کارت ورود به جلسه آزمون سازمان بازرسی کل کشور ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲

کارت ورود به جلسه آزمون سازمان بازرسی کل کشور

جهت مشاوره در زمینه کارت ورود به جلسه آزمون سازمان بازرسی کل کشور ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

سنجش در داغ‌ترین اطلاعیه خود از زمان برگزاری و تاریخ پرینت کارت ورود به جلسه سازمان بازرسی کل کشور ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲خبر داد. با ما همراه باشید. سازمان بازرسی کل کشور ازجمله نهادهای مهمی می‌باشد که فعالیت در آن آرزوی بسیاری از داوطلبان آزمون استخدامی می‌باشد.

کارت ورود به جلسه سازمان بازرسی کل کشور

کارت ورود به جلسه آزمون ورودی سازمان بازرسی

سازمان سنجش در جدیدترین اطلاعیه خود افزود: بدین وسیله به اطلاع متقاضیان آزمون ورودی برای تعیین سطح توان علمی ـ تخصصی متقاضیان همکاری با  سازمان بازرسی کل کشور در سال 1401 می‌رساند که آزمون مذکور در بعدازظهر روز جمعه مورخ 1401/02/30 منحصراً در شهر تهران برگزار می‌شود. فرآیند برگزاری آزمون از ساعت 14:30 (دو و نیم بعدازظهر) آغاز و درهای ورود به جلسه امتحان نیم ساعت قبل از شروع فرآیند بسته خواهد شد، لذا متقاضیان می‌بایست قبل از بسته شدن درهای ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند.

 

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ورودی سازمان بازرسی کل کشور

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ورودی سازمان بازرسی کل کشور به همراه لینک مربوط به کارت ورود به جلسه سازمان بازرسی کل کشور و برگ راهنمای شرکت در آزمون از روز چهارشنبه مورخ 1401/02/28 بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار می‌گیرد و متقاضیان می‌توانند با واردکردن اطلاعات ثبت نامی (نام، نام خانوادگی، شماره ملی، سال تولد و ...) خود نسبت به مشاهده و تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام و بر اساس آدرس تعیین‌شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند. چنانچه داوطلبی موفق به پرینت کارت ورود به جلسه سازمان بازرسی کل کشور خود نمی‌شود، لازم است به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجهٔ رفع نقص به شرح جدول بند «ج» ذیل مراجعه و نسبت به دریافت اطلاعات مربوط به ثبت نام خود اقدام نماید. بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون سازمان بازرسی کل کشور و هم‌چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس‌دار و ارائه آن الزامی است.

برای آگاهی از جدیدترین اخبار سنجش و آزمون های استخدامی بر روی عکس زیر کلیک نمایید.

مشاور گروپمغایرت اطلاعات کارت ورود به جلسه آزمون ورودی سازمان بازرسی کل کشور

درخصوص مغایرت اطلاعات کارت ورود به جلسه آزمون ورودی سازمان بازرسی کل کشور مندرجات کارت ورود به جلسه سازمان بازرسی چنانچه مغایرتی مشاهده شد، داوطلبان لازم است به شرح زیر اقدام نمایند:

  1. درصورتی که نسبت به موارد مشروح ذیل معترض می‌باشید ضروری است در روز پنجشنبه مورخ 1401/02/29 از ساعت 8:30 الی 12 و بعداز ظهر 14 الی 18 با همراه داشتن مدارک مربوطه (کارت ملی واصل شناسنامه عکسدار) به نزد نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص به نشانی مندرج در بند « ج » مراجعه نمایید. در غیر این صورت مطابق ضوابط با شما رفتار خواهد شد.
  2. چنانچه مغایرتی در اطلاعات مندرج در بندهای 1، 2، 4، 5 و 6 کارت شرکت در آزمون شما وجود دارد لازم است، از کارت شرکت در آزمون کپی تهیه و مورد اختلاف را با خط خوانا و بدون قلم خوردگی در روی فتوکپی کارت ورودی تهیه شده با خودکار قرمز بنویسید و مطابق توضیحات مندرج در بند 1 اقدام نمایید.
  3. چنانچه کارت شرکت در آزمون شما فاقد عکس می باشد و یا چنانچه عکس روی کارت دارای اشکالاتی از جمله اشتباه عکس، فاقد مهر بودن عکس، واضح نبودن عکس و... می‌باشد مطابق توضیحات مندرج در بند 1 اقدام نمایید.

تذکر: داوطلبان برای آگاهی بیشتر از ضوابط آزمون، برگ راهنمای شرکت در آزمون که بر روی درگاه اطلاع رسانی فوق قرار دارد را مطالعه دقیق نمایند.امتیاز شما به این مقاله

جهت مشاوره در زمینه کارت ورود به جلسه آزمون سازمان بازرسی کل کشور ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

دریافت کارنامه کنکور 1401