دریافت کارنامه کنکور سراسری 1401

دریافت کارنامه کنکور سراسری

جهت مشاوره در زمینه دریافت کارنامه کنکور سراسری 1401

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

نحوه دریافت کارنامه کنکور سراسری 1400 در این مقاله ارائه داده شده است. کلیه داوطلبانی که در کنکور سراسری شرکت کرده اند، برای مشاهده کارنامه کنکور باید در زمان اعلام شده به سایت سنجش مراجعه نموده و کارنامه خود را دریافت نمایند. دریافت کارنامه کنکور سراسری منحصرا به صورت اینترنتی و از طریق سایت سنجش امکانپذیر است. لذا از مراجعه حضوری برای دریافت کارنامه کنکور خودداری نمایید. زمان، اطلاعات لازم و نحوه دریافت کارنامه کنکور در ادامه این مقاله بیان شده است. با ما همراه باشید.

کارنامه کنکور سراسری

برای تمامی داوطلبانی که در آزمون سراسری شرکت کرده اند، کارنامه صادر می شود. داوطلبان برای دریافت کارنامه کنکور سراسری باید با به همراه داشتن اطلاعات ثبت نامی یا مشخصات فردی به سایت سازمان سنجش کشور مراجعه نموده و کارنامه خود را دریافت نمایند. کارنامه کنکور شامل اطلاعاتی از قبیل رتبه قبولی، رتبه نهایی، مشخصات داوطلب، تزار قبولی، درصد هریک از دروس و ... می باشد.

داوطلبان توجه داشته باشند، دریافت کارنامه اولیه و کارنامه نهایی کنکور سراسری صرفا به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش کشور امکانپذیر است. لذا از مراجعه حضوری به سازمان خودداری نمایید.

زمان دریافت کارنامه کنکور سراسری 1401

زمان دریافت کارنامه کنکور سراسری 1400 ؛ نیمه اول مردادماه اعلام شده بود، اما به صورت رسمی اوایل روز چهارشنبه 1401/05/12 منتشر شد . داوطلبان پس از دریافت کارنامه اولیه کنکور سراسری، در صورتی که مجاز به انتخاب رشته شده باشند، باید در بازه اعلام شده (عصر روز دوشنبه مورخ 1401/05/17 لغايت روز شنبه مورخ 1401/05/22) فرآیند انتخاب رشته خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. کارنامه نهایی کنکور سراسری اواخر شهریورماه قابل دریافت است. زمان دقیق دریافت کارنامه کنکور از طریق همین مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.

اطلاعات لازم برای دریافت کارنامه کنکور

اطلاعات لازم برای دریافت کارنامه کنکور سراسری به منظور آگاهی بیشتر داوطلبان در ادامه بیان شده است.داوطلبان با داشتن هر یک از اطلاعات زیر می تواند کارنامه کنکور سراسری خود را دریافت نمایند:

  1. روش اول: شماره داوطلبی + شماره شناسنامه + سال تولد
  2. روش دوم: شماره پرونده + کد رهگیری + شماره شناسنامه
  3. روش سوم: شماره پرونده + شماره سریال + شماره شناسنامه

در صورت فراموشی شماره داوطلبی یا اطلاعات ثبت نامی برای دریافت کارنامه کنکور سراسری ، لازم است به سیستم پاسخگویی سازمان سنجش مراجعه نمایید و اطلاعات خود را به صورت اینترنتی بازیابی کنید.

نحوه دریافت کارنامه کنکور سراسری

نحوه دریافت کارنامه کنکور سراسری از طریق سایت سازمان سنجش در ادامه بیان شده است. لازم به ذکر است، کارنامه اولیه و کارنامه نهایی کنکور سراسری از طریق سایت سنجش قابل دریافت می باشد. نحوه دریافت کارنامه کنکور سراسری به منظور آگاهی بیشتر داوطلبان به صورت تصویری در ادامه بیان شده است:

  • مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org
  • کلیک بر روی گزینه "سراسری" از طریق منوی سمت راست (یا از طریق ستون وسط با عنوان سراسری وارد صفحه اختصاصی آزمون سراسری شوید.)

کلیک بر روی لینک "کارنامه اعلام نتایج مرحله اول آزمون سراسری 1401"

  • درج اطلاعات خواسته شده و دریافت کارنامه کنکور

وارد کردن شماره داوطلبی و شماره شناسنامه و سال تولد
وارد کردن شماره پرونده ، کد رهگیری ثبت نام (شماره 16 رقمی) و شماره شناسنامه
وارد کردن شماره پرونده ، شماره سریال ثبت نام (شماره 12 رقمی) و شماره شناسنامه

وارد کردن تصویر کد امنیتی


کارنامه کنکور سراسری حدود یکماه پس از برگزاری آزمون سراسری از طریق سایت سنجش منتشر می شود. داوطلبان لازم است به منظور دریافت کارنامه کنکور سراسری با به همراه داشتن اطلاعات ثبت نامی و اطلاعات فردی به سایت سنجش مراجعه نموده و پس از درج اطلاعات خواسته شده کارنامه خود را دریافت نمایند.

باتوجه به اهمیت انتخاب رشته کنکور سراسری، برای آگاهی از نحوه انتخاب رشته، تحلیل کارنامه کنکور سراسری، آگاهی از رتبه لازم برای قبولی در دانشگاه های سراسری و ... می توانید با مشاوران مجرب و متخصص انتخاب رشته کنکور سراسری، به شماره 9099071613 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

سوالات متداول

✔️سایت دریافت کارنامه کنکور سراسری چیست؟

✔️داوطلبان برای دریافت کارنامه کنکور باید به سایت سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایند.

✔️کارنامه کنکور سراسری 1401 کی میاد؟

✔️براساس اخبار منتشر شده، کارنامه کنکور سراسری 1401 نیمه دوم مرداد ماه منتشر می شود. سه شنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ اسامی رتبه‌های برتر کنکور سراسری اعلام شد.

✔️چگونه کارنامه کنکور را دریافت کنیم؟

✔️راهنمای دریافت کارنامه کنکور سراسری به صورت تصویری در این مقاله ارائه داده شده است.

4/5 - (6 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه دریافت کارنامه کنکور سراسری 1401

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

دریافت کارنامه کنکور 1401