1358 مجمع دانشگاهي هنر به وجود آمد و در سال 1362 بازگشايي و رسماً به فعاليت پرداخت. اين دانشگاه هم‌اکنون مشتمل بر 5 دانشکده در تهران و کرج است: دانشکده‌ي هنرهاي کاربردي/ سينما و تئاتر/ هنرهاي تجسمي/ موسيقي/ معماري و شهرسازي.

** دانشگاه غيرانتفاعي علم و فرهنگ:

1372: تأسيس مؤسسه‌ي آموزش عالي جهاد دانشگاهي

1384: ارتقاي مؤسسه‌ي آموزش عالي جهاد دانشگاهي تهران به دانشگاه غيرانتفاعي علم و فرهنگ هم‌اکنون دانشگاه علم و فرهنگ با 30 رشته‌ي تحصيلي در مقاطع کارشناسي و کارشناسي ارشد رشته‌هاي هنر و... به فعاليت خود ادامه مي‌دهد.

رشته‌هاي هنر:

ارتباط تصويري، نقاشي، عکاسي، نمايش، طراحي پارچه، طراحي لباس، صنايع دستي، طراحي صنعتي، معماري داخلي

رتبه لازم برای قبولی رشته نقاشی کنکور ۱۴۰۱  :  توانایی‌های‌ لازم :

دانشجوی‌ رشته‌ نقاشی‌ باید ویژگی‌های‌ جسمی‌ و روحی‌ خاصی‌ داشته‌ باشد تا بتواند در این‌ رشته‌ موفق‌ گردد و به‌ همین‌ دلیل‌ نیز آزمون‌ نقاشی‌ دانشگاه‌ها و مراکز آموزش‌ عالی‌ به‌ صورت‌ نیمه‌متمرکز برگزار می‌شود؛ یعنی‌ پیش‌ از ورود به‌ دانشگاه‌ استعداد و خلاقیت‌ داوطلب‌ در یک‌ آزمون‌ عملی‌ سنجیده‌ می‌شود تا بهترین‌ و توانمندترین‌ داوطلبان‌ وارد دانشگاه‌ گردند.

از سوی‌ دیگر نقاش‌؛ یعنی‌ خلاق‌؛ یعنی‌ آفریننده؛ یعنی‌ کسی‌ که‌ از مرز بایدها و نبایدها می‌گذرد تا طرحی‌ نو دراندازد و به‌ همین‌ دلیل‌ نمی‌توان‌ به‌ او دستور داد که‌ چگونه‌ باش‌ و از چه‌ راهی‌ برو تا موفق‌ شوی‌. در واقع‌ یک‌ نقاش‌ نمی‌تواند در چهارچوبی‌ مشخص‌ و معین‌ محدود گردد. و بالاخره‌ باید گفت‌ که‌ هنر نقاشی‌ مثل‌ هر هنر دیگری‌ کار طاقت‌فرسا، هوش‌، نبوغ‌ و شعور فراوان‌ نیاز دارد.

رتبه لازم برای قبولی رشته نقاشی کنکور ۱۴۰۱  : موقعیت‌ شغلی‌ در ایران :

یک‌ فارغ‌التحصیل‌ نقاشی‌ نباید انتظار داشته‌ باشد که‌ تنها مشغله‌ و منبع‌ درآمدش‌ نقاشی‌ کشیدن‌ باشد چرا که‌ حتی‌ نقاش‌های‌ موفق‌ و معروف‌ جهان‌ نیز تنها مشغله‌شان‌ کشیدن‌ نقاشی‌ نیست‌ بلکه‌ در کنار نقاشی‌، به‌ تدریس‌ نقاشی‌ نیز می‌پردازند . کاری‌ که‌ بسیار مثمر ثمر است،‌ چون‌ تدریس‌ و ارتباط‌ با دیگران‌، تأثیر به سزایی‌ در دید، ذهن‌ و اندیشه‌ یک‌ نقاش‌ می‌گذارد .

در کشور ما نیز یک‌ نقاش‌ می‌تواند علاوه‌ بر نقاشی‌ به‌ تدریس‌ این‌ هنر در مراکز آموزش‌ عالی‌ یا آموزشگاه‌های‌ آزاد و به‌ فعالیت‌ در مطبوعات‌ و نشریات‌، صداوسیما، فرهنگسراها، سازمان‌ میراث‌ فرهنگی‌، وزارت‌ فرهنگ‌ و ارشاد اسلامی‌، شهرداری‌ها (به‌ عنوان‌ طراح‌ و مجری‌ نقاشی‌های‌ دیواری‌) بپردازد.

رتبه لازم برای قبولی رشته نقاشی کنکور ۱۴۰۱  : درس‌های‌ این‌ رشته‌ در طول‌ تحصیل :
دروس‌ پایه‌:
مبانی‌ هنرهای‌ تجسمی‌ ، کارگاه‌ طراحی‌ پایه‌(سطح‌ یک‌) ، کارگاه‌ عکاسی‌ پایه، هندسه‌ مناظر و مرایا، کارگاه‌ چاپ‌های‌ دستی‌، کارگاه‌ حجم‌سازی‌، تجزیه‌ و تحلیل‌ و نقد آثار هنرهای‌ تجسمی‌، هنر و تمدن‌ اسلامی‌ ، آشنایی‌ با هنر در تاریخ‌.
دروس‌ اصلی‌:
کارگاه‌ طراحی‌ (سطح‌ دو) ، نقاشی‌ دیواری‌ ، کارگاه‌ نقاشی‌ دیواری‌ (سطح‌ یک‌)، کارگاه‌ نقاشی‌ (سطح‌ یک‌)، تاریخ‌ عمومی‌ نقاشی‌، تجزیه‌ و تحلیل‌ و نقد آثار نقاشی‌.
دروس تخصصی:
کارگاه طراحی (سطح سه) ، کارگاه نقاشی (سطح دو)، کارگاه نقاشی(سطح سه)، مرمت آثار نقاشی. طرح عملی جامع، طرح و رساله نهایی

رتبه لازم برای قبولی رشته عکاسی کنکور ۱۴۰۱

رتبه لازم برای قبولی رشته نقاشی کنکور ۱۴۰۱   

رتبه لازم برای قبولی رشته نقاشی براساس قبولی های 96

نام دانشگاه : دانشگاه شهيد باهنر - كرمان
ظرفیت رشته : 20
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 2164
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 4962

نام دانشگاه : دانشگاه غيرانتفاعي سوره - تهران
ظرفیت رشته : 60
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 929
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 1722
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 4917

نام دانشگاه : دانشگاه يزد
ظرفیت رشته : 20
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 4815

نام دانشگاه : دانشگاه گيلان - رشت
ظرفیت رشته : 35
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 4733

نام دانشگاه : دانشگاه غيرانتفاعي علم و فرهنگ - تهران
ظرفیت رشته : 60
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 1704
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 4717

نام دانشگاه : دانشگاه الزهرا(س) - تهران
ظرفیت رشته : 36
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 4714

نام دانشگاه : دانشگاه هنر اصفهان
ظرفیت رشته : 15
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 4667

نام دانشگاه : دانشگاه بوعلي سينا - همدان
ظرفیت رشته : 40
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 4549
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 5614
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 3238

نام دانشگاه : دانشگاه شهيد چمران اهواز (محل تحصيل شوشتر)
ظرفیت رشته : 35
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 4537

نام دانشگاه : دانشگاه شهيد باهنر - كرمان شبانه
ظرفیت رشته : 25
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 4190
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 4462

نام دانشگاه : دانشگاه گيلان - رشته شبانه
ظرفیت رشته : 35
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 4419
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 8447
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 :

نام دانشگاه : دانشگاه تهران
ظرفیت رشته : 12
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :-
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 :-
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 :-


خدمات مرکز مشاوره تلفنی مشاور گروپ در زمینه رشته نقاشی

مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی و حضوری مشاور گروپ پیشنهاد می کنند که سوالات خود را در زمینه رشته نقاشی از فارغ التحصیلان برتر تهران بپرسید :

ثبت نام کنکور رشته نقاشی

مشاوره کنکور رشته نقاشی

انتخاب رشته کنکور رشته نقاشی

ثبت نام بدون کنکور رشته نقاشی

انتخاب رشته نقاشی

برنامه ریزی کنکور رشته نقاشی

خدمات مرکز مشاوره تلفنی مشاور گروپ در زمینه مشاوره تحصیلی کنکور


مرکز مشاوره تلفنی و حضوری مشاور گروپ در زمینه های نتایج کنکور ، ثبت نام کنکور هنر ، منابع کنکور هنر ، تغییر رشته ، کارنامه اولیه کنکور ، انتخاب رشته هنر ، انتخاب رشته کنکور هنر ، دفترچه کنکور هنر ، دفترچه ثبت نام کنکور ، مشاوره درسی کنکور هنر ، مشاوره درسی کنکور ، مشاوره تحصیلی ، ثبت نام بدون کنکور سراسری ، ثبت نام بدون کنکور آزاد ، ثبت نام دانشگاه آزاد ، ثبت نام علمی کاربردی ، ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ، رشته نقاشی بدون کنکور ، رشته نقاشی بدون کنکور آزاد ، رشته نقاشی بدون کنکور سراسری ، تکمیل ظرفیت ، تکمیل ظرفیت سراسری ، برنامه ریزی تحصیلی کنکور ، برنامه ریزی تحصیلی کنکور هنر آماده ارائه مشاوره تحصیلی به داوطلبان عزیز است.

انتخاب رشته سایر گرایش های رشته هنر

رشته های دیگر کنکور رشته هنر که معرفی می گردند: (این لیست تکمیل خواهد شد.)

معرفی رشته طراحی صنعتی

معرفی رشته طراحی پارچه و لباس

معرفی رشته عکاسی

معرفی رشته کاردانی باستان شناسی

معرفی رشته کاردانی فرش

معرفی رشته کاردانی مردم شناسی

معرفی رشته کاردانی هنرهای تجسمی

معرفی رشته کاردانی هنرهای سنتی

معرفی رشته کارشناسی فرش

معرفی رشته کارگردانی تلویزیون

معرفی رشته گرافیک (ارتباط تصویری)

معرفی رشته مجسمه سازی

معرفی رشته مرمت و احیای بناهای تاریخی

معرفی رشته موزه داری

معرفی رشته نقاشی

معرفی رشته هنرهای تجسمی

معرفی رشته نمایش

معرفی رشته صنایع دستی

معرفی رشته سینما

معرفی رشته حفاظت و مرمت بناهای تاریخی

معرفی رشته چاپ

معرفی رشته تلویزیون و هنرهای دیجیتالی

معرفی رشته ارتباط تصویری

معرفی رشته حفاظت و مرمت آثار تاریخی


3.4/5 - (10 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه رتبه لازم برای قبولی رشته نقاشی کنکور ۱۴۰۱ ( 700 نمونه کارنامه قبولی کنکور 1400)

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. گلاره

  ببخشید من دانش اموز رشته ریاضی سال دهمم می خواستم بدونم میشه تابستون هارو رشته نقاشی بخونم وامتحان بدم وبعد در سال تحصیلی دوباره ریاضی رو ادامه بدم یعنی دوتا دیپلم همزمان بگیرم؟؟؟؟؟؟

  پاسخ
  1. مریم صدری

   سلام .رشته کارشناسی ریاضی خوندم میخوام ارشد نقاشی شرکت کنم.با چه رتبه ای در تهران یا قزوین میتونم قبول شم.

   پاسخ
 2. م

  سوال گلاره خیلی سوال خوبیه.
  لطفا جواب بدین.
  آیا گرفتن ۲ دیپلم به صورت همزمان می‌شه؟
  و سوال من این که میشه رشته دبیرستانمون یه رشته نظری باشه و در کنارش خودمون هنرو کار کنیم و کنکور هنر بدیم؟

  پاسخ
  1. عارفه

   بله شما میتونید رشته مورد نظرتون رو بخونید و در کنارش هنر رو کار کنید و کنکور سراسری هنر بدید توی کنکور سراسری هنر همه میتونن شرکت کنن

   پاسخ
 3. علی

  سلام رتبه لازم برای رشته نقاشی دانشگاه هنر گیلان چقدره. برای سال۹۹ جوابش رو لطفا به شماره موبایلم پیامک کنید

  پاسخ
 4. زهرا

  من سال ۱۴۰۰ کنکور دارم و میخوام دانشگاه هنر اصفهان رشته نقاشی رو بیارم چه رتبه ای لازم هست ؟

  پاسخ
 5. مریم صدری

  سلام .رشته کارشناسی ریاضی خوندم میخوام ارشد نقاشی شرکت کنم.با چه رتبه ای در تهران یا قزوین میتونم قبول شم.

  پاسخ
 6. فاطمه

  سلام (منطقه۳ ) رتبه قبولی در رشته نقاشی چقدر است
  دانشگاه دولتی

  پاسخ
 7. راحله

  سلام. این رتبه هایی که نوشته شده مقابل هر منطقه برای هر دانشگاه رتبه های کشوری هست یا منطقه؟

  پاسخ
 8. N.m

  سلام
  رتبه قبولی دانشگاه هنر اصفهان برای نقاشی و عکاسی منطقه ۳ چه قدر باید باشه

  پاسخ
 9. نیل

  سلام ایا رتبهی ۱۱۳۳۷ سهمیه نهای شانس قبولی در طراحی صنعتی اصفهانو داره

  پاسخ
 10. زکیه

  سلام تو اهواز دانشگاه هنری داریم ک غیر مختلط باشه؟؟؟

  پاسخ
 11. محسن سیدرمضان

  سلام و عرض ادب ،دختری دارم کلاس نهم ،خیلی علاقه به نقاشی داره ،کلاس های نقاشی ( جهاد دانشگاهی در مشهد رو میگذرونه ترم چهارم طراحی) ،امسال میره دوره دوم دبیرستان ،خودش تصمیم به رفتن به هنرستان رشته طراحی و گرافیک روداره ،من خیلی به انتخابش مطمئن نیستم ،هدفش درسته ولی به نظرم راهش رو درست نمیره ،احتمالا رفتن به دبیرستان ( تجربی یا ریاضی) بعد دیپلم و کنکور هنر (درکنار رشته خودش) مسیر بهتر و درست تری هست ،چطور میتونیم مشاوره بگیریم تا راه درست تر و منطقی تر برای هدفش داشته باشه ،ممنون میشم راهن،ایی بفرمایید

  پاسخ
 12. فردوسی

  سلام ببخشید میخواستم بپرسم برای قبولی در دانشگاه تهران (پردیس هنر های زیبا) چه درس هایی و باید بخونم؟ من رشته ام تجربی هست و سال 1042 کنکور هنر میخوام بدم

  پاسخ
 13. مرضیه نقدی

  سلام من رتبه 632منطقه دو هستم ایا رشته نقاشی دانشگاه هنر اصفهان می اورم

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

دریافت کارنامه کنکور 1401