آخرین رتبه لازم قبولی مهندسی دریا ۱۴۰۲ | کارنامه + تراز قبولی

مهندسی دریا

جهت مشاوره در زمینه آخرین رتبه لازم قبولی مهندسی دریا ۱۴۰۲ | کارنامه + تراز قبولی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مهندسی دریا به دلیل داشتن مرز های دریایی گسترده در ایران اهمیت بسیار زیادی دارد . مهندسی دریا باعث رونق حمل و نقل آبی و نیز توسعه کشور می شود از این رو تخصص های زیادی در این حوزه ایجاد شده که مهندسی دریا یکی از مهمترین و اصلی ترین آنها می باشد.

مهندسی دریا

آخرین رتبه قبولی مهندسی دریا دانشگاه دولتی روزانه ۱۴۰۲

یکی از مهم‌ترین مسئله‌های کنکور، آخرین رتبه قبولی سال گذشته، کارنامه و تراز است. به این ترتیب بیشتر افرادی که قصد شرکت در کنکور ریاضی را دارند، بایستی از آخرین رتبه قبولی مهندسی دریا مطلع شوند زیرا از اهمیت خاصی برخوردار است. داوطلبان کنکور ریاضی باید از اینکه می‌خواهند در یکی از بهترین دانشگاه‌های دولتی درس بخوانند، اطمینان حاصل نمایند. زیرا درصد پذیرش دانشگاه‌ها بر اساس تراز قبولی و کارنامه با یکدیگر فرق می‌کند. مسلما میزان ظرفیت دانشگاه آزاد با میزان ظرفیت دانشگاه دولتی مهندسی دریا یکسان نیست! به این ترتیب در ادامه قصد داریم به آخرین رتبه لازم قبولی مهندسی دریا ۱۴۰۲ بپردازیم.

رتبه های قبولی مهندسی دریا دانشگاه دولتی روزانه ۱۴۰۲

به طور کلی دغدغه اصلی کنکوری‌های ریاضی، رتبه است. میزان اهمیت این مسئله باعث شده که پس از برگزاری آزمون سراسری ریاضی، سازمان سنجش کشور دفترچه سوالات کنکور به علاوه پاسخنامه و همچنین در آخر رتبه های قبولی مهندسی دریا را اعلام کند. افراد برای شرکت در کنکور بایستی با میزان درصد های لازم برای قبولی مهندسی دریا، ظرفیت دانشگاه‌های دولتی شهر تهران و تراز قبولی داوطلبان اطلاعات کسب کنند.

آخرین رتبه لازم قبولی دانشگاه دولتی روزانه ۱۴۰۲ به یکی از طلایی‌ترین سوالات کنکوری‌های 1403 تبدیل شده است. در هر حال داوطلبان رشته مهندسی دریا بایستی از حداقل و حداکثر قبولی کنکور ریاضی اطلاع داشته باشند تا با نهایت تلاش و کوشش، کلیه کتاب تست‌های زیست و شیمی و فیزیک را انجام دهند. به این ترتیب برای راهنمایی بهتر و درک بیشتر این مطلب، قصد داریم رتبه های قبولی مهندسی دریا دانشگاه دولتی روزانه(منطقه ۱ و ۲ و ۳) را در جدول زیر شرح دهیم:

اگر سوالی درباره جزئیات موضوع آخرین رتبه قبولی مهندسی دریا ۱۴۰۲  | کارنامه + تراز قبولی دارید، می‌توانید با مشاوره از پشتیبانان مجرب مشاور گروپ به شماره 9099071613 ارتباط برقرار کنید. هر روز هفته حتی در ایام تعطیل از سراسر کشور با تلفن ثابت بدون نیاز به پیش شماره از ساعت 8 صبح الی 12 شب با شماره 9099071613 تماس حاصل فرمایید.

کارنامه قبولی مهندسی دریا دانشگاه دولتی روزانه ۱۴۰۲

داوطلبان کنکور سراسری ریاضی با مشاهده کارنامه قبولی مهندسی دریا کنکور دانشگاه دولتی روزانه، می‌توانند از تراز قبولی، رتبه لازم قبولی دولتی روزانه ۱۴۰۲ را در کارنامه پیدا می‌کنند. یکی از سوالات اساسی افراد برای ورود به دانشگاه‌های مهندسی دریا دولتی، رتبه و تراز و کارنامه است که در بندهای پیشین به صورت مفصل درباره آخرین رتبه قبولی مهندسی دریا دانشگاه دولتی روزانه به ترتیب منطقه ۱ و ۲ و ۳ و رتبه های قبولی مهندسی دریا دانشگاه دولتی روزانه صحبت کردیم. اکنون می‌خواهیم برای اینکه بدون استرس و اضطراب در آزمون مهندسی دریا شرکت کنید، کارنامه قبولی مهندسی دریا دانشگاه دولتی روزانه را به واسطه آخرین رتبه بیاوریم:

شهرهایی که رشته مهندسی دریا را پذیرش میکنند

رشته مهندسی دریا از رشته‌های معروف و معتبر ریاضی است که تقاضای ورود به آن هر سال بیشتر از سال گذشته می‌شود. بنابراین داوطلبان برای ورود به این رشته بایستی به آخرین رتبه لازم قبولی مهندسی دریا ۱۴۰۲ | کارنامه + تراز قبولی توجه داشته باشند. همچنین لیست شهرهایی که رشته مهندسی دریا را پذیرش می‌کند را دربیاورند تا با توجه به هزینه، مسافت رفت و آمد، گرفتن خوابگاه و یا خانه‌های دانشجویی رشته مورد نظر مهندسی دریا را با در نظر گرفتن موارد گفته شده انتخاب کرده و یکی از دانشگاه‌های دولتی روزانه را انتخاب نمایند. به این ترتیب داوطلب باید تراز و کارنامه سال‌های گذشته را که در بندهای پیشین به آن پرداختیم، بررسی و تحلیل کند و نسبت به تراز قبولی دانشگاه دولتی روزانه در هر شهر برای انتخاب رشته تصمیمی نهایی بگیرد. در ادامه لیست شهرهایی که رشته مهندسی دریا را برای پذیرش دارند را خواهیم آورد:

تراز قبولی دانشگاه دولتی روزانه

دانشگاه دولتی به عنوان یکی از معتبرترین و بهترین دانشگاه‌های جهان شناخته شده است که هر سال به میزان ظرفیت محدودی دانشجوی مهندسی دریا، پذیرش می‌کند. افرادی که نبوغ فراوانی در این رشته دارند و نیز سرشار از استعداد و یادگیری می‌باشند، بایستی به تراز قبولی و معدل لازم برای مهندسی دریا دانشگاه دولتی روزانه در سال‌های گذشته، کارنامه و آخرین رتبه لازم قبولی مهندسی دریا 1402 توجه کنند.

کلیه داوطلبان کنکور ریاضی برای ورود به یکی از معتبرترین دانشگاه‌های دولتی، ضروری است که با تلاش بیشتر دروس تخصصی با ضریب بالا را مطالعه کنند و از کتاب تست‌های معروف و موثق برای قبولی در آزمون مهندسی دریا، استفاده نمایند. تراز قبولی دانشگاه دولتی همانند سایر موضوعات قبلی که درباره آن‌ها مفصل بحث کردیم، حائز اهمیت است.

مهندسی دریا برای داوطلبانی که در کنکور ریاضی 97-97 دانش فنی و مهارت های حل مساله را از چندین روش بلد باشند و نیز می خواهند یک شغل حرفه ای داشته باشند مطمئنا در رشته مهندسی دریا بسیار موفق تر از سایر رشته ها ظاهر می شوند.

مهندسی دریا , اگر شما جزو این دسته از داوطلبان هستید باید از میانبر و روشهای بهتری که در اینجا در اختیار شماست برای بدست آوردن رتبه قبولی در کنکور سراسری 97 استفاده کنید و همانطور که می دانید یکی از این روش های برتر اطلاع و بررسی آخرین رتبه قبولی ها و درصدهای لازم جهت قبولی در رشته مهندسی دریا دانشگاه های سراسری است.

مهندسی دریا , همانطور که می دانید یکی از این روش های برتر اطلاع و بررسی آخرین رتبه قبولی ها و درصدهای لازم جهت قبولی در رشته مهندسی دریا دانشگاه های سراسری است.
که در اینجا و طبق آمار ، مربوط به کنکور 96 می باشند. بررسی رتبه و درصدهای قبولی در کنار یک برنامه ریزی هدفمند و اصولی تاثیر بسیار زیادی بر موفقیت شما و نیز موفق بودن در زمان انتخاب رشته خواهد کرد.


جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه رتبه و درصدهای قبولی سایر کارنامه ها می توانید با مشاورین مرکز مشاور گروپ تماس بگیرید.

sa

حد نصاب و درصدهای لازم جهت قبولی در رشته مهندسی دریا:

میانگین 35 درصد عمومی = قبولی در رشته مهندسی دریا دانشگاه دولتی روزانه
میانگین 15 درصد اختصاصی = قبولی در رشته مهندسی دریا دانشگاه دولتی روزانه

برنامه ریزی کنکور 97-98 برای کسب حداقل درصد دروس و آخرین رتبه لازم جهت قبولی رشته مهندسی دریا دانشگاه دولتی کنکور 98 – 97

مهندسی دریا , همچنان توصیه می کنیم برای انجام یک انتخاب رشته ی موفق و مطمئن حتما باید از رتبه قبولی های سال قبل اطلاع کامل و کافی داشته باشید چرا که در انتخاب رشته کنکور ریاضی97-98 اطلاع از رتبه ، تراز و درصد های قبولی های رشته رشته مهندسی دریا در کنکور سال گذشته می تواند بر انتخاب رشته ی شما بسیار موثر و کار آمد باشد.

به همین منظور ما هم در اینجا تعدادی از رتبه قبولی های سراسری و آزاد رشته رشته مهندسی دریا را در اختیارتان قرار داده ایم.


با عضویت در کانال تلگرام مشاور گروپ از آخرین اخبار و مقالات مشاوره و برنامه ریزی با خبر شوید.

5465 4

مهندسی دریا , رتبه های درج شده در این مقاله همگی مربوط به کارنامه های قبولی هایی است که طبق آمارهای در دسترس ، در کنکور 96 توانسته بودند در رشته رشته مهندسی دریا دانشگاه های دولتی پذیرفته شوند.

مهندسی دریا , اما همانطور که در ابتدای این مطلب نیز گفته شد ، نمیتوان و نباید به این رتبه ها و حد نصاب های قبولی در رشته رشته مهندسی دریا و برای قبولی در کنکور 97-98 به طور 100 درصد اطمینان و اعتماد کرد چرا که مطمئنا و مثل هر سال عواملی مثل کاهش و یا افزایش ظرفیت قبولی ها ، تغییراتی در رتبه قبولی و انتخاب رشته ی کنکور سراسری 97-98 وجود خواهد داشت اما به شما قول می دهیم که اگر میانگین رتبه ی شما از آنچه که در اینجا گفته شده بهتر بود ، اطمینان یابید که در رشته رشته مهندسی دریا کنکور 97-98 قبول می شوید.

و اما برای اطلاع دقیق و مطمئن از اینکه با درصدها و رتبه ترازی که دارید چه رشته ای قبول می شوید و یا چه رتبه ای کسب خواهید کرد ، می توانید از طریق شماره تماس زیر با مشاورین حرفه ای مرکز مشاور گروپ تماس بگیرید.


مهندسی دریا , همچنین مشاورین مرکز مشاور گروپ که تیمی متشکل از دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های علوم پزشکی و مهندسی هستند ، در اینجا آماده اند تا شما عزیزان را با روش های اصولی مطالعه جهت قبولی در رشته مورد علاقه آشنا سازند و مسیر موفقیت خودشان را به شما هم نشان دهند .

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کارنامه و رتبه قبولی رشته رشته مهندسی دریا مناطق 1و2و3 کنکور 98 – 97 با مشاوران مرکز مشاور گروپ تماس حاصل نمایید.
شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور

Untitled

رتبه لازم برای قبولی رشته مهندسی دریا

نام دانشگاه : دانشگاه صنعتی شریف – تهران کشتي سازي
ظرفیت رشته : 20
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 1887
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 1132
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 :

نام دانشگاه : دانشگاه صنعتی امیرکبیر – تهران کشتي سازي–محل تحصيل دوسال اول تهران و محل تحصيل دوسال پاياني بندرعباس
ظرفیت رشته : 40
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 4535
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 4170
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 1800

نام دانشگاه : دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار دريانوردي
ظرفیت رشته : 30
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 13030
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 9738
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 :

نام دانشگاه : دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار مهندسي کشتي
ظرفیت رشته : 30
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 14340
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 11950
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 4885

نام دانشگاه : دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار
ظرفیت رشته : 30
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 18212
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 21520
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 :

نام دانشگاه : دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر مهندسي کشتي ، موتور
ظرفیت رشته : 30
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 18665
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 5735

نام دانشگاه : دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر کشتي سازي
ظرفیت رشته : 30
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 18189
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 5770

نام دانشگاه : دانشگاه خلیج فارس – بوشهر کشتي سازي
ظرفیت رشته : 44
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 13521
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 22684
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 9107

نام دانشگاه : دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر
ظرفیت رشته : 30
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 22463
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 9308

نام دانشگاه : دانشگاه صنعتی مالک اشتر (محل تحصیل اصفهان – شاهین شهر) کشتي سازي–
ظرفیت رشته : 20
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 :

با عضویت در کانال تلگرام مشاور گروپ از جدیدترین رتبه ها ، تراز و درصدهای قبولی های رشته های مهندسی و نیز مقالات مشاوره و برنامه ریزی حرفه ای با خبر شوید.

657 2 3

حداقل درصد دروس و آخرین رتبه لازم جهت قبولی رشته مهندسی دریا دانشگاه دولتی کنکور 98 – 97 در منطقه 1

رتبه کشوری :38907
رتبه در منطقه 1 :17496
شهر محل سکونت :تهران
رشته محل قبولی روزانه:دانشگاه خلیج فارس – بوشهر
ادبیات:35%
عربی:0%
دین و زندگی:54%
زبان انگلیسی:74%
ریاضی:14%
فیزیک:5%
شیمی:0%

رتبه کشوری :32935
رتبه در منطقه 1 :15230
شهر محل سکونت :شیراز
رشته محل قبولی روزانه:دانشگاه خلیج فارس – بوشهر
ادبیات:16%
عربی:7%
دین و زندگی:58%
زبان انگلیسی:35%
ریاضی:13%
فیزیک:15%
شیمی:9%

رتبه کشوری :26955
رتبه در منطقه 1 :12866
شهر محل سکونت :شیراز
رشته محل قبولی روزانه:دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار
ادبیات:40%
عربی:20%
دین و زندگی:27%
زبان انگلیسی:38%
ریاضی:13%
فیزیک:9%
شیمی:17%

رتبه کشوری :20316
رتبه در منطقه 1 :10128
شهر محل سکونت :شیراز
رشته محل قبولی روزانه:دانشگاه خلیج فارس – بوشهر
ادبیات:40%
عربی:36%
دین و زندگی:42%
زبان انگلیسی:25%
ریاضی:14%
فیزیک:23%
شیمی:14%


برای مشاوره حداقل درصد دروس و آخرین رتبه لازم جهت قبولی دررشته مهندسی دریا

دانشگاه دولتی روزانه در کنکور 98 – 97
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره زیر تماس بگیرید

Untitled
پاسخگویی از ۸ صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

حداقل درصد دروس و آخرین رتبه لازم جهت قبولی رشته مهندسی دریا دانشگاه دولتی کنکور 98 – 97 در منطقه 2

رتبه کشوری :46687
رتبه در منطقه 2 :17867
شهر محل سکونت :آباده
رشته محل قبولی روزانه:دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر
ادبیات:51%
عربی:22%
دین و زندگی:23%
زبان انگلیسی:13%
ریاضی:-2%
فیزیک:23%
شیمی:10%

رتبه کشوری :39011
رتبه در منطقه 2 :14758
شهر محل سکونت :دزفول
رشته محل قبولی روزانه:دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر
ادبیات:20%
عربی:6%
دین و زندگی:14%
زبان انگلیسی:27%
ریاضی:7%
فیزیک:18%
شیمی:8%

رتبه کشوری :35780
رتبه در منطقه 2 :13455
شهر محل سکونت :مرودشت
رشته محل قبولی روزانه:دانشگاه خلیج فارس – بوشهر
ادبیات:34%
عربی:16%
دین و زندگی:46%
زبان انگلیسی:62%
ریاضی:7%
فیزیک:11%
شیمی:8%

رتبه کشوری :35592
رتبه در منطقه 2 :13377
شهر محل سکونت :سامان
رشته محل قبولی روزانه:دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر
ادبیات:40%
عربی:38%
دین و زندگی:32%
زبان انگلیسی:60%
ریاضی:6%
فیزیک:4%
شیمی:10%

رتبه کشوری :33545
رتبه در منطقه 2 :12577
شهر محل سکونت :بجنورد
رشته محل قبولی روزانه:دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر
ادبیات:51%
عربی:28%
دین و زندگی:60%
زبان انگلیسی:25%
ریاضی:-1%
فیزیک:26%
شیمی:23%

حداقل درصد دروس و آخرین رتبه لازم جهت قبولی رشته مهندسی دریا دانشگاه دولتی کنکور 98 – 97 در منطقه 3

رتبه کشوری :73216
رتبه در منطقه 3 :13901
شهر محل سکونت :بندر دیر
رشته محل قبولی روزانه:دانشگاه خلیج فارس – بوشهر
ادبیات:38%
عربی:20%
دین و زندگی:48%
زبان انگلیسی:0%
ریاضی:4 %
فیزیک:3%
شیمی:-9%

رتبه کشوری :71334
رتبه در منطقه 3 :13430
شهر محل سکونت :بندر دیر
رشته محل قبولی روزانه:دانشگاه خلیج فارس – بوشهر
ادبیات:22%
عربی:6%
دین و زندگی:38%
زبان انگلیسی:0%
ریاضی: 11%
فیزیک:0%
شیمی:0%

رتبه کشوری :33098
رتبه در منطقه 3 :4697
شهر محل سکونت :خرم بید
رشته محل قبولی روزانه:دانشگاه خلیج فارس – بوشهر
ادبیات:34%
عربی:26%
دین و زندگی:36%
زبان انگلیسی:-5%
ریاضی:14%
فیزیک:6%
شیمی:18%

رتبه کشوری :30537
رتبه در منطقه 3 :4218
شهر محل سکونت :تربت جام
رشته محل قبولی روزانه:دانشگاه صنعتی مالک اشتر
ادبیات:38%
عربی:19%
دین و زندگی:66%
زبان انگلیسی:5%
ریاضی:6 %
فیزیک:23%
شیمی:3%

رتبه کشوری :25835
رتبه در منطقه 3 :3345
شهر محل سکونت :آذرشهر
رشته محل قبولی روزانه:دانشگاه صنعتی مالک اشتر
ادبیات:38%
عربی:39%
دین و زندگی:63%
زبان انگلیسی:30%
ریاضی: 4%
فیزیک:18%
شیمی:19%

همچنین شما عزیزان می توانید جهت اطلاع از انتخاب رشته کنکور سراسری 97-98

و

نیز اطلاع از رتبه قبولی های رشته ی مورد نظر در کنکور سال گذشته ،

با مشاورین مرکز مشاور گروپ تماس بگیرید.

sa

چند مورد از مهمترین مواردی که درجلسات مشاوره تلفنی برای شما عزیزان انجام میشود:

معرفی منابع کنکوری مناسب
آموزش طریقه صحیح مطالعه مخصوص هر درس و افزایش کیفیت مطالعه
بررسی و تحلیل آزمونهای آزمایشی
برنامه ریزی بر اساس شخصیت شما و روش غالب یادگیری شما
ارسال جدول برنامه ریزی روزانه و هفتگی
بررسی ماهیانه وضعیت تحصیلی
آموزش غلبه بر استرس و مدیریت آن
آموزش تکنیکهای افزایش قدرت ذهن
آموزش روشهای مرور مطالب
آموزش تکنیکهای افزایش اعتماد به نفس
آموزش تکنیک های نکته برداری مانند:
نقشه ذهنی،خورشید حافظه،درخت حافظه

کنکوری های عزیز

لطفاً از هرکسی که سر راهتون قرار میگیره راهنمایی و مشاوره نگیرین و با سرنوشت خودتون بازی نکنید!

تاثیر مشاور نامناسب فقط باعث نتیجه بد نمیشه
باعث میشه ذهنیت ما تغییر کنه
باعث میشه دیدگاه ما عوض بشه و به جایی میرسیم که فرق خوب و بد رو نمیتونیم تشخیص بدیم…

نتیجه گیری:

داوطلبان کنکور ریاضی برای ورود به دانشگاه معتبر و معروف دولتی، باید شبانه روز برای رسیدن به چنین جایگاهی تلاش کنند و با مشاهده آخرین رتبه لازم قبولی مهندسی دریا ۱۴۰۲ | کارنامه + تراز قبولی، شانس خود را برای قبول شدن در آزمون سراسری کنکور ریاضی و ورود به دانشگاه دولتی، افزایش دهند. در این مقاله ما به موضوعاتی نظیر آخرین رتبه قبولی مهندسی دریا دانشگاه دولتی روزانه، رتبه های قبولی مهندسی دریا دانشگاه دولتی روزانه، کارنامه قبولی مهندسی دریا دانشگاه دولتی روزانه و همچنین تراز قبولی به صورت مفصل پرداختیم. اما چنانچه سوالی درباره قبولی کنکور مهندسی دریا در دانشگاه سراسری، کارنامه و رتبه دارید، می‌توانید از کارشناسان مجرب مجموعه مشاور گروپ به شماره تماس 9099071613 مشاوره دریافت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه آخرین رتبه لازم قبولی مهندسی دریا ۱۴۰۲ | کارنامه + تراز قبولی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام تیزهوشان 1403
نصب اپ دانش آموزی