بهترین منابع کنکور 1400

بهترین منابع کنکور ۱۴۰۰

جهت مشاوره در زمینه بهترین منابع کنکور 1400

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

بهترین منابع کنکور ۱۴۰۰ : اگر از داوطلبان کنکور ۱۴۰۰ می باشید و قصد دارید با بهترین منابع کمک آموزشی کنکور آشنا شوید و شانس قبولی خود را بالا ببرید با مرکز مشاور گروپ همراه باشید ، منابع کمک آموزشی کنکور ریاضی ، انسانی ، تجربی ، هنر و زبان جمع آوری گردیده و در ادامه مشاهده خواهید نمود .

بهترین منابع کنکور ۱۴۰۰   »   یکی از نگرانی های رایج در داوطلبان، تغییرات کتب درسی است که ترس زیادی رو براشون ایجاد کرده اما این تغییرات در چه حدی است؟؟؟

خیلی ساده بگم که تغییرات خیلی زیاد نیست؛ پس نترسید!! چون چهارچوب کلی دروس حفظ شده است!!!

حال متناسب با این تغییرات با چه منابعی پیش بریم؟

این یکی از سوالات مهم است!

هر داوطلبی برای رسیدن به موفقیت به سه فاکتور:

· منبع خوب

· برنامه خوب

· انگیزه و تلاش

  نیاز داره و ما در این مقاله می خوایم یکی از سه فاکتور مهم، یعنی #منبع_خوب رو بررسی کنیم. اگر چه کتابهای سال دوازدهم هنوز تالیف نشده اما مطمئن باشین که هر انتشاراتی، همانطور که کتب کمک آموزشی برای سال دهم و یازدهم رو منتشر کرده‌اند؛ برای سال دوازدهم هم منتشر میکنه!بهترین منابع کنکور ۱۴۰۰ /

بهترین منابع کنکور ۱۴۰۰   »    مهم ترین مرحله آمادگی برای یک آزمون مثل آزمونِ کنکور داشتن منابع خوب و متناسب با سطح خودمان است،در واقع گام اول هر کاری تهیه منابع آمادگی آن کار است،مثلا کسی بخواهد فوتبال بازی کند اول باید یک توپ و یک کفش خوب آماده کند، امروز با همدیگر منابع خوب و عالی دروس عمومی را به صورت کامل هم برای داوطلبان نظام جدید و هم داوطلبان نظام قدیم بررسی میکنیم تا کتاب های خوبی را انتخاب بکنید،امروز منابع هر سه رشته انسانی تجربی و ریاضی بررسی خواهد شد و نیز دروس عمومی .بهترین منابع کنکور ۱۴۰۰   

مشاور گروپ

چند نکته مهم در خرید کتاب

لطفا هیجانی عمل نکنید!

بهترین منابع کنکور ۱۴۰۰   »  دانش آموزان خوبم دقت کنید هر کسی که کتاب بیشتری داشته باشد موفق تر نیست! بنابراین در انتخاب کتاب ها سعی کنید با دقت انتخاب کنید تا بعدا انباری از کتاب های دست نخورده نداشته باشید

به سطح خودتان توجه کنید

بهترین منابع کنکور ۱۴۰۰   »  بارها شنیده ام که یک دانش آموز گفته من بخاطر اینکه دوستم رتبه خوب کنکور بود و گفته بود مثلا تو اگر کتاب زیست شناسی نشر الگو را بخوانی درصد خوبی میزنی رفتم و این کتاب را تهیه کردم اما الان اصلا با آن ارتباط برقرار نمیکنم! دقت کنید هر کتابی برای یک سطح خوب است و ما نمیتوانیم یک نسخه برای همه بپیچیم .

تک منبعی باشید

بهترین منابع کنکور ۱۴۰۰   »  شما باید به یک کتاب وفادار باشید،برای هر درس فقط یک کتاب داشته باشید، این مسئله خیلی مهم است،داشتن دو کتاب برای یک درس سم است و شمارا نابود میکند و اجازه نمیدهد درس هارا خوب یاد بگیرید، یک کتاب خوب داشته باشید و همان را خوب و عالی بخوانید مطمئن باشید همه چی خوب پیش خواهد رفت، اگر شما یک کتاب را کامل بلد باشید ۱۰۰ میزنید اما اگر دو کتاب را ناقص بلد باشید ۵۰ هم نمیتوانید در یک درس بزنید .بهترین منابع کنکور ۱۴۰۰   

بهترین منابع کنکور ۱۴۰۰   »   ابتدا به معرفی کتاب های مناسب برای داوطلبان نظام قدیم میپردازیم و در بخش دوم همین پست سراغ داوطلبان نظام جدید میرویم،باز هم تاکید میکنم سعی کنید کتاب های مخصوص خودتان و متناسب با سطح خودتان را انتخاب کنید، اگر کتابی که شما دارید در این لیست وجود ندارد در بخش کامنت ها مطرح کنید تا در صورت نیاز کتاب جدید معرفی شود، اما در ۹۹ درصد مواقع همان کتاب شما خودش کارا هست حتی اگر در این لیست نباشد.بهترین منابع کنکور ۱۴۰۰  

مشاور گروپ

پیشنهاد می کنیم در صورت تمایل از منابع و حذفیات کنکور سراسری ۱۴۰۰ و همچنین تکنیک های تست زنی در کنکور را دنبال فرمایید .

معرفی منابع کمک آموزشی کنکور گروه ریاضی 1400

منابع کمک آموزشی کنکور هندسه پایه
هندسه پایه نشرالگو – هندسه پایه دریافت – هندسه ۱ و۲ گاج

منابع کمک آموزشی کنکور هندسه تحلیلی
آموزش خیلی سبز – گاج طوسی – نشر الگو –دریافت -خوشخوان

منابع کمک آموزشی کنکور ریاضیات گسسته
کتاب گاج نقره ای (میکرو طبقه بندی) آموزش خیلی مناسب و تستهای خوبی دارد و برای کنکور بسیار مناسب است. برای تمرین بیشتر و تخصصی تر میتوان از کتاب گسسته موسسه خوشخوان نیز استفاده کرد.برای دوران جمع بندی خط ویژه گاج توصیه میشود .

منابع کمک آموزشی کنکور حسابان
گاج نقره ای کافیست اما اگر احساس میکنید سطحتان بالاتر است و توانایی حل تست های دشوار را دارید خیلی سبز میتواند جوابگوی نیاز شما باشد.

منابع کمک آموزشی کنکور حساب دیفرانسیل و انتگرال
کتابی که سوال های کنکور را به طور کامل دربربگیرد.ترجیحا گاج نقره ای

توصیه های درباره چگونگی خواندن هندسه :
هندسه سال های دوم و سوم رو به نام هندسه پایه و سال چهارم رو به نام هندسه ی تحلیلی، معروف هستند.

هندسه پایه
هندسه ۱ شامل : استدلال – مساحت – تشابه – هندسه ی فضایی اشکال هندسی
هندسه۲ شامل : استدلال – دایره – تبدیل های هندسی – هندسه ی فضایی خط و صفحه …۸ مبحث هستند و تقریبا هر کدوم یه سوال دارند ، در مورد هر کدام از این مباحث می توانند سوالات خلاقانه ای بدهند که سوال سختی بشود، اما چیزی که در کنکور های اخیر اتفاق افتاده ؛ این است که حداقل ۳ سوال از این ۸ سوال به قدری ساده اند که کافی است به مباحث سوالات آشنا باشید حتی در کنکور ۹۴ هم بدین شکل بود، ۴ سوال دیگر را هم می توان با تلاش و تکرار و تمرین تست های متعدد حل کرد ولی معمولا یک سوال سخت وجود دارد که برای همه مشکل ساز می تواند باشد، اما در مورد ان هم اگه به دنبال درصد بالایی هستید ، واقعا می توانید با حل سوالات خلاقانه و سخت مشابه ذهن خودتان را برای پاسخ به این مدل سوالات آماده کنید ولی در کل درس هندسه پایه کنکور ان قدر ها هم نیاز به فکر ندارد ، نیاز به مطالعه و تسلط دارد .بهترین منابع کنکور ۱۴۰۰  /

هندسه تحلیلی :
بهترین منابع کنکور ۱۴۰۰   »    یکی از ویژگی‌های بارز تست‌های هندسه تحلیلی که تقریباً در تمامی بخش‌های کتاب وجود دارد، این است که محاسبات آنها عمدتاً طولانی و وقت‌گیر هستند و مهارت در محاسبات این بخش، به تمرین فراوان نیاز دارد. از طرفی به دلیل حجم محاسبات زیاد، امکان بی‌دقتی در آن‌ها بسیار زیاد است

بهترین منابع کنکور ۱۴۰۰   »   به‌ طور کلی تعداد روابط و فرمول‌های مهم و یا نکات و ویژگی‌هایی که مورد استفاده قرار می‌گیرند، از نظر تعداد، زیاد هستند و به همین دلیل خلاصه‌نویسی، دسته‌بندی و در صورت امکان استفاده از نمودار برای به‌خاطر سپردن آن‌ها توصیه می‌شود حتی در مواردی لازم است داوطلبان، روش اثبات به‌دست آمدن فرمول‌ها و روابط را نیز مطالعه و تمرین کنند تا رابطه‌ی مورد نظر در ذهن ‌آن‌ها نقش بندد.

بهترین منابع کنکور ۱۴۰۰   »   استفاده از آزمون‌های سال‌های قبلآزمونهای آزمایشی نیز منبع مناسبی است برای داوطلبان تا با نمونه‌های تستی بیش‌تری آشنا شوند زدن تست‌های مربوط به هر فصل پس از پایان آن فصل و به تعداد مناسب به‌طوری که داوطلب احساس کند به اکثر مطالب درسی آن فصل مسلط شده است، از مواردی است که به داوطلبان محترم توصیه می‌شود.

بدیهی است که زدن تست‌های دوره‌ای به‌صورت آزمون‌های مطابق با کنکور سراسری که شامل تمامی مباحث هندسه تحلیلی است، به‌ خصوص پس از اتمام کل مباحث کتاب، از آخرین مواردی است که به داوطلبان توصیه می‌شود. بهترین منابع کنکور ۱۴۰۰ 

معرفی منابع کمک آموزشی کنکور گروه تجربی ۱۴۰۰

بهترین منابع کنکور ۱۴۰۰   »  به غیر از کتاب های درسی که تمام داوطلبین کنکور باید ان ها را مطالعه کنند یکسری کمک اموزشی نیز باید انتخاب کنند که در جمع بندی و تکنیک های تست زنی به داوطلبین کنکور کمک کنند، ما یکسری کتاب های کمک اموزشی که مورد تایید رتبه های برتر کنکور پزشکی هستند اورده ایم لیست این کتاب ها در زیر موجود می باشد.

منابع کمک آموزشی کنکور درس ادبیات

برای ادبیات کتب جداگانه ای باید تهیه کنید، چرا که هر یک از منابع در مبحث خاصی قدرتمند عمل کرده اند:

برای لغت، املا و واژگان : نشر الگو ، زبان فارسی و آرایه نشر الگو و تخته سیاه و کلک معلم

برای تاریخ ادبیات : کتاب کافی است(+اعلام)، اگر میخواهید تمام تاریخ ادبیات ها را یکجا داشته باشید: کتاب تخته سیاه

برای قرابت : قرابت هامون سبطی (نشر دریافت) – کلک معلم

پیشنهاد می کنیم پس از پایان هر مبحث از کتاب های فوق تست ها را از کتاب ادبیات موضوعی گاج بزنید.

منابع کمک آموزشی کنکور درس دین و زندگی

بهترین منابع کنکور ۱۴۰۰   »  برای درس دین و زندگی کتاب درسی، کتاب درسی، کتاب درسی!! باید آیات کتاب های دین و زندگی ۲و۳و۴ را قورت بدهید. طوری که اگر آیه ای پرسیدند آیات قبل و بعد آن را بدانید و به سرعت تشخیص دهید که مربوط به کدام سرتیتر یا تییتر از متن درس است.

پس از کتاب درسی کتاب گاج (جامع و آیات و نکات) پس از آن اگر به دنبال یک کتاب خلاصه تر هستید خیلی سبز پیشنهاد میکنیم. کتاب گاج نقره ای هم کتاب مفیدی است یا مثلا آیات و روایات کتاب نشر الگو.

منابع کمک آموزشی کنکور درس عربی

بهترین منابع کنکور ۱۴۰۰   »  کتاب های درس عربی را با توجه به سطح خود انتخاب کنید. برای درس عربی اگر پایه ی ضعیفی دارید و عربی را در آزمون های آزمایشی زیر ۴۵درصد میزنید پیشنهاد میکنیم از لوح فشرده عربی کنکور گاج استفاده کنید. فوق العاده به شما کمک خواهد کرد مطمئن باشید. درصورتی که سطح قابل قبولی دارید میکرو گاج (طوسی: تالیف علی فیلی) ، خیلی سبز( فوت و فن عربی ) استفاده کنید.

کتاب ایاد فیلی نیز یکی از منابع خوب سابق که بسیار شناخته شده است در سال های اخیر به دلیل استاندارد نبودن کامل تست ها بیشتر جنبه آموزشی دارد.

منابع کمک آموزشی کنکور درس زبان

برای زبان انگلیسی خیلی سبز جامع، reading خیلی سبز ، همچنین کتاب مبتکران (دکتر اناری) می توانید استفاده کنید بعلاوه کتاب های انتشارات شبقره نوشته ی رضا کیاسالار

منابع کمک آموزشی کنکور درس زمین شناسی

اولین، بهترین و قدرتمند ترین کتاب در زمین شناسی به لحاظ حجم مطلب و تاثیر خارق العاده آن برای کنکور کتاب زمین شناسی خیلی سبز.

منابع کمک آموزشی کنکور درس زیست شناسی

مجموعه کتاب های زیست شناسی خیلی سبز : کتاب های این مجموعه خیلی مورد توجه دانش آموزان تجربی قرار گرفته اند.

تانک تست زیست شناسی تخته سیاه : بالغ بر ۶۰۰۰ تست داره که در حد استانداردی هستند و دارای پاسخ های تشریحی بسیار کاملی می باشد.

برای ژنتیک و گیاهی باز هم کتاب های تخته سیاه رو پیشنهاد می کنم ضمنا کتاب گاج نقره ای و کتاب نشر الگو هم کتاب های خوبی هستند.

منابع کمک آموزشی کنکور درس شیمی

برای سال دوم دبیرستان یا همان دوره متوسط دوم کتاب تست شیمی مبتکران سوم و پیش دانشگاهی کتاب های خیلی سبز

البته کتاب های گویای شیمی تخته سیاه هم بسیار عالی هستند.

در کتاب های تخته سیاه کادر آموزشی آورده شده و بعد از کادر چند تا تست و در آخر فصل ها هم تست های کنکور و المپیاد.

منابع کمک آموزشی کنکور درس ریاضی

کتاب هایی که پیشنهاد ما میباشند :

دانش آموزان ضعیف : ۳۰ سال کنکور قلم چی

دانش آموزان متوسط: ریاضی تجربی مهر و ماه

دانش آموزان متوسط و قوی: ریاضیات جامع خیلی سبز و ریاضیات جامع تخته سیاه

منابع کمک آموزشی کنکور درس فیزیک

کتاب گاج نقره ای برای پایه و پیش دانشگاهی، مهر و ماه ، مبتکران

کتاب معجزه فیزیک کنکور مهر و ماه هم برای مرور و افزایش سرعت و مهارت بسیار مفید می باشند .

معرفی منابع کمک آموزشی کنکور گروه انسانی ۱۴۰۰

املا و لغت: نشر الگو
تاریخ ادبیات: مهر و ماه
زبان فارسی: نشر الگـو
قرابت معنایی: کتاب تناسب مفهومی و قرابت معنایی دکتر سبطی : نشر دریافت

منابع کمک آموزشی کنکور درس عربی :

کتاب عربی انسانی گاج (گاج نقره ای)
درک مطلب به زبان ساده گاج هم برای درک مطلب عربی کنکور انسانی کارساز است !

منابع کمک آموزشی کنکور درس دین و زندگی :

میـکروطبقه بندی گاج، مولف لیلا سمیعی عارف
برای دوران جمع بندی از خط ویژه گاج استفاده کنید.

منابع کمک آموزشی کنکور درس زبان انگلیسی:

آموزش و تست: کتاب مبتکران تالیف دکتر شهاب اناری
درک مطلب و کلوز تست: درک مطلب به زبان ساده انتشارات گاج تالیف ارشاد عظیمی

منابع کمک آموزشی کنکور درس عربی اختصاصی :

کتاب عربی انسانی گاج (گاج نقره ای)
درک مطلب به زبان ساده گاج هم برای درک مطلب عربی کنکور انسانی کارساز است

منابع کمک آموزشی کنکور درس تاریخ و جغرافیا :

بهترین منبع خود کتاب درسی است و برای تست های بیشتر و جمع بندی از کتب جمع بندی مهر و ماه و مشاوران آموزش استفاده کنید.

منابع کمک آموزشی کنکور درس علوم اجتماعی :

بهترین منبع درسنامه خود کتاب درسی است و کتاب مناسبی در بازار وجود ندارد ولی برای تست می توانید از کتاب میکروطبقه بندی گاج استفاده کنید.

منابع کمک آموزشی کنکور درس فلسفه و منطق :

بهترین منبع خود کتاب درسی است و کتاب های انتشارات دیگر یا به نوعی در سطح کنکور نبوده و یا دارای اشکالات فراوان می باشند ولی برای حل تست های تالیفی استانداردتر و بهتر از کتاب فلسفه و منطق مشاوران آموزش، مولف وحید تمنا استفاده کنید.

منابع کمک آموزشی کنکور درس روان شناسی :

کتاب روان شناسی انتشارات خیلی سبز تالیف خانم شبنم مصطفوی

منابع کمک آموزشی کنکور درس ریاضیات انسانی :

میکرو طبقه بندی گاج مولف زهرا سمیعی عارف

منابع کمک آموزشی کنکور درس اقتصاد :

بهترین منبع خود کتاب درسی است. در کنار کتاب درسی میتوانید از کتاب اقتصاد خیلی سبز و جمع بندی مهر و ماه استفاده کنید.

مشاور گروپ

منابع کمک آموزشی کنکور درس ادبیات اختصاصی :

تاریخ ادبیات ۱ و ۲ کتاب درسی
آرایه ادبی تب کنکور علی ساجدی
ادبیات اختصاصی پیش دانشگاهی گاج سبز و تست کلی گاج نقره ای

معرفی منابع کمک آموزشی کنکور گروه هنر ۱۴۰۰

کنکور هنر، یکی از پنج زیر گروه آزمایشی اصلی، آزمون سراسری است و درصد بالایی از داوطبان علاوه بر سه رشته اصلی (گروه های آزمایشی علوم تجربی، ریاضی و انسانی)، منحصرا در این گروه آزمایشی ثبت نام می کنند.

در ادامه با بهترین منابع و کتاب های کمک آموزشی برای کنکور هنر ۱۴۰۰ ، همراه مشاور گروپ باشید :

منابع و کتاب های کمک آموزشی دروس عمومی داوطلبان کنکور هنر ۱۴۰۰

منابع کمک آموزشی کنکور درس ادبیات و زبان فارسی

ادبیات فارسی ۵ گنج انتشارات مهر و ماه، تست انتشارات نشر الگو، زبان فارسی انتشارات دریافت، انتشارات خیلی سبز

1480618076 کانال تلگرام کنکور سراسری

منابع کمک آموزشی کنکور درس عربی

کتاب آموزش زبان عربی به زبان ساده انتشارات مبتکران چاپ ۲۳ به بعد (ایاد فیلی)

منابع کمک آموزشی کنکور درس دین و زندگی

کتاب دین و زندگی نقره ای گاج

منابع کمک آموزشی کنکور درس زبان انگلیسی

۳ جلد اول کتاب ۴ جلدی زبان انگلیسی انتشارات شبقره، کتاب زبان عمومی سری عمران.

منابع و کتاب های کمک آموزشی دروس تخصصی داوطلبان کنکور هنر 1400

درک عمومی هنر

هنر در گذر زمان (هلن گاردنر)، معماری ایران (ابهام پوپ)، هنر اسلامی (ارنست کونل)، تاریخ هنر جهان رشته‌ی گرافیک (چاپ ۱۳۹۴)، تاریخ هنر ایران: رشته‌ی گرافیک(چاپ ۱۳۹۴)، خوشنویسی رشته‌ی گرافیک و نقشه‌کشی معماری (چاپ۱۳۹۴)، آشنایی با بناهای تاریخی رشته‌ی نقشه‌کشی معماری (چاپ۱۳۹۴)، پایه و اصول صفحه‌آرایی گروه تحصیلی هنر (چاپ۱۳۹۴)، عکاسی (۱) رشته‌ی گرافیک (چاپ۱۳۹۳)، عکاسی (۲) رشته‌ی گرافیک (چاپ ۱۳۹۴)، آشنایی با مکاتب نقاشی رشته‌های نقاشی و هنر (چاپ ۱۳۹۴)، آشنایی با صنایع دستی‌ ایران ۱ رشته‌ی صنایع دستی (چاپ ۱۳۹۳ )، کارگاه طراحی نقوش سنتی : رشته‌‌ی صنایع دستی و چاپ دستی (چاپ ۱۳۹۳ )، کتب نیم‌سال اول سال چهارم هنر، سیر هنر در تاریخ (۱) (چاپ ۱۳۹۵ )آشنایی با میراث هنری و فرهنگی ایران (چاپ ۱۳۹۵ )، هنر و ادب فارسی (چاپ ۱۳۹۵ )، کتب نیم‌سال دوم سال چهارم هنر، سیر هنر در تاریخ (۲) (چاپ ۱۳۹۵ )، آشنایی با رشته‌های مختلف هنری(چاپ ۱۳۹۵ )

درک عمومی ریاضی

درس ترسیم فنی علم مناظر و مرایا رشته‌ی گرافیک هنرستان (چاپ ۱۳۹۴)، ترسیم فنی و نقشه‌کشی رشته‌ی معماری هنرستان (چاپ ۱۳۹۳)

خلاقیت تصویری و تجسمی

مبانی هنرهای تجسمی رشته‌ی گرافیک (چاپ ۱۳۹۴)، طراحی (۱) رشته‌ی گرافیک (چاپ ۱۳۹۳) طراحی (۲) رشته‌ی گرافیک (چاپ ۱۳۹۴)، مبانی تصویرسازی گروه تحصیلی هنر (چاپ ۱۳۹۴)، خط در گرافیک گروه تحصیلی هنر (چاپ ۱۳۹۴)، انسان، فضا، طراحی سال چهارم هنر (چاپ ۱۳۹۵)، طراحی اندام و لباس: رشته‌های طراحی دوخت و هنر (چاپ ۱۳۹۴)، حجم‌سازی ۱ رشته‌های نقاشی و هنر (چاپ ۱۳۹۳)، کارگاه نقاشی رشته‌های نقاشی و هنر (چاپ ۱۳۹۴)، کارگاه هنر (۱) سال چهارم هنر (چاپ ۱۳۹۵)، کارگاه هنر (۲) سال چهارم هنر (چاپ ۱۳۹۵)

خلاقیت نمایشی

کتاب نمایش (معرفی شده از سوی سازمان سنجش)، هنر و ادب فارسی سال چهارم هنر (چاپ ۱۳۹۵)، انسان، فضا، طراحی سال چهارم هنر (چاپ ۱۳۹۵)، اصول و مبانی نمایش عروسکی رشته‌ی نمایش (چاپ ۱۳۹۴)، اصول و مبانی ماسک و گریم رشته‌ی نمایش (چاپ ۱۳۹۴)، اصول و مبانی طراحی صحنه رشته‌ی نمایش (چاپ ۱۳۹۴)، آشنای با ادبیات کهن ایران و جهان (چاپ ۱۳۹۴)

خواص مواد

شناخت مواد و مصالح رشته‌ی نقشه‌کشی معماری (چاپ ۱۳۹۳)، مصالح ساختمانی رشته‌ی ساختمان (چاپ ۱۳۹۳)، آشنایی با صنایع دستی ایران ۱ رشته‌ی صنایع دستی (چاپ ۱۳۹۳)

معرفی منابع کمک آموزشی کنکور گروه زبان

کنکور منحصرا زبان، یکی از شاخه های کنکور سراسری است ، اما تفاوت اساسی با تمامی رشته های دیگر کنکور دارد و آنهم این است که دروس تخصصی آن فقط یک درس است. همانطور که می دانید، سازمان سنجش کشور، منابع خاصی را برای کنکور زبان معرفی نکرده است، بلکه سوالات کنکور زبان معمولا دارای سطح خاصی از دشوار هستند و همیشه از منابع مختلفی برای طرح سوالات بهره برده می شود. از این جهت، مطالعه و شناخت، منابع خوب کنکور زبان برای داوطلبان اهمیت بسیار زیادی دارد.

بهترین منابع کمک آموزشی دروس عمومی داوطلبان کنکور زبان ۱۴۰۰

منابع کمک آموزشی کنکور درس ادبیات و زبان فارسی

ادبیات فارسی ۵ گنج انتشارات مهر و ماه، تست انتشارات نشر الگو، زبان فارسی انتشارات دریافت، انتشارات خیلی سبز

منابع کمک آموزشی کنکور درس عربی

کتاب آموزش زبان عربی به زبان ساده انتشارات مبتکران چاپ ۲۳ به بعد (ایاد فیلی)

منابع کمک آموزشی کنکور درس دین و زندگی

کتاب دین و زندگی نقره ای گاج

منابع کمک آموزشی کنکور درس زبان انگلیسی

۳ جلد اول کتاب ۴ جلدی زبان انگلیسی انتشارات شبقره، کتاب زبان عمومی سری عمران.

بهترین منابع کمک آموزشی تخصصی داوطلبان کنکور زبان ۱۴۰۰

کتاب زبان انگلیسی جامع انتشارات مبتکران، کتاب زبان انگلیسی جامع خیلی سبز، کتاب میکروطبقه بندی انتشارات گاج، کتاب زبان انگلیسی جامع مهر و ماه، واژگان انگلیسی انتشارات مهر و ماه و گاج. زبان انگلیسی شبقره، کتاب new bridging the gap انتشارات سازمان سنجش، کتاب vocabulary in use و grammar in use ، کتاب گرامر تخصصی انتشارات خیلی سبز، کتاب درک مطلب به زبان ساده انتشارات گاج، کتاب ۵۰۴ Absolutely Essential Words

مشاور گروپ

مشاوره و برنامه ریزی کنکور ۱۴۰۰ در مرکز مشاور گروپ

مرکز مشاور گروپ امکان مشاوره حضوری کنکور ، برنامه ریزی و تست زنی در کنکور ، انتخاب رشته ، پذیرش بدون کنکور در دانشگاه و …را از طریق تماس تلفنی با شماره زیر فراهم نموده است ...


5/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه بهترین منابع کنکور 1400

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

دریافت کارنامه کنکور 1401