دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 1401

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری سراسری

جهت مشاوره در زمینه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 1401

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

این مقاله آموزشی سعی دارد بصورت کامل به مبحث دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری سراسری 1401 بپردازد. شما می توانید نکات تکمیلی را در این مقاله مشاهده نمایید. با ما همراه باشید.

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری سراسری

نحوه‌ دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری سراسری 1401

کارت ورود به جلسه آزمون دکتری سراسری 1401  جهت شركت در‌ آزمون‌ دکتری كلیه‌ داوطلبان‌ از تاریخ 1400/12/03 برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش آموزش كشور به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. لذا كلیه‌ داوطلبان‌ متقاضی شركت‌ در آزمون‌، برای پرینت و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری سراسری باید در تاریخ تعیین شده به لینک دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری سراسری 1401 مراجعه نموده و با وارد نمودن اطلاعات شناسنامه‌ای (شامل نام‌خانوادگی و نام، كد ملی و تاریخ تولد) و یا اطلاعات ثبت‌نامی (شماره پرونده و كد پیگیری) از كارت شركت در آزمون پرینت تهیه نمایند و براساس تاریخ و آدرس تعیین شده بر روی كارت شركت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند.

بدیهی است كه برای شركت در جلسه آزمون، همراه داشتن پرینت كارت شركت در آزمون و هم چنین اصل كارت ملی یا اصل شناسنامه عكسدار و ارائه آن الزامی است. ضمناً سایر اطلاعات دیگر در برگ راهنمای شركت در آزمون كه همزمان با كارت شركت در آزمون بر روی وب سایت سازمان سنجش و مشاور گروپ قرار گرفته قابل پرینت و دریافت می‌باشد. 

لبنک ورود به سامانه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور دکتری 1401

آدرس و محل‌ رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون دکتری

آدرس و محل تشكیل باجه رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون دکتری كلیه داوطلبان بر مبنای شهرستان محل آزمون آنان به شرح جدول شماره 2 می‌باشد و داوطلبان درصورت وجود نقص احتمالی در كارت شركت در آزمون بایستی براساس توضیحات بند د (تذكرات مهم) اقدام و در صورت نیاز صبح از ساعت 8:30 الی 12:00 و بعدازظهر به حوزه‌های‌ رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون دکتری مراجعه نمایند.

زمان برگزاری آزمون دکتری سراسری

بر اساس دفترچه ثبت نام کنکور سراسری دکتری، زمان برگزاری آزمون مذکور در روز جمعه مورخ 1400/12/06 اعلام شده است.

برای آگاهی از جدیدترین اخبار آزمون دکتری phd  با کارشناسان مجرب مجموعه بزرگ مشاور گروپ تماس بگیرید.

مشاور گروپ

تذکرهای‌ مهم‌ کارت آزمون دکتری سراسری 1401

 1. با توجه به اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون، چنانچه داوطلبان مغایرتی در اطلاعات مندرج در بندهای ۱، ۲، ۴، ۵، ۶، ۹، ۱۰، ۱۱، ۱۴، ۱۵، ۱۶، ۱۷ و ۱۸ (شامل نام خانوادگی و نام، سال تولد، شماره شناسنامه، کدملی، معدل مقطع کارشناسی، تاریخ فارغ التحصیلی مقطع کارشناسی، موسسه فارغ التحصیلی مقطع کارشناسی، معدل مقطع کارشناسی ارشد، تاریخ فارغ‌التحصیلی کارشناسی‌ارشد، مؤسسه فارغ‌التحصیلی کارشناسی‌ارشد، هیأت علمی (مربی آموزشی رسمی)، دانشگاه محل خدمت مربیان آموزشی رسمی) کارت ورود به جلسه آزمون دکتری مشاهده نمودند، لازم است برای اصلاح مورد یا موارد مذکور از طریق لینک مربوط منحصراً به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و با ورود به قسمت ویرایش اطلاعات، نسبت به اصلاح موارد اقدام نمایند و داوطلبان در صورتی که نسبت به بندهای ۳، ۷ و ۱۳ (جنس، معلولیت و زبان خارجی) کارت شرکت در آزمون مغایرتی مشاهده نمودند، لازم است به حوزه‌های‌ رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون دکتری مراجعه نمایند.(براساس جدول شماره ۲) مراجعه نمایند و موضوع را پیگیری نموده تا مشکل برطرف گردد. ضمناً درخصوص بندهای ۱۲ و ۲۱ (نام رشته امتحانی و محل برگزاری آزمون) هیچگونه تقاضایی پذیرفته نخواهد شد.
 2. چنانچه مغایرتی در اطلاعات مندرج در بند ۸ (سهمیه ثبت نامی) کارت شرکت در آزمون شما وجود دارد، برای داوطلبان متقاضی استفاده از سهمیه رزمندگان (سپاه پاسداران و وزارت جهاد کشاورزی) لازم است برای روشن شدن وضعیت سهمیه خود به ارگان مربوطه مراجعه نمایید، داوطلبان متقاضی استفاده از سهمیه ایثارگران (بنیاد شهید و امور ایثارگران) و سهمیه رزمندگان (واحدهای تابعه ستاد کل نیروهای مسلح) لازم است به قسمت ویرایش کارت آزمون دکتری سال 1401 در پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان وارد شده و سهمیه مذکور را اصلاح نمایند تا در صورت تأیید سهمیه، مشخصات این دسته از داوطلبان از طریق ارگان ذیربط در اختیار این سازمان قرار گیرد، در غیر این صورت با سهمیه آزاد گزینش خواهند شد و هیچ گونه اعتراضی قابل قبول نمی باشد.
 3.  به داوطلبان توصیه می‏شود که مندرجات برگ راهنمای شرکت در آزمون را که همراه با کارت شرکت در جلسه آزمون بر روی سایت سازمان قرار گرفته است و قابل پرینت می‌باشد دقیقاً مطالعه نمایند و با توجه به شماره داوطلبی مندرج در کارت ورودی و بر اساس آدرس حوزه‏ های امتحانی که بر روی کارت شرکت در آزمون درج گردیده است حوزه امتحانی خود را شناسائی نمایند.
 4. چنانچه کارت شرکت در آزمون داوطلب فاقد عکس می‌باشد یا عکس روی کارت دارای اشکالاتی از جمله فاقد مهر بودن عکس، واضح نبودن عکس و ... می‌باشد ضروری است در ساعات مشخص شده در بند «ب» شخصاً ضمن همراه داشتن دو قطعه عکس 4*3 (که در سال جاری تهیه شده باشد) و کارت شناسایی ملی یا شناسنامه عکسدار به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوط (براساس جدول شماره۲‌) مراجعه نمایند و موضوع را پیگیری نموده تا مشکل برطرف گردد.
 5.  داوطلبان برای حضور در جلسه آزمون باید علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی و یا شناسنامه عکسدار و چند مداد سیاه نرم پر رنگ، مداد پاکن، مدادتراش و سنجاق به همراه داشته باشند. از ورود داوطلبانی که کارت شرکت در آزمون و کارت شناسایی (کارت ملی یا شناسنامه) به همراه نداشته باشند به جلسه آزمون ممانعت به عمل خواهد آمد.
 6.  از آوردن وسائل اضافی به جلسه آزمون (بجز مدارک مندرج در بند ۵ فوق) و هرگونه وسیله ارتباطی، الکترونیکی، و محاسباتی ( از قبیل تلفن همراه، پیجر و ماشین حساب)، کیف دستی، ساک دستی،کتاب، جزوه، هرگونه نُت و یادداشت و نظایر آن اکیداً خودداری نمایند. بدیهی است که به همراه داشتن هرکدام از وسایل مندرج دراین بند به عنوان تقلب و تخلف تلقی و با داوطلبان ذیربط برابر آیین نامه تقلب و تخلف رفتار خواهد شد.
 7. با توجه به اینکه سازمان سنجش آموزش کشور در جهت بهبود و ارتقاء کیفی حوزه های برگزاری آزمون، نیاز به نظرات شما به عنوان معتبرترین منبع اخذ داده و اطلاعات برای ارزیابی حوزه ها دارد، خواهشمند است نسبت به تکمیل نمودن پرسشنامه ارزیابی حوزه امتحانی خود در آزمون ورودی دوره دکتری «Ph.D» (نیمه متمرکز) سال 1401 بصورت اینترنتی از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان اقدام نمائید.

تبصره: آن دسته از دانشجویان سال آخر که در مقاطع  کارشناسی ارشد و یا دکتری حرفه‌ای فارغ‌التحصیل شده و یا تا تاریخ 1401/06/31 در مقاطع مذکور فارغ‌التحصیل می‌شوند، در این مرحله می‌بایست نسبت به ویرایش و یا درج معدل فارغ‌التحصیلی و یا میانگین نمرات واحدهای درسی گذرانده شده خود اقدام نمایند.  این داوطلبان می بایست اصل گواهی تکمیل و تایید شده توسط دانشگاه محل تحصیل، مربوط به معدل واحدهای گذرانده (نمونه فرم در ذیل این اطلاعیه درج گردیده) را در زمان مصاحبه همراه داشته و ارائه نمایند.

راهنمای شرکت در کنکور دکتری 1401

دستورالعمل بهداشتی، فاصله گذاری اجتماعی و الزامات بهداشتی 

ضمن آرزوی سلامتی، تندرستی و موفقیت برای شما، براساس، آخرین اطلاعات درباره راه های انتشار ویروس کرونا و مخاطرات احتمالي آن در حوزه هاي برگزاري آزمون، انتظار می رود موارد زیر را مدنظر قرار داده و برای حفظ سلامتی خود، سایر داوطلبان و خانواده های محترم خود، آن را رعایت کنید.

 1.  زمان مناسب منزل تا حوزه امتحانی را برآورد و به موقع در محل آزمون حضور یابید. حوزه برگزاری آزمون از ساعت 6:30 صبح روز برگزاری آزمون آماده حضور شما خواهد بود.
 2. برای پیشگیری از تجمع، حضور خود را به دقایق پایانی موکول ننمایید.
 3. از تردد بی مورد در محل آزمون جدا خودداری نمایید.
 4. هنگام ورود و خروج به حوزه با دیگر داوطلبان فاصله مناسب (حداقل یک متر) را حفظ نمایید.
 5. همراه داشتن ماسک 3 لایه معمولی (بدون فیلتر) و استفاده صحیح از آن (از بالای بینی تا زیر چانه)، از ابتدای ورود به حوزه برگزاری آزمون تا پایان برگزاری آزمون و خروج از حوزه امتحانی الزامی میباشد.
 6. حوزه های آزمون از تحویل گرفتن هرگونه وسایل اضافي از جمله تلفن همراه، ماشين حساب، كيف دستي، ساك دستي، كتاب، جزوه و ... معذور می باشند، بنابراین اکیدا توصیه می شود به غیر از موارد اعلام شده در اطلاعیه پرینت کارت و برگ راهنمای شرکت در آزمون و اوراق تشخیص هویتی از همراه داشتن سایر وسایل جدا خودداری شود.
 7. به همراه داشتن تلفن همراه حتی بصورت خاموش در جلسه آزمون موجب محرومیت از گزینش در آزمون خواهد بود.
 8. در زمان استقرار در محل صندلی از صحبت کردن با سایر داوطلبان مجاور جدا خودداری نمایید.
 9. برای بازرسی بدنی و تطبیق عکس با فرد متولی همکاری کنید.
 10.  از تماس دست ها با چشم، دهان و بینی در حین آزمون جدا خودداری نمایند.
 11. هنگام عطسه یا سرفه کردن از دستمال کاغذی استفاده نمایید. در صورتی که دستمال وجود نداشت از قسمت داخلی آرنج استفاده کنید.
 12.  در صورت داشتن سوال ضروری از عوامل اجرایی در طول برگزاری آزمون حتما با رعایت فاصله مناسب و داشتن  ماسک 3 لایه معمولی (بدون فیلتر) اقدام به صحبت نمایید.
 13. به پیامهایی که حاوی نکات اجرایی و بهداشتی است و درجلسه آزمون از بلندگو پخش می شود با دقت گوش کرده و به آن عمل کنید.
 14.  لوازم التحریر مورد نیاز از قبیل مداد، تراش و پاک کن به همراه داشته باشید. تاکید میشود رد و بدل کردن این لوازم در جلسه آزمون تخلف محسوب می شود.
 15. پاک کردن و ضدعفونی کردن دست بعد از درج اثر انگشت در پاسخنامه با پدالکلی (که توسط حوزه امتحانی به شما تحویل می‌شود) حتما انجام گردد.
 16.  سعی کنید از تماس دست با سطوحی که اغلب لمس مي شود نظير صندلی ها، دستگيره درب ها و شیرآلات سرويس بهداشتي و... خودداری نموده و از دستمال کاغذی استفاده کنید.

نحوه برگزاری آزمون برای داوطلبان مبتلا به ویروس کرونا

به منظور ارائه خدمات به آن دسته از داوطلبان آزمون دکتری سال 1401 که دچار بیماری کرونا شده‌اند (اعم از بیمارانی که در بیمارستان بستری و یا در منزل قرنطینه هستند) این سازمان با هماهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تدابیر ویژه‌ای اتخاذ نموده است. این داوطلبان لازم است با مراجعه به درگاه اینترنتی این سازمان (بخش آزمون دکتری) فرم خوداظهاری را تکمیل نموده و گواهی مبنی بر داشتن بیماری کرونا (تاییدیه بیمارستان و یا نتیجه تست یا آزمایش مبنی بر مثبت بودن به ویروس کرونا) را در بخش مورد نظر بارگذاری نمایند. بدیهی است این سازمان با توجه به پیش بینی های بعمل آمده برای این داوطلبان در بیمارستان و یا در محل امنی که وزارت بهداشت در شهرهای محل برگزاری آزمون تعیین خواهد نمود، آزمون برگزار خواهد کرد.

دریافت فرم مخصوص واحدهای گذرانده دانشجویان سال آخر دوره های کارشناسی ارشد و یا دکتری عمومی متقاضی شرکت در آزمون ورودی دکتری (Phd) سال 1401 فرمت PDF

جدول شماره 1- شهرستان‌ محل‌ برگزاري آزمون ورودي دكتري (Ph.D) سال‌ 1401 براساس‌ استان‌ محل‌ا قامت‌ فعلي‌ داوطلبان فرمت PDF

جدول شماره 2 - نام و آدرس محل رفع نقص كارت شركت در آزمون ورودي دكتري «Ph.D» (نيمه‌متمركز) سال‌ 1401 براساس استان محل اقامت داوطلبان فرمت PDF


سوالات متداول دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری

✔️ آیا آزمون دکتری آزاد به صورت مستقل برگزار می‌شود؟

خیر، آزمون دکتری 1401 سراسری و آزاد یکپارچه برگزار می‌شود و بنابراین دریافت کارت و مابقی مراحل کنکور دکتری آزاد 1401، مشترک با آزمون دکتری 99 سراسری، است.

✔️ آیا زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 1401، مشخص شده است؟

کارت ورود به جلسه آزمون دکتری سراسری 1401 جهت شركت در‌ آزمون‌ دکتری كلیه‌ داوطلبان‌ از تاریخ 1400/12/03 برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش آموزش كشور به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت.

✔️چگونه به اطلاعات مربوط به آدرس و محل‌ رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون دکتری دست پیدا کنیم؟

آدرس و محل تشكیل باجه رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون دکتری كلیه داوطلبان بر مبنای شهرستان محل آزمون آنان به شرح جدول شماره 2 موجود در مقاله می‌باشد

3.2/5 - (4 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 1401

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.