رتبه لازم قبولی رشته مدیریت

رشته مدیریت

جهت مشاوره در زمینه رتبه لازم قبولی رشته مدیریت

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

رتبه لازم قبولی رشته مدیریت کنکور 1400 + نمونه کارنامه قبولی رشته مدیریت کنکور ۱۴۰۰: رشته مدیریت رشته ای بسیار محبوب و قدیمی در کشور ماست که هم اکنون در گرایش های مختلف در دانشکده ها تدریس می گردد. در مقطع کارشناسی سه گرایش مدیریت بازرگانی ، مدیریت صنعتی و مدیریت دولتی و همچنین در مقطع کارشناسی ارشد مدیریت... 

رشته مدیریت

رتبه لازم قبولی رشته مدیریت کنکور 1400

نمونه کارنامه قبولی رشته مدیریت کنکور 1400


رتبه لازم قبولی رشته مدیریت کنکور 1400   >>  رشته مدیریت رشته ای بسیار محبوب و قدیمی در کشور ماست که هم اکنون در گرایش های مختلف در دانشکده ها تدریس می گردد. در مقطع کارشناسی سه گرایش مدیریت بازرگانی ، مدیریت صنعتی و مدیریت دولتی و همچنین در مقطع کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی ، MBA ، مدیریت بازرگانی و مالی ، مدیریت جهانگردی ، مدیریت دولتی ، مدیریت اجرایی و شهری ، مدیریت تکنولوژی و فناوری اطلاعات می باشد که هر کدام از این گرایش ها نیز به گرایش های دیگری تقسیم می گردد.

رتبه لازم برای قبولی در رشته مدیریت بازرگانی

رتبه لازم قبولی رشته مدیریت کنکور ۱۴۰۰   >>  : این گرایش در حال حاضر در دانشگاه های ایران در سه مقطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری تدریس می گردد. منظور از ارائه ی این رشته در دانشگاه ها تربیت افرادی است که بتوانند در سازمان های خصوصی و دولتی وظایف محول شده را به درستی انجام دهند. برخی از وظایف آن ها شامل : تقسیم‌ بندی نمودن وظایف در بین‌ کارکنان‌ یک‌ سازمان‌ به‌ گونه ای که‌ با تقسیم‌ کار بتواند مهارت های کارمندان را افزایش دهد، انجام امورمربوط به استخدام یا کارگزینی‌ کارکنان‌ جدید ، برنامه‌ریزی‌ و اجرای‌ وظایف محول شده ، نظارت‌ و کنترل‌ بر روی کارکنان نیز یکی دیگر از وظایف مدیران می باشد.

شما دانشجویان رشته مدیریت دولتی پس از فارغ التحصیلی می توانند به عنوان کارشناس اداری، ، تحول اداری ، برنامه ریزی پرسنلی ،امور کارکنان، تشکیلات و روشها ، ارزیابی عملکرد و نظایر آن و کار کردن در سمت های مدیران سطوح میانی و سرپرستی واحدهای اداری و خدماتی وزارتخانه ها و سازمانهای دولتی و شهرداریها ، طبقه بندی مشاغل، حقوق و دستمزد و … مشغول به کار شوند.

رتبه لازم قبولی رشته مدیریت کنکور 99   >> در این گرایش به دانشجویان آموخته می شود که در واحدهای صنعتی و تولیدی چگونه مدیریت نموده و بازدهی را افزایش دهند. رشته ی مدیریت صنعتی دارای سه بعد فنی‌ و تکنیکی‌، مالی‌ و رفتاری‌ و اجتماعی‌ می باشد که در دانشگاه های کشور ما در رشته ی مدیریت بیشتر به بعد مالی و اجتماعی پرداخته می شود. همچنین بهتر است بدانید که یکی از دلایل ناموفق بودن واحدهای صنعتی ما این است که از یک کارشناس مدیریت صنعتی استفاده نکرده و تنها به مهندسان صنایع اکتفا می نمایند.

برخی از دروس تخصصی رشته مدیریت صنعتی شامل : مدیریت‌ کارخانه‌، حفاظت‌ صنعتی‌، بررسی‌ اقتصادی‌ طرح‌های‌ صنعتی‌، روابط‌ صنعتی‌، فنون‌ تجزیه‌ و تحلیل‌ و طراحی‌ سیستم‌، بازاریابی‌ بین‌المللی‌، بهره‌وری‌ و تجزیه‌ و تحلیل‌ آن‌ در سازمان‌، پروژه‌ ، تحقیق‌ در عملیات‌، کنترل‌ پروژه‌ ، طرح‌ریزی‌ و تعمیرات‌ و نگهداری‌، کارسنجی‌ و روش‌سنجی‌

دانشجویان رشته مدیریت صنعتی می توانند پس از فارغ التحصیلی در قسمتهایی که مرتبط با مدیریت و برنامه ریزی تولید، قسمت کنترل کیفیت کالا ، اداره حفاظت فنی ، نگهداری و تعمیرات ، امور مالی و بانکداری و … می باشد مشغول به فعالیت شوند.

رتبه لازم قبولی رشته مدیریت کنکور 99   >> رشته مدیریت بازرگانی فردی خلاق را می خواهد که بتواند پس از فارغ التحصیلی با ایجاد بازار جدید، ابداع‌ روش‌های‌ جدید در عرضه‌ و توزیع‌ کالا در بازار و رساندن به دست مصرف کننده و همچنین ارائه‌ خدمات‌ نوین ، در کشور خود کارآفرینی نماید. رشته ی مدیریت بازرگانی یکی از رشته های قدیمی است که در مقطع کارشناسی ارشد شامل گرایش های بازاریابی ، مدیریت استراتژیک ، بازرگانی داخلی و کارآفرینی ، بازرگانی بین المللی ، تجارت الکترونیکی می باشد.

برخی از دروس تخصصی مدیریت بازرگانی شامل : بازرگانی‌ بین‌المللی‌ ، بازاریابی‌ بین‌الملل‌، پول‌ و ارز و بانکداری‌، سیاست‌ پولی‌ و مالی‌، سیستم‌های‌ خرید و انبارداری‌ توزیع‌، حقوق‌ بازرگانی‌ بین‌الملل‌، تحقیقات‌ بازاریابی‌، روابط‌ صنعتی‌،سمینار در مسایل‌ مالی‌، سمینار در مسایل‌ بازاریابی‌، بهره‌وری‌ و تجزیه‌ و تحلیل‌ آن‌ در سازمان‌، مدیریت‌ استراتژیک‌ ، حقوق‌ بازرگانی‌، حسابرسی‌، مدیریت‌ تولید، مدیریت‌ مالی‌، توسعه‌ اقتصادی‌ و برنامه‌ریزی‌ ، روانشناسی کار، حسابداری‌ صنعتی‌، بازاریابی‌ و مدیریت‌ بازار، تجزیه‌ و تحلیل‌ و طراحی‌ سیستم‌، سازمان‌های‌ پولی‌ و مالی‌ بین‌المللی‌.

رتبه لازم قبولی رشته مدیریت کنکور 99   >> دانشجویان رشته مدیریت بازرگانی می توانند پس از اتمام تحصیلات خود و همچنین کسب اطلاعات لازم در زمینه ی بازار، ، شناخت مشتریان و نحوه ارتباط با آنها، ، بازاریابی و خدمات به مشتریان ، شناخت فرایندهای فروش و … در واحدها و مراکز بازرگانی مشغول به کار شوند. همچنین می توانند به عنوان مدیران اجرایی در سازمانهای بازرگانی، صنعتی و دولتی و یا در مقام مشاور مدیریت مشغول به فعالیت شوند. علاوه بر این ها فارغ التحصیلان رشته مدیریت بازرگانی امکان اشتغال به عنوان بازاریاب یا مدیر بازاریابی، کار کردن در بخش برند یا تحقیقات بازار شرکتها، فعالیت در واحد فروش و یا در حوزه بازرگانی بین الملل ، در حوزه بیمه، امور مالی و بانکداری و …. را دارا می باشند.
سوالات متداول :
کدام رشته کارشناسی ارشد مدیریت بهتر از سایر رشته‌هاست؟ مدیریت بازرگانی، مدیریت صنعتی، مدیریت دولتی، مدیریت اجرایی، مدیریت MBA، یا مدیریت کارآفرینی؟
اگر بخواهیم تنها بر اساس بازار کار فارغ‌التحصیلان هریک از گرایش‌های رشته مدیریت به سوال فوق پاسخ دهیم، به نظر می‌رسد در شرایط فعلی گرایش‌های مدیریت بازرگانی و MBA از بازار کار بهتری برخوردار باشند، لکن سایر رشته ها و گرایش ها نیز با توجه به شرایطی که هر فرد دارد می‌تواند مناسب باشد.
رشته مدیریت دولتی برای کسانی که درک مباحث کمّی برایشان دشوار است و احتمالاً در حال حاضر در سازمان‌های دولتی مشغول به کارند یا در آینده شانس استخدام در سازمان‌های دولتی را دارند رشته مناسبی است. همچنین برای دانشجویانی که از رشته‌های غیرمرتبط مانند رشته زبان انگلیسی، حقوق یا ادبیات قصد دارند در مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت ادامه تحصیل دهند، گرایش مناسب‌تری است.

توانایی‌های‌ لازم رشته مدیریت :

رتبه لازم قبولی رشته مدیریت کنکور 99   >> قدرت‌ رهبری‌، اعتماد به‌ نفس‌، روابط‌ اجتماعی‌ خوب‌، توان‌ تجزیه‌ و تحلیل‌ و قدرت‌ بیان‌ قوی‌ از ویژگی‌های‌ لازم‌ برای‌ دانشجوی‌ رشته‌ مدیریت‌ در تمامی‌ گرایش‌ها است‌. دانشجوی‌ این‌ رشته‌ بخصوص‌ در گرایش‌های‌ بازرگانی‌ و صنعتی‌ باید به‌ مسائل‌ تجاری‌ و اقتصادی‌ و محیط‌ بازار علاقه‌مند بوده‌ و در دروس‌ ریاضی‌، زبان‌ انگلیسی‌ و ادبیات‌ فارسی‌ قوی‌ باشد. همچنین‌ دانشجوی‌ رشته‌ مدیریت‌ بخصوص‌ مدیریت‌ صنعتی‌ باید در دروس‌ ریاضی‌ و آمار قوی‌ باشد. دانشجوی‌ مدیریت‌ جهانگردی‌ نیز لازم‌ است‌ که‌ به‌ تاریخ‌ و فرهنگ‌ خود و به‌ درس‌ جغرافیا علاقه‌مند باشد و از روابط‌ اجتماعی‌ خوبی‌ برخوردار بوده‌ و به‌ یک‌ زبان‌ خارجی‌ مثل‌ انگلیسی‌، فرانسه‌ یا عربی‌ مسلط‌ باشد تا بتواند با جهانگردان‌ خارجی‌ به‌ راحتی‌ ارتباط‌ برقرار کند. این رشته از هر سه گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی و علوم انسانی دانشجو می‌پذیرد.

موقعیت‌ شغلی‌ در ایران رشته مدیریت :

رتبه لازم قبولی رشته مدیریت کنکور 99   >> یک‌ فارغ‌التحصیل‌ رشته‌ مدیریت‌ نباید انتظار داشته‌ باشد که‌ از همان‌ بدو امر به‌ عنوان‌ مدیر یک‌ شرکت‌ یا کارخانه‌ مشغول‌ به‌ کار گردد. چون‌ بخشی‌ از مطالب‌ و محتوای‌ کلاس‌های‌ مدیریت‌ باید به‌ عنوان‌ تجربه‌ از محیط‌ و سازمان‌های‌ جامعه‌ گرفته‌ شود. بنابراین‌ فارغ‌التحصیل‌ این‌ رشته‌ در ابتدا باید به‌ عنوان‌ یک‌ کارشناس‌ در رده‌های‌ پایین‌تر وارد بازار کار شده‌ و سپس‌ به‌ مرور پله‌های‌ ترقی‌ را طی‌ کند. در کل‌ فارغ‌التحصیل‌ مدیریت‌ دولتی‌ می‌تواند در مؤسسات‌ دولتی‌ و عمومی‌ و خدماتی‌ مشغول‌ به‌ کار گردد.

رتبه لازم قبولی رشته مدیریت بازرگانی 1400  >> مدیریت‌ بازرگانی‌ می‌تواند در سازمان‌های‌ اقتصادی‌ و بازرگانی‌ فعالیت‌ کند و مدیریت‌ صنعتی‌ برای‌ کار در سازمان‌های‌ صنعتی‌ و تولیدی‌ مناسبتر است‌. به‌ دلیل‌ نیاز به‌ نیروی‌ کار متخصص‌ در صنعت‌ جهانگردی‌ کشور نیز، تمامی‌ دانشجویان‌ گرایش‌ مدیریت‌ جهانگردی‌ جذب‌ بازار کار می‌شوند و می‌توانند در دفاتر خدمات‌ مسافرتی‌ به‌ عنوان‌ مدیر فنی‌ یا تورگردان‌ و یا در سازمان‌ میراث فرهنگی و گردشگری‌ وزارت‌ ارشاد و فرهنگ‌ اسلامی‌ مشغول‌ به‌ کار گردند. علاوه‌ بر شرکت‌های‌ بیمه‌ دولتی‌ که‌ به‌ متخصصان‌ رشته‌ مدیریت‌ نیاز دارند، شرکت‌های‌ بازرگانی‌ و حمل‌ و نقل‌ که‌ در ارتباط‌ با تجارت‌ بین‌المللی‌ هستند نیز فارغ‌التحصیلان‌ گرایش‌ مدیریت‌ بیمه‌ را جذب‌ می‌کنند.

خب با توجه به همه ی موارد ذکر شده سوالی مطرح می شود که کدام یک از این گرایش های مقطع کارشناسی را انتخاب کنم ؟ مدیریت صنعتی ؟ مدیریت بازرگانی ؟ مدیریت دولتی ؟

برای کسب هرگونه اطلاعات درباره بازار کار رشته مدیریت با  مشاوران مرکز مشاور گروپ تماس حاصل نمایید.9099071614

شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور

رتبه لازم قبولی رشته مدیریت کنکور 99

نام دانشگاه : دانشگاه شهید بهشتی - تهران -مدیریت بازرگانی
ظرفیت رشته : 6
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 230
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 506
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 :

نام دانشگاه : دانشگاه تهران -مدیریت مالی
ظرفیت رشته : 6
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 150
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 234

نام دانشگاه : دانشگاه شهید بهشتی - تهران -مدیریت مالی
ظرفیت رشته : 6
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 147
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 629

نام دانشگاه : دانشگاه اصفهان -مدیریت بازرگانی
ظرفیت رشته : 4
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 1005
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 988
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 :

نام دانشگاه : دانشگاه شهید بهشتی - تهران -مدیریت دولتی
ظرفیت رشته : 6
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 652
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 926
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 :

نام دانشگاه : دانشگاه تهران -مدیریت صنعتی
ظرفیت رشته : 6
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 419
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 339
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 :

نام دانشگاه : دانشگاه اصفهان -مدیریت دولتی
ظرفیت رشته : 4
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 995
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 665

نام دانشگاه : دانشگاه یزد -مدیریت مالی
ظرفیت رشته : 7
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 1530
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 1567

نام دانشگاه : دانشگاه خوارزمی تهران -مدیریت امور بانکی
ظرفیت رشته : 5
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 1248
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 816
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 1973

نام دانشگاه : دانشگاه الزهرا(س) - تهران -مدیریت بازرگانی
ظرفیت رشته : 5
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 789
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 1263
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 :

نام دانشگاه : دانشگاه یزد -مدیریت بازرگانی
ظرفیت رشته : 7
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 2311
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 2340
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 :

نام دانشگاه : دانشگاه خوارزمی تهران -مدیریت مالی
ظرفیت رشته : 5
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 700
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 1037
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 1728

نام دانشگاه : دانشگاه یزد -مدیریت صنعتی
ظرفیت رشته : 7
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 2815
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 2646
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 :

نام دانشگاه : دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) - قزوین -مدیریت صنعتی
ظرفیت رشته : 7
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 2168
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 2446
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 :

نام دانشگاه : دانشگاه غیرانتفاعی علم و فرهنگ - تهران -مدیریت بازرگانی
ظرفیت رشته : 12
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 2332
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 3536
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 :

نام دانشگاه : دانشگاه قم -مدیریت بازرگانی
ظرفیت رشته : 12
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 2565
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 1892
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 :

نام دانشگاه : دانشگاه گیلان - رشت -مدیریت صنعتی
ظرفیت رشته : 10
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 4965
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 3028

نام دانشگاه : دانشگاه غیرانتفاعی علم و فرهنگ - تهران -مدیریت صنعتی
ظرفیت رشته : 12
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 3324
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 7148
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 :

نام دانشگاه : دانشگاه بجنورد -مدیریت بازرگانی
ظرفیت رشته : 9
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 2259
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 4361

نام دانشگاه : دانشگاه حضرت معصومه (ع) - ویژه خواهران - قم -مدیریت بازرگانی
ظرفیت رشته : 10
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 3281
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 3561

نام دانشگاه : دانشگاه گیلان - رشت -مدیریت بازرگانی
ظرفیت رشته : 10
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 3745
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 2762

نام دانشگاه : دانشگاه بوعلی سینا - همدان(محل تحصیل رزن) -مدیریت دولتی
ظرفیت رشته : 10
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 9181
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 6525

نام دانشگاه : موسسه غیرانتفاعی ارشاد - دماوند (محل تحصیل تهران) -مدیریت بازرگانی
ظرفیت رشته : 10
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 4509
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 9763

نام دانشگاه : دانشگاه بوعلی سینا - همدان(محل تحصیل رزن) -مدیریت صنعتی
ظرفیت رشته : 10
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 5519
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 7759
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 :

نام دانشگاه : دانشگاه لرستان - خرم آباد (محل تحصیل الشتر) -مدیریت بازرگانی
ظرفیت رشته : 8
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 8235
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 7875

نام دانشگاه : موسسه غیرانتفاعی خاتم - تهران -مدیریت امور بانکی
ظرفیت رشته : 6
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 3737
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 8173
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 :

نام دانشگاه : دانشگاه سمنان -مدیریت جهانگردی
ظرفیت رشته : 12
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 5436
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 6644
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 10815

نام دانشگاه : دانشگاه مازندران - بابلسر (محل تحصیل نوشهر) -مدیریت جهانگردی
ظرفیت رشته : 10
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 9781
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 9183

نام دانشگاه : دانشگاه بوعلی سینا - همدان(محل تحصیل رزن) -مدیریت بازرگانی
ظرفیت رشته : 10
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 6316
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 5541

نام دانشگاه : دانشگاه پیام نور تهران - واحد ری -مدیریت دولتی
ظرفیت رشته : 10
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 8608
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 23697
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 :

نام دانشگاه : دانشگاه سمنان شبانه-مدیریت جهانگردی
ظرفیت رشته : 12
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 6586
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 17471
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 :

نام دانشگاه : دانشگاه غیرانتفاعی علم وهنر- یزد محل تحصيل يزد --غيرانتفاعي-سوابق تحصيلي-مدیریت مالی
ظرفیت رشته : 60
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 10769
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 19469
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 :

نام دانشگاه : دانشگاه پیام نور البرز - مرکز كرج -مدیریت بازرگانی
ظرفیت رشته : 10
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 8772
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 19443
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 :

نام دانشگاه : دانشگاه شهید باهنر - كرمان (محل تحصیل بافت) --نوبت دوم-مدیریت بازرگانی
ظرفیت رشته : 12
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 11115
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 14102

نام دانشگاه : موسسه غیرانتفاعی رجا - قزوین -مدیریت مالی
ظرفیت رشته : 12
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 17698
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 34563
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 :

نام دانشگاه : دانشگاه شیراز مجازي-مدیریت جهانگردی
ظرفیت رشته : 24
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 11178
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 20546
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 30236

نام دانشگاه : موسسه غیرانتفاعی ارشاد - دماوند (محل تحصیل دماوند) -مدیریت بازرگانی
ظرفیت رشته : 10
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 9132
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 31618
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 :

نام دانشگاه : موسسه غیرانتفاعی ایوانکی -مدیریت صنعتی
ظرفیت رشته : 12
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 21105
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 40569
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 :

نام دانشگاه : دانشگاه پیام نور گیلان - واحد لاهیجان -مدیریت بازرگانی
ظرفیت رشته : 10
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 28270
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 37792

نام دانشگاه : موسسه غیرانتفاعی راهبرد شمال - رشت -مدیریت بازرگانی
ظرفیت رشته : 60
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 42678
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 41570

نام دانشگاه : موسسه غیرانتفاعی رجا - قزوین -مدیریت صنعتی
ظرفیت رشته : 12
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 21645
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 39679
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 :   23222

تیم مشاوره ، برنامه ریزی و انتخاب رشته مشاور گروپ

مشاوره دهنده تخصصی کنکور

برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره  زیر   تماس حاصل فرمایید

9099071614

 

تماس از 8 صبح تا 10 شب

حتی ایام تعطیل

خدمات مرکز مشاوره تلفنی مشاور گروپ در زمینه مشاوره تحصیلی کنکور

مرکز مشاوره تلفنی و حضوری مشاور گروپ در زمینه های نتایج کنکور زبان ، ثبت نام کنکور سراسری ، نتایج کنکور سراسری ، ثبت نام کنکور ، منابع کنکور سراسری ، تغییر رشته ، کارنامه اولیه کنکور ، انتخاب رشته  سراسری ، انتخاب رشته کنکور ، دفترچه کنکور زبان ، دفترچه کنکور ۹۷ ، دفترچه ثبت نام کنکور ، مشاوره درسی ، مشاوره تحصیلی ، ثبت نام بدون کنکور ، ثبت نام بدون کنکور   ، ثبت نام بدون کنکور آزاد ، ثبت نام دانشگاه آزاد ، ثبت نام علمی کاربردی ، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ، رشته های علوم پزشکی بدون کنکور ، رشته زبان بدون کنکور آزاد ، رشته زبان بدون کنکور سراسری ، تکمیل ظرفیت ، تکمیل ظرفیت سراسری ، برنامه ریزی کنکور زبان آماده ارائه مشاوره تحصیلی به داوطلبان عزیز است.

موفق و موید باشید.

3.5/5 - (8 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه رتبه لازم قبولی رشته مدیریت

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. محمد

  من با خودم عهد بستم که مدیریت بازرگانی دانشگاه خوارزمی قبول بشم و میتونم کنکوری 99 یاااااااااااعلییییی

  پاسخ
 2. مسعود

  سلام
  برای قبول شدن در رشته ی مدیریت بازرگانی دانشگاه تهران ( رشته ی تجربی هستم ) رتبه ام حدودا چقدر باید باشه ؟

  پاسخ
 3. عرفان

  سلام واسه قبول شدن از رشته مدیریت بیمه از تبریز رتبم باید حدودا چند باشه؟
  دانشگاهش فرق نمیکنه

  پاسخ
 4. fatima

  سلام خسته نباشید.
  ببخشید دانشگاه فردوسی مدیریت بازرگانی داره؟
  و کفه قبولی حدودا چه قدر هست؟

  پاسخ
 5. ناشناس

  امیدوارم بتوانم رتبه خوبی بیارم و مدیریت بازرگانی دانشگاه سراسری قبول شم:)

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام دانشگاه افسری ارتش
نصب اپ دانش آموزی