انگیزشی پزشکی

انگیزه برای کنکور 98

جهت مشاوره در زمینه انگیزشی پزشکی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

انگیزه برای کنکور : تا به‌ حال چند نفر را دیده‌اید که با اشتیاقی شورانگیز و وصف ‌ناشدنی فعالیتی را شروع کنند اما پس از مدتی که با واقعیت‌ها و موانع کار روبه‌رو شوند به‌تدریج سرد شده و دیگر اشتیاقی برای ادامه‌ی مسیر ندارند ؟ این افراد گاهی واقعاً بر اثر یک اتفاق ساده...

انگیزه برای کنکور 98انگیزه برای کنکور : تا به‌ حال چند نفر را دیده‌اید که با اشتیاقی شورانگیز و وصف ‌ناشدنی فعالیتی را شروع کنند اما پس از مدتی که با واقعیت‌ها و موانع کار روبه‌رو شوند به‌تدریج سرد شده و دیگر اشتیاقی برای ادامه‌ی مسیر ندارند ؟ این افراد گاهی واقعاً بر اثر یک اتفاق ساده، مانند گفت و گو با یک دوست، شرکت کردن در یک کلاس آموزش تکنیک‌های موفقیت، یا یک تفکر آنی و لحظه‌ای به یک‌باره انگیزه‌ی بسیار بالایی برای موفق شدن پیدا کرده‌اند؛ اما نکته این‌ جاست که این‌ گونه افراد اغلب نمی‌دانند که مسیر موفقیت یک جاده‌ی تمام آسفالت نیست و گاه باید از پیچ و خم‌های بسیاری برای رسیدن به مقصد نهایی بگذرند تا بتوانند به مقصد برسند. 

پس نتیجه می گیریم که برای رسیدن به موفقیت در کنکور، بایستی سختی ها و پیچ و خم های فراوانی را بگذرانیم، پس صبور باشید، امید و انگیره خود را از دست ندهید و قوی به ادامه مسیر بپردازید.

جملات انگیزشی کنکور پزشکی

1- در ابتدا باید ترس از شکست خوردن را در خود نابود کنید.

انگیزه برای کنکور : زمانی را که کودک بودید و تازه می‌خواستید راه رفتن را بیاموزید به خاطر دارید؟. یادتان می‌آید چند بار زمین خوردید تا راه رفتن را آموختید؟ فکر کنید اگر در آن دوران بعد از چهار بار زمین خوردن اشتیاق، علاقه و امیدتان را برای تلاشی دیگر و ایستادنی دوباره از دست می‌داید الان چه اتفاقی می‌افتاد؟ جز این‌که الان در سن بلوغ هم باید چهار دست و پا راه می‌رفتید؟ اما تعداد افرادی که راه رفتن را در کودکی نمی‌آموزند بسیار کم و ناچیز هستند؛ به نظر شما دلیل آن چه می تواند باشد؟

این گونه می توان سوال بالا را پاسخ داد که، کودکان کوچک‌تر از آن‌اند که مسائل روانی شکست و عدم موفقیت، بر آنان تأثیر منفی بگذارد؛ اما چرا ما در بزرگ‌سالی به‌ خود می‌آموزیم که باید از شکست وحشت کنیم و از هر شکست کوچک ده‌ها شکست دیگر بسازیم. مطئمناً این چیزی جز یک نگرش اشتباه و نا صحیح نیست که از سوی جامعه و اطرافیانمان به مرور زمان بر ما تحمیل شده است و البته این طرز تفکر مانند هر نگرش غلط دیگری قابل تغییر و تصیح می باشد.انگیزه برای کنکور :/

2-داوطلبان گرامی این نکته بسیار مهم و با ارزش را فراموش نکنید که باتری انگیزش خود را مدام شارژ کنیم. اما شاید از خود بمرسید که جگونه می توانم این کا را انجام دهم؟

 انگیزه برای کنکور : باید این گونه سوالا بالا را پاسخ داد که، با یادآوری هدف اولیه و تجسم خلاق به ‌طور مکرر؛ یعنی تصویر موفقیت نهایی را در ذهنمان ببینیم و با آن زندگی کنیم و مطمئن باشیم که آن تصویر در دنیای واقعیت اتفاق خواهد افتاد؛ البته اگر کمی تلاش کنیم و از هدف خود دلسرد نشویم می توانیم به تمامی آنها دست پیدا کنید و بهترین نتیجه را نیز می توانید کسب کنید.

3-در این مسیر طولانی باید این نکته را در نظر بگیریم که گاهی باید در کنار توجه به کیلومترهای باقی‌مانده از راه، به مسیر طی‌شده هم نظری بیندازیم و هر گاه تنبلی و ناامیدی به سراغمان آمد از خود بپرسیم «تا این ‌جای راه با زحمت فراوان آمده‌ام، حیف است که کارم را نیمه‌تمام بگذارم!» این پرسش به شما نیرو و انگیزه‌ی لازم را برای ادامه‌ی مسیر می‌دهد. آخر این‌که هر گاه دیدید واقعاً دلسرد شده‌اید یک قلم و کاغذ بردارید و همه‌ی چیزهایی را که از نیمه‌تمام گذاشتن کار نصیبتان می‌شود، در یک ستون بنویسید.انگیزه برای کنکور /

در ستون مقابل تمام لذت‌ها و دستاوردهایی را که از ادامه دادن کار تا به آخر- چه به لحاظ مادی و چه معنوی- به ‌دست می‌آورید، بنویسید. اگر کفه‌ی ترازو به نفع ستون اول باشد در جهت تغییر مسیر و افتادن به جریان صحیح زندگی گام بردارید، اما اگر مواهب ادامه دادن کار بیش‌تر بود بر روی همین مواهب تمرکز کرده و آن‌گاه با قدرت تمام به‌ کار خود ادامه دهید و هیچ وقت این را فراموش نکنید که این خود شما هستید که می توانید بهترین و اصلی ترین کمک را به خود کنید تا بتوانید در این مسیر به موققیت دست پیدا کنید.انگیزه برای کنکور /

انگیزه برای کنکور 98

شرایط و روش های ایجاد انگیزه در داوطلبان کنکوری

 انگیزه برای کنکور : با تمام قدرت مسیر انتخابی خود را ادامه دهید، هیچگاه از حرکت باز نایستید. یه روز های خویی که پس از دست یابی یه موفقیت خواهید داشت فکر کنید این خود یک روش برای انگیزه بیشتر و قدرت بیشتر در ادامه مسیر می شود.

• یک لیست از تمام کارهایی که خوشحالتان می کند تهیه کنید و برای انجام آن ها وقت بگذارید.

• با قدم های کوچک شروع کنید. هیچ فرد موفقی به یک باره همه چیز را به دست نیاورده است.

• با بهانه هایتان روبرو شوید و آن ها را از بین ببرید. هر بار که متوجه شدید در حال بهانه آوردن هستید، همان لحظه جلوی خودتان را بگیرید.

• یک لیست از آهنگ های الهام بخش در گوشی تان داشته باشید و هر روز به آن ها گوش بدهید.

• به خودتان بابت موفقیت های کوچک و بزرگ جایزه بدهید. خودتان را به یک قهوه دعوت کنید و یا چیزی که همیشه دوست داشتید را بخرید.

• برنامه ی روزانه، کوتاه مدت و بلند مدت تهیه کنید و براساس آن کارهایتان را پیش ببرید.

• هر روز زمانی را به بیرون رفتن و قدم زدن و یا دیدن یک دوست اختصاص بدهید.

• از قانون 5 ثانیه استفاده کنید. هر بار که انجام کاری در ذهنتان آمد، تا 5 ثانیه فرصت دارید برای انجام آن کار از جایتان بلند شوید وگرنه ذهنتان شما را از انجام آن منصرف خواهد کرد.

• کتاب های الهام بخش بخوانید، سخنرانی های انگیزشی گوش بدهید و فیلم ها و ویدیوهای انگیزشی ببینید.

«سنگ» در بیابان بی ارزش است ولی اگر آن سنگ را پله کنی باعث ترقی میشود.

اشتباهات موجب ناراحتی هستند ولی اگر آن هارا تجربه کنی برای خودت، و مثل پله ازشون بری بالا و به موفقیت برسی خیلی به درد بخور هم هستند.

اگر به هدفتان یقین دارید از اشتباهات هراس نداشته باشید، حتی آنها برایتان فرصت هستند.


مهیار محسنی اصل -پزشکی شهید بهشتی


رتبه های برتر


خدمات تخصصی مشاور گروپ

مشاوره برنامه ریزی درسی

مشاوره برنامه ریزی کنکور

مشاوره کنکور تلفنی (مشاوره کنکور سراسری)

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره انتخاب رشته تلفنی

مشاوره تحصیل در خارج از کشور

مشاوره معافیت تحصیلی

مشاوره معرفی رشته های دانشگاهی

مشاوره معرفی دانشگاه های کشور

مشاوره پذیرش دانشگاه بدون کنکور

مشاوره کنکور کارشناسی ارشد

مشاوره کنکور دکتری تلفنی

مشاوره انتخاب رشته ارشد

مشاوره انتخاب رشته دکتری

مشاوره ثبت نام کنکور

مشاوره انتخاب رشته

3/5 - (2 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه انگیزشی پزشکی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. نگین

  واقعا لایق شهید بهشتی هستی
  عالیییییییییییییییییییی
  ممنون

  پاسخ
 2. زینب

  خیلی ممنونم بابت به اشتراک گذاشتن تجربیاتت
  سپاس )
  من که به شخصه یکم روحیه گرفتم »»

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام دانشگاه افسری ارتش
نصب اپ دانش آموزی