لغو محرومیت پذیرفته شدگان بار دوم دوره های روزانه در کنکور 99

لغو محرومیت کنکور 98

جهت مشاوره در زمینه لغو محرومیت پذیرفته شدگان بار دوم دوره های روزانه در کنکور 99

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

لغو محرومیت پذیرفته شدگان بار دوم دوره های روزانه در کنکور 99 : سلام دوستان . در این مطلب سعی بر این شده است که به تمامی سوالات داوطلبان کنکور 99 که نگرانی از محرومیت کنکور 99 را دارند پاسخ داده شود . در ادامه با مشاور گروپ همراه شوید .

لغو محرومیت کنکور 98

لغو محرومیت برای داوطلبانی که دو بار در کنکور سراسری 99 مورد پذیرش قرار گرفته اند(دوره روزانه)

لغو محرومیت کنکور 99

لغو محرومیت کنکور 99 » بر اساس اطلاعیه دیوان عدالت اداری سازمان سنجش، داوطلبانی که از سال 64 به بعد دو بار در دوره روزانه مورد پذیرش قرار گرفته اند می توانند در ثبت نام کنکور سراسری 98 شرکت نمایند، این در حالی بود که سال گذشته افرادی که دوبار در کنکور روزانه شرکت کرده بودند دیگر نمی توانستند در کنکور سال بعد شرکت نمایند.لغو محرومیت کنکور 99

محرومیت از کنکور چیست و چه کسانی تعلق می گیرد؟

لغو محرومیت کنکور 99 »  محرومیت از کنکور طی سالهای اخیر باعث شده است که داوطلبان و متقاضیان زیادی از پذیرش در حالت روزانه و بدون پرداخت هزینه باز بمانند.

در کنکور سال 98 تعداد زیادی از دوستان با انتخاب رشته خود و قبولی در رشته غیر معمول از دیدگاه دانشجویان باعث شد گزینه ایی تحت عنوان اعتراض به نتایج و رفع محرومیت کنکور را به سامانه اضافه کرده تا داوطلبان بتوانند اشتباه خود را جبران کرده و از کنکور  بعد محروم نشوند. لغو محرومیت کنکور 99

لغو محرومیت کنکور 99 »  با توجه به اینکه درخواست تعداد زیادی را در سیستم سنجش برای لغو محرومیت ثبت کردیم و خوشبختانه نسبت به اعتراض داده شده و برای لغو محرومیت کنکور پیگیری های لازم انجام شد و داوطلبان کنکور سال 99 را بدون هیچ گونه مشکلی داده و به حالت دوره روزانه مبنی بر دریافت پیامک از سازمان سنجش که می توانید بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ایی در کنکور سال 99 و رفع محرومیت کنکور 99 شرکت نمایید.لغو محرومیت کنکور 99

452452

تخمین رتبه و انتخاب رشته 99

تخمین رتبه رایگان کنکور سراسری 99 : هر چه زمان رسیدن به کنکور سراسری 99 سپری می شود دانش‌آموزان و داوطلبین کنکور بیشتر مشتاق می شوند تا شرایط خود را با داوطلبین دوره های گذشته مقایسه کنند اما چگونه و به کمک چه ابزاری؟

چگونه می توان از ابزای کمک گرفت که دارای بانک اطلاعاتی کامل و جامعی از داوطلبین سال های قبل باشد. تا از این آمار برای موفقیت خود استفاده کنیم ما توانسته ایم با تلاش فراوان و شبانه روزی خود نرم افزاری را به نام تخمین رتبه مشاورگروپ برای داوطلبین کنکور پدید بیاوریم. نرم افزار تخمین رتبه با جمع آوری اطلاعات دانش آموزان و شرکت کنندگان دوره های گذشته کنکور و گرفتن آخرین درصدهای دانش‌آموزان داوطلب کنکور 99 ، میتوانند رتبه حدودی آن‌ها را تخمین بزنند.

نرم افزار تخمین رتبه مشاورگروپ بر اساس درصد ها و رتبه های کنکور سراسری سال های گذشته عمل می کند . به این شکل که با توجه به درصد های تخمینی شما در کنکور سراسری و مقایسه آن با درصدهای رتبه های قبولی کنکور سال های گذشته ، تخمین رتبه شما را در 3 گروه آزمایشی تجربی ، ریاضی و انسانی انجام می دهد .برای استفاده از نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری 99 کافی است ابتدا رشته تحصیلی و منطقه کنکور خود را وارد کنید سپس با وارد کردن درصدهای تخمینی خود در کنکور 99، تخمین رتبه خود در کنکور 99 را به دست آورید. همچنین بعد از اینکه نرم افزار رتبه شما را تخمین زد می توانید با رتبه ای که تخمین زده شده، کارنامه و رتبه قبولی کنکور 99 ، کنکور 99 را نیز به دست آورید. به این ترتیب که با داشتن درصدهایتان می توانید مستقیما با رشته محل هایی که شانس قبولی دارید آشنا شوید.تخمین رتبه رایگان کنکور سراسری 99لغو محرومیت از کنکور 99 چیست؟

رفع محرومیت از کنکور 99 به چه کسانی تعلق می گیرد؟

نحوه ارسال درخواست به رفع محرومیت کنکور 99 چگونه است؟

آیا ارسال درخواست لغو محرومیت کنکور سراسری 99 بازه زمانی مشخص دارد؟(بله حتما باید در زمان مشخص فرستاده شود)

دلایل محرومیت از کنکور 99 کدامند؟

درخواست رفع محرومیت کنکور 99 چگونه است؟

و …؟؟؟

راههای رفع محرومیت کنکور 99

لغو محرومیت کنکور 99 »  برای رفع محرومیت کنکور 99 چه باید کرد؟ این سوالی است که داوطلبان و متقاضیان کنکور 98 که کنکور سال 97 را داده و پذیرفته شده دوره روزانه قرار گرفت برای ثبت نام در دانشگاه اقدامی نکره اند.

تنها راه حل برای رفع محرومیت کنکور 99 را از مشاوران مشاور گروپ بخواهید تا در کمترین زمان ممکن و بدون هزینه این درخواست رفع محرومیت کنکور 99 را برای شما داوطلبان و متقاضیان کنکور 99 تنظیم نمایند.

برای رفع محرومیت کنکور 99 تعداد زیادی از دوستان درخواست های لغو محرومیت کنکور را اشتباهی داده و درخواست لغو محرومیت آنها رد و مورد پذیرش قرار نگرفت.لغو محرومیت کنکور 99

درخواست لغو محرومیت کنکور 99 را به مشاورین مشاور گروپ  بسپارید.

عوامل محرومیت کنکور 99

-پذیرش در انتخاب رشته کنکور سراسری 99 و عدم مراجعه برای ثبت نام حضوری

-تقلبی در جلسه امتحان کنکور 99 و مشاهده شدن توسط مدیران و کارشناس کنکور 99

-اشتباهی وارد کردن کدهای انتخاب رشته کنکور  99

-و …

محرومیت کنکور سراسری 99 شامل چه افرادی نمی شود؟

لغو محرومیت کنکور 99 » محرومیت کنکور سراسری 98 شامل افرادی که نتوانند در زمان ارسال درخواست دلایل قانع کننده بیان نمایند و همچنین دلایلی که نشان دهد انتخاب رشته داوطلب اشتباه نبوده است محرومیت کنکور سراسری 98 شامل این افراد نخواهد شد.

زمانی که محرومیت کنکور 98 شامل افراد نشود زمان اعلام نتایج رفع محرومیت کنکور 98 در نتایج داوطلب مخص می شود که داوطلب در انتخاب رشته دوره روزانه سال بعد 98 محروم خواهد شد.لغو محرومیت کنکور 99

“ثبت درخواست رفع محرومیت کنکور 98 را به مشاوران مشاور گروپ بسپارید”

شرایط محرومیت در کنکور سراسری(رفع محرومیت کنکور 99)

لغو محرومیت کنکور 99 »  در کنکور سراسری سالهای پیش عنوانی تحت محرومیت از شرکت در کنکور سال بعد وجود داشت. محرومیت در کنکور سراسری و در دوره های روزانه به این صورت است که داوطلبی انتخاب رشته خود را انجام دهد و در دوره روزانه پذیرش شود برای سال بعد محروم خواهد شد، اما برای کنکور سراسری 98 این محدودیت برداشته شده است. لغو محرومیت کنکور 99

شما اگر جزء داوطلبانی هستید که در کنکور 97 در دانشگاه های دولتی و روزانه پذیرش شده اید و قصد ادامه تحصیلی در رشته و دانشگاه مورد پذیرش خود را ندارید تا تا نیمه اول مهر ماه فرصت دارید با ثبت درخواست در سایت سازمان سنچش آموزش کشور محرومیت خود را از کنکور 98 رفع نمایید...لغو محرومیت کنکور 99

لغو محرومیت کنکور 99 »  برای رفع این محرومیت ( رفع محرومیت کنکور 99 ) شما می توانید با مراجعه به سایت سازمان پس از عضویت در سنجش گزینه اعتراض خود را نسبت به این موضوع انتخاب کرده و مراحل اعتراض را پشت سر هم انجام دهید.

مشاوره تحصیلی رفع محرومیت کنکور 98 مشاور گروپ

لغو محرومیت کنکور 99 » مشاوره تحصیلی  مشاور گروپ در تمامی مراحل تنظیم درخواست و ثبت درخواست لغو محرومیت کنکور 98 همراه شما عزیزان خواهد بود، برای دریافت اطلاعات بیشتر در باب موضوع لغو محرومیت کنکور 98، ثبت اعتراض به نتایج انتخاب رشته 98، مشاوره تحصیلی تکمیل ظرفیت کنکور 97 ، می توانید با مشاورین مشاور گروپ در ارتباط باشید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه های برنامه ریزی های درسی برای کنکور 99، انتقالی با کارنامه سبز، ثبت اعتراض به نتایج کنکور سراسری، ثبت اعتراض به نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد، تکمیل ظرفیت کنکور سراسری و دانشگاه آزاد، می توانید با مشاوران و کارشناسان مشاور گروپ در تماس باشید.

3.8/5 - (5 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه لغو محرومیت پذیرفته شدگان بار دوم دوره های روزانه در کنکور 99

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. Ehsan

  سلام.من کنکور ۹۷ کاردانی به کارشناسی روزانه قبول شدم. ثبت نام کردم.اما به دلایلی یه هفته بعدش انصراف دادم.آیا می تونم کنکور ۹۸ شرکت کنم یا محرومم

  پاسخ
 2. محمد

  با سلام پیشاپیش ممنون از پاسخگوییتون،
  بنده کنکور سال ۹۷ هم در رشته ی صنایع غذایی روزانه همدان و هم در رشته زمین شناسی روزانه تبریز ( در کارنامه سبز) قبول شدم ولی هیچکدوم رو نرفتم و دانشگاه آزاد رفتم،الان قصد دارم در کنکور ۹۹ شرکت کنم و هدفم هم فقط دانشگاه های روزانه هست،ایا من از کنکور سراسری ۹۹ و دانشگاه های روزانه محرومم ؟(با توجه به این که من دو رشته ی روزانه رو سال ۹۷ قبول شدم،در واقع سوال من اینه که طبق فرموده ی شما که گفتید هرکس دوبار در دانش گاه های سراسری قبول بشه، مربوط به دو سال جدا گانه هست یا قبولی های یک سال رو هم شامل میشه مانند وضعیت بنده)
  خیلی خیلی ممنون

  پاسخ
 3. داور

  سلام من سال ۹۶ وارد دانشگاه دولتی روزانه در رشته کامپیوتر شدم و کاردانی رو تموم کردم و در سال ۹۸ در کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه روزانه رشت قبول شدم ولی نرفتم
  خواهشا به من بگید که من سال ۱۴۰۰ میتونم در رشته تجربی کنکور شرکت کنم و در انتخاب رشته میتونم پرستاری روزانه دولتی را انتخاب کنم؟
  چون من دو بار در دوره روزانه پذیرفته شدم
  یا من از دوره روزانه محروم میشم؟
  ممنون از پاسختون

  پاسخ
  1. user3

   بله میتونید شرکت کنید

   پاسخ
 4. ماه

  سلام من امسال در کنکور شرکت کردم اما در کادر مستطیلی گزینه هاشو پر کردم ایا برای سال بعد محرومم میکنن؟

  پاسخ
 5. سپیده

  سلام خسته نباشید میخواستم بدونم اگه منتظر کارنامه سبز بمونم مهلت ثبت نام دانشگاه به پایان نمی‌رسه یعنی اگه اولویت بعدیمو انتخاب کنم چ زمانی اعلام میشه ک پذیرفته شدم یا ن و اینکه تا چه تاریخی میتونیم لغو محرومیت رو بزنیم ممنون

  پاسخ
  1. user3

   سلام
   تا آخر آبان مهلت دارید

   پاسخ
 6. مهسا

  با درخواست من مبنی بر لغو محرومیت کنکور ۱۴۰۰ از طرف سازمان محترم سنجش موافقت شده است و با توجه به اینکه در دفترچه ثبت نام کنکور چند سال اخیر این مورد قید میشود که درصورت انصراف از دانشگاه روزانه مجدد نمیتوانید برای سال اینده وارد دانشگاه روزانه شوید! سوال بنده این است که آیا برای انانی که با لغو محرومیتشان موافقت شده استثنا قائل میشوند؟ و درصورت انصراف در سال۱۳۹۹ میتوانند جز ورودی های روزانه۱۴۰۰ باشند؟؟

  پاسخ
 7. رها

  سلام وقت بخیر ببخشید من دیر متوجه درخواست لغو محرومیت از کنکور شدم برا همین تاریخش گذشته بود و با درخواست عمومی رفع محرومیت از کنکور۱۴۰۰ رو برای سنجش فرستادم منتها هنوز جوابی ندادن چن روز دیگه هم ثبت نام کنکوره یعنی به درخواستم پاسخ نمیدن؟؟؟

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

نصب اپ دانش آموزی