جزئیات فراخوان جذب هیئت علمی ۱۴۰۱

جزئیات فراخوان جذب هیئت علمی ۱۴۰۱

جهت مشاوره در زمینه جزئیات فراخوان جذب هیئت علمی ۱۴۰۱

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

جزئیات فراخوان جذب هیئت علمی ۱۴۰۱ : رئیس مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم به تشریح روند جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی در سال جاری پرداخت و گفت: فراخوان جذب اعضای هیئت علمی ۲۶ شهریور ماه اعلام و ثبت نام در این فراخوان تا ۶ مهر ادامه دارد.

جزئیات فراخوان جذب هیئت علمی ۱۴۰۱,فراخوان جذب هیئت علمی ۱۴۰۱,جذب هیئت علمی ۱۴۰۱,فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه آزاد ۱۴۰۱,فراخوان جذب هیات علمی بهمن ۱۴۰۱,شرایط سنی جذب هیات علمی,رشته های مورد نیاز جذب هیات علمی ۱۴۰۱,جذب هیات علمی دانشگاه ازاد,فراخوان جذب هیات علمی وزارت علوم ۱۴۰۱,فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه آزاد ۱۴۰۱

جزئیات فراخوان جذب هیئت علمی 98

جزئیات فراخوان جذب هیئت علمی اعلام شد

جزئیات فراخوان جذب هیئت علمی ۱۴۰۱ ،  به گزارش مشاور گروپ و  به نقل از ایسنا، دکتر رضوان طلب ضمن بیان این مطلب به جزئیات جذب هیئت علمی در دانشگاه ها و برنامه زمانی فراخوان آن در سال جاری پرداخت و گفت: فراخوان برنامه زمانی استخدام اعضای هیئت علمی در دانشگاه ها و مؤسسات عالی مرداد ماه به اطلاع دانشگاه ها خواهد رسید و این مراکز از ۱۹ مرداد تا ۴ شهریور ماه جاری فرصت دارند نیازهای خود را برای جذب هیئت علمی به مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم اعلام کنند.

جزئیات فراخوان جذب هیئت علمی ۱۴۰۱ ، وی در ادامه تصریح کرد: پس از اعلام نیاز دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی برای جذب اعضای هیئت علمی این نیاز و نحوه تخصیص ظرفیت از سوی مرکز نظارت هیئت علمی وزارت علوم صورت می گیرد. در واقع وزارت علوم از ۵ شهریور ماه تا ۱۶ این ماه فرصت دارند این تقاضاها را مورد بررسی قرار دهند.

رئیس مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم همچنین خاطر نشان کرد: پس از اعلام نظر وزارت علوم در خصوص تقاضاهای جذب هیئت علمی وزارت علوم نظر نهایی مورد تطبیق یا تأیید مرکز نظارت و ارزیابی مراکز آموزش عالی قرار می گیرد و در واقع این مراکز از ۲۰ تا ۲۵ شهریور ماه فرصت دارند این تطبیق نیازها را انجام دهند.

جزئیات فراخوان جذب هیئت علمی ۱۴۰۱ ،  دکتر رضوان طلب با تاکید بر اینکه فراخوان جذب اعضای هیئت علمی سال ۹۸ شهریور ماه اعلام خواهد شد، گفت: متقاضیان جذب در دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی از ۲۶ شهریور تا ۶ مهر به مدت ۱۰ روز فرصت دارند در این فراخوان ثبت نام کنند و بعد از ثبت نام متقاضیان فرآیند رسیدگی در دانشگاه ها از ۱۳ مهر تا ۱۳ دی فرصت دارند این فرآیند و تقاضاها را بررسی کنند.

به گفته وی، پس از بررسی فرآیند رسیدگی به متقاضیان جذب در دانشگاه ها مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم از ۱۴ دی تا ۲۹ بهمن ماه فرصت دارند بررسی های خود را در این زمینه انجام دهند و در نهایت نظر نهایی خود را برای پذیرش و یا عدم پذیرش اعلام کنند.

جزئیات فراخوان جذب هیئت علمی ۱۴۰۱ ،  رئیس مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم خاطر نشان کرد: برنامه زمانبندی بیست و دومین فراخوان نیمه متمرکز جذب اعضای هیئت علمی (پیمانی و طرح سربازی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی و پژوهشی کشور) همانطور که عنوان شد مرداد ماه ب ه اطلاع این مراکز خواهد رسید و این مراکز در صورت نیاز به استفاده از مشاوره و راهنمایی کارشناسان مرکز جذب می توانند پرسش های خود را ظرف مدت یک روز کاری در سامانه ثبت کنند و پاسخ خود را از سوی این مرکز دریافت کنند.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به محدودیت های مربوط به اختصاص ردیف استخدامی انتظار می رود برای اعلام نیاز در فراخوان امسال صرفاً به سمت حداقل ها در تطابق با نقشه جامع علمی کشور و مجوزهای مربوطه اکتفا شود و از هر گونه ثبت نیازهای تخمینی از سوی دانشگاه ها خودداری صورت گیرد.

جزئیات فراخوان جذب هیئت علمی ۱۴۰۱ ، رئیس مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم تاکید کرد: با توجه به اینکه معتبر نمودن تقاضاهای ثبت شده از سوی مرکز نظارت و ارزیابی که معمولاً در تطابق با مصوبات هیئت امنا و نقشه جامع و همچنین طرح راهبردی دانشگاه صورت می گیرد.. بنابراین در صورت رعایت این موارد در ثبت نیاز اولیه و همچنین درج ضمائم و مستندات آن در سامانه انجام کار با سهولت و سرعت بیشتری صورت خواهد گرفت و در این شرایط از هر گونه رفت و برگشت نیز جلوگیری می شود.

وی خاطر نشان کرد: ضروری است در ثبت نیازها از سوی دانشگاه ها، شرایط اختصاصی هر دانشگاه و شرایط ویژه پذیرش رشته ها نیز قید شود ضمن اینکه شرایط اختصاصی نباید ناقض قوانین و مقررات جذب و بر اساس انتخاب افراد از پیش تعیین شده تعیین شود و باید ظرفیت مشارکت عموم افراد واجد شرایط را مسدود نسازد.

رضوان طلب گفت: هر داوطلب به محض ثبت نام در فراخوان از حقوق قانونی ثبت نام نیز برخوردار است و باید شرایط سالم و عادلانه شرکت وی در رقابت فراهم شود و از هر گونه تعدی حق و حقوق و یا محدود نمودن دایره انتخاب شوندگان قبل از بررسی علمی و سایر صلاحیت ها خودداری صورت گیرد.

جزئیات فراخوان جذب هیئت علمی ۱۴۰۱ ، رئیس مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم در پایان تصریح کرد: فرآیندهای جذب صرفاً از طریق سامانه جذب اعضای هیئت علمی صورت می گیرد و شایسته است تمام ذی نفعان و همچنین مراجع ذی ربط امور مربوط به اعضای هیئت علمی و مراحل مختلف آن را صرفاً از طریق این سامانه پیگیری کنند.


3/5 - (8 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه جزئیات فراخوان جذب هیئت علمی ۱۴۰۱

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
  1. دلسوز

    متاسفانه در دانشگاه های تراز اول ایران، مشکلی که وجود دارد اینست که اگر نخواهند فردی را جذب کنند دلایل مسخره می آورند، مثلا چرا دوره فوق دکتری نگذرانده ای، یا بیا مدتی برای ما کار کن ببینیم چقدر توانایی داری (علیرغم اینکه فرد رزومه درخشان دارد با چندین توصیه نامه از اساتید قبلی خود)، یا اینکه مثلا مدرک لیسانس شما از دانشگاه غیر از دانشگاههای مادر بوده و با اینکه مدارک ارشد و دکتری شما از دانشگاههای درجه یک است و رزومه بسیار درخشان پژوهشی دارید اما مدرک لیسانس وتو کننده است. و در مقابل فردی را جذب کرده اند که با داشتن مدرک در هر سه مقطع از دانشگاههای مادر، از نظر پژوهشی و توانایی تدریس بسیار ضعیف است. واضحا این خلاف قانون است، چون برای جذب هیات علمی، جدولی برای امتیاز دهی پارامترهای مختلف وجود دارد و هر پارامتر امتیاز خود را دارد و اگر مثلا فردی معدل لیسانسش پایین است خب امتیاز آن قسمت مربوطه را نباید بگیرد و نباید به صورت وتویی به این موارد نگاه شود و همه چیز باید در کل سنجیده شود نه سلیقه ای.

    پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.