عدم تمدید مهلت ثبت نام ارشد 1402؛ آخرین مهلت ثبت نام ارشد ۱۴۰۲

سایت ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور | sanjesh.org تمدید مهلت ثبت نام ارشد

جهت مشاوره در زمینه عدم تمدید مهلت ثبت نام ارشد 1402؛ آخرین مهلت ثبت نام ارشد ۱۴۰۲

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

عدم تمدید مهلت ثبت نام ارشد 1402 ؛ آخرین مهلت ثبت نام ارشد 1402 : تمدید مهلت ثبت نام ارشد 1402 ,ویرایش اطلاعات ثبت نام ارشد 1402,ویرایش سهمیه ارشد 1402,زمان برگزاری آزمون ارشد 1402,زمان دریافت کارت ورود به جلسه ارشد 1402,دریافت کارت ورود به جلسه ارشد 1402

عدم تمدید مهلت ثبت نام ارشد 1401 ؛ آخرین مهلت ثبت نام ارشد ۱۴۰۱

شنبه آخرین مهلت ثبت نام آزمون ارشد

به اطلاع متقاضيان ثبت‌نام و شركت در آزمون كارشناسي ارشد ناپيوسته سال ۱۴۰۲ در تمامی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی دولتی و غيردولتی و همچنين دانشگاه آزاد اسلامی و بيست و ششمين المپياد علمی- دانشجويی كشور كه در مهلت تعيين شده (1401/09/16 لغايت 1401/09/22) نتوانسته‌اند نسبت به ثبت‌ نام در آزمون مذكور اقدام نمايند می ‌رساند، مهلت مجدد برای ثبت ‌نام‌ در آزمون‌ مذكور در نظرگرفته شده است كه متقاضیان می ‌توانند منحصرا از طريق پايگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش در اين خصوص اقدام نمايند.

ضمناً آن دسته از متقاضیانی كه قبلاً نسبت به ثبت‌نام اقدام نموده‌اند، می‌توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی خود اقدام نمایند.

***مهلت مجدد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۲

آیا می توان در کنکور دو رشته کاملا متفاوت شرکت کرد؟ یکی به عنوان رشته اصلی و دیگری رشته شناور؟
رشته های شناور کدام رشته ها هستند؟
آیا می توان در کنکور ارشد رشته ای به جز رشته دوره کارشناسی شرکت کرد؟
هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۲ چقدر است؟

سوالات خود را از مشاوران تحصیلی ما بپرسید.

تمدید مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۲

تمدید مهلت ثبت نام ارشد 1402 :  سازمان سنجش هر سال علاوه بر فرصت اولیه ، تمدید مهلت ثبت نام ارشد رو واسه داوطلبایی که از ثبت نام کنکور ارشد جا می مونن در نظر می گیره تا متقاضیایی که موفق نشدن تو مهلت اولیه وارد سایت sanjesh.org بشن و ثبت نامشون رو انجام بدن ، تو این فرصت تو کنکور کارشناسی ارشد 1402 شرکت کنن .

تمدید مهلت ثبت نام ارشد 1402 :   داوطلبایی که قصد دارن تو آزمون کارشناسی ارشد 1402 شرکت کنن ، می تونن تو مهلت ثبت نام ارشد وارد سایت سنجش بشن و ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۲ رو انجام بدن و اولین قدم واسه ورود به دانشگاه های سراسری و آزاد رو بردارن . به خاطر ادغام آزمون سراسری و دانشگاه آزاد ، متقاضیای دانشگاه آزاد هم باید تو مهلت ثبت نام کنکور ارشد وارد سایت سنجش بشن و دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1402 رو دانلود و واسه کنکور ارشد دانشگاه آزاد ثبت نام کنن . سازمان سنجش هر سال تمدید مهلت ثبت نام ارشد رو واسه رفاه حال متقاضیایی که از ثبت نام کنکور ارشد جا می مونن در نظر می گیره تا داوطلبایی که به هر دلیلی موفق نشدن تو مهلت اولیه وارد سایت ثبت نام کنکور ارشد sanjesh.org بشن و ثبت نامشون رو انجام بدن ، تو این فرصت وارد سایت سنجش بشن و فرم اینترنتی ثبت نام ارشد رو تکمیل کنن .

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۲

داوطلبانی که قصد ثبت نام و شرکت در آزمون کارشناسی ارشد سال 1402 را دارند، پس از دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام کارشناسی ارشد و مطالعه شرایط و ضوابط ثبت نام لازم است با مراجعه به سایت سازمان سنجش کشور به نشانی اینترنتی sanjesh.org مراحل ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد را انجام دهند.

تمدید مهلت ثبت نام ارشد 1402 :   طبق اطلاعیه سازمان سنجش ، مهلت ثبت نام کنکور ارشد ۱۴۰۲ ، از 21 تا 25 اردیبهشت ماهه که داوطلبا می تونن به همراه مدارک مورد نیاز و بعد از پرداخت هزینه ثبت نام کنکور ارشد 1402 ، وارد سایت بشن و ثبت نامشون رو انجام بدن . احتمالا امسال هم طبق روال سالای قبل سازمان سنجش علاوه بر این مهلت اولیه ، دو فرصت تمدید مهلت ثبت نام کنکور ارشد ۱۴۰۲ و فرصت مجدد ثبت نام ارشد رو در اختیار داوطلبای جا مونده از ثبت نام قرار بده ، به همین خاطر به داوطلبان توصیه می کنیم که عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد مشاور گروپ باشن تا به محض اینکه خبری در این مورد اعلام بشه ، با خبر بشن و از ثبت نام جا نمونن .


برای اطلاع از آخرین اخبار ثبت نام ارشد 1402 اینجا کلیک کنید

تمدید مهلت ثبت نام ارشد 1402 : داوطلبایی هم که ثبت نام کنکور ارشد رو انجام دادن ، ولی به دلیل بی دقتی اطلاعاتشون رو به اشتباه ثبت کردن ، نگران نباشن ! چون امکان ویرایش ثبت نام کنکور ارشد ۱۴۰۲ وجود داره و داوطلبا می تونن مجدد وارد سایت سنجش بشن و اطلاعاتشون رو ویرایش کنن . مشاورای مرکز مشاوره تحصیلی مشاور گروپ آمادن تا به تموم سوالای شما در مورد تمدید مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۲ پاسخ بدن و به شما واسه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری ۱۴۰۲ و یا ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1402 ( که البته با هم یکی شده ) مشاوره بدن و شما می تونین از طریق سامانه مشاوره تحصیلی تلفنی مشاور گروپ با این کارشناسان در ارتباط باشین و تموم سوالاتتون رو از کارشناسای مجرب این مرکز بپرسن .

کلیه متقاضیان شرکت در آزمون ارشد دانشگاه های سراسری، موسسات آموزش عالی دولتی و غیر دولتی، دانشگاه های آزاد و همچنین متقاضیان بیست و ششمین المپیاد علمی- دانشجویی کشور، می توانند در تاریخ معین شده، برای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۲ اقدام کنند.

ثبت نام منحصرا به صورت اینترنتی توسط سازمان سنجش انجام می شود و علاقمندان واجد شرایط ثبت نام در این آزمون می بایست بعد از مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام که همزمان با شروع فرایند ثبت نام بر روی پایگاه اطلاع رسانی سنجش قرار می گیرد، برای ثبت نام در آزمون ارشد، اقدام نمایند.

مدارک لازم برای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۲

تمدید مهلت ثبت نام ارشد 1402 :  برای ثبت نام در آزمون ارشد، داوطلب می بایست ابتدا کارت اعتباری ۱۲ رقمی خریداری کند. متقاضی می بایست بعد از مراجعه به سایت سازمان سنجش و مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام، برای خرید کارت اعتباری اقدام نمایند.

داوطلبانی که قصد دارند در دو رشته امتحان بدهند (رشته اصلی و شناور) می بایست برای رشته دوم نیز کارت اعتباری جداگانه تهیه کنند.

افرادی که علاقمند به شرکت در گزینش رشته های تحصیلی دانشگاه های پیام نور و موسسات آموزش عالی غیر دولتی و غیر انتفاعی هستند نیز می بایست، علاوه بر پرداخت هزینه ثبت نام ، هزینه انتخاب این علاقمندی ها را نیز پرداخت کنند.

هزینه انتخاب این علاقمندی ها در دفترچه راهنمای ثبت نام ذکر شده است.

لازم به ذکر است وجه مورد نیاز برای ثبت نام از طریق کارت های معتبر عضو شبکه شتاب قابل پرداخت است.

برای ثبت نام داوطلب نیازمند یک عکس اسکن شده با مشخصات ذکر شده در دفترچه است.

مدارک و اطلاعات مورد نیاز را قبل از اقدام برای ثبت نام، تهیه کنید.

فرایند ثبت نام کنکور ارشد 1402

تمدید مهلت ثبت نام ارشد 1402 :  توصیه می شود قبل از شروع فرایند ثبت نام، دفترچه راهنمای ثبت نام را به طور کامل مطالعه کنید.

طبق دستور العمل نوشته شده در دفترچه راهنمای انتخاب رشته، به داوطلب توصیه می شود ابتدا فرم پیش تقاضانامه درج شده در دفترچه مذکور را پر کند و سپس به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و بر اساس فرم پیش نویس تقاضانامه، اطلاعات لازم را بر طبق بندهای برنامه نرم افزاری ثبت نام، وارد نماید.

توصیه می شود در زمان وارد کردن اطلاعات، دقت کنید؛ مشاهده هر گونه مغایرت در اطلاعات وارد شده با اطلاعات ثبت شده در مدارک فرد پس از قبولی، باعث لغو قبولی فرد می شود و از ادامه تحصیل وی جلوگیری خواهد شد.

توصیه می شود یک نسخه پرینت از تقاضا نامه تهیه کنید و اطلاعات وارد شده را کنترل کرده نزد خود نگه دارید.
لازم به ذکر است بعد از اتمام فرایند ثبت نام و دریافت کد رهگیری ۱۶ رقمی، به درخواست داوطلبان برای تصحیح و یا جابجایی کد رشته های امتحانی (اول و دوم) و همچنین شهرستان محل حوزه امتحانی ترتیب اثر داده نخواهد شد؛ پس در هنگام وارد کرد اطلاعات، دقت کنید.

برای اطلاع از شرایط ثبت نام اتباع خارجی، شرایط و ضوابط سهمیه ایثارگران و مقررات وظیفه عمومی حتما دفترچه راهنمای انتخاب رشته را مطالعه کنید و یا با مشاورین و کارشناسان تحصیلی ما تماس بگیرید.

زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۲

ازمون کارشناسی ارشد در نوبت عصر پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ و نوبت صبح و عصر جمعه ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ برگزار خواهد شد. بر اساس دفترچه ثبت نام ازمون کارشناسی ارشد 1402، پس از اعلام نتایج ارشد تمامی داوطلبانی كه مجاز به انتخاب رشته باشند می توانند: برای پذيرش در رشته محل های كليه دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، نسبت به انتخاب رشته در زمان مقرر اقدام نمايند.

کارت ورود به جلسه آزمون به صورت اینترنتی توزیع می شود. داوطلب می بایست پرینت کارت خود را از سایت سازمان سنجش دریافت کند.

محل و ساعت برگزاری آزمون، در کارت ورود به جلسه، ذکر شده است.
محل آزمون بر کد استان و شهرستان محل اقامت داوطلب که در زمان ثبت نام وارد شده است، تعیین می شود.
با مراجعه به جدول شماره ۲ دفترچه راهنمای ثبت نام، کد مربوط به استان و شهرستان محل اقامت خود را پیدا کرده و در زمان ثبت نام به درستی وارد کنید.

برنامه ریزی برای کنکور ارشد ۱۴۰۲

تمدید مهلت ثبت نام ارشد 1402 :  هر متقاضی بر اساس رشته انتخابی خود در آزمون ارشد، می بایست منابع کنکور ارشد همان رشته را تهیه کرده و برای مطالعه منابع با کارشناسان تحصیلی مشورت کند و به صورت هدفمند و با برنامه ریزی، برای مطالعه اقدام نماید.

توجه داشته باشید که برای هر کد ضریب، عناوین دروس امتحانی و ضرایب دروس ممکن است متفاوت باشد. توصیه می شود قبل از شروع مطالعه منابع، حتما در مورد ضرایب دروس اطلاعاتی کسب کنید و بر اساس اهمیت دروس، برنامه ریزی نمایید.

بعضی از رشته ها، مانند نقاشی، تصویرسازی، انیمیشن، معماری، طراحی صنعتی و … علاوه بر آزمون تئوری، آزمون عملی هم دارند. داوطلب می بایست بعد از اعلام نتایج اولیه و بعد از انجام فرایند انتخاب رشته، در صورت دارا بودن شرایط، در زمان تعیین شده توسط سازمان سنجش، برای آزمون عملی ثبت نام نمایند.

اگر می خواهید در مورد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۲ اطلاعات و راهنمایی های کامل تری دریافت کنید، می توانید، با مشاورین تحصیلی ما در مشاور گروپ تماس بگیرید و اطلاعات جامع تر را از آن ها بخواهید.

سوالات متداول داوطلبان کارشناسی ارشد

1- آیا امکان ویرایش اطلاعات هم تو بازه تمدید ثبت نام وجود داره ؟
بله ، داوطلبا می تونن تو زمان تمدید ثبت نام هم اطلاعاتشون رو ویرایش کنن که واسه اطلاع از تمدید مهلت ثبت نام کنکور ارشد می تونین این مقاله رو مطالعه کنین .

2- مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد چند بار تمدید میشه ؟
بعد از تموم شدن بازه قانونی ثبت نام ارشد ، اطلاعیه تمدید ثبت نام از طرف سازمان سنجش منتشر میشه که تو این مقاله تعداد دفعات تمدید مهلت ثبت نام نوشته شده .

3- آیا مهلت ثبت نام کنکور ارشد دانشگاه آزاد هم تمدید میشه ؟
بله ، به خاطر ادغام آزمون سراسری و دانشگاه آزاد ، متقاضیای دانشگاه آزاد هم می تونن تو بازه تمدید ، واسه ثبت نام اقدام کنن که با مطالعه این مقاله می تونین از جزئیات تمدید مهلت ثبت نام کنکور ارشد مطلع بشین .


5/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه عدم تمدید مهلت ثبت نام ارشد 1402؛ آخرین مهلت ثبت نام ارشد ۱۴۰۲

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. ابراهیم شوندی

  سلام
  من از ثبت نام ارشد 1400 به خاطر مشکلات کرونا جا موندم
  به نظرتون بازهم ممکنه تمدید بشه
  کجا میشه درخواست بدم؟

  پاسخ
 2. هدايتي

  ببخشيد من به علت شرايط كرونا نتونستم براي كنكور ارشد١٤٠٠ ثبت نام كنم. هيچ شانسي براي ثبت نام مجدد نيست؟ يعني امسالم سوخته واقعا؟؟؟

  پاسخ
 3. شهین دادخدایی

  اگه لطف بفرمائید مهلت مجدد ثبت نام کنکور ارشد ۱۴۰۰ را بدهید ممنون میشیم

  پاسخ
 4. بنفشه

  سلام .حالا که کنکور ارشد مرداد ماه برگزار میشه امکانش هست ثبت نام ارشد ۱۴۰۰ رو یکبار دیگه تمدید کنن

  پاسخ
 5. سارا

  سلام،،، منم از ثبت نام ارشد جا موندم ،،، شاغلم و متاسفانه نرسیدم ثبت نام کنم،،، تروخدا ۱ روز دیگه تمدید کنید

  پاسخ
 6. حسین

  لطفا ارشد رو دوباره تمدید کنن.بخاطر کرونا نتونستیم ثبت نام کنیم.

  پاسخ
 7. مژگان

  لطفا تمدید کنید بخاطر شرایط کرونا😭

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

نصب اپ دانش آموزی