100 کارنامه قبولی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 97 بهمراه کارنامه

کارنامه قبولی پزشکی علوم پزشکی اصفهان 97 

جهت مشاوره در زمینه 100 کارنامه قبولی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 97 بهمراه کارنامه

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

کارنامه قبولی پزشکی علوم پزشکی اصفهان 97  : از سال 1318 مردم و بزرگان اصفهان مکررا از مسوولین استان منجمله استاندار (امیر نصرت اسکندری) درخواست می نمودند که این خطه همانند شهرهای شیراز و مشهد دارای آموزشگاه عالی بهداری گردد. بالاخره پس از چندین سال تلاش، در سال 1325 مسوولین وقت با تاسیس آموزشگاه موافقت نمودند.


کارنامه قبولی پزشکی علوم پزشکی اصفهان 97 کارنامه قبولی پزشکی علوم پزشکی اصفهان 97  :  در آن زمان، رییس دانشگاه تهران دکتر علی اکبر سیاسی بود و آموزشگاههای بهداری نیز زیرنظر پروفسور اوبرلین پزشک فرانسوی و رییس دانشکده پزشکی اداره می شد. آنها دکتر مرتضی حکمی جراح بیمارستان شهرداری سابق (امین فعلی) را به تهران دعوت کردند و ماموریت شناسایی و معرفی افراد واجد شرایط را به او محول کردند.

کارنامه قبولی پزشکی علوم پزشکی اصفهان 97  :  در مرداد ماه همان سال در جریان اعزام هیاتی از دانشگاه تهران به اصفهان هشت نفر از پزشکان (دکتر مرتضی حکمی – دکتر ابوتراب نفیسی – دکتر حسین قلی اوژند – دکتر جابری انصاری – دکتر مسیح جلوه – دکتر احمد میرحسینی – دکتر ابوالقاسم بهرامی و دکتر عبدالباقی نواب) با تایید هیات مزبور بعنوان اولین استادان آموزشگاه انتخاب شدند.

کارنامه قبولی پزشکی علوم پزشکی اصفهان 97  :  در آذر ماه، آموزشگاه عالی بهداری در خانه شخص خیّری به نام حاج عبدالرسول رحیم زاده واقع در احمد آباد افتتاح گردید، ولی پس از مراسم بازگشایی آموزشگاه مزبور، فرد نیکوکار به دلایل نامعلومی از اقدام خود منصرف گردید.بر این اساس، مسوولین دست کمک به سوی اداره فرهنگ دراز نمودند و مقرر شد از آن پس برای درسهای نظری و عملی دانشجویان از کلاسهای دبیرستان سعدی (پشت میدان نقش جهان، آموزشگاه سوره فعلی) استفاده شود. به تدریج با توجه به نیاز آموزشگاه به فضای بیشتر ، اداره فرهنگ در سال بعد نیز کلاس دیگری در اختیار آموزشگاه گذاشت و این روند تا افتتاح دانشکده پزشکی ادامه یافت.

کارنامه قبولی پزشکی علوم پزشکی اصفهان 97  :     در آن زمان آموزشگاه عالی بهداری از نظر اداری همانند آموزشگاههای شیراز و مشهد زیر نظر دانشکده پزشکی تهران اداره می شد و دکتر ابراهیم نعمت اللهی استاد فیزیولوژی دانشگاه تهران بازرس آموزشگاهها بود. در 16 بهمن همان سال دکتر مرتضی حکمی به سمت رییس آموزشگاه منصوب گردید و پزشکان دیگری منجمله دکتر ناصر امیرنیرومند، دکتر حسین انواری، دکتر رحمت ا... برجیان، دکتر منوچهر دانشگر، دکتر فضل ا... رحیم پور، دکتر فضل ا... سرلتی، دکتر محمد فتاح و دکتر احمد فشارکی به استخدام آموزشگاه درآمدند.کارنامه قبولی پزشکی علوم پزشکی اصفهان 97 

کارنامه قبولی پزشکی علوم پزشکی اصفهان 97  :     ناگفته نماند که در مهر ماه سال 1325 یک آگهی به امضای دکتر جلوه کفیل اداره بهداری استان و استاد آموزشگاه ، تاسیس آموزشگاه را از طریق روزنامه های محلی به اطلاع شهروندان رساند. در آن زمان از دانش آموزان دبیرستانی از اول تا پنجم ثبت نام بعمل می آمد و دانش آموزان ششم طبیعی مستقیم به سر کلاس می رفتند ولی از کلاسهای پایین تر کنکوری بعمل آمد که از میان آنها 54 نفر پذیرفته شدند  به این منظور که بعد از چهار سال «بهدار» شده و به خدمت دولت درآیند و بعد از شش سال خدمت در این پست بتوانند در سال چهارم دانشکده پزشکی تهران حاضر شده و پزشک شوند.اگه دوس داری تو این چند ماه باقی مونده یه دانشجوی پزشکی کنارت باشه و با برنامه ریزی و صحبت های بی نظیرش سرعتتو چند برابر بقیه کنه کافیه همین الان با مشاورین برتر تیم مشاور گروپ تماس بگیر ...

11111111111223333

ggggکارنامه قبولی پزشکی علوم پزشکی اصفهان 97  :   به کلیه داوطلبانی که علاقه مند به شرکت در انتخاب رشته تجربی هستند توصیه می شود که دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 98 را مطالعه نمایند تا لیست رشته ها و دانشگاه هایی که در انتخاب رشته 98 دانشگاه های سراسری پذیرش دارند را مشاهده کنند .

کارنامه قبولی پزشکی علوم پزشکی اصفهان 97  :  کارشناسان مرکز مشاور گروپ آماده اند همه روزه از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی ، پاسخگوی سوالات و ابهامات شما پیرامون برنامه ریزی کنکور 98 ، ثبت نام کنکور 98 ، تاثیر سهمیه مناطق و سهمیه ایثارگران ، تاثیر سهمیه 5 درصدی ایثارگران ، تاثیر بومی گزینی ، نحوه صحیح انتخاب رشته 98 و سایر مباحث مرتبط با آن جهت کسب موفقیت شما در کنکور سراسری باشند .

منبع کارنامه و رتبه های قبولی : کانون

gggg

 • مشاوره انتخاب رشته تجربی ۹۷ چه امکاناتی را در اختیار داوطلب می گذارد؟
 • من ۲هزار منطقه دو شدم. آیا شانس قبولی در رشته پزشکی یا دندان پزشکی را دارم؟
 • بازار کار علوم آزمایشگاهی در سال های آینده چگونه است؟
 • اعتبار مدرک پردیس خودگردان به چه صورت است؟
 • آخرین رتبه قبولی مامایی روزانه استان تهران چند است؟
 • رتبه لازم برای قبولی در هوشبری به چه صورت است؟
 • آخرین رتبه قبولی پزشکی دولتی چند است؟
 • در دوران نوروز چند ساعت باید مطالعه کرد؟
 •  در دوران نوروز چند ساعت باید استراحت کرد؟
 • در صورتی که بعد از عید همچنان باید به مدرسه رفت، شرایط جمع بندی چگونه خواهد بود؟

سر فصل ها

متداول ترین پرسش ها تخمین رتبه

 • برای تخمین رتبه خود در کنکور باید به کجا رجوع کنیم؟
 • درصد خطای تخمین رتبه‌ های کنکور چه میزان است؟
 • اگر درباره درصدهای خود در هر درس مطمئن نباشیم و حدود آن را بدانیم، باز هم امکان تخمین رتبه کنکور ما وجود دارد؟
 • این تخمین زدن به چه صورت انجام می‌ شود؟ آیا به تبلیغات تخمین رتبه کدام مؤسسه می‌ توان اعتماد کرد؟
 • فواید تخمین رتبه زودتر از اعلام آن توسط سازمان سنجش چیست؟
 • با توجه تخمین‌ های سال گذشته، احتمال دقیق بودن این تخمین‌ ها چه میزان است؟
 • آیا در صورت آگاهی از رتبه احتمالی خود، امکان تخمین قبولی در دانشگاه‌ ها هم وجود دارد؟

کافیست با این شماره ها با مشاوران ما  در ارتباط باشید تا با کمک آنها بتوانید رتبه خود را در کنکور سراسری امسال تخمین بزنید و شرایط خود را آماده و مهیا سازید.

11111111111223333

1222231کارنامه قبولی پزشکی علوم پزشکی اصفهان 97  :   آموزشگاه عالی بهداری در دومین سال تاسیس خود به موازات رشد فعالیتهای علمی و آموزشی و احساس نیاز به بیمارستانی که دوره های عملی را در آنجا برگزار نماید، در اندیشه رفع این مشکل برآمد. بر همین اساس بیمارستان خورشید از موقوفات حاج آقا نورا… نجفی که در نزدیک آن قرار داشت. و نیز یک ساختمان قدیمی و خشتی مشتمل بر 20 تختخواب درتیرماه  سال 1326 به آموزشگاه واگذار گردید. پس ازآن مرحوم دکتر حکمی از محل وجوه خیّریه مردمی یک بخش نوساز آجری با ایوانهای ستون دار که بخش مرکزی زمین بیمارستان را اشغال کرده بود به آنجا اضافه نمودکه هنوز آن ساختمان پابر جا است.

  کارنامه قبولی پزشکی علوم پزشکی اصفهان 97  :    در سال 1328 زمان ریاست دکتر حسن نصیری، مرکز بهداشت سنبلستان نیز که در سال 1312توسط حاجیه خانم مشیرفاطمی احداث شده بود به آموزشگاه واگذار گردید و بعد از واگذاری باغ شهرداری فضای جنب این درمانگاه با دستور نخست وزیر وقت به این مرکز اضافه گردید.

    در سال 1329 دانشکده پزشکی افتتاح گردید ودکتر فضل ا... حکمتیار اولین عضو هیات علمی بود که از آموزشگاه به دانشکده پزشکی انتقال یافت ، ناگفته نماند تا زمان انحلال آموزشگاه ، تاسیسات و کادر آموزشی آموزشگاه بهداری و دانشکده بطور مشترک مورد استفاده قرار می گرفت.

  کارنامه قبولی پزشکی علوم پزشکی اصفهان 97  :     با توجه به کمبود جا پیشنهاد احداث دانشگاه در زمین های هزار جریب که در آن زمان متعلق به چهار نفر به نام های ورثه حاج محمد کازرونی، شیخ زاده هراتی، حسین سلطانی و حبیب اشراقی بود مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت، بالاخره پس از مذاکره با صاحبان املاک جهت واگذاری این زمین ها به دانشگاه عده ای سهم خود را بخشیدند ، عده ای به دریافت نصف قیمت راضی شدند و نهایتا ‌مقدمات احداث ساختمانی در آن زمین ها جهت دانشگاه فراهم گردید.

    اولین رییس دانشکده پزشکی دکتر حکمی و سپس دکتر حسن قلی اوژند بود. دانشکده به دلیل کمبود جا ، مکانی جهت تشکیل کلاس ها نداشت . بناچار در شکرشکن خانه ای معروف به عمارت زاهدی را اجاره نمودند که پس از مدتی آن خانه به خیابان چهارباغ نزدیک مدرسه سلطانی (حوزه علمیه فعلی) انتقال یافت.

  کارنامه قبولی پزشکی علوم پزشکی اصفهان 97  :    با توجه به نیاز دانشکده به بیمارستانهای دیگر در سال 1332 ، بیمارستان نیمه تمام دیگری که در اختیار بهداری بود و در قبرستان قدیم شهر (ستی فاطمه) بنا شده بود به دانشکده واگذار گردید که با حدود یکصد تخت شروع بکار نمود این مرکز در آن زمان به بیمارستان  یکصد تختخوابی شهرت یافت و بعدها به ثریا، مصدق و کاشانی تغییر نام یافت.

    کارنامه قبولی پزشکی علوم پزشکی اصفهان 97  :   در 16 شهریور 1337 در جریان بازدید دکتر منوچهر اقبال نخست وزیر و دکتر مهران وزیر فرهنگ از اصفهان با تاسیس دانشگاه اصفهان موافقت به عمل آمد به این شرط که دانشکده داروسازی.که درسال 1334 تاسیس شده بود و تا آن سال به صورت ضمیمه دانشکده پزشکی اداره می شد مستقل گردد و دانشکده ادبیات نیز افتتاح شود. دکتر مهدی نامدار رییس وعضو هیات علمی دانشکده داروسازی تهران به ریاست دانشگاه اصفهان منصوب گردید. در همان سال دبیرخانه دانشگاه در محل فعلی بیمارستان علی اصغر (ع) تاسیس شد و رییس دانشگاه با توجه به مشکلات ناشی از سه دانشکده، نتوانست اقدام مناسبی انجام دهد بنابراین از سمت خود استعفا داد و دکتر محمد ریاحی پزشک ارتش به سمت رییس دانشگاه منصوب گردید. ایشان نیز قادر به حل دو دستگی ها و اختلافات میان استادان نبود برهمین اساس ، دکتر خانلری وزیر فرهنگ وقت بعد از استعفای دکتر ریاحی دبیرخانه دانشگاه را منحل کرد و قرار بر این شد که دانشکده ها هر کدام بطور مستقل زیر نظر اداره تعلیمات عالیه بکار خود ادامه دهند. دانشکده ادبیات تحت ریاست دکتر فاروقی و دانشکده های پزشکی و داروسازی تحت سرپرستی دکتر ابوتراب نفیسی قرار گرفتند.

    در سال 1341 آموزشگاه عالی بهداری منحل و دانشکده پزشکی بطور مستقل به فعالیت خود ادامه داد. توضیح اینکه در سال تحصیلی 42 – 1341 دانشکده داروسازی مجددا به دانشکده پزشکی ملحق گردید و از پذیرش دانشجو برای آن دانشکده خودداری به عمل آمد و مانده دانشجویان آن نیز به دانشکده داروسازی تهران اعزام شدند. در همین سال مسوولیت اجرایی و اداری دانشکده پزشکی و داروسازی از جمله گرفتن بودجه و تامین اعتبار عمرانی، رسیدگی به امور ساختمانها، خرید دارو و غذای بیمارستانها، ایجاد ساختمانها و تاسیسات بیمارستانی و دانشگاهی به عهده دکتر عباس ادیب واگذار گردید، حتی نقشه ساخت دانشکده پزشکی نیز ازجمله اقدامات ماندگاری است که در کارنامه فعالیتهای دکتر ادیب به چشم میخورد. در سال 1342 گورستان چلمان توسط برادران عبدالحسین و مهدی کتابی به بیمارستان سنبلستان ملحق شد و با نام «بیمارستان کودکان کتابی» فعالیت خود را آغاز کرد.

    در مهر ماه 1343 دانشکده علوم در جوار دانشکده ادبیات در کوی شاهزاده ابراهیم تاسیس و در سال 1344 مجددا اجازه تاسیس دانشکده داروسازی (با دوره چهار ساله منضم به دانشکده پزشکی) برای تربیت لیسانس داروسازی صادر گردید.

    در 16 شهریور 1346 بنا به درخواست هادی هدایتی وزیر آموزش و پرورش وقت ، دکتر قاسم معتمدی معاون اجرایی وزارت بهداشت به ریاست دانشگاه اصفهان منصوب شد و مسوولیت آن تا سال 1355 ادامه یافت. چند ماه بعد وزارت علوم و آموزش عالی تاسیس شد و قانون هیات امنای دانشگاهها به تصویب رسید. نخستین هیات امنای دانشگاه با حضور کسانی چون وزیر آموزش و پرورش، دبیرکل سازمان امور اداری و استخدامی (وقت)، وزیر دارایی، مدیر عامل سازمان برنامه و بودجه (سازمان مدیریت و برنامه ریزی فعلی) رییس انجمن شهر، استاندار اصفهان و رئیس دانشگاه و چند شخصیت دیگر تشکیل شد. از آن تاریخ تشکیلات دانشگاه صورت نوینی به خود گرفت و بتدریج ساختمانهای گوناگون برای دانشکده ها در کوی دانشگاه در محل فعلی ایجاد گردیده است.

در همان سال دوره های تخصصی پزشکی نیز ایجاد و راه اندازی شد و در سال تحصیلی 48 – 1347 سه واحد آموزش عالی به نامهای دانشکده علوم دارویی، رشته لیسانس علوم آزمایشگاهی و آموزشگاه عالی پرستاری به واحد آموزشی پیشین افزوده گردید.

    در سال 1351 دوره چهار ساله علوم دارویی به دوره شش ساله دکترای داروسازی تبدیل شد و به دانشکده داروسازی و علوم دارویی تغییر نام یافت.

    در سال 1352 دوره کارشناسی ارشد بیوشیمی و در سال 1353 فوق لیسانس میکروب شناسی، انگل شناسی و تشخیص طبی ایجاد و راه اندازی شد.

    در سال 1354 دانشکده دندانپزشکی تاسیس و راه اندازی گردید.

    در سال 1355 ساختمان قدیمی مرحوم امین التجار که به زایشگاه امین مشهور بود به این بیمارستان اضافه گردید و نام بیمارستان امین بر آن نهاده شد.

    در سال 1355 دکترمحمدعلی طوسی دکترای مدیریت آموزشی از سوی وزیر علوم وقت به ریاست دانشگاه اصفهان منصوب گردید.

    مراکز پزشکی و آموزشگاههای وابسته دانشگاه اصفهان در سال 1357 شامل:

مراکز پزشکی کاشانی، خورشید، فیض، امین و بیمارستان کودکان کتابی وابسته به آن، آموزشگاه بهیاری و آموزشگاه عالی پرستاری بود. در همین سال سازمان تفضیلی (چارت تشکیلاتی) دانشکده پزشکی با گروههای تخصصی  داخلی، جراحی، زنان و مامایی، اطفال، بیهوشی، بهداشت، آناتومی، پاتوبیولوژی، فارماکولوژی، فیزیولوژی، رادیولوژی، چشم، گوش و حلق و بینی و همچنین مرکز بهداشت روستا و دوره لیسانس علوم آزمایشگاهی به تصویب رسید و در سال بعد یعنی 1358 به پیشنهاد معاون آموزشی وقت و مجوز رییس دانشگاه ، گروههای بیوشیمی، مواد خوراکی و تغذیه در دانشکده داروسازی و علوم دارویی ادغام شد و مجددا گروههای بیوشیمی و تغذیه ، شیمی دارویی و زهرشناسی و مواد دارویی تایید شد و به تصویب رسید.

    در سال 1365 متعاقب قانون تشکیل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دانشکده های مربوط به رشته های پزشکی و پیراپزشکی از دانشگاه اصفهان مجزا شد و دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان اصفهان به ریاست دکتر اسماعیل اکبری تاسیس گردید. روسای بعدی دانشگاه به ترتیب دکتر ابراهیم اسفندیاری، دکتر حمیدرضا جمشیدی، دکتر عباس رضایی، دکتر شاهین شیرانی  و هم اکنون دکتر غلامرضا اصغری می باشند

اهداف

  اهداف دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اصفهان

الف- بهبود شیوه زندگی مردم

ب- افزایش دسترسی اقشار جامعه به خدمات بهداشتی

ج- حفظ و ارتقاء سطح شاخص های سلامت جامعه

د- کسترش کمی و کیفی تحقیقات مبتنی بر نیاز جامعه

ه- ارتقاء کمی و کیفی تحقیقات و هدف مند نمودن پژوهش در دانشگاه و حمایت از محققین

ز- رشد و تعالی فضایل اخلاقی و دینی و استعدادهای فرهنگی ، هنری دانشجویان

بخش­ها

 حال حاضر این دانشگاه دارای ارکان و بخشهای زیر می­باشد:

- هیات امنای دانشگاه

- ریاست دانشگاه

- معاونت بهداشت و رئیس مرکز بهداشت استان

- معاونت درمان

- معاونت دارو و غذا

- معاونت فرهنگی و دانشجویی

- معاونت پژوهشی و فناوری

- معاونت آموزشی

- معاونت توسعه  مدیریت و منابع انسانی(پشتیبانی)

- 9 دانشکده (پزشکی، داروسازی، دندانپزشکی، پرستاری و مامایی، بهداشت، مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی و علوم توانبخشی، تغذیه و علوم غذایی، فناوری های نوین)

- 11 مرکز آموزشی درمانی (الزهرا ، امین، چمران، سوانح و سوختگی «امام موسی کاظم»، سیدالشهداء، شهید بهشتی، کاشانی، فیض، فارابی، نور و علی اصغر، کودکان حصرت امام حسین(ع) ) در سطح شهر اصفهان

- 22 شبکه بهداشت و درمان

توانمندیها

توانمندیهای دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اصفهان

الف- وجود مراکز تحقیقاتی و تجهیزات اختصاصی در آنها و امکانات مناسب جهت انجام تحقیق

ب- تنوع رشته های و مقاطع تحصیلی این دانشگاه

ج- وجود مراکز مناسب برای آموزش بالینی

د- وجود مدیران و کارکنان فنی توانمند خلاق

ه- در اختیار داشتن نیروی انسانی تحصیل کرده و کارآمد، جوان و متعهد

موفقیت­های پژوهشی

1- کسب رتبه سوم پژوهشی در بین دانشگاههای علوم پزشکی تیپ یک در سالهای 1389-1392.

2- ایندکس شدن تعدادی از مجلات دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در نمایه نامه

3- کسب رتبه سوم وبومتریک در نیم سال دوم 2014

4- جزو یک درصد دانشگاههای برتر جهان از نظر پژوهشی

5- موفقیت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در احراز جایگاه در میان 1000 دانشگاه برتر در حوزه علوم بالینی

6- ورود 7 مجله دانشگاه به نمایه های معتبر و بین المللی

7- ورود 7 مجله دانشگاه به نمایه معتبر بین المللی pubmed

8- تاسیس چهل و چهار مرکز پژوهشی و سه پژوهشکده و دو مرکز رشد

9- قرار گرفتن دانشگاه در لیست دانشگاههای برتر کشور

10- تاسیس آزمایشگاه جامع تحقیقاتی

سایت دانشگاهhttp://mui.ac.irرشته پزشکی از زیرمجموعه های کنکور تجربی در انتخاب رشته کنکور سراسری است . طبق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ، پذیرش در رشته پزشکی در دانشگاه های دولتی روزانه ، ظرفیت مازاد و پردیس خودگردان صورت می گیرد .


کارنامه قبولی پزشکی علوم پزشکی اصفهان 97  :  دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در کنکور 98 - 97 در نیمسال اول تحصیلی ، 52 دانشجو و در نیمسال دوم تحصیلی 80 دانشجو می پذیرد که نیمی از آنها خانم و نیم دیگر آقا هستند . آخرین رتبه قبولی رشته پزشکی دانشگاه دولتی روزانه علوم پزشکی اصفهان در کنکور 97 در منطقه 1 حدود 422 ، منطقه 2 حدود 582 و در منطقه 3 حدود 1209 بوده است .

کارنامه قبولی پزشکی علوم پزشکی اصفهان 97  :   اطلاعات این مقاله می تواند بعد از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 98 به داوطلبان در مرحله انتخاب رشته کمک کند . همچنین می توانید برای ترتیب چینش انتخاب های خود از نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری مشاور گروپ استفاده کنید . در این مقاله رتبه و حداقل درصد دروس رشته پزشکی دانشگاه دولتی روزانه علوم پزشکی اصفهان در کنکور 98 - 97 را در هر سه منطقه ذکر کرده ایم تا داوطلبانی که هدف شان قبولی در رشته پزشکی این دانشگاه است بتوانند با آگاهی برنامه ریزی کنکور 98 خود را انجام دهند . داوطلبانی که قصد ثبت نام در کنکور سراسری 98 را دارند می توانند مقاله برنامه ریزی کنکور سراسری 98 را مطالعه کنند .

14321کارنامه قبولی پزشکی علوم پزشکی اصفهان 97  :  دانشگاه های سراسری معروف که در دوره روزانه در رشته پزشکی پذیرش دانشجو دارند شامل دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی , علوم پزشکی تهران , علوم پزشکی ایران , علوم پزشکی اصفهان , علوم پزشکی تبریز , علوم پزشکی شیراز , علوم پزشکی البرز - کرج , علوم پزشکی اردبیل و ... می باشند .رتبه کشوری رتبه در سهمیه سهمیه در منطقه شهر رشته قبولی
28 13 منطقه 1 دختر اصفهان پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي اصفهان | روزانه-نيمسال اول
38 15 منطقه 1 دختر اصفهان پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي اصفهان | روزانه-نيمسال اول
56 24 منطقه 1 پسر اصفهان پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي اصفهان | روزانه-نيمسال اول
86 34 منطقه 1 دختر اصفهان پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي اصفهان | روزانه-نيمسال اول
98 40 منطقه 1 پسر اصفهان پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي اصفهان | روزانه-نيمسال اول
170 68 منطقه 1 دختر شاهين شهر پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي اصفهان | روزانه-نيمسال اول
188 79 منطقه 1 پسر اصفهان پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي اصفهان | روزانه-نيمسال اول
200 85 منطقه 1 پسر اصفهان پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي اصفهان | روزانه-نيمسال اول
226 93 منطقه 1 پسر اصفهان پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي اصفهان | روزانه-نيمسال اول
546 198 منطقه 1 پسر شاهين شهر پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي اصفهان | روزانه-نيمسال اول
555 202 منطقه 1 پسر اصفهان پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي اصفهان | روزانه-نيمسال اول
584 209 منطقه 1 دختر اصفهان پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي اصفهان | روزانه-نيمسال اول
592 211 منطقه 1 دختر اصفهان پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي اصفهان | روزانه-نيمسال اول
689 246 منطقه 1 دختر تهران پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي اصفهان | روزانه-نيمسال اول
745 267 منطقه 1 پسر اصفهان پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي اصفهان | روزانه-نيمسال اول
809 288 منطقه 1 دختر تهران پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي اصفهان | روزانه-نيمسال اول
875 312 منطقه 1 پسر شاهين شهر پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي اصفهان | روزانه-نيمسال دوم
1034 359 منطقه 1 پسر اصفهان پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي اصفهان | روزانه-نيمسال دوم
1039 362 منطقه 1 پسر شيراز پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي اصفهان | روزانه-نيمسال دوم
1065 373 منطقه 1 پسر اصفهان پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي اصفهان | روزانه-نيمسال دوم
1091 377 منطقه 1 پسر اصفهان پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي اصفهان | روزانه-نيمسال دوم
1119 390 منطقه 1 پسر اصفهان پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي اصفهان | روزانه-نيمسال دوم
6429 1989 منطقه 1 پسر اصفهان پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي اصفهان | محروم-بومي استان اصفهان محل خدمت فريدن
7041 2156 منطقه 1 پسر اصفهان پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي اصفهان | محروم-بومي استان اصفهان محل خدمت اصفهان1(اسلام اباد-ورزنه)
7180 2198 منطقه 1 پسر اصفهان پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي اصفهان | محروم-بومي استان اصفهان محل خدمت چادگان
8133 2494 منطقه 1 پسر اصفهان پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي اصفهان | محروم-بومي استان اصفهان محل خدمت سميرم
8133 2494 منطقه 1 پسر اصفهان پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي اصفهان | محروم-بومي استان اصفهان محل خدمت سميرم
381 184 منطقه 2 پسر زرين شهر پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي اصفهان | روزانه-نيمسال اول
418 208 منطقه 2 پسر شهركرد پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي اصفهان | روزانه-نيمسال اول
597 298 منطقه 2 پسر مباركه پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي اصفهان | روزانه-نيمسال اول
602 301 منطقه 2 پسر ملاير پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي اصفهان | روزانه-نيمسال اول
651 321 منطقه 2 دختر زواره اردستان پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي اصفهان | روزانه-نيمسال اول
671 332 منطقه 2 پسر شهركرد پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي اصفهان | روزانه-نيمسال اول
678 337 منطقه 2 دختر شهركرد پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي اصفهان | روزانه-نيمسال اول
684 340 منطقه 2 دختر گلپايگان پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي اصفهان | روزانه-نيمسال اول
719 353 منطقه 2 پسر بروجن پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي اصفهان | روزانه-نيمسال اول
733 357 منطقه 2 دختر بروجرد پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي اصفهان | روزانه-نيمسال اول
754 366 منطقه 2 دختر بابل پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي اصفهان | روزانه-نيمسال اول
764 369 منطقه 2 دختر نهاوند پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي اصفهان | روزانه-نيمسال اول
773 376 منطقه 2 پسر يزد پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي اصفهان | روزانه-نيمسال اول
793 388 منطقه 2 پسر گلپايگان پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي اصفهان | روزانه-نيمسال اول
837 404 منطقه 2 دختر اصفهان پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي اصفهان | روزانه-نيمسال اول
839 406 منطقه 2 دختر بروجرد پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي اصفهان | روزانه-نيمسال اول
859 415 منطقه 2 پسر بروجرد پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي اصفهان | روزانه-نيمسال دوم
946 464 منطقه 2 پسر قم پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي اصفهان | روزانه-نيمسال دوم
981 482 منطقه 2 دختر يزد پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي اصفهان | روزانه-نيمسال اول
984 484 منطقه 2 پسر فرخ شهر پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي اصفهان | روزانه-نيمسال اول
995 489 منطقه 2 پسر بروجرد پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي اصفهان | روزانه-نيمسال دوم
1008 498 منطقه 2 دختر بروجرد پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي اصفهان | روزانه-نيمسال دوم
1065 526 منطقه 2 دختر شهركرد پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي اصفهان | روزانه-نيمسال دوم
1070 529 منطقه 2 پسر رشت پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي اصفهان | روزانه-نيمسال دوم
1070 529 منطقه 2 دختر خرم آباد پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي اصفهان | روزانه-نيمسال دوم
1102 547 منطقه 2 پسر آمل پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي اصفهان | روزانه-نيمسال دوم
1106 548 منطقه 2 دختر اصفهان پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي اصفهان | روزانه-نيمسال دوم
1119 554 منطقه 2 دختر ساري پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي اصفهان | روزانه-نيمسال دوم
1141 561 منطقه 2 پسر گزبرخوار پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي اصفهان | روزانه-نيمسال دوم
1198 587 منطقه 2 پسر فلاورجان پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي اصفهان | روزانه-نيمسال دوم
1283 630 منطقه 2 دختر يزد پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي اصفهان | روزانه-نيمسال دوم
4903 2420 منطقه 2 پسر نجف آباد پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي اصفهان | محروم-بومي استان اصفهان محل خدمت لنجان
5798 2849 منطقه 2 پسر كاشان پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي کاشان | محروم-بومي استان اصفهان محل خدمت شهرکاشان
6219 3048 منطقه 2 دختر زواره اردستان پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي کاشان | محروم-بومي استان اصفهان محل خدمت شهرکاشان
6356 3114 منطقه 2 دختر گلپايگان پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي کاشان | محروم-بومي استان اصفهان محل خدمت شهرکاشان
7029 3461 منطقه 2 پسر كاشان پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي کاشان | محروم-بومي استان اصفهان محل خدمت آران وبيدگل شهرستان کاشان
7065 3474 منطقه 2 پسر اردستان پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي اصفهان | محروم-بومي استان اصفهان محل خدمت نايين
8217 3982 منطقه 2 پسر گلپايگان پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي اصفهان | محروم-بومي استان اصفهان محل خدمت خوروبيابانک
8362 4047 منطقه 2 دختر كاشان پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي اصفهان | محروم-بومي استان اصفهان محل خدمت خوروبيابانک
644 94 منطقه 3 پسر دره شهر پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي اصفهان | روزانه-نيمسال اول
666 97 منطقه 3 دختر اصفهان پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي اصفهان | روزانه-نيمسال اول
712 111 منطقه 3 پسر لردگان پزشکي|دانشگاه علوم پزشکي اصفهان | روزانه-نيمسال اول
809 126 منطقه 3 پسر مهريز پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي اصفهان | روزانه-نيمسال اول
823 130 منطقه 3 پسر ازنا پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي اصفهان | روزانه-نيمسال اول
960 150 منطقه 3 پسر ابركوه پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي اصفهان | روزانه-نيمسال اول
991 156 منطقه 3 دختر اسلام آبادغرب پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي اصفهان | روزانه-نيمسال دوم
1078 170 منطقه 3 پسر ماه شهر پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي اصفهان | روزانه-نيمسال دوم
1254 209 منطقه 3 پسر لردگان پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي اصفهان | روزانه-نيمسال اول
2026 356 منطقه 3 پسر ميبد پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي اصفهان | روزانه-نيمسال دوم
2712 488 منطقه 3 پسر مروست پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي اصفهان | روزانه-نيمسال دوم
این اطلاعات براساس قبولی های کانون در کنکور 97 می باشد .
نام دانشگاه چارک پائین تراز کانون چارک پائین رتبه منطقه 1 چارک پائین رتبه منطقه 2 چارک پائین رتبه منطقه 3 چارک پائین رتبه 5% ادبیات عربی معارف زبان زمین ریاضیات زیست فیزیک شیمی

دانشگاه علوم پزشکي تهران

7454 44 110 22 9 8 9 7 8 1 8 8 8 7

دانشگاه علوم پزشکي شهيد بهشتي - تهران

نيمسال اول
7121 90 245 434 19 7 9 7 8 1 7 8 7 7

دانشگاه علوم پزشکي شيراز

نيمسال اول
7069 199 314 114 76 7 9 7 7 1 7 7 7 6

دانشگاه علوم پزشکي شهيد بهشتي - تهران

نيمسال دوم
7140 137 360 481 83 7 8 7 7 1 7 7 7 6

دانشگاه علوم پزشکي مشهد

نيمسال اول
7086 237 325 202 7 9 7 7 1 7 7 7 6

دانشگاه علوم پزشکي اصفهان

نيمسال اول
6925 211 388 150 60 7 9 7 7 1 7 8 7 6

دانشگاه علوم پزشکي ايران

7006 202 500 520 47 7 8 7 7 1 6 7 7 6

دانشگاه علوم پزشکي تبريز

نيمسال اول
7031 266 415 170 7 8 7 7 1 7 7 7 6

دانشگاه علوم پزشکي شيراز

نيمسال دوم
6963 325 462 200 107 7 8 6 6 1 7 7 7 6

دانشگاه علوم پزشکي تبريز

نيمسال دوم
6856 448 669 235 150 6 8 6 6 1 6 7 6 6

دانشگاه علوم پزشکي مشهد

نيمسال دوم
6826 397 546 251 129 7 9 7 7 1 6 7 7 6

دانشگاه علوم پزشکي همدان

نيمسال اول
6787 901 350 6 8 7 6 1 6 7 6 6

دانشگاه علوم پزشکي اصفهان

نيمسال دوم
6890 385 561 356 131 7 8 6 7 1 6 7 6 6

دانشگاه علوم پزشکي كرمانشاه

نيمسال اول
6776 1061 341 206 6 8 7 6 1 5 7 6 6

دانشگاه علوم پزشکي مازندران - ساري

نيمسال اول
6837 463 742 331 7 8 6 6 1 6 7 6 6

دانشگاه علوم پزشکي ياسوج

نيمسال اول
6438 531 6 8 7 4 1 6 7 6 6

دانشگاه علوم پزشکي يزد

6815 565 775 467 211 6 8 6 6 1 6 7 6 5

دانشگاه علوم پزشکي جندي شاپور اهواز

نيمسال اول
6801 1120 399 7 8 7 6 1 6 7 6 5

دانشگاه علوم پزشکي گيلان - رشت

نيمسال اول
6868 877 303 7 8 6 7 1 6 7 6 6

دانشگاه علوم پزشکي كرمانشاه

نيمسال دوم
6457 1471 625 398 6 8 6 5 1 5 7 5 5

دانشگاه علوم پزشکي اروميه

نيمسال اول
6782 510 762 6 8 7 6 1 6 7 6 6

دانشگاه علوم پزشکي البرز - کرج

نيمسال اول
6614 420 701 7 8 6 7 1 6 7 6 6

دانشگاه علوم پزشکي البرز - کرج

نيمسال دوم
6548 645 962 6 8 6 7 1 6 6 6 6

دانشگاه علوم پزشکي شيراز

نيمسال اول --ظرفيت مازاد
6630 660 6 8 6 7 1 6 7 6 5

دانشگاه علوم پزشکي اروميه

نيمسال دوم
6710 708 947 377 274 6 8 7 6 1 6 7 6 6

دانشگاه علوم پزشکي كرمان

نيمسال اول
6661 738 1164 412 251 6 8 7 6 1 5 7 6 5

دانشگاه علوم پزشکي ايلام

6591 2022 723 6 8 6 6 1 6 7 6 5

دانشگاه علوم پزشکي كردستان - سنندج

نيمسال اول
6702 1405 585 6 8 6 5 1 5 7 6 6

دانشگاه علوم پزشکي بابل

6815 752 1147 514 297 7 8 7 7 1 6 6 6 6

دانشگاه علوم پزشکي مازندران - ساري

نيمسال دوم
6681 755 1204 697 6 8 6 6 1 6 7 6 5

دانشگاه علوم پزشکي تبريز

بومي آذربايجان شرقي محل خدمت شهرستان ورزقان --مناطق محروم
6325 7 9 7 5 2 5 6 6 5

دانشگاه علوم پزشکي فسا

6618 1143 448 6 8 6 7 1 6 7 6 5

دانشگاه علوم پزشکي جهرم

نيمسال اول
6707 1208 1131 6 8 6 6 1 6 6 6 5

دانشگاه علوم پزشکي تبريز - پرديس خودگردان

نيمسال اول --پرديس خودگردان
6612 914 2221 1014 6 8 7 7 1 6 7 6 6

دانشگاه علوم پزشکي قم

6615 857 1355 7 8 7 6 1 6 6 6 5

دانشگاه علوم پزشکي اردبيل

6664 991 1464 585 372 6 8 6 7 1 6 7 6 6

دانشگاه علوم پزشکي بيرجند

6634 1084 1744 645 440 6 8 6 6 1 5 6 6 5

دانشگاه علوم پزشکي زنجان

6617 890 1347 1001 6 8 6 6 1 5 6 6 5

دانشگاه علوم پزشکي شهرکرد

نيمسال اول
6572 840 1120 6 9 6 7 1 6 7 7 6

دانشگاه علوم پزشکي بوشهر

6549 1164 2031 769 6 7 6 5 1 5 7 6 5

دانشگاه علوم پزشکي قزوين

6759 786 1150 6 8 7 6 1 6 7 6 6

دانشگاه علوم پزشکي كاشان

6628 1016 1582 889 366 6 8 6 6 1 5 7 6 5

دانشگاه علوم پزشکي كرمان

نيمسال دوم
6602 974 1695 609 6 7 6 5 1 5 6 6 5

دانشگاه علوم پزشکي سمنان

نيمسال اول
6683 988 1504 6 8 7 6 1 6 7 6 5

دانشگاه علوم پزشکي ايران - پرديس خودگردان

پرديس خودگردان
6573 663 1787 1146 6 8 6 7 1 6 6 6 6

دانشگاه علوم پزشکي مشهد - پرديس خودگردان

نيمسال اولژ --پرديس خودگردان
6283 1041 2232 1274 6 8 6 7 1 5 7 6 5

دانشگاه علوم پزشکي لرستان - خرم آباد

نيمسال اول
6784 1570 6 8 6 4 1 5 6 5 5

دانشگاه علوم پزشکي زاهدان

نيمسال اول
6571 1831 731 6 8 6 6 1 5 7 6 6

دانشگاه علوم پزشکي همدان

نيمسال دوم
6724 1221 529 6 8 6 7 1 6 6 6 5

دانشگاه علوم پزشکي شيراز

نيمسال دوم --ظرفيت مازاد
6394 1120 2368 7 9 7 6 1 5 7 6 5

دانشگاه علوم پزشکي اراک

نيمسال اول
6761 1471 6 8 7 6 1 7 7 7 6

دانشگاه علوم پزشکي دزفول

6722 2117 874 6 8 6 6 1 5 7 5 5

دانشگاه علوم پزشکي تبريز - پرديس خودگردان

نيمسال دوم --پرديس خودگردان
6501 1160 2641 1134 6 9 7 6 1 5 6 5 5

دانشگاه علوم پزشکي كردستان - سنندج

بومي کردستان محل خدمت قروه --مناطق محروم
5913 5 7 7 5 1 5 6 6 6

دانشگاه علوم پزشکي بقيه الله

پذيرش ازميان داوطلبان باعضويت بسيجي
6428 1259 2391 1134 6 8 7 5 1 6 7 6 6

دانشگاه علوم پزشکي گلستان - گرگان

6558 871 1459 654 6 8 6 5 1 5 7 5 5

دانشگاه علوم پزشکي سبزوار

نيمسال اول
6614 1891 691 6 8 7 5 1 5 6 6 5

دانشگاه علوم پزشکي گيلان - رشت

نيمسال دوم
6568 903 1400 503 319 6 8 6 6 1 6 7 6 5

دانشگاه علوم پزشکي البرز - کرج

نيمسال اول --ظرفيت مازاد
6474 1004 1472 6 8 6 7 1 6 6 5 5

دانشگاه علوم پزشکي جهرم

نيمسال دوم
6315 1333 911 6 8 6 6 1 5 6 5 5

دانشگاه علوم پزشکي گلستان - گرگان

بومي گلستان محل خدمت مينودشت --مناطق محروم
6453 1333 5 9 6 5 1 5 7 5 5

دانشگاه علوم پزشکي شهرکرد

نيمسال دوم
6587 1153 1859 6 8 6 6 1 5 6 5 5

دانشگاه علوم پزشکي ياسوج

نيمسال دوم
6523 1227 2027 746 6 8 6 6 1 5 7 5 5

دانشگاه علوم پزشکي جندي شاپور اهواز

نيمسال دوم
6601 1680 686 6 8 6 5 1 5 6 6 5

دانشگاه علوم پزشکي اصفهان - پرديس خودگردان

پرديس خودگردان
6415 1358 2574 1566 785 6 7 6 6 1 5 6 5 5

دانشگاه علوم پزشکي مشهد

بومي خراسان رضوي محل خدمت خواف --مناطق محروم
6400 6 8 7 5 1 5 6 6 5

دانشگاه علوم پزشکي گناباد

6539 1333 2136 862 6 7 6 5 1 5 6 5 5

دانشگاه علوم پزشکي زابل

6384 2249 1112 6 8 6 5 1 5 6 5 5

دانشگاه علوم پزشکي بندرعباس

6440 1355 2075 843 6 7 6 6 1 5 6 5 5

دانشگاه علوم پزشکي خراسان شمالي - بجنورد

نيمسال اول
6492 1669 6 8 6 5 1 6 7 6 6

دانشگاه علوم پزشکي مشهد - پرديس خودگردان

نيمسال دوم --پرديس خودگردان
6389 1269 2727 1638 5 7 6 5 1 4 6 5 5

دانشگاه علوم پزشکي شاهرود

نيمسال اول
6474 1674 6 8 6 6 1 5 6 5 5

دانشگاه علوم پزشکي جهرم

نيمسال اول --ظرفيت مازاد
6071 5 9 7 6 1 5 7 5 5

دانشگاه علوم پزشکي اروميه - پرديس خودگردان

پرديس خودگردان
6477 1686 2860 1420 6 8 6 6 1 6 6 5 5

دانشگاه علوم پزشکي سمنان

نيمسال دوم
6452 1619 6 8 6 6 1 6 7 6 5

دانشگاه علوم پزشکي كردستان - سنندج

نيمسال دوم
6689 1822 699 6 8 6 5 1 5 6 5 5

دانشگاه علوم پزشکي فسا

6134 1707 3437 1860 6 7 6 6 1 5 6 5 5

دانشگاه علوم پزشکي اراک

نيمسال دوم
6387 1728 1282 424 6 8 6 6 1 5 6 6 5

دانشگاه علوم پزشکي بم

6527 2186 1140 6 8 6 5 1 5 6 4 5

دانشگاه علوم پزشکي قزوين

6240 1669 2547 1765 6 8 7 6 1 5 6 5 5

دانشگاه علوم پزشکي رفسنجان

6473 1311 2002 872 496 6 8 6 5 1 5 6 5 5

دانشگاه علوم پزشکي البرز - کرج

نيمسال دوم --ظرفيت مازاد
6481 1225 2444 1652 6 8 6 5 1 5 6 5 5

دانشگاه علوم پزشکي شاهرود

نيمسال دوم
6448 1148 1810 6 8 6 6 1 5 6 5 5

دانشگاه علوم پزشکي مازندران-ساري پرديس خودگردان(محل تحصيل رامسر)

پرديس خودگردان
6334 1786 6 8 6 6 1 4 6 4 5

دانشگاه علوم پزشکي خراسان شمالي - بجنورد

نيمسال دوم
6339 1227 1956 6 8 7 5 1 5 6 6 5

دانشگاه علوم پزشکي جهرم

نيمسال دوم --ظرفيت مازاد
6190 5 8 7 5 1 5 7 4 5

دانشگاه علوم پزشکي لرستان - خرم آباد

نيمسال دوم
6573 1918 838 6 7 6 6 1 5 6 5 5

دانشگاه علوم پزشکي همدان - پرديس خودگردان

پرديس خودگردان
6142 1927 2382 1816 6 8 6 5 1 5 6 5 5

دانشگاه علوم پزشکي شهرکرد

6379 1885 6 8 6 5 1 5 6 5 5

دانشگاه علوم پزشکي شاهرود

نيمسال اول --ظرفيت مازاد
6538 6 8 6 7 1 5 7 5 5

دانشگاه علوم پزشکي قم

6324 1910 6 8 7 6 1 6 7 5 5

دانشگاه علوم پزشکي خراسان شمالي - بجنورد

نيمسال دوم --ظرفيت مازاد
6554 6 8 7 5 1 5 6 5 5

دانشگاه علوم پزشکي سبزوار

نيمسال دوم
6533 1263 2027 6 8 6 6 1 5 6 5 5

دانشگاه علوم پزشکي گيلان - رشت (محل تحصيل بندرانزلي) - پرديس خودگردان

پرديس خودگردان
6160 1799 2823 1966 6 7 6 6 1 5 6 5 5

دانشگاه علوم پزشکي همدان - پرديس خودگردان

پرديس خودگردان
6408 2035 3275 1905 6 7 6 6 1 5 6 4 5

دانشگاه علوم پزشکي زنجان - پرديس خودگردان

پرديس خودگردان
6388 2020 3086 1845 864 6 8 7 6 1 5 6 5 5

دانشكده علوم پزشكي آبادان

6394 2092 6 7 5 6 1 5 5 4 5

دانشگاه علوم پزشکي زاهدان

نيمسال دوم
6464 2155 806 610 6 8 7 6 1 5 6 5 5

دانشگاه علوم پزشکي ياسوج

6184 2137 3557 1235 835 6 8 6 6 1 5 6 5 4

دانشگاه علوم پزشکي تبريز

بومي آذربايجان شرقي محل خدمت شهرستان ملکان --مناطق محروم
6411 6 8 6 6 1 6 7 5 5

دانشگاه علوم پزشکي جيرفت

6355 1389 2348 1070 6 7 6 5 1 5 6 5 5

دانشگاه علوم پزشکي سمنان

6318 1691 3205 2062 6 7 6 5 1 5 6 5 4

دانشگاه علوم پزشکي كردستان - سنندج

بومي کردستان محل خدمت سقز --مناطق محروم
6344 6 8 6 5 1 5 7 4 5

دانشگاه علوم پزشکي يزد - پرديس خودگردان

پرديس خودگردان
6292 2118 3002 2085 6 7 6 5 1 5 6 5 5

دانشگاه علوم پزشکي بوشهر

6434 2072 3406 6 8 6 6 1 5 6 5 5

دانشگاه علوم پزشکي زنجان

بومي استان زنجان محل خدمت ابهر --مناطق محروم
6043 6 8 7 5 1 6 6 6 5

دانشگاه علوم پزشکي اراک

نيمسال اول --ظرفيت مازاد
6354 1711 2931 2045 6 8 6 5 1 5 7 6 5

دانشگاه علوم پزشکي اردبيل - پرديس خودگردان

پرديس خودگردان
6329 1942 3151 1893 963 6 8 6 5 1 5 6 5 5

دانشگاه علوم پزشکي جيرفت

6610 6 8 7 6 1 4 6 3 4

دانشگاه علوم پزشکي کاشان(آران وبيدگل) - پرديس خودگردان

پرديس خودگردان
6190 1982 3384 2270 6 8 6 5 1 5 6 5 5

دانشگاه علوم پزشکي بابل - پرديس خودگردان

پرديس خودگردان
6421 1681 2748 2139 1338 6 8 6 6 1 5 6 5 5

دانشگاه علوم پزشکي ايلام

6203 2300 3680 2223 6 8 6 5 1 5 6 5 5

دانشگاه علوم پزشکي كرمان - پرديس خودگردان

پرديس خودگردان
6334 2181 3525 2270 6 7 6 6 1 5 6 5 5

دانشگاه علوم پزشکي بيرجند

6212 2123 3586 2343 6 8 6 6 1 5 6 5 5

دانشگاه علوم پزشکي گلستان - گرگان - پرديس خودگردان

پرديس خودگردان
6384 1852 3228 2040 931 6 8 6 6 1 5 6 5 5

دانشگاه علوم پزشکي دزفول

5752 2347 1987 6 7 6 5 1 5 6 5 4

دانشگاه علوم پزشکي كرمانشاه - پرديس خودگردان

نيمسال اول --پرديس خودگردان
6243 3071 1468 6 7 6 6 1 5 7 5 6

دانشگاه علوم پزشکي بندرعباس - پرديس خودگردان

پرديس خودگردان
6125 2282 3717 2359 5 7 6 5 1 5 6 4 5

دانشگاه علوم پزشکي زاهدان - پرديس خودگردان

نيمسال دوم --پرديس خودگردان
6283 3768 2409 5 7 6 6 1 4 6 5 4

دانشگاه علوم پزشکي زابل

6166 5 7 7 4 1 5 6 5 5

دانشگاه علوم پزشکي كردستان - سنندج

6394 3390 1493 6 8 6 6 1 5 7 5 5

دانشگاه علوم پزشکي لرستان - خرم آباد

6367 3304 1991 6 8 6 5 1 5 6 5 5

دانشگاه علوم پزشکي كرمانشاه - پرديس خودگردان

نيمسال دوم --پرديس خودگردان
6374 1933 3263 6 8 7 7 1 6 6 5 5

دانشگاه علوم پزشکي گناباد

6284 3616 2319 6 8 6 4 1 5 6 5 5

دانشگاه علوم پزشکي رفسنجان

6267 2211 3544 6 8 6 4 1 5 7 5 5

دانشگاه علوم پزشکي جندي شاپور - اهواز - پرديس خودگردان

نيمسال اول --پرديس خودگردان
6484 2879 6 8 6 6 1 5 6 5 5

دانشگاه علوم پزشکي زاهدان - پرديس خودگردان

نيمسال اول --پرديس خودگردان
6215 3665 2311 6 8 6 4 1 5 6 5 5

دانشگاه علوم پزشکي سبزوار

6370 3248 2192 6 8 6 6 1 5 7 5 5

دانشگاه علوم پزشکي بم

6270 5 8 6 6 1 5 5 4 4

دانشگاه علوم پزشکي اراک

نيمسال دوم --ظرفيت مازاد
6284 2133 3384 2218 6 8 7 6 1 5 6 5 5

دانشگاه علوم پزشکي جندي شاپور - اهواز - پرديس خودگردان

نيمسال دوم --پرديس خودگردان
6272 3406 6 8 7 5 1 5 6 6 5

دانشگاه علوم پزشکي كردستان - سنندج

بومي کردستان محل خدمت بانه --مناطق محروم
6530 3488 6 7 5 6 1 6 7 4 5

دانشگاه علوم پزشکي زنجان

بومي استان زنجان محل خدمت خدابنده --مناطق محروم
6071 6 8 6 7 1 4 7 4 4

دانشكده علوم پزشكي آبادان

بومي خوزستان محل خدمت شادگان --مناطق محروم
5892 4016 6 7 6 5 1 5 5 4 4

دانشگاه علوم پزشکي اراک

بومي مرکزي محل خدمت خنداب --مناطق محروم
6133 4548 6 7 5 4 1 6 6 6 5

دانشكده علوم پزشكي آبادان

4 7 5 5 1 6 5 5 4

دانشگاه علوم پزشکي كردستان - سنندج

بومي کردستان محل خدمت سرواباد --مناطق محروم
5 4 5 5 1 5 5 5 4

دانشگاه علوم پزشکي شاهرود

نيمسال دوم --ظرفيت مازاد
5 6 5 5 1 5 5 4 4

دانشگاه شاهد - تهران(رشته هاي پزشکي)

6 6 7 5 1 5 7 4 4

دانشگاه علوم پزشکي تبريز

بومي آذربايجان شرقي محل خدمت شهرستان خداآفرين --مناطق محروم
5 7 7 5 1 5 7 5 5

دانشگاه علوم پزشکي گناباد

بومي خراسان رضوي محل خدمت گناباد --مناطق محروم
6 7 8 5 1 5 7 5 5

دانشگاه علوم پزشکي كرمانشاه

بومي مناطق زلزله زده استان کرمانشاه -نيمسال دوم --مناطق محروم
6020 6 6 7 2 1 4 6 3 4

دانشگاه علوم پزشکي همدان

بومي استان همدان محل خدمت ملاير --مناطق محروم
6 8 8 4 1 6 6 5 5

دانشگاه علوم پزشکي خراسان شمالي - بجنورد

نيمسال اول --ظرفيت مازاد
5 8 6 5 1 5 5 5 4

دانشگاه علوم پزشکي تبريز

بومي آذربايجان شرقي محل خدمت شهرستان هريس --مناطق محروم
6 8 8 5 1 5 7 5 5

دانشكده علوم پزشكي آبادان

بومي خوزستان محل خدمت اروندکنار --مناطق محروم
4 8 6 6 1 5 6 5 5

دانشگاه علوم پزشکي مشهد

بومي خراسان رضوي محل خدمت رشتخوار --مناطق محروم
7 9 6 6 1 6 6 6 5

دانشگاه علوم پزشکي مشهد

بومي خراسان رضوي محل خدمت بردسکن --مناطق محروم
6 8 6 7 1 5 7 4 6

دانشگاه علوم پزشکي سمنان

بومي استان سمنان محل خدمت آرادان --مناطق محروم
6 7 7 5 1 5 6 6 5

دانشگاه علوم پزشکي بيرجند

بومي خراسان جنوبي محل خدمت بيرجند --مناطق محروم
5 7 6 4 1 4 6 4 3

دانشگاه شاهد - تهران(رشته هاي پزشکي)

4 5 5 4 1 3 4 3 3

دانشگاه علوم پزشکي خراسان شمالي - بجنورد

بومي خراسان شمالي محل خدمت اسفراين --مناطق محروم
5 8 5 4 1 6 7 6 5

مشاوره قبولی در رشته پزشکی دانشگاه دولتی روزانه علوم پزشکی اصفهان در کنکور  98

  کارنامه قبولی پزشکی علوم پزشکی اصفهان 97  :  در این مقاله اطلاعاتی از قبیل ظرفیت پذیرش دانشگاه روزانه علوم پزشکی اصفهان در هر نیمسال ، حدود رتبه لازم برای قبولی در رشته پزشکی این دانشگاه و حداقل درصد دروس پذیرفته شدگان پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ذکر شده است . داوطلبان علاقه مند به رشته پزشکی می توانند مقالات حداقل درصد دروس و کارنامه آخرین رتبه قبولی پزشکی دولتی روزانه  سراسری 96 و 97  را در سایت مشاور گروپ مطالعه کنند .


1480618076 کانال تلگرام کنکور سراسری


کارنامه قبولی پزشکی علوم پزشکی اصفهان 97   :  داوطلبانی که قبل از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 98 این مقاله را مطالعه می کنند می توانند با وارد کردن درصد های خود در نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری شانس قبولی خود را در این دانشگاه بدست آورند . همچنین هنگام استفاده از آمار این مقاله ، حتما به تاثیر سهمیه مناطق و ایثارگران در انتخاب رشته کنکور سراسری و تاثیر سهمیه بومی گزینی در انتخاب رشته کنکور سراسری توجه کنید .

متقاضیان کنکور 99 با توجه به تغییرات کنکور سراسری 99 می توانند منابع کنکور سراسری 99 را تهیه کرده و با مطالعه دقیق این منابع طبق برنامه ریزی و استفاده از آمار و اطلاعات این مقاله به نتیجه مطلوب خود دست یابند . برای اطلاع از آخرین اخبار کنکور سراسری 98 عضو کانال تلگرام کنکور سراسری مشاور گروپ باشید همچنین می توانید از طریق مشاوره تحصیلی تلفنی از خدمات مرکز مشاوره تحصیلی مشاور گروپ بهره مند شوید .


امتیاز شما به این مقاله

جهت مشاوره در زمینه 100 کارنامه قبولی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 97 بهمراه کارنامه

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام دانشگاه افسری ارتش
نصب اپ دانش آموزی