الزام دانشگاه ها به برگزاری مصاحبه دکتری برای داوطلبان جامانده سال 98

مصاحبه دکتری برای داوطلبان جامانده سال 98 ؛

جهت مشاوره در زمینه الزام دانشگاه ها به برگزاری مصاحبه دکتری برای داوطلبان جامانده سال 98

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

الزام دانشگاه ها به برگزاری مصاحبه دکتری برای داوطلبان جامانده سال 98 : دانشگاه‌ ها به مصاحبه دکتری 98 از جاماندگان ملزم شدند .

photo 2016 07 19 09 49 24

به گزارش مشاور گروپ و نقل از مهر ؛ دانشگاه‌ ها به مصاحبه دکتری 98 از جاماندگان ملزم شدند .

مصاحبه دکتری برای داوطلبان جامانده سال 98 رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در واکنش به اعتراضات برخی از داوطلبان آزمون دکتری ۹۸ گفت : سازوکار رسیدگی به اعتراضات داوطلبان در شیوه نامه مشخص است و داوطلبان بر اساس آن عمل کنند .

مصاحبه دکتری برای داوطلبان جامانده سال 98 ؛ دکتر ابراهیم خدایی در پاسخ به این پرسش که برخی از داوطلبان به همزمانی زمان مصاحبه در چند دانشگاه و چند رشته اعتراض داشته اند ، گفت : ما در سازمان سنجش به همه دانشگاه ها اعلام کرده ایم که با توجه به بازه زمانی مشخصی که برای مصاحبه اعلام می کنند علاوه بر آن زمانی را برای رشته هایی که ممکن است همزمان برگزار شود ، تعیین کنند .

وی افزود : با توجه به اینکه تعداد رشته ها زیاد است و در یک سری از رشته ها تعداد داوطلبان هم زیاد است ، دانشگاه ها موظف شده اند یک بازه زمانی برای جاماندگان درنظر بگیرند .

مصاحبه دکتری برای داوطلبان جامانده سال 98 ؛ رئیس سازمان سنجش یادآور شد : اعتراضات داوطلبان دکتری به روند آزمون و مصاحبه ها و بخش ارزیابی تخصصی نیز در یک روند مشخص انجام می شود . بخشی از اعتراضات به نمره است که راهکار آن مشخص است و بخشی از اعتراضات داوطلبان به مصاحبه هم بر اساس شیوه نامه پیشنهادی سازمان سنجش که در دانشگاه ها اجرا می شود ، قابل رسیدگی است .

وی اظهار داشت : مصاحبه دکتری در بخش ارزیابی علمی و تخصصی آزمون دکتری تخصصی سهم کمی از ۵۰ نمره دارد و ما در شیوه نامه فرآیندها را شفاف کرده ایم . از سوی دیگر در نهایت ۱۰ نمره از وزن ۵۰ نمره به مصاحبه استاد بر می گردد و نمی توان را از بخش دکتری حذف و اختیار دانشگاه را محدود کرد .

مصاحبه دکتری برای داوطلبان جامانده سال 98 ؛ خدایی خاطر نشان کرد : از طرف دیگر فرآیند پذیرش دانشجوی دکتری با سایر مقاطع تفاوت دارد و استاد دانشجویی می خواهد که بتواند ۴ سال با آن دانشجو کار پژوهشی موثر انجام دهد . تنها رتبه در این زمینه ملاک عمل نیست زیرا ممکن است یک داوطلب رتبه بالایی داشته باشد اما استاد مصاحبه کننده متوجه شود که این داوطلب در گرایش مدنظر او توانایی لازم را ندارد بنابر این مصاحبه می تواند خواسته های پژوهشی استاد را شفاف کند .


1/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه الزام دانشگاه ها به برگزاری مصاحبه دکتری برای داوطلبان جامانده سال 98

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

قبولی تضمینی کنکور ۱۴۰۳
نصب اپ دانش آموزی