آخرین رتبه قبولی های پزشکی 97 – دانشگاه شهید بهشتی ، تهران ، ایران و شاهد

آخرین رتبه قبولی پزشکی 97

جهت مشاوره در زمینه آخرین رتبه قبولی های پزشکی 97 – دانشگاه شهید بهشتی ، تهران ، ایران و شاهد

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

آخرین رتبه قبولی پزشکی 97 : بی شک قبولی در رشته پزشکی برای بسیاری از داوطلبان کنکور یک رویاست.اما شاید با نگاهی اجمالی به حداقل درصد های مورد نیاز در این رشته و تکیه به برنامه ریزی هدفمند راه رسیدن به این رشته پر طرفتار هموار تر شود .

آخرین رتبه قبولی پزشکی 97


انتخاب رشته کنکور سراسری تجربی 97 را چگونه انجام دهیم؟

تراز نمره قبولی پزشکی کنکور سراسری 97 ؟

آخرین نمره و تراز قبولی پزشکی تهران؟

مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری 97؟

شرایط انتخاب رشته کنکور سراسری 97؟

 حداقل درصد دروس و آخرین رتبه قبولی رشته داروسازی سراسری و آزاد

درصد و رتبه لازم برای قبولی داروسازی
تراز و رتبه لازم قبولی رشته داروسازی کنکور سراسری

تراز و رتبه لازم قبولی رشته داروسازی دانشگاه آزاد
مشاوره و برنامه ریزی دقیق کنکور برای کسب درصدهای لازم جهت قبولی رشته داروسازی
مشاوره تلفنی و برنامه ریزی کنکور پیرامون تمامی سؤالات شما


آخرین رتبه قبولی پزشکی 97  »  رشته های گروه آزمایشی تجربی نیز مانند گروه های دیگر برای تمام دانش آموزان از رشته های دبیرستانی با مدارک مختلف دیپلم 4 ساله یا پیش دانشگاهی قابل انتخاب بوده و این دانش آموزان پس از شرکت در کنکور سراسری گروه تجربی، می توانند در رشته های مختلف و در زیر گروه های مختلف گروه آزمایشی تجربی انتخاب رشته انجام دهند. مثل رشته های پزشکی ( دکترای پیوسته پزشکی، دکتری عمومی دندانپزشکی، دکتری عمومی دامپزشکی و …).آخرین رتبه قبولی پزشکی 97 

 آخرین رتبه قبولی پزشکی 97  » در مسیر رسیدن به رشته پزشکی بسیاری به دنبال حداقل درصد دروس و آخرین رتبه لازم برای قبولی در رشته پزشکی در کنکور سال های پیش اند اما برای داوطلبی که پرمتقاضی ترین رشته کنکور تجربی را نشانه گرفته، پیگیری حداقل درصد و کم ترین رتبه، کار توصیه شده ای نیست چرا که برنامه ریزی برای کنکور را باید به صورتی انجام داد که جای هیچ شک و شبهه ای برای قبولی نباشد.

مشاور گروپ

آخرین رتبه قبولی پزشکی 97  » رشته ی پزشکی پر طرفدار ترین رشته در بین داوطلبان تجربی می باشد دلیل این موضوع شاید در جایگاه خاص یک پزشک در جامعه باشد و شاید هم وضعیت مناسب کاری و درامد پزشکی باشد خیلی ها هم از همان کودکی با رویای یک پزشک موفق شدن بزرگ شده اند و فارغ از تمام محاسن پزشکی به دلیل علاقه ی شخصی می خواهند وارد این رشته شوند.

آخرین رتبه قبولی پزشکی 97  » به هر حال رقابت در بین داوطلبان تجربی بر سر رشته پزشکی بسیار زیاد است و قطعا داوطلبان کنکور امسال می خواهند بدانند که در سال های گذ شته داوطلبان با چه رتبهو تراز و درصدهایی توانسته اند وارد دانشکده های پزشکی شوند در این مقاله می خواهیم شما را در پاسخ به این سوال یاری کنیم.(آخرین رتبه قبولی پزشکی 97 )

دانشگاه های پذیرنده رشته پزشکی در کنکور سراسری 98 – 97

آخرین رتبه قبولی پزشکی 97  » برای علاقه مندان به قبولی در رشته پزشکی در دانشگاه های دولتی روزانه اسامی دانشگاه های پذیرنده این رشته در کنکور 97 ، قابل توجه می باشد . دانشگاه های سراسری در دوره های روزانه ، شبانه ، پردیس خودگردان برای رشته پزشکی پذیرش دانشجو خواهد داشت که نام برخی از معروف ترین دانشگاه ها به شرح زیر است :

دانشگاه های علوم پزشكی اصفهان ، علوم پزشكی البرز – كرج ، علوم پزشكی ایران ، علوم پزشكی بقیه اله ( عج ) – تهران ، علوم پزشكی تبریز ، علوم پزشكی تهران ، علوم پزشكی شهید بهشتی – تهران ، علوم پزشكی شیراز و …

معرفی رشته ی پزشکی (تراز نمره قبولی پزشکی)

آخرین رتبه قبولی پزشکی 97  »  نظام آموزش پزشکی شامل 4 دوره ی علوم پایه ,فیزیو پا تو لوژی , کارآموزی بالینی وکار ورزی بالینی است دوره ی علوم پایه است شامل 5 ترم تحصیلی است که سپس از پایان این 5 ترم یک امتحان جامع علوم پایه پزشکی از تمامی دانشجویان در سراسر دانشگاه های علوم پزشکی کشور گرفته می شود وکسانی که بتوانند در این آزمون نمره ی 10به بالا را کسب کنند می توانند در دوره ی بعدی که فیزیوپاتولوژی است شرکت نمایند(تراز نمره قبولی پزشکی). این دوره شامل 31 واحد درسی است ودر دو ترم انجام می شود نمره ی دانشجو در پایان این دو ترم باید حداقل باشد تا بتواند وارد دوره یکار آموزی شود و در صورتی که دانشجو در بعضی از درس ها نمره ی زیر 12 بیاورد باید مجددا آنها را بخواند و امتحان دهد.آخرین رتبه قبولی پزشکی 97  

آخرین رتبه قبولی پزشکی 97  » دوره علوم پایه پزشکی

آخرین رتبه قبولی پزشکی 97  »  هر دانشجوی پزشکی می بایست در طول 5 سال دوره ی علوم پایه و فیزیوپاتولوژی را پشت سر بگذارد. پس از کسب نمره ی قبولی در دوره ی فیزیوپاتولوژی داوطلب وارد دوره ی کاراموزی بالینی می شود. در این دوره دانشجویان قادر خواهند بود آموخته های خود در دوره های تئوری را با یافته های بالینی سنجیده و بتوانند از روی شواهد پزشکی موجود اقدامات لازم را برای بیمار انجام دهند. این دوره 97 واحد است که در 4 بخش اصلی انجام می شود و مسائل عمده ی پزشکی شامل جراحی , زنان, داخلی, و کودکان و چندین بخش فرعی به آنها به صورت عملی آموزش داده می شود.(آخرین رتبه قبولی پزشکی 97   )

آخرین رتبه قبولی پزشکی 97  » در این دوره دانشجویان میبایست با روش برخورد با بیمار, تهیه ی شرح حال بیمار و نحوه ی تشخیص و درمان آشنا شوند تا بتوانند در دوره ی کارورزی به بهترین نحو وضعیت بیمار را تشخیص داده و درمان را انجام دهند. نمره ی قبولی در دوره ی کاراموزی 12 است ولی معدل کل دانشجو در پایان این دوره باید 14 باشد و درصورتی که نمره ی دانشجو در دروسی زیر14 باشد باید مجددا در این دروس امتحان دهد تا معدل کل او به14 برسد.

مشاور گروپ

امتحان جامع کارورزی

آخرین رتبه قبولی پزشکی 97  »  در پایان این دوره دانشجویان قبل از ورود به دوره ی کارورزی باید در امتحان جامع کارورزی شرکت نمایند و در صورت قبولی در این آزمون میتوانند در این آزمون میتوانند وارد دوره ی کارورزی شوند. دانشجویان حداقل 4 مرتبه می توانند در این آزمون شرکت نمایند و در صورتی که پس از4 دوره قادر به قبولی نشوند میبایست تحصیلات خود را در یک رشته ی کارشناسی به دلخواه خودشان ادامه دهند.

آخرین رتبه قبولی پزشکی 97  »  دوره ی کارورزی بالینی آخرین مرحله ی آموزش پزشکی است که 64 واحد درسی می باشد و 18 ماه به طول می انجامد. که در این دوره دانشجویان باید خودشان کلیه ی اقدامات لازم جهت تشخیص و درمان را با توجه به آموخته هایشان در مراحل قبلی انجام دهند تا برای شغل پزشکی آماده شوند. پس از پایان این دوره دانشجویان میبایست درس پایانامه را که یک درس6 واحدی است پشت سر بگذارند و سپس با موفقیت فارغ التحصیل شوند.

کسب اطلاع از آخرین رتبه ی قبولی پزشکی 97 یا به طور کلی کسب اطلاع از آخرین رتبه ی قبولی پزشکی در سال های گذشته در بسیاری از دانشگاه ها به طور مثال کسب اطلاع ار آخرین رتبه ی قبولی پزشکی دانشگاه تهران میتواند به شما در انتخاب رشته ی هرچه بهتر یاری نماید.

رتبه قبولی پزشکی 97

آخرین رتبه قبولی پزشکی 97  » طبق آمار سال گذشته داوطلب داشته ایم که با رتبه ی در حدود 250 منطقه ی2 و رتبه ی کشوری500 توانسته در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه رشته ی پزشکی قبول شود و داوطلب دیگری در همان سال با رتبه ی 1500منطقه ی3 نیز وارد رشته ی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه شده است.

آخرین رتبه قبولی پزشکی 97  »  بنابراین میبینیم که طیف قبولی در هر دانشگاه بسیار متنوع است و با توجه به تفاوت در ظرفیت پذیرش دانشگاه ها نمیتوان به طور قطع پیش بینی کرد که با رتبه ی قبولی شما در کنکور 98 چه رشته ای و در چه دانشگاهی میتوانید پذیرفته شوید اما آنچه که تقریبا میتوان پیش بینی کرد این است که تقریبا با رتبه های زیر1500 منطقه ی1و3 و زیر2000منطقه ی 2 وارد رشته ی پزشکی شد اما تکرار میکنیم که این آمار نمیتواند دقیق و با قاطعیت باشد چرا که به عوامل مختلفی مربوط میشود مثلا امتیاز بومی بودن یک امتیاز خوب برای قبولی در رشته هایی است که گزینش آنها به صورت بومی گزینی است.

آخرین رتبه قبولی پزشکی 97  » بنابراین اگر دو داوطلب داشته باشیم که با شرایط نسبتا یکسان یک دانشگاه را انتخاب نموده باشند قطعا اولویت با داوطلبی است که بومی این استان میباشد چراکه پذیرش پزشکی به صورت استانی است اما دیده شده که در شهرهایی که سطح دانشگاه آنها بالا است یک داوطلب با رتبه ی اندکی بیشتر با اینکه بومی بوده نتوانسته وارد آن دانشگاه شود ولی داوطلب دیگری با رتبه ی تقریبا مشابه در شهر دیگری به دلیل اینکه سطح دانشگاه بومی او پایین تر بوده توانسته است با امتیاز بومی گزینی در کدرشته محل مورد نظر پذیرفته شود.آخرین رتبه قبولی پزشکی 97  

همچنین با عضویت در کانال تلگرام می توانید از آخرین اخبار و کنکور 98  اطلاع پیدا نمائید.

moshavergroup 1

قبولی های سال های گذشته در رشته ی پزشکی 97

رتبه در منطقه ی1: 1358 (علوم پزشکی جهرم)

رتبه در منطقه ی1: 1248 (علوم پزشکی جندی شاپور اهواز)

رتبه در منطقه ی2: 1949 (علوم پزشکی یاسوج)

رتبه در منطقه ی2: 1846 (علوم پزشکی بقیه الله)

رتبه در منطقه ی3: 1111 (علوم پزشکی کرمانشاه)

رتبه در منطقه ی3: 1223 (علوم پزشکی کاشان)
قبولی های پردیس خودگردان پزشکی

رتبه در منطقه1: 1286 (پردیس خودگردان علوم پزشکی شیراز)

رتبه در منطقه2: 1912(پردیس خودگردان علوم پزشکی شیراز)

رتبه در منطقه3: 1945 (پردیس خودگردان علوم پزشکی مشهد)

آخرین تراز قبولی دانشگاه آزاد پزشکی 97

با توجه به اینکه قبولی در دانشگاه آزاد بر اساس رتبه ی کشوری و تراز قبولی میباشد و سهمیه ی مناطق وجود ندارد (تراز نمره قبولی پزشکی) در اینجا به ذکر چند مورد از آخرین تراز های قبولی پزشکی دانشگاه آزاد میپردازیم:

تراز:9473 (دانشگاه آزاد تبریز)

تراز: 9345 (دانشگاه آزاد نجف آباد)

تراز: 9328 (دانشگاه آزاد کازرون)

مشاور گروپ

اگر بخواهیم در ابتدا اشاره ای کوتاه داشته باشیم به لیست رشته های تجربی به ترتیب اولویت محبوبیت و پر متقاضی بین داوطلبان گروه تجربی، این رشته ها را می توانیم نام ببریم :

پزشکی (دکتری عمومی)
پرستاری
دندانپزشکی (دکتری عمومی)
داروسازی (دکتری عمومی)
فیزیوتراپی
هوشبری
علوم آزمایشگاهی
اتاق عمل
بینایی سنجی
مامایی
رادیولوژی
دامپزشکی
روان شناسی
زیست شناسی سلولی
دبیری شیمی
علوم تغذیه
کاردانی پروتز های دندانی
بیوتکنولوژی (دکتری پیوسته)
شنوایی شناسی
اعضای مصنوعی
شیمی، بهداشت عمومی، زیست شناسی، گفتار درمانی، بهداشت حرفه ای، حسابداری،…

زیر شاخه های رشته تجربی همراه با رتبه

رشته های گروه تجربی در 5 زیر گروه دسته بندی می شوند که هر زیر گروه در آزمون، ضرایب مخصوص به خود برای دروس داشته اند.

رشته های پزشکی، دندانپزشکی، علوم آزمایشگاهی، علوم تغذیه، فیزیوتراپی، پرستاری، مامایی، زیست شناسی، پرتوشناسی، پرتودرمانی و …
شامل رشته های شیمی، داروسازی، مهندسی بهداشت، فناوری اطلاعات سلامت و …
رشته های زمین شناسی، اقیانوس شناسی و …
رشته های مدیریت، حسابداری، الهیات و معارف اسلامی و …
شامل رشته های مهندسی کشاورزی، منابع طبیعی، صنایع غذایی و …

رتبه های مورد نیاز برای قبولی رشته های گروه تجربی 98 ؟؟؟

آخرین رتبه قبولی پزشکی 97  »  رتبه هایی که در این مطلب آورده شده نزدیک به آخرین رتبه قبولی رشته پزشکی بوده و برای سال 97 به طور حدودی قابل ارزیابی هستند. در کل باید اشاره کرد که عملکرد داوطلبان در هر سال مشابه می باشد اما بخاطر تغییر برخی شرایط است که مقدار اندکی با سال های قبل آن تفاوت دارد. در هر صورت، توجه به آخرین رتبه قبولی رشته محل ها مهم می باشد و بخاطر دلایلی که در مطلب آشنایی با انتخاب رشته مجازی توضیح داده شده، توجه به درصد های لازم برای قبولی در رشته محل ها که توسط مراکز مختلف ارائه می شود چندان قابل اتکا نیست.

حدود حداکثر رتبه قبولی رشته پزشکی – سال 97 کنکور تجربی

آخرین رتبه قبولی پزشکی 97  » با چه رتبه ای، پزشکی شهر تهران قبول می شوم؟ آخرین رتبه قبولی پزشکی دانشگاه تهران، آخرین رتبه افراد قبول شده در پزشکی شهید بهشتی، و بالاترین رتبه های کنکور پذیرفته شده در دانشگاه شاهد و بقیه الله چه مقدار است؟ برای دریافت پاسخ این سوالات و بیشتر، می توانید از حدود حداکثر رتبه افراد قبول شده در رشته پزشکی کنکور تجربی با بررسی فهرست زیر مطلع شوید.

آخرین رتبه قبولی (رتبه در سهمیه) : پزشکی روزانه شهر تهران 97

دکتری پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی تهران رتبه 54 قبولی منطقه 1 کنکور سراسری تجربی
دکتری پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی تهران رتبه 283 قبولی منطقه 2 کنکور سراسری تجربی
دکتری پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی تهران رتبه 235 قبولی منطقه 3 کنکور سراسری تجربی
دکتری پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی رتبه 495 قبولی منطقه 1 کنکور سراسری تجربی
دکتری پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی رتبه 1834 قبولی منطقه 2 کنکور سراسری تجربی
دکتری پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی رتبه 1387 قبولی منطقه 3 کنکور سراسری تجربی

دکتری پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی ایران (تهران) رتبه 256 قبولی منطقه 1 کنکور تجربی
دکتری پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی ایران (تهران) رتبه 797 قبولی منطقه 2 کنکور تجربی
دکتری پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی ایران (تهران) رتبه 593 قبولی منطقه 3 کنکور تجربی

دانشگاه شاهد (تهران) رتبه 1368 قبولی منطقه 1 کنکور تجربی
دانشگاه شاهد (تهران) رتبه 2173 قبولی منطقه 2 کنکور تجربی
دانشگاه شاهد (تهران) رتبه 74 قبولی منطقه 3 کنکور تجربی

دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله رتبه 895 قبولی منطقه 1 کنکور تجربی
دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله رتبه 1882 قبولی منطقه 2 کنکور تجربی
دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله رتبه 1011 قبولی منطقه 3 کنکور تجربی

کارنامه و درصد آخرین رتبه قبولی پزشکی دانشگاه دولتی روزانه کنکور 98 – 97 در سهمیه منطقه 1

کارنامه و درصد های آخرین رتبه لازم جهت قبولی رشته پزشکی دانشگاه دولتی روزانه کنکور 98 – 97 در منطقه 1
ادبیات فارسی 60 60 70 90 80
عربی 40 70 60 70 60
دین و زندگی 10 60 70 80 70
زبان انگلیسی 90 40 60 70 40
زمین شناسی  20 10 10 10 10
ریاضی 70 70 50 60 50
زیست شناسی 30 80 70 70 80
فیزیک  40 20 40 10 40
شیمی 20 50 50 40 40
رتبه در منطقه 1 4045 1483 1462 4909 1422
رتبه کشوری 15613 5131 5026 1431 4878
شهر محل سکونت  شيراز مشهد تهران اصفهان شيراز
رشته محل قبولی ( روزانه ) پزشکی | دانشگاه علوم پزشکی یزد  پزشکی|دانشگاه علوم پزشکی زابل پزشکی|دانشگاه علوم پزشکی زابل پزشکی|دانشکده علوم پزشکی ابادان  پزشکی|دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس-نیمسال دوم

کارنامه و درصد آخرین رتبه قبولی پزشکی دانشگاه دولتی روزانه کنکور 98 – 97 در سهمیه منطقه 2

کارنامه و درصد های آخرین رتبه لازم جهت قبولی رشته پزشکی دانشگاه دولتی روزانه کنکور 98 – 97 در منطقه 2
ادبیات فارسی 80 70 90 70 *
عربی 70 40 70 70 *
دین و زندگی 80 50 90 80 *
زبان انگلیسی 60 30 10 50 *
زمین شناسی  10 10 10 10 *
ریاضی 40 70 60 40 *
زیست شناسی 60 70 60 70 *
فیزیک  60 50 60 50 *
شیمی 60 50 50 50 *
رتبه در منطقه 2 2374 2254 2250 2238 2185
رتبه کشوری 5651 5333 5327 5269 5142
شهر محل سکونت  سيرجان اروميه ورامين اقليد بهبهان
رشته محل قبولی ( روزانه ) پزشکی|دانشگاه علوم پزشکی زابل  پزشکی|دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله /عج /-تهران  پزشکی|دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله /عج /-تهران  پزشکی|دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس-نیمسال دوم  پزشکی|دانشکده علوم پزشکی ابادان

کارنامه و درصد های آخرین رتبه لازم جهت قبولی رشته پزشکی دانشگاه دولتی روزانه کنکور 98 – 97 در منطقه 3

ادبیات فارسی 40 40 60 50 *
عربی 30 50 50 60 *
دین و زندگی 40 60 60 60 *
زبان انگلیسی 40 20 30 10 *
زمین شناسی  10 10 10 10 *
ریاضی 20 70 30 40 *
زیست شناسی 30 40 50 70 *
فیزیک  20 40 40 30 *
شیمی 10 20 50 40 *
رتبه در منطقه 3 14131 3936 2985 2831 1830
رتبه کشوری 58873 20650 16443 15763 10985
شهر محل سکونت  اليگودرز نيشابور سيب سوران و مهرستان سراوان سراوان
رشته محل قبولی ( روزانه ) پزشکی|دانشگاه علوم پزشکی سمنان-نیمسال اول پزشکی|دانشگاه علوم پزشکی زاهدان-بومی شهرستان سراوان  پزشکی|دانشگاه علوم پزشکی زاهدان-بومی شهرستان سراوان  پزشکی|دانشگاه علوم پزشکی زاهدان-بومی شهرستان سراوان  پزشکی|دانشگاه علوم پزشکی زاهدان-بومی شهرستان سراوان 

رتبه قبولی پزشکی دانشگاه دولتی روزانه کنکور 98 – 97 در سهمیه 5 درصدی ایثارگران


رتبه قبولی پزشکی دانشگاه دولتی روزانه کنکور 98 – 97 در سهمیه ایثارگران 5 درصد
رتبه در سهمیه 1095 1074 1046 1018 750 737 701 665 658 583
محل قبولی ( دوره روزانه ) پزشکی – دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله پزشکی – دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله پزشکی – دانشگاه علوم پزشکی یزد پزشکی – دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله پزشکی – دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله پزشکی – دانشگاه علوم پزشکی گلستان – گرگان پزشکی – دانشگاه علوم پزشکی جهرم پزشکی – دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله پزشکی – دانشگاه علوم پزشکی مازندران – ساری پزشکی – دانشگاه علوم پزشکی مازندران – ساری

اهمیت مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری

آخرین رتبه قبولی پزشکی 97  »  امر انتخاب رشته کنکور سراسری یکی از مهمترین تصمیماتی است که داوطلب در دوره تحصیلی خود باید انجام دهد، از این رو مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری 98 درست و منطقی بر اساس نیازهای حال کشور(بازار کار) علاقه و استعدادیابی و غیره می تواند آینده هر کدام از داوطلبین کنکور سراسری را رقم بزند.

آخرین رتبه قبولی پزشکی 97  »  ما برای انتخاب رشته کنکور سراسری 20 فاکتور داریم که همه باید بر اساس اولویت بررسی شوند و برای هر کدام از داوطلبین بر اساس رتبه منطقه در زیرگروه، رشته و دانشگاه مورد نظر، ظرفیت رشته ها و دانشگاهها و … بتوانیم بهترین مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری 98 را برای شما داوطلبین کنکور سراسری انجام داده به نحوی که هیچ یک از رشته ها و دانشگاهها نباشد که بررسی نکرده باشیم.

مشاوره تلفنی انتخاب رشته و مشاوره تحصیلی با تجربه انتخاب رشته 98 مشاور گروپ  می تواند با رقم زدن آینده شما بر اساس انتخاب رشته صحیح و منطقی بهترین مشاوره انتخاب رشته سراسری 98 شما باشد.

برای مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری 98 میتوانید با شماره  زیر  از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن پیش شماره تماس حاصل نمایید.

 رتبه های برتر


مشاوره تحصیلی مشاور گروپ

شما میتوانید برای کسب اطلاع بیشتر از آخرین رتبه ی قبولی رشته ی پزشکی, آخرین رتبه ی قبولی دانشگاه تهران و سایر دانشگاه ها , رتبه ی قبولی پزشکی دانشگاه آزاد, و اطلاع از درصد های قبولی پزشکی و هرگونه اطلاعاتی که در مورد انتخاب رشته ی 98 می خواهید با مشاورین مجرب ما با شماره ثابت و بدون پیش شماره به شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران ” مشاور گروپ ”

 مشاور گروپ

3.3/5 - (3 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه آخرین رتبه قبولی های پزشکی 97 – دانشگاه شهید بهشتی ، تهران ، ایران و شاهد

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
  1. زهرا

    سلام من پارسال (97) با رتیه 4700 نتونستم پزشکی سمنانو بیارم (منطقه 2) بعد چطور ثبت کردید با رتبه ی 14000 تونسته بیاره اونم نیمسال اول؟

    پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

نصب اپ دانش آموزی