دریافت کارت آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

دریافت کارت آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

جهت مشاوره در زمینه دریافت کارت آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

این مطلب آموزشی به موضوع دریافت کارت آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۱۴۰۱ می پردازد. تاریخ دقیق ثبت نام در دانشگاه های پیام نور امروزه به یکی از موضوعات مهم داوطلبان تحصیل در دانشگاه ها در مقطع کارشناسی ارشد تبدیل شده است که در این مقاله به آن اشاره خواهیم کرد.


نحوه دریافت کارت آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

کارت آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور برای کلیه داوطلبان از 21 تیر 1401 تا 23 تیر 1401 برای مشاهده و پرینت بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. لذا کلیه داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ، برای شرکت در جلسه امتحان باید در تاریخ تعیین‌شده به شرح فوق به پایگاه اطلاع‌رسانی مذکور مراجعه و با وارد نمودن اطلاعات شناسنامه‌ای (نام، نام خانوادگی، شماره ملی، سال تولد و ...) و یا اطلاعات ثبت‌نامی (شماره پرونده و کد رهگیری و ...) از کارت آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور خود یک نسخه پرینت تهیه و بر اساس آدرس و زمان تعیین‌شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند. بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور و همچنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس‌دار و ارائه آن الزامی است.


زمان دریافت کارت آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 

براساس برنامه زماني پيش‌بيني شده، زمان دریافت کارت آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور تیرماه 1401 (نوبت بیست و دوم) در روز جمعه مورخ 1401/04/24 برگزار خواهد شد. داوطلبان لازم است كه از 1401/04/21 لغايت 1401/04/23  که زمان دریافت کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور می باشد، با مراجعه به پايگاه اطلاع رساني اين سازمان نسبت به تهيه پرينت كارت شركت در آزمون و برگ راهنماي شركت در آزمون اقدام نمايند. محل آزمون داوطلبان براساس استان و شهرستان محل اقامت مندرج در بند 28 تقاضانامه تعيين مي‌گردد؛ لذا مقتضي است كه داوطلبان با مراجعه به جدول شماره 5  دفترچه راهنماي  ثبت‌نام و درج كد مربوط به استان و شهر محل اقامت در تقاضانامه ثبت‌نام اقدام نمايند.


برای آگاهی از جدیدترین اخبار آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور و دریافت کارت آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور با کارشناسان مجرب مجموعه مشاور گروپ تماس حاصل نمایید.

مشاور گروپ

نکته مهم : داوطلبان توجه داشته باشند که معدل مقطع کارشناسی خود را به صورت صحیح وارد کرده باشند در غیر این صورت نسبت به اصلاح آن از قسمت ویرایش اطلاعات ثبت نام در سایت سازمان سنجش نسبت به ویرایش آن اقدام کنند

5/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه دریافت کارت آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

دریافت کارنامه کنکور 1401