دریافت کارنامه نهایی آزمون سنجش 15 اسفند 99

دریافت کارنامه نهایی آزمون سنجش 15 اسفند 99

جهت مشاوره در زمینه دریافت کارنامه نهایی آزمون سنجش 15 اسفند 99

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

نحوه دریافت کارنامه نهایی آزمون سنجش 15 اسفند 99 در این مقاله بیان شده است.  دانش آموزانی که قصد ثبت نام و شرکت در آزمون های مرحله ای و یا جامع سنجش را دارند، باید به سایت شرکت تعاونی خدمات آموزشی کارکنان سازمان سنجش کشور، به نشانی sanjeshserv.ir مراجعه کرده و فرآیند ثبت نام خود را انجام دهند. امکان ثبت نام برای هر یک از گروه های آزمایشی تجربی، ریاضی، انسانی، هنر و زبان انگلیسی و هر یک از مقاطع تحصیلی دهم، یازدهم و دوازدهم وجود دارد.

فرآیند ثبت نام حضوری آزمون های آزمایشی سنجش، برای تمامی مقاطع و رشته های تحصیلی، در ادامه مقاله ارائه داده شده است. داوطلبان با دریافت بودجه بندی آزمون می توانند از زمان و بودجه بندی دروس عمومی و اختصاصی آگاهی یابند.

دریافت کارنامه نهایی آزمون سنجش 15 اسفند 99

دریافت کارنامه نهایی آزمون سنجش 15 اسفند 99 ، در این مطلب قصد داریم نحوه دریافت کارنامه آزمون های آزمایشی سنجش را برای شما بازدیدکنندگان همیشگی سایت مشاورگروپ و داوطلبان عزیز کنکورسراسری ارائه دهیم . آزمون های سنجش یکی از پرمخاطب ترین آزمونهای آزمایشی کشور می باشد که از استانداردهای نسبی ای نیز برخوردار میباشد. همانطور که مستحضر هستید آزمون های سنجش ، هر 15 روز یکبار برگزار می شوند که می توانید این آزمون ها را در کوتاه ترین زمان ممکن بعد از برگزاری آزمون به صورت رایگان از سایت مشاورگروپ دانلود نمایید.

ثبت نام آزمون های آزمایشی سنجش

داوطلبانی که قصد شرکت و ثبت نام آزمون های سنجش را دارند، بایستی با استفاده از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب بانکی و مراجعه به سایت شرکت تعاونی خدمات آموزشی سازمان سنجش کشور به نشانی اینترنتی sanjesh.serv.ir نسبت به خرید و ثبت نام در آزمون های آزمایشی سنجش اقدام و کد رهگیری دریافت نمایند. پاسخنامه آزمون سنجش 15 اسفند 99 برای تمامی مقاطع و رشته ها در ادامه مقاله ارائه داده شده است.

  • گام اول : پرداخت هزینه ثبت نام به صورت اینترنتی و دریافت شماره پرونده و رمز عبور
  • گام دوم : تکمیل فرم ثبت نام
  • گام سوم : دریافت کد پیگیری 16 رقمی ثبت نام

دریافت کارنامه نهایی آزمون سنجش 15 اسفند 99

داوطلبان هر یک از مقاطع تحصیلی، که در آزمون های آزمایشی سنجش ثبت نام و شرکت کرده اند، در بعد از ظهر برگزاری آزمون، می توانند برای دریافت کارنامه آزمون 15 اسفند 99 ، به سایت شرکت تعاونی خدمات آموزشی سازمان سنجش، به نشانی اینترنتی sanjeshserv.ir مراجعه نموده و کارنامه خود را دریافت نمایند. نحوه دریافت کارنامه به شرح زیر است:

  1. مراجعه به سایت شرکت تعاونی خدمات آزموزشی سازمان سنجش به آدرس sanjeshserv.ir
  2. مراجعه به قسمت پیوند های آزمون های مرحله ای و جامع
  3. انتخاب کارنامه آزمون سنجش 15 اسفند 99

برای مشاهده کارنامه خود می توانيد از يکی از سه روش زير استفاده کنيد: ( برای جستجوی نام خانوادگی قسمتی از نام خانوادگی کافی می باشد.)

  • جستجو بر اساس مشخصات فردی:  نام خانوادگی، شماره شناسنامه، سال تولد
  • جستجو بر اساس شماره پرونده – شماره شناسنامه – سال تولد
  • جستجو بر اساس شماره داوطلبی – شماره شناسنامه – سال تولد

نحوه توزیع اینترنتی کارت ورود به جلسه و دریافت کارنامه نهایی آزمون سنجش 15 اسفند 99

کارت ورود به جلسه آزمون های آزمایشی سنجش، از روز سه شنبه قبل از برگزاری هر آزمون از طریق سایت اینترنتی شرکت به نشانی sanjeshserv.ir منتشر خواهد شد. داوطلبان توجه داشته باشند، محاسبه نمره کل آزمون های آزمایشی طبق مصوبات و ضوابط سازمان سنجش آموزش کشور انجام خواهد گرفت و نمره دروس عمومی و اختصاصی، همانند آزمون سراسری و بر اساس نمره آزمون عمومی به علاوه سه برابر نمره آزمون اختصاصی، تقسیم بر مجموع کل ضرایب محاسبه می شود.

کارنامه نتایج هر نوبت از آزمون های آزمایشی سنجش در بعد از ظهر روز برگزاری هر آزمون، از طریق سایت sanjeshserv.ir منتشر شده و قابل مشاهده می باشد.

فرآیند ثبت نام حضوری آزمون های آزمایشی سنجش

ثبت نام آزمون های سنجش برای کلیه داوطلبان سراسر کشور، از طریق سایت اینترنتی بـه نشـانی: sanjeshserv.ir امكان پـذیر اسـت و همینـین داوطلبـان، مراکـز آموزشی و دبیرستان های متقایی آزمون های آزمایشی سنجش می توانند در صورت تمایل با مراجعه حضوری به دفتـر مرکـزی شـرکت تعـاونی خـدمات آموزشی کارکنان سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: تهران، پل کریمخان زند، خیابان میرزای شیرازی، خیابان شـهید نژادکـی، روبـروی کلانتری 105 سنایی، پلاک 30 ،و یا با تلفن: 88321455 می توانند نسبت به ثبت نام در این آزمون ها در ساعات اداری اقدام نمایند.

 

در صورت بروز هرگونه مشکل در ثبت نام و دریافت دریافت کارنامه نهایی آزمون سنجش 15 اسفند 99  ، می توانید با شماره 9099071613 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

سوالات متداول داوطلبان

برای مشاهده کارنامه آزمون های آزمایشی سنجش چه اطلاعاتی لازم است؟

نام خانوادگی، شماره شناستامه، سال تولد، شماره داوطلبی یا شماره پرونده

سایت دریافت کارنامه آزمون های آزمایشی سنجش چیست؟

داوطلبانی که در آزمون های آزمایشی سنجش ثبت نام و شرکت کرده اند برای دریافت کارنامه باید به سایت sanjeshserv.ir مراجعه نمایند.

نحوه دریافت کارنامه آزمون های سنجش چگونه است؟

نحوه مشاهده و دریافت کارنامه نهایی آزمون های آزمایشی سنجش در این مقاله بیان شده است.

امتیاز شما به این مقاله

جهت مشاوره در زمینه دریافت کارنامه نهایی آزمون سنجش 15 اسفند 99

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.