sanjeshserv.ir | ثبت نام آزمون های آزمایشی سنجش

sanjeshserv.ir | ثبت نام آزمون های آزمایشی سنجش

جهت مشاوره در زمینه sanjeshserv.ir | ثبت نام آزمون های آزمایشی سنجش

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

راهنمای ثبت نام و مشاهده کارنامه آزمون های آزمایشی سنجش از طریق سایت sanjeshserv.ir | ثبت نام آزمون های آزمایشی سنجش در این مقاله ارائه داده شده است. داوطلبانی که قصد شرکت و ثبت نام آزمون های سنجش را دارند، بایستی با استفاده از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب بانکی و مراجعه به سایت شرکت تعاونی خدمات آموزشی سازمان سنجش کشور به نشانی اینترنتی sanjeshserv نسبت به خرید و ثبت نام در آزمون های آزمایشی سنجش اقدام و کد رهگیری دریافت نمایند.

راهنمای کامل سایت ثبت نام آزمون های آزمایشی سنجش و ثبت نام آزمون های آزمایشی سنجش در این مقاله ارائه داده شده است.

sanjeshserv.ir | ثبت نام آزمون های آزمایشی سنجش

راهنمای ثبت نام آزمون های سنجش در sanjeshserv.ir | ثبت نام آزمون های آزمایشی سنجش این مقاله ارائه داده شده است. دانش آموزانی که قصد ثبت نام و شرکت در آزمون های آزمایشی سنجش را دارند، برای آگاهی از بودجه بندی آزمون ها، زمان برگزاری آزمون های آزمایشی، پرداخت هزینه ثبت نام آزمون ها به صورت الکترونیکی، دریافت کارت ورود به جلسه آزمون، دریافت کارنامه آزمون های آزمایشی سنجش و همچنین دریافت سوالات و پاسخنامه آزمون می توانند به سایت ثبت نام آزمون های آزمایشی سنجش به نشانی sanjeshserv.ir مراجعه نمایند.

ثبت نام آزمون های آزمایشی سنجش

دانش آموزان برای ثبت نام آزمون های آزمایشی سنجش تابستانه، مرحله ای و آزمون های جامع باید به سایت ثبت نام آزمون های آزمایشی سنجش sanjeshserv.ir  مراجعه نمایند. آزمون های آزمایشی سنجش برای هر یک از گروه های آزمایشی تجربی، ریاضی، انسانی، هنر و زبان انگلیسی و برای هر یک از مقاطع تحصیلی دهم، یازدهم و دوازدهم برگزار می شود.

در ضمن ، ثبت نام آزمون های سنجش پایه دهم فقط در رشته های تحصیلی علوم تجربی، ریاضی فیزیک و ادبیات و علوم انسانی صورت می گیرد.

sanjeshserv.ir

نشانی سایت شرکت تعاونی خدمات آموزشی کارکنان سازمان سنجش آموزش کشور ، sanjeshserv.ir می باشد. سایت sanjeshserv دارای بخش های مختلفی از جمله، اخبار و اطلاعیه ها ، کارنامه ، کارت ورود به جلسه، پاسخ آزمون ها، مراکز عرضه کتاب، فروشگاه اینتنرنتی کتاب، ثبت نام آزمون ها و اعتراض به سوالات آزمون می باشد.

sanjeshserv.ir ثبت نام

راهنمای sanjeshserv.ir ثبت نام آزمون ها در این مقاله ارائه داده شده است. دانش آموزان هریک از رشته های تجربی، ریاضی، انسانی، هنر و زبان انگلیسی در مقاطع تحصیلی دهم، یازدهم و دوازدهم برای ثبت نام آزمون های تابستانه، آزمون های مرحله ای و آزمون های جامع سنجش باید به ثبت نام آزمون های آزمایشی سنجش  sanjeshserv مراجعه نمایند.

داوطلبان برای ثبت نام آزمون های آزمایشی سنجش در ابتدا باید نسبت به خرید کارت اعتباری ثبت نام از طریق سایت sanjeshserv.ir اقدام نمایند و پس از پرداخت هزینه، کدپیگیری 16 رقمی ثبت نام دریافت نمایند.

نحوه ثبت نام آزمون های سنجش:

  • مراجعه به سایت ثبت نام به نشانی sanjeshserv.ir
  • پرداخت هزینه ثبت نام به صورت اینترنتی و دریافت شماره پرونده و رمز عبور
  • تکمیل فرم ثبت نام
  • دریافت کد پیگیری 16 رقمی ثبت نام

sanjeshserv.ir بودجه بندی

داوطلبانی که در آزمون های آزمایشی سنجش، هریک از دوره های تابستانه، مرحله ای و جامع ثبت نام کرده اند، برای مشاهده بودجه بندی آزمون و زمان برگزاری آزمون ها باید بودجه بندی آزمون های آزمایشی سنجش را دانلود نمایند. برای دانلود بودجه بندی آزمون های آزمایشی سنجش باید به سایت sanjeshserv.ir قسمت "بودجه بندی آزمون ها" مراجعه نمایند.

پاسخنامه آزمون سنجش sanjeshserv

دانش آموزانی که در آزمون سنجش ثبت نام و شرکت کرده اند، برای مشاهده پاسخ آزمون ها و دانلود پاسخنامه تشریحی آزمون، باید به قسمت "پاسخ آزمون ها" در سایت sanjeshserv مراجعه نمایند. پاسخ تشریحی آزمون ها از قسمت "پاسخنامه آزمون های سنجش sanjeshserv " قابل مشاهده و دریافت می باشد.

sanjeshserv.ir کارنامه

کارنامه آزمون های آزمایشی سنجش از قسمت sanjeshserv.ir کارنامه ، قابل دریافت و مشاهده می باشد. دانش آموزان برای دریافت کارنامه آزمون های سنجش باید در زمان اعلام شده به سایت ثبت نام آزمون های آزمایشی سنجش ، قسمت "کارنامه" مراجعه نمایند و با درج اطلاعات خواسته شده کارنامه خود را مشاهده نمایند.

دانش آموزان به سه طریق می توانند در سایت sanjeshserv کارنامه خود را مشاهده نمایند:

  1. مشخصات فردی : نام خانوادگی / شماره شناسنامه / سال تولد
  2. شماره پرونده / شماره شناسنامه / سال تولد
  3. شماره داوطلبی / شماره شناسنامه / سال تولد

sanjeshserv ir کارت ورود به جلسه

دانش آموزانی برای شرکت در آزمونهای آزمایشی سنجش که به صورت حضوری برگزار می شود، باید کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایند و در جلسه آزمون به همراه خود داشته باشند. کارت ورود به جلسه آزمون های آزمایشی سنجش از طریق سایت sanjeshserv.ir و به صورت اینترنتی قابل دریافت است. داوطلبان برای دریافت کارت ورود به جلسه باید در زمان اعلام شده به سایت ثبت نام آزمون های آزمایشی سنجش sanjeshserv ir مراجعه نمایند و کارت خود را دریافت نمایند.

همگام سنجش sanjeshserv.ir/hamgam

همگام سنجش sanjeshserv.ir/hamgam

ورود به سایت همگام سنجش sanjeshserv.ir/hamgam از طریق نام کاربری و رمزعبور امکان پذیر است. برای دریافت نام کاربری و رمزعبور همگام سنجش ، لازم ابتدا در سامانه مذکور ثبت نمایید. پس از ثبت اطلاعات در سامانه و ایجاد حساب کاربری می توانید وارد سایت همگام سنجش شوید.

سایر بخش های سایت sanjeshserv.ir

سایر بخش های سایت sanjeshserv.ir

در ادامه به بیان توضیحاتی در رابطه با سایر بخش های سایت sanjeshserv.ir ، سایت شرکت تعاونی خدمات سازمان سنجش کشور پرداخته ایم. از دیگر بخش های سایت sanjeshserv می توان به بخش "مراکز عرضه کتاب" و "فروشگاه اینترنتی کتاب" اشاره نمود.

با مراجعه به بخش "مراکز عرضه کتاب" ، و انتخاب استان خود، می توانید مراکز عرضه کتاب های سازمان سنجش آموزش کشور را مشاهده نمایید.

فروشگاه اینترنتی کتاب در سایت sanjeshserv.ir شامل بخش های گوناگونی از جمله، کتاب های کارشناسی ارشد، بسته های آموزشی کارشناسی ارشد، کتاب های کنکور سراسری، کتاب های جامع سنجش و کتاب های دکتری می باشد. ورود به سیستم فروشگاه اینترنیتی از طریق ثبت نام در سامانه و درج نام کاربری و رمزعبور امکانپذیر است.

برای ورود به سامانه ثبت نام آزمون های آزمایشی سنجش، بر روی لینک زیر کلیک کنید:

http://92.242.195.129/RG_SanjeshServ_Sarasari9904/NewLogin.aspx


راهنمای ثبت نام آزمون های آزمایشی سنجش از طریق سایت ثبت نام آزمون های آزمایشی سنجش sanjeshserv.ir در این مقاله ارائه داده شده است. تمامی فرآیندهای ثبت نام ، مشاهده بودجه بندی آزمون ها، زمان برگزاری آزمون ها، دریافت کارنامه و پاسخنامه آزمون های سنجش از طریق سایت ثبت نام آزمون های آزمایشی سنجش sanjeshserv قابل پیگیری خواهد بود. در صورت بروز مشکل برای ورود به سامانه sanjeshserv و آگاهی از جزئیات برگزاری آزمون ها، می توانید با شماره 9099071614 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

سوالات متداول

برای ثبت نام آزمون های سنجش به چه سایتی مراجعه کنیم؟

ثبت نام آزمون های آزمایشی سنجش به صورت اینترنتی و از طریق سایت شرکت تعاونی سازمان سنجش امکانپذیر است.

اطلاعات لازم برای مشاهده کارنامه سنجش چیست؟

نام خانوادگی / شماره شناسنامه / سال تولد
شماره پرونده / شماره شناسنامه / سال تولد
شماره داوطلبی / شماره شناسنامه / سال تولد

برای دریافت پاسخنامه آزمون سنجش به چه سایتی مراجعه کنیم؟

پاسخنامه آزمون های آزمایشی سنجش، از طریق سایت شرکت تعاونی سازمان سنجش sanjeshserv.ir قابل دریافت است.

3.5/5 - (6 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه sanjeshserv.ir | ثبت نام آزمون های آزمایشی سنجش

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.