سایت الا | alaatv.com | ورود به سایت آلا

ورود به سایت الا alaatv.com

جهت مشاوره در زمینه سایت الا | alaatv.com | ورود به سایت آلا

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

آلاء یک سایت آموزش غیر حضوری رایگان است. سایت الا با هدف برقراری عدالت آموزشی برای عموم دانش آموزان فعالیت میکند. با وجود کرونا و محرومیت خیلی از دانش آموزان از آموزش با کیفیت و مفید سایت الا با ارائه ی آموزش های رایگان به کمک دانش آموزان آمد. در این مقاله با معرفی امکانات سایت الا، مراحل ورود به سایت آلا alaatv.com، ثبت نام الا و طریقه دانلود الا را قدم به قدم پیش می بریم و عنوان می کنیم که این سایت چه خدماتی را برای دانش آموزان ارائه میدهد.

در سایت آلا کلیه مباحث و دروس پایه متوسطه اول و متوسطه دوم توسط دبیران مجرب ارائه شده است. با ورود به سایت آلا دانش آموزان میتوانند کاملا رایگان از این ویدیوهای آموزشی استفاده کنند، همچنین آلاء دانلود ویدیوهای اختصاصی خود را نیز با ارائه روش هایی ممکن کرده است. سایت آلا با ارائه آموزش های مناسب کنکور و پکیج های کمک آموزشی فرصت بسیار مناسبی را برای دانش آموزان مستقر در شهر های کوچک ارائه داده است تا آنها نیز بتوانند با وجود امکانات کم منطقه ی زندگی خود، به طور مجازی و به کمک سایت الا از آموزشی برابر با دیگر دانش آموزان بهره مند شوند.

سایت الا | alaatv.com | ورود به سایت آلا

سایت الا

با ورود به سایت آلا با بخش های مختلفی مواجه میشویم که بر حسب نیاز ما طبقه بندی شده اند. سایت با یک طراحی بسیار زیبا و کاربر پسند در امان بدو ورود شما را دعوت به ماندن و بررسی سایت میکند. خدمات آلاء برای مراجعین از متوسطه اول شروع می شود. البته با توجه به فعالیت سایت از سال 93 در منوهای سایت برای کنکوری های نظام قدیم هم فیلم های آموزشی مناسبی وجود دارد. سایت آلا به تفکیک برای هر پایه تحصیلی ویدیوهای آموزشی رایگانی را ارائه داده است.

عموما کاربران برای دستیابی به ویدیو های پایه مورد نظر خود در سایت آلا alaatv.com کافی است که در گوگل عبارت های زیر را برای دستیابی به ویدیو های مورد نظر خود سرچ کنند.

 • سایت الا هفتم
 • سایت الا هشتم
 • سایت الا نهم
 • سایت الا دهم
 • سایت الا یازدهم
 • سایت الا دوازدهم

به هر کدام از عبارات بالا می توانید عنوان یک درس یا مبحث را اضافه کنید، گوگل خیلی سریع شما را به ویدیوی مورد نظرتان در سایت الا میرساند. توجه داشته باشید که سایت آلاء در زمینه ویدیوها و پکیج های آموزشی ارائه خدمات میدهد برای برنامه ریزی کنکور 1401 می توانید از مقالات برنامه ریزی مشاور گروپ استفاده کنید.

ورود به سایت آلا

ثبت نام الا

📚 برای استفاده از خدمات سایت الا بهتر است اول از بخش ورود ثبت نام آلا  alaatv.comاقدام کنیم. در این بخش سایت الا پیام خوشی برای ما دارد. شما با کد ملی ایران نیازی به ثبت نام الا ندارید. و با وارد کردن صحیح شماره همراه و کد ملی میتواند اقدام به ورود به سایت الا کنید. پس از ثبت نام آلا باید پروفایل موجود پنل کاربری را تکمیل کنید.

توجه  امکان اصلاح اطلاعات در سایت آلا وجود ندارد برای همین موقع ثبت نام حتما از صحت اطلاعات ورودی به سایت الا دقت کنید. (جهت اطمینان از ثبت نام صحیح می توانید از کارشناسان آموزشی مشاور گروپ کمک بگیرید. کارشناسان ما با تجربه و مهارت بالا شما را در ثبت نام کامل و صحیح در سایت الا همراهی می کنند. تماس همه روزه حتی در روزهای تعطیل 9099071613  از ساعت 8 الی 12 شب)

پس از تکمیل پروفایل باید شماره همراهی که با آن اقدام به ورود به سایت الا کرده اید را تایید کنید. برای تایید شماره موبایل با کلیک روی تایید شماره موبایل، یک کد تایید برای شما پیامک می شود. کد را در سایت الا وارد کنید و از تایید شماره همراهتان اطمنیان حاصل کنید.

سایت الا - ثبت نام الا

alaatv.com

با استفاده از آدرس سایت الا به نشانی alaatv.com می توانید به صفحه اصلی سایت دست پیدا کنید. به دلیل اینکه شما برای تهیه بعضی پکیج های موجود در سایت باید مبلغی را به سایت الا پرداخت کنید در زمان ورود به سایت الا حتما به این نکته توجه کنید که آدرس سایت آلا را به درستی درج کرده باشید. alaatv.com تنها دامنه ی رسمی موسسه آلاء است که به ارائه خدمات آموزشی رایگان و پکیج های کنکور می پردازد.

از طریق این سایت و با ورود به سایت الا می توانید بدون پرداخت هیچ هزینه ای از ویدیو های رایگان روی سایت استفاده کنید. ویدیوها با کیفیت و طبق آخرین تغییرات کتب درسی تهیه شده اند و انحصاری توسط سایت الا تهیه شده اند.

ثبت نام الا

ثبت نام الا فقط مختص به دانش آموزان نیست. کلیه دبیران، معلمان و اشخاص حقوقی مثل آموزشگاه ها میتوانند در سایت ثبت نام کرده و از خدمات رایگان این سایت استفاده کنند. با ثبت نام الا به احتمال زیاد کلیه خبرهای مفید در ارتباط با به روز رسانی های سایت برای شما ارسال خواهد شد. و همچنین کلیه امکانات سایت الا برای شما قابل دسترسی میشود.

کلیه دانش آموزان یا کادر آموزشی مرتبط با پایه های تحصیلی متوسط اول و متوسط دوم با ثبت نام الا ، ورود به سایت آلا و بررسی مطالب ارائه شده یکی از طرفدار همیشپی سایت الا خواهند شد.

کلیه مباحث و دروس عمومی و اختصاصی در آلاء دارای ویدیو آموزشی هستند . دانش اموزان تمام رشته های ریاضی فیزیک، علوم تجربیو علوم انسانی میتوانند آموزشهای مباحث سخت دروس تخصصی خود را در سایت الا بیایند. برای اینکار فقط کافیه ثبت نام الا که بسیار ساده است را انجام داده و سپس درس و یا سرفصل مورد نظر خود را در منو های سایت جستجو کنند. مثل زیست، ادبیات تخصصی، عروض و قافیه، فیزیک، گسسته، هندسه، شیمی، دیفرانسیل و …

دانلود الا

بسیاری دانش آموزان پس از تماشای آنلاین ویدیو در سایت الا alaatv.com، مایلند که از طریق دانلود الا به ویدیوهای آموزشی به صورت آفلاین هم دسترسی داشته باشند. پیش از این امکان دانلود الا در سایت فعال بود. اما حالا و به دلیل سیاست های بازاریابی اپلکیشن آلاء روی سایت برای دانلود الا باید اپلیکیشن الا را رو گوشی همراه خود نصب کرده باشید. در این صورت دانلود الا برای شما ممکن و موثر میشود.

اما اگر از دانلود الا بگذریم باید به این نکته توجه داشت که تماشای آنلاین ویدیوهای این سایت هم تا جایی که برای سایت الا ممکن بوده و به کیفیت ویدیوهای آموزشی آسیبی وارد نکرده است از حجم شما کم نمیکند. هرچند دانلود الا برای استفاده از ویدیوها یک ویژگی خوب محسوب میشود و ممکن است بعد از تثبیت اپلیکیشن الا مجدد روی سایت تعبیه شود.


سایت الا رایگان است؟

سیاست سایت الا در ارائه خدمات رایگان به کلیه دانش آموزان متوسطه اول و دوم است. بیشتر ویدیوهای مباحث دروس اختصاصی را در این سایت رایگان در اختیار عموم قرار داده اند. تنها پکیج های آموزشی ویژه در سایت الا جهت دسترسی به پرداخت نقدی نیازمند است

چطور از سایت الا دانلود کنیم

سایت الا برای دانش آموز محدودیت در دانلود قرار نمیدهد. تا چندی پیش لینک دانلود الا فعال بود و دانش آموزان سایت الا دانلود فیلم ها را به راحتی انجام میدادند اما در حال حاضر برای دانلود الا باید از طریق … ( ادامه )

آدرس سایت الا چیست؟

سایت الا برای ارائه ویدیوهای رایگان خود و پکیج های قابل خرید تنهای از یک آدرس استفاده میکند که در ادامه این سایت را برای شما معرفی کرده ایم.

3.8/5 - (15 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه سایت الا | alaatv.com | ورود به سایت آلا

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. آتنا

  سلام خسته نباشید
  برنامه آلاء مجموعه هاویافیلم های نشان شده روبرای من نمیاره ومن بامشکل مواجه شدم لطفایکی راهنماییم کنه ممنون

  پاسخ
 2. F

  سلام
  چرا برای ورود به برنامه دیگه از قسمت ثبت اطلاعات جلوتر نمیره؟ :/ شماره موبایل و کد ملی میزنیم همونجا میمونه دیگ جلوتر نمیره
  لطفا اگر مشکلی هست بگید که کسی اینطوری به مشکل برنخوره

  پاسخ
 3. مهدیه

  سلام برنامه الا برای من باز نمیشه حتی وارد سایتم نمیتونم بشم لطفا یکی راهنمایی کنه ممنون میشم

  پاسخ
 4. زینب گمنام

  سلام خسته نباشید من حدود دوهفته هست که فیلم های صفر تاصد برام بالا نمیاد وسایت الا رو هم نصب کردم ولی هرچی تلفن وکد ملیمو میزنم نمیتونم ورود پیدا کنم

  پاسخ
 5. حیدری

  سلام وقتتون بخیر ببخشید چرافیلم های فیزیک تدریس آقای فرشید داداشی کامل نیست ؟

  پاسخ
 6. Mohammad

  سلام
  لطفا جان هرکی که دوست دارید لینک های دانلود فیلم الا رو تو گوگل باز کنید
  شاید این اپ تو گوشی بعضی ها مثل من نیاد بالا

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام کنکور ۱۴۰۳ + راهنما
نصب اپ دانش آموزی