شیوه ثبت نمرات دانشجویانی که در امتحانات تقلب می کنند

شیوه ثبت نمرات دانشجویان

جهت مشاوره در زمینه شیوه ثبت نمرات دانشجویانی که در امتحانات تقلب می کنند

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

شیوه ثبت نمرات دانشجویانی که در امتحانات تقلب می کنند : دستورالعمل غیبت در امتحانات نیمسال دوم دانشگاه شهید بهشتی اعلام شد که بر اساس آن نحوه رسیدگی به وضعیت دانشجویانی که در جلسه امتحان مرتکب تخلف و تقلب می‌شوند نیز اعلام شد.

شیوه ثبت نمرات دانشجویان

نحوه ثبت نمرات دانشجویانی که در امتحانات تقلب می کنند

به گزارش مشاور گروپ و  به نقل از مهر، دستورالعمل غیبت در امتحانات نیمسال دوم ۹۸-۹۷ دانشگاه شهید بهشتی به شرح زیر اعلام شد.

حضور اساتید در جلسات امتحانات ضروری است. در شرایطی که اساتید بنا به ضرورت امکان حضور در جلسه امتحان را ندارند با هماهنگی مدیران گروه‌ها و معاونین آموزشی تمهیدات لازم جهت برگزاری جلسه امتحان فراهم شود.

لازم است تمام امتحانات با نظارت کامل آموزش واحد در زمان تعیین شده در برنامه هفتگی سیستم گلستان برگزار شود و در صورت نیاز به حضور همکاران، نیروهای مجرب آن واحد در برگزاری جلسات امتحان به کار گرفته شوند.

با توجه به موارد پیش‌بینی نشده لازم است که اعضای هیئت علمی سوالات امتحانی را حداکثر یک روز قبل از امتحان به فرد مسئول تعیین شده در واحد آموزشی برای تکثیر سوالات تحویل دهند. از هر گونه تغییر در بازه‌های زمانی تعیین شده امتحانات خودداری شود. از اضافه کردن اسامی دانشجویانی که نام آن‌ها در لیست حضور و غیاب رسمی دانشجویان ثبت نشده است جداً پرهیز شود.

دانشجویانی که به علت بیماری سرپایی قادر به ادامه امتحان نیستند لازم است مسئولین ذی ربط در واحد آموزشی در وهله اول برای درخواست خدمات درمانی اولیه با اداره بهداشت و درمان دانشگاه هماهنگی لازم را به عمل آورند و در صورت نیاز به خروج از جلسه امتحان تنظیم صورتجلسه با تأیید مسئولین ذی ربط واحد و ارسال آن به اداره بهداشت و درمان دانشگاه الزامی است.

همچنین از ارجاع دانشجویانی که به علل غیرپزشکی درخواست موجه کردن غیبت خود را دارند به اداره بهداشت دانشگاه اکیداً خودداری شود.

لازم است حداکثر تا پایان وقت اداری یک روز بعد از امتحان هر درس، وضعیت حضور و غیاب تمام دانشجویان در تمام دروس نظری و عملی در سیستم گلستان اعمال شود. بدیهی است در صورت عدم ثبت غیبت توسط کارشناسان آموزش، در زمان ورود و قفل نمرات توسط اساتید، برای اساتید و دانشجویان در سیستم گلستان مشکل ایجاد خواهد شد.

جهت پیشگیری از ایجاد اختلال در امور آموزشی دانشجویان ازجمله تأخیر در اعلام فراغت از تحصیل و تأخیر در معرفی به نظام وظیفه دانشجویان پسر مشمول…، لازم است اساتید نمرات را در زمان مقرر پس از امتحان (طبق دستورالعمل ارسالی در خصوص درج و قفل نمرات در سیستم گلستان) درج و تأیید کنند.

در خصوص دانشجویانی که در جلسه امتحان مرتکب تخلف و تقلب می‌شوند لازم است طبق دستورالعمل و فرم‌های ارسالی معاونت دانشجویی و کمیته انضباطی دانشگاه صورت جلسات تنظیم و به کمیته مذکور ارسال شود. در رابطه با ثبت نمرات این دسته از دانشجویان لازم است طبق پیشنهاد کمیته مذکور، اساتید برای رفع مشکل ایجاد اختلال در درج و قفل نمرات دروس، تا قبل از دریافت حکم کمیته انضباطی، نمره درس یا دروس این دسته از دانشجویان را به صورت ۲۵ درصد در لیست نمرات ثبت کنند.

وضعیت نمره نهایی دانشجویان مذکور طبق رأی نهایی کمیته انضباطی و مراجع ذی ربط تعیین خواهد شد.

 

امتیاز شما به این مقاله

جهت مشاوره در زمینه شیوه ثبت نمرات دانشجویانی که در امتحانات تقلب می کنند

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

قبولی تضمینی کنکور ۱۴۰۳
نصب اپ دانش آموزی