زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 99

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 99

جهت مشاوره در زمینه زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 99

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

اگر یکی از افرادی هستید که قصد شرکت در آزمون دکتری 98 را دارید، می توانید با خواندن این مقاله و مقاله های دیگری که راجع به آزمون دکتری 98 نوشته شده اند، هر آنچه که به دنبال آن هستید را پیدا کنید. در ادامه از نحوه و زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 98 اطلاع پیدا خواهید.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 99

پس از اینکه شما فرایند ثبت نام دکتری 99 را تکمیل کردید، باید منتظر باشید تا طبق تاریخ مشخص شده از سوی سازمان سنجش برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 99 اقدام کنید. بعد از وارد شدن به سایت www.sanjesh.org می توانید با وارد کردن اطلاعات شخصی خود کارت ورود به جلسه دکتری 99 را دریافت کنید. 4 روش برای دریافت کارت ورود به جلسه وجود دارد.

  1. جستجو براساس شماره پرونده و سریال ثبت نامی: در این گزینه شما باید شماره پرونده و همچنین سریالی که در زمان ثبت نام آزمون دکتری 99 دریافت کردید را وارد کنید.
  2. جستجو براساس شماره پرونده و کد پیگیری: در این روش نیز باید شماره پرونده و کد پیگیری که در زمان ثبت نام آزمون دکتری 98 دریافت کردید را داشته باشید و آن را وارد کنید.
  3. جستجو براساس شماره پروند و کد ملی
  4. جستجو براساس شماره پرونده و شماره داوطلبی

با توجه به اینکه گاهی اوقات سیستم با مشکل رو به رو می شود، می توانید با استفاده از روش های مختلف شانس خود را برای دریافت کارت ورود به جلسه امتحان کنید.

اگر شماره پرونده، سریال ثبت نام و یا کد پیگیری که در زمان ثبت نام دریافت کرده اید را بنا به دلایلی فراموش کرده اید یا گم کرده اید، نیازی نیست نگران باشید. همکاران ما در مشاور گروپ می توانند در زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 98 مشکل شما را به راحتی حل کنند.

کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 99

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 99

به طور کلی می توان گفت تقریبا یک هفته تا 10 روز قبل از آزمون دکتری 99، امکان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون برای داوطلبان مهیا می شود. بنابراین داوطلبان می توانند در تاریخ 98/12/05  برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 99 اقدام کنند. در زمان آزمون همراه داشتن کارت ورود به جلسه الزامی است.

با کلیک بر روی عکس زیر می توانید وارد کانال مشاور گروپ شوید و اولین نفر باشید که از تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 99 با خبر می شوید.

moshavergroup 2

رفع نواقص موجود در کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 99

گاهی اوقات شما با دریافت کارت ورود به آزمون دکتری، در می یابید که نواقصی در اطلاعات کارت شما وجود دارد. برای رفع ایرادات موجود در کارت، باید به حوزه های رفع نقص کارتی که در نزدیک محل زندگی شما هستند مراجعه کنید. برخی از نواقصی که احتمال وجود آنها در کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وجود دارد عبارتند از:

 • نواقص عکس: عکس اشتباه یا فاقد مهر یا عدم وجود عکس
 • مغایرت در سهمیه داوطلب
 • جنسیت و نوع معلولیت
 • و غیره

دقت داشته باشید که کارت ورود به جلسه بدون عکس و مهر، هیچ گونه اعتباری ندارد.

داوطلب گرامی می تواند با توجه به اطلاعات موجود در کارت، از حوزه و محل برگزاری آزمون خود نیز اطلاع پیدا کند. بیاد داشته باشید که همزمان با کارت ورود به جلسه آزمون، باید برگه راهنمای آزمون را نیز دریافت کنید. شما می توانید این برگه راهنما را از سایت ما دریافت کنید و در صورتی که هر گونه سوالی داشته باشید، به راحتی به جواب برسید.

امتیاز شما به این مقاله

جهت مشاوره در زمینه زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 99

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام دانشگاه افسری ارتش
نصب اپ دانش آموزی