کارت ورود به جلسه کنکور

پرینت کارت ورود به جلسه کنکور

جهت مشاوره در زمینه کارت ورود به جلسه کنکور

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

نحوه پرینت کارت ورود به جلسه کنکور 1401 از طریق سایت سازمان سنجش کشور به نشانی sanjesh.org در این مقاله ارائه داده شده است. همراه داشتن کارت ورود به جلسه در زمان ورود به جلسه کنکور، الزامی بوده و  در صورت همراه نداشتن این کارت از ورود شما به جلسه آزمون ممانعت به عمل می آید.

داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور سراسری را دارند، به منظور دریافت کارت ورود به جلسه آزمون، باید در زمان اعلام شده به سایت سازمان سنجش کشور مراجعه نمایند و کارت ورود به جلسه خود را به صورت اینترنتی دریافت نمایند.

مشاور رئیس و مدیر کل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به این که آزمون سراسری سال 1401 در روزهای چهارشنبه، پنج‌شنبه، جمعه و شنبه 8، 9، 10 و 11تیر ماه برگزار می‌شود، گفت: كارت‌ ورود به جلسه آزمون‌ به همراه راهنمای شركت در آزمون از روز یک شنبه مورخ 1401/04/05لغایت روز سه‌شنبه مورخ 1401/04/07 برای مشاهده و چاپ بر روی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش كشور قرار می گیرد. لذا لازم است داوطلبان به درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org مراجعه نموده و با وارد نمودن شماره سریال كارت اعتباری ثبت نام (12 رقمی) و شماره شناسنامه و یا شماره پرونده و كدپیگیری ثبت‌نام (16 رقمی) و نام و نام خانوادگی، كدملی و سریال شماره شناسنامه، كارت شركت در آزمون را چاپ کنند.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور، دکتر کریمیان تاکید کرد: با توجه به دریافت اطلاعات شناسنامه ای متقاضیان از سامانه ثبت احوال، امکان ویرایش اطلاعات شناسنامه ای وجود ندارد. لذا چنانچه مغایرتی در اطلاعات مندرج در بندهای 1، 2، 3، 4 و 13 كارت شركت در آزمون داوطلبان وجود داشت ضروری است درخواست کتبی خود را به همراه تصویر شناسنامه یا کارت ملی حداکثر تا تاریخ 1401/04/12 از طریق آدرس https://darkhast.sanjesh.org به سایت سازمان ارسال کنند.

وی افزود: داوطلبان توجه داشته باشند که فرصت را از دست ندهند چرا که در صورت مغایرت در برخی از اطلاعات ثبت نامی مانند فاقد عکس، اشتباه عکس و یا معلولیت لازم است به باجه های رفع نقص مطابق با شهر محل سکونت خود و جداول مندرج در " اطلاعیه اعلام زمان  برگزاری، نحوه‌ دریافت كارت‌ و محل رفع نقص كارت شركت در آزمون سراسری  " در روزهای سه شنبه1401/04/07 لغایت روز جمعه 1401/04/10 از ساعت 8:30 الی 12:00 و 14:00 الی 18:00 به نماینده این سازمان مستقر در باجه مراجعه کرده و اطلاعات خود را ویرایش کنند.

کریمیان تاکید کرد: داوطلبانی که علاوه بر ثبت نام در آزمون یکی از گروه های آزمایشی علوم‌ ریاضی و فنی، علوم‌ تجربی و علوم‌ انسانی، در گروه‌ های آزمایشی هنر و زبان های خارجی نیز  ثبت نام کردند برای آنها سه‌ كارت‌ شركت در آزمون ( یك‌ كارت‌ مربوط‌ به‌ گروه‌ آزمایشی اصلی علوم‌ ریاضی و فنی یا علوم‌ تجربی و یا علوم‌ انسانی و دو كارت‌ دیگر به‌ ترتیب‌ برای گروه‌ هنر و زبان های خارجی ‌) صادر شده‌ است‌.

مدیر کل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور در پایان خاطر نشان کرد: بهتر است داوطلبان بعد از دریافت کارت با توجه به آدرس مندرج روی کارت ورود به جلسه آزمون حوزه امتحانی خود را در روزهای باقیمانده تا آزمون شناسایی کنند تا بدون نگرانی در جلسه آزمون حضور یابند.

پرینت کارت ورود به جلسه کنکور 1401

پرینت کارت ورود به جلسه کنکور 1401 الزامی می باشد. کارت ورود به جلسه کنکور 1401 یکی از مدارک لازم برای شرکت در جلسه آزمون می باشد. کلیه داوطلبان کنکور سراسری در هریک از گروه های آزمایشی پیش از حضور در جلسه آزمون باید کارت ورود به جلسه خود را دریافت و پرینت نمایند. حضور در جلسه کنکور بدون کارت ورود به جلسه آزمون سراسری ممنوع است.

هر یک از داوطلبان لازم است پس دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1401 تمامی اطلاعات مندرج در کارت ورود به جلسه از جمله نام و نام خانوادگی، سال تولد، گروه آزمایشی، سال اخذ و عنوان دیپلم، جنس، شماره شناسنامه، دین، زبان امتحانی، محل برگزاری آزمون را بررسی نمایند.

sanjesh.org کارت ورود به جلسه

زمان توزیع کارت ورود جلسه کنکور سراسری در روز یکشنبه مورخ 1401/04/06 اعلام شده است. کارت‌ ورود به جلسه آزمون همه متقاضیان به همراه راهنمای شرکت در آزمون از روز یکشنبه، 6 تیر لغایت روز سه‌ ­شنبه، 8 تیر برای مشاهده و پرینت بر روی درگاه اطلاع­ رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت.

دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ۱۴۰۱

پرینت کارت ورود به جلسه کنکور از طریق سایت سنجش، sanjesh.org امکانپذیر است. داوطلبان کنکور سراسری 1401 به منظور دریافت کارت شرکت در جلسه آزمون لازم است از 6 الی 8 تیرماه به سایت دریافت کارت ورود به جلسه کنکور به نشانی sanjesh.org مراجعه نموده و کارت خود را به صورت اینترنتی دریافت نمایند.

ورود به سایت دریافت کارت ورود به جلسه کنکور و پرینت کارت ورود به جلسه کنکور  sanjesh.org،  از طریق شماره سریال کارت اعتباری ثبت نام (12 رقمی) و شماره شناسنامه، شماره پرونده، نام و نام خانوادگی، سریال شماره شناسنامه، کد ملی و کد پیگیری ثبت نام (16 رقمی) امکانپذیر است.

داوطلبانی که شماره پرونده یا سایر اطلاعاتی که برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ضروری می باشد را فراموش کرده اند، لازم است که با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور و وارد شدن به سیستم پاسخگویی سازمان سنجش، به نشانی darkhast.sanjesh.org ، مشکل خود را با ارسال درخواست به ثبت برسانند.

مراحل پرینت کارت ورود به جلسه کنکور

مراحل پرینت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری از طریق سایت سنجش به شرح زیر است:

 1. مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org در بازه زمانی 6 الی 8 تیرماه
 2. کلیک بر روی گزینه ” دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1401“
 3. انتخاب یکی از روشهای ارائه شده و درج اطلاعات خواسته شده
 4. پرینت کارت ورود به جلسه آزمون سراسری

گرفتن کارت ورود به جلسه کنکور سایت سنجش

راهنمای پرینت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1401 در ادامه بیان شده است.

🔻 داوطلبانی که در 2 یا 3 گروه آزمایشی متقاضی شده‌اند باید علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون گروه آزمایشی اصلی،  برحسب مورد نسبت به پرینت کارت گروه آزمایشی دوم و یا گروه‌های آزمایشی دوم و سوم (گروه‌های آزمایشی هنر و زبانهای خارجی) خود اقدام کنند.

🔻 داوطلبان برای پرینت کارت شرکت در آزمون باید منحصرا به روش اینترنتی اقدام و براساس تاریخ و آدرس تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه کنند.

🔻 برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس‌ دار و ارائه آن الزامی است. لذا کلیه داوطلبان باید پرینت کارت شرکت در آزمون را دریافت کنند.

روش های دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سراسری

راهنمای تصویری پرینت کارت ورود به جلسه آزمون سراسری 1401:

   ورود به سایت سنجش به آدرس sanjesh.org، انتخاب گزینه ” سراسری ” از سمت راست

پرینت کارت ورود به جلسه کنکور 99 سایت www.sanjesh.org

 کلیک روی گزینه ” کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1401“

داوطلبان به چهار روش می توانند کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1401 رو دریافت کنند:

 1. با وارد کردن شماره پرونده، کد رهگیری و شماره شناسنامه
 2. با وارد کردن شماره پرونده، کد ملی و سریال شناسنامه
 3. با وارد کردن شماره پرونده، شماره داوطلبی
 4. با وارد کردن شماره سریال، شماره شناسنامه

پرینت کارت ورود به جلسه کنکور 99 سایت www.sanjesh.org

کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1401

نمونه کارت ورود به جلسه کنکور


راهنمای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور در این مقاله بیان شد. داوطلبان برای دریافت کارت شرکت در جلسه آزمون لازم است در زمان اعلام شده به سایت سنجش مراجعه نموده و از کارت ورود به جلسه خود پرینت بگیرند. به همراه داشتن کارت ورود به جلسه الزامی است. در صورت بروز مشکل برای پرینت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری می توانید با مشاوران مجموعه به شماره 9099071613 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

سوالات متداول داوطلبان

✔️نشانی سایت دریافت کارت ورود به جلسه کنکور چیست؟

✔️کارت ورود به جلسه کنکور سراسری از طریق سایت سنجش به نشانی sanjesh.org منتشر می شود.

✔️کارت ورود به جلسه کنکور 1401 چه زمانی توزیع می شود؟

✔️کارت ورود به جلسه کنکور از روز یکشنبه 5 تیرماه 1400 قابل مشاهده و دریافت است.

✔️نحوه پرینت کارت ورود به جلسه آزمون سراسری چگونه است؟

✔️راهنمای تصویری پرینت کارت ورود به جلسه کنکور در این مقاله بیان شده است.

3.7/5 - (4 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه کارت ورود به جلسه کنکور

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. عاطفه

  سلام من برگه ثبت نام کنکورمو گم کردم ولی هیچ اطلاعاتی ازش ندارم حالا باید چکار کنم تو رو امامدحسین بگید

  پاسخ
 2. آوا

  سلام امکانش هس در کنکور ۹۹ خودمون شید ببیریم و بزنیم؟

  پاسخ
  1. user3

   سلام
   منظورتون شیلد محافظ صورت هستش؟
   بله مشکلی نداره، تو دکترا و ارشد هم که تصاویرش منتشر شده بوده بعضی از داوطلبان همراهشون داشتند
   پیشنهاد می کنیم حتما ماسک همراهتون باشه،که اگر احیانا اجازه ندادند دچار مشکل نشید

   پاسخ
 3. ماجد

  سلام‌ من‌ تمام اطلاعات برای ورود به بخش‌ خودم که باید کارت ورود به جلسه رو بگیرم روکه داخل تلفنم بوده رو غیر عمد پاک شده هیچ راهی برای بازگردانی اطلاعات ورود هست؟

  پاسخ
  1. user3

   می تونین شماره پرونده و کد رهگیری رو از سایت سازمان سنجش بگیرین .

   پاسخ
 4. کاظمی

  سلام. موقع گرفتن کارت ورود به جلسه بخوام سهمیه رو ویرایش کنم بعدا چه جوری باید بفهمم که سهمیه از طرف ارگان مربوطه تایید شده؟ من سایت سازمان سنجش مشکلمو گفتم گفتن اون موقع می تونم ویرایش بزنم ولی بازم نگرانم…

  پاسخ
  1. user3

   زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری می تونین اطلاعات مربوط به سهمیه تون رو ویرایش کنین ، در صورتی که سهمیه شما تایید شه در کارنامه اولیه کنکور شما سهمیه لحاظ میشه .

   پاسخ
 5. یه دانشجو

  کاهش وحذف سهمیه ها برای کنکور 1400اعمال شود؟?

  اگر اعمال شود خیلی خوب میشود.??

  کنکور 97روانشناسی قبول شدم حق من وخیلی های دیگر به خاطر وجود سهمیه

  ضایع شد حداقل بیشتر از این بی عدالتی نشود

  سال اول کنکور دادم قبول شدم رشته انسانی بودم

  می خواهم سال 1400کنکور ارشد شرکت کنم.

  پاسخ
  1. user3

   بعید میدونم

   پاسخ
 6. سحر

  بچه ها بعد اینکه کارت گرفتین برید سایت سلامت از اونجام بعد از تموم شدن غربالگری یه پرینت ازش بگیرین محض احتیاط ببرین با خودتون سر جلسه (;
  ان شالله همه موفق بشیم (:

  پاسخ
 7. مریم

  من کارت ورود به جلسه گرفتم شما ها گرفتین؟
  استرس کل وجودمو گرفته انداختن یه سالن ورزشی که تا حالا ندیدم ؟
  اصن نمیدونم کدوم وره؟
  وییییییییییی ):

  پاسخ
 8. رضا

  توالت پارک بودم، رو درش نوشته بود سـمت راست روببین
  سمت راست نوشته بود سمت چپ رو ببین
  سمت چپم نوشته بودسقف رو ببین
  رو سـقف هم نوشته بود موقع دستشویی هم میشـه ورزش کرد…!!
  یعنی خلاقیتش داغونم کرد

  پاسخ
 9. کیارا

  پاسخنامه تشریحی کنکور زبان۹۸ زبان موجود نیس؟

  پاسخ
  1. user3

   در کانال هست که !

   پاسخ
 10. اما

  سلام ببخشید حتی داوطلب‌های سالم هم باید خوداظهاری‌ کنند تو سایت سلامت؟!
  هرکسی یه چیزی میگه و الان واقعا نمیدونم چیکار باید کنم. ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  1. user3

   بله همه باید فرم پر کنن چه سالم چه کرونایی

   پاسخ
 11. سمانه

  بچه ها این مشکل خنده دارم واسه شما پیش اومده تو فرم خود اظهاری من بجای اینکه بنویسه خانم فلانی نوشته اقای فلانی به اسم و فامیل خودم ولی پیشوند اقا
  نوشته ?حتی تو پیامکم که اومده همین مشکل و داره!

  پاسخ
 12. oni

  سلام، من همه اطلاعاتمو درست وارد میکنم، میگه اطلاعات نادرست. هیچ شماره ای هم نزاشتن واسه پیگیری

  پاسخ
  1. user3

   با شماره های سازمان سنجش تماس بگیرید

   پاسخ
 13. گلناز

  حتی خود سازمان سنجش هم نمیدونه که چیزی به اسم “گواهی”سلامت تو این سامانه وجود نداره و صرفا فقط یه سامانه خوداظهاری سازمان بهداشته ک از اولین روزهای کرونا راه اندازی شد و هیچ ربطی به گواهی صادر کردن نداره!!!برای پیگیری افراد بیمار و آمارگیری هستش.
  اینم یکی دیگه از اون کارهای فرمالیته و اسمی و الکی برای اینکه بگن ما ته رعایت پروتکل ها بودیم در حالی که مردم نمی دونن که همش دروغه!فقط لحظه آخری بچه هارو با چیزی که خودشونم اطلاعی از سیستمش ندارن درگیر کردن!!
  خیلی راحت ممکنه الان یکی علائم سرماخوردگی معمولی داشته باشه و الکی بگه سالمم که از امتحان عقب نمونه و سرجلسه افراد دیگ ای رو مبتلا کنه که علائم تو اونا شدیدتر بروز کنه و مشکل ساز بشه براشون
  کلا همچی مضحک و دروغیه

  پاسخ
 14. یاری دهنده دکترا 99

  کسایی که نرم افزار سامسونگ اینترنت دارید داخل اون فرم خوداظهاری رو پر کنید و قبل از اینکه تایید رو بزنید سمت چپ پایین گوشی اون سه تا خط روی هم رو بزنید و تو صفحه ای که باز میشه چاپ رو انتخاب کنید و فایل رو ذخیره کنید بعدش پی دی اف رو ببرید پرینت بگیرید. یا اینکه کلا برید کافینت طرف براتون پرینت بگیره.

  پاسخ
 15. حمید

  من اتباعم و کد ملی ندارم و این سیستم هم بقیه کدهایی که مخصوص اتباعه رو قبول نمیکنه. کسی با مشکل من مواجه شده؟ باید چیکار کنم؟

  پاسخ
  1. user3

   با شماره های سازمان سنجش تماس بگیرید

   پاسخ
 16. اسما

  کارت ورود به جلسه رو باید قبل از ورود به حوزه امضا و اثر انگشت بزنم؟ یا اصلا نیازی نیست؟

  پاسخ
  1. مشاور گروپ

   خیر، اگر احتیاج باشه سر جلسه آزمون به شما اطلاع داده خواهد شد.

   پاسخ
 17. ساحل

  سلام من کارت ورود به جلسمو گم کردم چجوری میتونم دوباره کارت بگیرم

  پاسخ
 18. دالی

  سلام من دو آزمون شرکت کردم هم سراسری وهم‌زبان انگلیسی..کارت ورود ب جلسه سراسری رو گرفتم چرا زبانو بم ندادن کارتشو؟؟؟

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

دریافت کارنامه کنکور 1401