دریافت کارت ورود به جلسه کنکور با کد ملی

دریافت کارت ورود به جلسه کنکور 98 با کد ملی

جهت مشاوره در زمینه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور با کد ملی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ۱۴۰۱ با کد ملی : از مهم ترین شرایط شرکت در جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۱ داشتن کارت ورود به جلسه آزمون سراسری ۱۴۰۱ به همراه کارت شناسایی معتبر همچون کارت ملی یا شناسنامه است .


کارت ورود به جلسه کنکور 98

کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۱,کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۱,کارت ورود به جلسه کنکور ۱۴۰۱,کارت ورود به جلسه کنکور تجربی ۱۴۰۱,کارت ورود به جلسه کنکور ریاضی ۱۴۰۱,کارت ورود به جلسه کنکور انسانی ۱۴۰۱,کارت ورود به جلسه کنکور هنر ۱۴۰۱,کارت ورود به جلسه کنکور زبان ۱۴۰۱,کنکور سراسری ۱۴۰۱

دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ۱۴۰۱ با کد ملی : اطلاع از زمان ، نحوه ویرایش اطلاعات و دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۱ بسیار مهم است که در ادامه به توضیح مختصری در ارتباط با آن می پردازیم .

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ۱۴۰۱ با کد ملی

با توجه به نزدیک شدن به زمان برگزاری کنکور سراسری 1401 در رابطه با کارت ورود به جلسه ۱۴۰۱ سوالاتی وجود دارد از جمله : کارت ورود به جلسه کنکور 1401 کی میاد؟، نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور 1401 چگونه است؟، زمان کارت ورود به جلسه کنکور 1401 کی است؟، که در ادامه به طور جامع به آن پاسخ خواهیم داد.


نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۱

دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ۱۴۰۱ با کد ملی ، متقاضیان کنکور ۱۴۰۱ می بایست حدودا چند روز قبل از برگزاری کنکور سراسری ۱۴۰۱ ، به سایت ثبت نام کنکور سراسری به نشانی sanjesh.org مراجعه نموده و با کلیک بر روی عبارت " دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۱ " ، پس از مشاهده اطلاعات درج شده بر روی آن در صورت نداشتن مغایرت نسبت به پرینت آن اقدام نمایند . در نظر داشته باشید با توجه به یکپارچه بودن ثبت نام کنکور سراسری و ثبت نام دانشگاه آزاد ، کلیه متقاضیان رشته محل های دانشگاه آزاد و کنکور سراسری می بایست در زمان انتشار کارت ورود به جلسه به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و پس از دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سراسری ۱۴۰۱ در کنکور جامعی که این سازمان برگزار می کند ، شرکت کنند . در ادامه راهنمای تصویری نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۱ ارائه شده است .دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ۱۴۰۱ با کد ملی/

کارت ورود به جلسه کنکور

داوطلبان با 4 روش می توانند نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام داشته باشند .

  1. روش 1 : در این روش شما می توانید با وارد کردن شماره پرونده و کد رهگیری موجود در رسید ثبت نامی اولیه کنکور سراسری خود ، کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایید .
  2. روش 2 : در این روش شما با وارد کردن شماره پرونده و کد ملی خود می توانید کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایید .
  3. روش 3 : در این روش شما می توانید با وارد کردن شماره پرونده و شماره داوطلبی خود کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایید .
  4. روش 4 : در صورتی که داوطلب هیچ یک از اطلاعات رسید ثبت نامی خود را در دسترس ندارد می تواند در این روش با وارد کردن شماره سریال شناسنامه و شماره شناسنامه کارت ورود به جلسه خود را دریافت نماید .
گروه های آزمایشی زمان برگزاری کنکور 1401
هنر صبح چهارشنبه 1401/04/08
علوم انسانی صبح پنجشنبه 1401/04/9
علوم ریاضی و فنی
علوم تجربی صبح جمعه 1401/04/10
زبان های خارجی صبح شنبه 1401/04/11

ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۱

دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ۱۴۰۱  با کد ملی ، هر ساله همزمان با انتشار کارت ورود به جلسه کنکور سراسری امکان ویرایش اطلاعات ثبت نامی نیز برای متقاضیان آن فعال می شود. ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۱ به سه روش امکان پذیر است که شامل: 1. مراجعه به آموزش و پرورش منطقه 2. مراجعه به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه های رفع نقص در هر استان 3. مراجعه به سایت سازمان سنجش ، که در ادامه به شرح هر یک می پردازیم می باشد :

ویرایش اطلاعات با مراجعه به آموزش و پرورش هر منطقه : چنانچه داوطلبان مغایرتی در ثبت اطلاعات فردی شامل نام و نام خانوادگی ، سال تولد ، شماره شناسنامه ، سال اخذ و نوع دیپلم ، شماره ملی ، كد دانش آموزی و منطقه اخذ دیپلم ، سال و بخش محل اخذ مدرك پیش دانشگاهی ، عنوان مدرك پیش دانشگاهی ، منطقه یا ناحیه اخذ مدرك پیش‌ دانشگاهی ، كد دانش آموزی مقطع پیش‌ دانشگاهی و همچنین هرگونه مشكل درخصوص نمرات آموزش وپرورش ، اطلاعات سوابق تحصیلی ، عدم ارسال آنها به سازمان سنجش مشاهده نمودند لازم است به منطقه آموزش و پرورش محل اخذ مدرك تحصیلی خود مراجعه و از آن طریق نسبت به اصلاح موارد اقدام نمایند .

ویرایش اطلاعات با مراجعه به نماینده سازمان سنجش در باجه های رفع نقص : در صورت مشاهده مغایرت در هر یک از موارد ( جنس ، دین ، زبان خارجی امتحانی ، معلولیت و بهیار ) ، همچنین درصورت وجود اشكالاتی از جمله فاقد مهر یا عكس بودن ، واضح نبودن عكس ، درج عكسی به جزء عكس داوطلب ( اشتباه عكس ) می توانید به باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه برای اصلاح آن ها مراجعه کنید . لازم به ذکر است آن دسته از داوطلبانی که از ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۱ جا مانده اند می توانند به این مراکز مراجعه کرده و نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند .

ویرایش اطلاعات با مراجعه به سایت سازمان سنجش : داوطلبانی كه در موارد مذکور بر روی كارت شركت در آزمون بند های شامل سری و سریال شناسنامه ، محل تولد ، سهمیه ، معدل كتبی نهایی دیپلم ، محل اخذ مدرك ماقبل دیپلم ، محل اخذ مدرك دیپلم و وضعیت تحصیلی و اشتغال مغایرتی مشاهده نمودند در بازه زمانی تعیین شده از سوی سازمان سنجش به سایت مذکور مراجعه نمایند . در ضمن داوطلبانی که سهمیه درخواستیشان شامل سهمیه ‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران ، رزمندگان ستاد كل نیرو های مسلح ، وزارت جهاد كشاورزی و رزمنده داوطلب بسیجی و همچنین همسر و فرزندان بوده ولی در بند مندرج دركارت شركت در آزمون عنوان سهمیه ( مناطق ) درج گردیده لازم است جهت اعلام مغایرت و تكمیل اطلاعات مربوط به سهمیه در بازه زمانی تعیین شده از سوی سازمان سنجش صرفا به قسمت ویرایش اطلاعات در سایت سازمان سنجش مراجعه و نسبت به درج سهمیه مربوطه اقدام کنند . لازم به ذکر است داوطلبانی كه سهمیه آنان از سوی ارگان مربوطه مورد تایید قرار نگرفته است برای بررسی وضعیت عدم تایید سهمیه خود ( بعد از ویرایش ) به ارگان های ذیربط نیز مراجعه نمایند . در غیر این صورت با سهمیه مناطق گزینش خواهند شد و هیچ‌ گونه اعتراضی قابل قبول نمی باشد .

چنانچه در دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ۱۴۰۱ با مشکلی مواجه شدید ؛ می توانید از طریق شماره های زیر با مشاورین حرفه ای مرکز مشاور گروپ تماس بگیرید ...

9099071613

2.7/5 - (4 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور با کد ملی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

دریافت کارنامه کنکور 1401